Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 543417 alkalommal)

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3904 Dátum: 2010. Június 02., 17:09:19 »
Vagy simán lőtték volna le.  :dry: De azt el kell ismerni, hogy benyalásban ő a császár.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3903 Dátum: 2010. Június 02., 17:06:26 »
Inkább léptessék vissza sima rajzolóvá. Abban remek.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3902 Dátum: 2010. Június 02., 17:04:46 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3901 Dátum: 2010. Június 02., 15:48:43 »
Rachel... hűha... nálunk tuti nincs vele képregény, az is inkább nitro/xfanzine, de hogy pontosan hol szerepel, passz. Össze-vissza szokott felbukkanni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3900 Dátum: 2010. Június 02., 15:44:37 »
Cabel-ről még képet sem láttam de most rákeresek :)

http://sepi.halozsak.hu/galeria/index.php?spgmGal=Ben_Reilly/Szuperhos_Jelmezek/Marvel_Comics/C/Cable_%28Nathaniel_Summers%29

http://sepi.halozsak.hu/galeria/index.php?spgmGal=Sepi/C-D_Galeria/Cable

Franklin erős mutáns telepata és telekinetikus. Az akaraterejével képes mozgatni a tárgyakat, energiacsapásokat generálni és kilőni, molekuláris szinten manipulálni tudja az anyagot, és képes úgynevezett zsebuniverzumokat létrehozni.

Nem elérhető pogeehun

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3899 Dátum: 2010. Június 02., 14:23:32 »
Köszönöm a válaszokat! Franklinre és Rachel Greyre gondoltam. Rachellel egy alternativ jövőben jatszódó sztoriban találkoztam , még a magyarul megjelent X-menek között (a latin tanárom széttépte..) és kiváncsi volnék rá mit tud.
Cabel-ről még képet sem láttam de most rákeresek :) nemsokára otthonról belemélyedek. Franklinnek mi a különleges képessége?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3898 Dátum: 2010. Június 02., 13:01:56 »
Kábel nálunk is szerepel az X-Erő vezetőjeként valamint a saját sorozata is indul valamikor  :brow:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3897 Dátum: 2010. Június 02., 12:21:17 »
Hyperstrike teljesen más, elve későbbi leszármazott, és az eredete teljesen kibogozhatatlan.
Franklin Psi-Lord (Pszi-Úr) néven volt a Power Pack, majd az F5 tagja, az MC2-es változata nálunk szerepel eleget, a fiatalkori kalandjai meg tudtommal sehol sem. A Byrne-kötetekben időnként felbukkan a gyerek Franklin, de a szerepe változó, igaz, amikor rá fókuszálunk, akkor elég komoly dolgok történnek vele.
Plusz persze ott vannak még a Franklin Richards-gyűjteményeink. :)
Reed másik gyereke, Valeria pedig felbukkan az esküvői különkiadásban, és elég komoly szereplője a Millar-érának. A felbukkanása és egyebek elvileg nem ennek az oldalnak a reszortja, tessék samson dokit csesztetni, hogy akarja-e csinálni a #500 körüli részeket.

Küklopsz fia, Kábel meg nálunk nem nagyon szerepel, nitronál és az xfanzine-on viszont annál többet.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3896 Dátum: 2010. Június 02., 11:16:21 »
Szerintem az MC2-es Hipercsapásra (remélem jól rémlik) gondoltál ami F5-be volt illetve az MC2-es képregényekbe, ha nem akkor nemtom :D 

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3895 Dátum: 2010. Június 02., 10:43:00 »
Küklopsz gyermekét illetően Kábelre (Cable) és X-Man-ra (Nate Grey :) ) gondolsz? Bár nem káptalan a fejem, de emlékeim szerint róluk nem nagyon van fent nálunk képregény, de nyugodtan tessék rámcáfolni. Viszont az Apokalipszis korában (Age of Apocalypse) Nate az egyik főszereplő, és ennek jó részét - szintén csak meszes :) - emlékeim szerint megtalálod nitro oldalán.

Mr. Fantasztikus gyerekeit illetően a felnőttkori énjük nálunk talán szintén nem szerepel (talgaby maximum megcáfol), de néha már a gyerekkori énjük is megvillant ezt-azt a hatalmukból. Talgaby biztos pontosabban tudja, hogy mely régi és újabbi számokban vannak ilyenek. És ő tud választ adni arra is, hogy lesz-e a fiatal felnőtt Franklin időszakát bemutató F4 részekből honosítva.

Ja, és Franklin tagja a Fantasztikus Ötösnek, akiknek a képregényeit megtalálod a többi MC2-es mellett.  ;)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető pogeehun

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3894 Dátum: 2010. Június 02., 09:23:59 »
Sziasztok,régi új felhasználó vagyok,így ez a mostani oldal még új nekem..nem igazán ismerem még ki magam.
Szeretnék találni valamit Cyclops  és Mr Fantastic gyerekeiről. Ha jól emlékszem valamelyik képregényben volt egy utalás
hoyg ők lesznek a legerősebb mutánsok.Szerepelnek felnőttként valahol?

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3893 Dátum: 2010. Június 01., 14:25:53 »
Ez viszont már jó kérdés. De a flac-formátum se elterjedt, ami meg zenében veszteségmentes tömörítés. A jelek szerint nem nagyon van igény rá.
Akkor biztos velem van a baj, mert én egy normálisan kódolt 256-os mp3-ban nem nagyon hallok zajt vagy ilyesmit (bár lehet, hogy a hagkártya és az erősítő is számít ebben), de egy képen rögtön meglátszanak a jpg zajok, akármilyen jól is van szkennelve és kitisztítva.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3892 Dátum: 2010. Május 31., 20:09:01 »
Én arra értettem, hogy válaszz egy témát, amiben mozogsz, és akkor olyan témában írogass. Ha a linked napifilm, akkor ajánlom a filmek véleményézését, követve azokat, amiket már mondtam. Vagyis a lényeg, hogy lehetőleg maradj az eredeti tervnél. Nekem is volt olyan blogom, ahol mindenről írtam ami eszembe jutott, Genzo Univerzum volt a neve, és nem is volt baj, mert az Univerzum mindent magába foglal. Viszont a mostani, képregényes blogomra nem fogok írni arról, hogy mindjárt itt a foci vb, csak mert az most foglalkoztatja az embereket. Remélem érted mire gondolok, ezek csak javaslatok, ha nem akarod, nem fogadod meg őket. :)

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3891 Dátum: 2010. Május 31., 19:20:35 »
Nincsmit. Közben látom, hogy az oldalad neve Huntercomics, a linkben napifilm szerepel, a legutolsó bejegyzés pedig arról szól, hogy Magyarország kikapott a németektől 3-0ra. Nem semmi rendszer. :lol: Nekem régebbi a Firefoxom, biztos azért nem ismeri azt a hibaüzenetet, amit Bennek is kiírt az övé. :D Másképp lehet jelezne nálam is.  :lol:
Hát igen ez azért van mert a napifilm az nem volt foglalt de a huntercomics meg igen de mivel én ezt a címet akartam a blogomnak ezt irtam a fejlécbe ami meg a focis posztot illeti azt meg azért irtam mert ez érdekli az embereket(najó az emberek nagy részét) XD
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3890 Dátum: 2010. Május 31., 17:29:57 »
Ez viszont már jó kérdés. De a flac-formátum se elterjedt, ami meg zenében veszteségmentes tömörítés. A jelek szerint nem nagyon van igény rá.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3889 Dátum: 2010. Május 31., 16:05:42 »
Mert jóformán ugyanazt az eredményt hozza ki ugyanakkorában, mint a sima? Ilyen erővel lehetne kérdezni, miért nem cseréltük le már rég az ezer éve forgalomba hozott mp3-akat, amikor biztos van már jobb.
Ja, bocs, azt nem mondtam, hogy én a veszteségmentes tömörítéses verziójára gondolok...

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3888 Dátum: 2010. Május 30., 16:56:12 »
Nincsmit. Közben látom, hogy az oldalad neve Huntercomics, a linkben napifilm szerepel, a legutolsó bejegyzés pedig arról szól, hogy Magyarország kikapott a németektől 3-0ra. Nem semmi rendszer. :lol: Nekem régebbi a Firefoxom, biztos azért nem ismeri azt a hibaüzenetet, amit Bennek is kiírt az övé. :D Másképp lehet jelezne nálam is.  :lol:

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3887 Dátum: 2010. Május 30., 16:39:12 »
Genzo tanácsaidat köszönöm.  ;D
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3886 Dátum: 2010. Május 30., 14:43:06 »
www.napifilm.blogspot.com

Próbáltam megnézni, de a Firefox olyan hibaüzenetet ír ki, hogy fatal stupidity error.  :nemtudom:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3885 Dátum: 2010. Május 30., 14:28:01 »
Grat a blogodhoz Lifehunter.  :) Egy kis építőkritikát mondok, ha nem bánod: Nem árt, ha átolvasod a bejegyzésed mielőtt kirakod, így megtalálod a helyesírási/elgépelési hibákat (besarztam a beszartam helyett, meg ilyesmi). Aztán az olyasmikre is figyelj, hogy pont után nagybetűvel kezdődik a mondat. Illetve használj bekezdéseket, hogy átláthatóbb legyen az egész, például egy bekezdés a saját véleményed, vagy hogy miért akartad megnézni a filmet, és hogy tetszett, másik bekezdésben felvázolod a sztorit, lehetőleg spoiler nélkül, aztán külön bekezdés a lezárás.  De kezdetnek nem rossz, csak így tovább. ;)

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3884 Dátum: 2010. Május 30., 14:11:56 »
Létrehoztam a blogomat sztem tök jó lett várok mindenki nézzétek meg  :nezze:.www.napifilm.blogspot.com
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3883 Dátum: 2010. Május 30., 11:57:32 »
Csótányírtó reklám japánból  :lol:



Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3882 Dátum: 2010. Május 29., 22:43:51 »

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3881 Dátum: 2010. Május 29., 18:53:05 »
DC szerepjáték fórum indult nemrégiben. Akit érdekel, az látogasson el erre az oldalra:
http://dccomicsfrpg.hungarianforum.net/index.htm
 :brow:

Regisztráltam erre az oldalra, és eddig nagyon tetszik. Már csak egy épkézláb eredettörténetet kell kitaláljak, illetve a karakterem kinézetét. Terveim szerint több szuperhőst fogok összephotoshopolni.  :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3880 Dátum: 2010. Május 29., 12:01:09 »
Bevallom őszintén engem sem a kézikönyvek tartalmi része érdekel, mert a marvunap szerkesztői úgyis csak a kezüket tudják széttenni  () a legtöbb leírás kapcsán, a Pókember változtatásokat az OMD óta nem is tudják feldolgozni. Engem a leírások melletti képek érdeklenének.  :brow:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3879 Dátum: 2010. Május 29., 11:57:30 »
Sepi: Azért annyiért nem csak az újakhoz lehet hozzáférni, hanem az egyre bővülő archívumokhoz is, és így levetítve gyakorlatilag alig egy-két cent/füzet, amit elolvashatsz.
Ben: Passz, valószínűleg nem veszik őket a szkennelők. Meg általában mire azok kijönnek, a felük érvénytelenné válik, mert Bendis előveszi a karaktert, és szétretconolja.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3878 Dátum: 2010. Május 29., 11:55:56 »
Gondolom azért, mert akik szkennelik, már nem veszik a kiadványt. Elvégre a legtöbben ugyanazok vannak, mint amit már kiadtak jópárszor. Az új szereplőkről meg általában valamelyik speciálisabb képregényben (valamelyik a címhez kapcsolódó one-shotban) úgyis van leírás.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3877 Dátum: 2010. Május 29., 11:52:14 »
Nem tudjátok miért álltak le mindenhol a Marvel Handbook kötetek szkennelésével? 2 év alatt talán ha kettőt behúztak, a 2008-as Iron Manualt, meg a Pet Handbookot.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3876 Dátum: 2010. Május 29., 11:47:22 »
Én sem azt mondtam, hogy orbitális, hanem hogy "jó pénzért".  ;) Ami, ha azt vesszük, totál pénzkidobás, mert lementeni nem tudod a képregényt (max print screennel), normális felbontásban meg pláne nem, és csak bizonyos időtartamig szól. És ha mellévesszük, hogy egy-két hónappal később már füzet formában is meg lehet venni, akkor pláne felesleges. Értékelem én a Marvel kezdeményezését, de a mai világban totál életképtelennek tartom.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3875 Dátum: 2010. Május 29., 11:43:18 »
Nem olyan orbitális az az összeg.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden