Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 542109 alkalommal)

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3424 Dátum: 2010. Február 26., 16:17:19 »
Egy hatost ha megfordítasz, kijön  a kilences. Ha egy lóversenypályáról leszeded a lovakat, ott a 0.  ;D

A lóversenypályás még nem is rossz ötlet,köszi Farek mester. A másikat te se gondoltad komolyan :lol:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3423 Dátum: 2010. Február 26., 16:11:00 »
Jé, Predash aláírásába megint visszatértek a kiskutyák.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3422 Dátum: 2010. Február 26., 16:00:19 »
Egy hatost ha megfordítasz, kijön  a kilences. Ha egy lóversenypályáról leszeded a lovakat, ott a 0.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3421 Dátum: 2010. Február 26., 15:58:10 »
srácok, kellene egy kis segitség. rajzórára olyat kell csináljak, hogy különböző dolgokból kihozni a 0, a 6 és persze a 9-es számokat. egy banális példa, ha egy perecnek kitörlöm kb a felét, megforditom kicsit, és kész a 9-es. ha van valami ötletetek, akár ilyen egyszerű, akár kicsit kreativabb, szivesen várom :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3420 Dátum: 2010. Február 25., 20:55:36 »
Dr. TG-nak igaza van. :D
A superman képregény meg érdekes. Bár gondoltam, hogy az indexen be fog szólni mindenki, hogy miért ennyibe kerül. a kedvencem ez: "az egészségen kívül nincs a világon semmi olyan, amiért képes lennék 100.000 $-nál többet adni."

Katt a képre!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3419 Dátum: 2010. Február 25., 20:25:55 »
Ez 13 éves korban annyira nem szokatlan jelenség. Korral múlik majd.*
*Utána te fogsz elküldeni a pecsába mindenkit. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3418 Dátum: 2010. Február 25., 19:46:43 »
életben
Összevont üzenet:
ti COOLFEJEK vagytok ;D :worship: :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 25., 19:54:26 írta zozi56 »
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3417 Dátum: 2010. Február 25., 19:34:30 »
Mármint itt a fórumon vagy az életben?
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3416 Dátum: 2010. Február 25., 19:27:13 »
olyan fura mint ha mindenki elküldene a picsába és tejjesen felesleges lennék :(
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3415 Dátum: 2010. Február 23., 14:03:27 »
És még háborogni merünk, hogy egy régi Asterix 40-60.000Ft....
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3414 Dátum: 2010. Február 23., 09:29:28 »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3413 Dátum: 2010. Február 22., 23:45:04 »
Ez tényleg egy szomorú nap!  :( Köszi az eddigi munkádat Dr Sámson és sok sikert az életben!  :worship:

Nem elérhető benya11

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 674
  • Karma: +2/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3412 Dátum: 2010. Február 22., 17:15:24 »
Köszönet az eddigi munkáidért doki, és további sok sikert az életben is! ;)

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3411 Dátum: 2010. Február 21., 19:28:51 »
a ma este és a kövhét nagy kérdése:
Who watches the Watchmen?
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3410 Dátum: 2010. Február 21., 18:21:40 »
Szomorúan olvasom, hogy Doki jegeli a fordítást, de meg tudom érteni  :( Sok sikert a tanulmányaidhoz!

Nem elérhető kit

  • Spiff Kapitány
  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1226
  • Karma: +12/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3409 Dátum: 2010. Február 21., 17:54:53 »
Ami engem illet, annak idején gyakorlatilag a doki szervezett be, és Gaby mellett ő segítette az első lépéseimet, amiért mindenképp köszönettel tartozom!  :worship:

Wearwolfffal pedig egyetértek a napi 1 oldal ügyében.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3408 Dátum: 2010. Február 21., 13:08:40 »
Kösz mindent Doki! Sok remek történetet, hála Neked! :) Sok sikert sikert kívánok az élet más területén!   :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3407 Dátum: 2010. Február 21., 12:02:38 »
hát ez van elkell fogadni de bisztos nélküle is jol megleszünk.bisztos történt vele valmi családi dolog vagy tanulnia kell meg ilyenek
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető rico74

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3406 Dátum: 2010. Február 21., 11:11:21 »
Végre feljutok a fórumra és erre az a hír fogad hogy Sámson doki kiszáll :(
Nos lehet őt szeretni vagy nem szeretni vérmérséklettől függően de az tagadhatatlan hogy már elég sokat letett az asztalra. Mint ahogyan ő is említi 224 db teljes fordítást köszönhetünk neki és ezek jó részénél ő végezte a beírást is.  :worship:
Arról nem is beszélve hogy olyan karaktereket, csapatokat és képregényeket ismertetett meg mint Supergirl, Tini Titánok vagy épp a Viharos édenkert.
Számomra elfogadható az ha egy ember egy bizonyos életkorhoz érve eljut arra az elhatározásra hogy át kell hogy értékelje az eddigi életét. Mik is a prioritások stb.
Egyfelől ott van a hétköznapi élet tele kihívásokkal, iskola majd munka netán a családalapítás gondolata; másik oldalról pedig a sokszor hálátlan honosítás. Az olvasók többsége -köztük én is - már-már természetesnek veszik hogy naponta újabbnál újabb képregényeket olvashatnak. Arról viszont nem gondolkodnak mekkora  munka is ez és mennyi  idő ráfordítást igényel.  Szóval jogosan várnák el az ezen dolgozók a hozzászólásokat véleménynyilvánításokat amivel bizony én is adós vagyok.
Ezt csak úgy lehet vállalni ha az embert már-már valamiféle küldetéstudat vezérli, különben az egész lélekölő robottá válik.
Ugyanakkor nem tagadom hogy szomorú lennék ha az általa vitt sorozatok félbeszakadnának.
Én azon olvasók táborát erősítem aki egyben szereti olvasni az egyes történeteket. Mindig öröm ha egy sorozat lezárul és nagy bánat ha valami félbeszakad.
Remélem lesz vagy lesznek olyanok akik átveszik a Dokitól a stafétabotot.
Továbbá bízom abban is hogy egy kis feltöltődés után újult erővel veti bele magát ismét a munkába . Ha nem itt akkor máshol.
Végezetül nem marad más hátra hogy további sikeres élet kívánjak neki és azt hogy mindig azt csinálja amit szeret. :)
Valaminek a megszerzéséhez vezető út első lépése az adott dolog megismerése.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3405 Dátum: 2010. Február 21., 09:52:43 »
sámson doki hiányozni fog nagyon de ez van jo honosító volt(megígérem nem fogok olyan sok szmálylit rakni egy kommentbe  ;) ).
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető exactlee

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 262
  • Karma: +1/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3404 Dátum: 2010. Február 20., 21:25:43 »
Én nem sírom vissza. Amíg suliba jártam, alig volt pénzem, de volt időm mindenre, amire kellett. Most meg alig van időm, de van pénzem (relatíve :) ) mindenre, ami kell.
Akkor én valamit nagyon nem jól csinálok, mert jelenleg időm sincs, meg pénzem se nagyon. :)
Amúgy már szerintem kifejtettem korábban, hogy én inkább az óvodát sírom vissza. :D

+++
Hosszú idő után most jelentkeztem be először ide és meglepve vettem észre egyrészt, hogy érkezett kb 17 régi privát üzenetem, amik alapján rá kellett jönnöm, hogy én régebben milyen vicces arc voltam, másrészt, hogy eltűnt az avatrom, úgyhogy rajzoltam egyet gyorsan paintben, csak nektek csak itt csak most.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 20., 21:58:56 írta exactlee »

Nem elérhető Kinglade

  • Üvöltörzsőrmester
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 133
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3403 Dátum: 2010. Február 20., 20:30:27 »
Szomorúan hallom a döntésedet, biztos vagyok benne, hogy nehéz volt meghozni. Gondolom azért nem fogod hanyagolni a képregények olvasását, elvégre az nem csak szórakozás szerintem, hanem valami több. ;) Ha azonban annyi időt vesz el az embertől valami, hogy másra már nem is nagyon marad ideje, akkor változtatni kell.
Sokat segítettél nekem, hogy megszeressem a beírást. Ha nem lett volna a sok segítség, amit adtál, akkor lehet, hogy nem nagyon folytattam volna az első után. Mindent nagyon köszönök! :worship:

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3402 Dátum: 2010. Február 20., 19:13:37 »
Kellett nektek ennyire lekarmázni.  :(

Hogy bevalljam a frankót, mikor elkezdtem azért kezdtem bele, mert épp én is sorszámhúzó voltam a munkaügyiben, és veszettül unatkoztam idehaza. Miért ne? Hisz jó buli, mivel szeretem a képregényeket, meg hát úgy voltam vele, hogy folyvást csak olvasok, meg nem is fórumoztam egy betűt sem. Gondoltam már én is hozzájárulok a közösbe valamivel. Igaz alapvetően nem itt szoktam ténykedni, de a későbbiekben még meglehet, hogy lesz itt munkám. A lényeg az, hogy ha végre sikerül megcsípnem egy jó állást akkor már én sem tudom, hogy fog menni a dolog, de van egy szabályom: ha egész nap nem is voltam otthon, vagy kint ténykedtem a kertben, akkor is lefekvés előtt megcsinálok legalább 1 oldalt. De az biztos, hogy nem fogok végleg sosem kiszállni úgy a dologból. Már úgy értem, ha kitolok magamból fél év alatt egy képregényt akkor is elégedett leszek magammal. Ha el is tűnök az azért lesz mert nem, győzöm fizetni a netet, vagy történt velem valami.

Doki meg kell neked valljam, hogy a dc univerzum nekem annyira nem fekszik így azokat nem olvastam egyedül csak a Supergirlt, még. Abba bele is segítettem egy kicsit, de még ezeket sem olvastam el mindet, de egyszer nekiülök és egyben letudom őket.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3401 Dátum: 2010. Február 20., 19:02:33 »
Ez rendkívül szomorú hír...  :(
Élményszámba mentek a Sámson vs. Farek szócsaták!  :badteeth:
Én is nagyon szépen köszönöm Sámson-nak a jobbnál jobb képregényeket, az összes elkészült honosítás profi lett!   :bravo:
Tulajdonképpen te szerettetted meg velem a DC-s képregényeket!  :pogo:
Hulk, F4: őket pedig még jobban megszerettem!  ;)

Sikerekben gazdag, hosszú életet kívánok Doki!


Nem elérhető Recsi

  • Fejvadász
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2882
  • Karma: +33/-0
  • Nem: Férfi
    • Hálózsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3400 Dátum: 2010. Február 20., 18:31:19 »
Viszlát Doki, és sok sikert mindenhez. A magam részéről örültem a közös munkáknak, jó volt együtt dolgozni, és látni, ahogy az "alapanyagból" közösen készítünk "kész terméket".
Én évek óta mondom, hogy csak addig csinálom, amíg örömömet lelem benne, viszont időben nem is foglalkozom az oldallal és a honosítással annyit, mint a többiek.
Gondolom, ha már nem élvezi annyira az ember, és napi rutinná válik a dolog, akkor választani kell.
Érdemes-e ennyi időt és energiát beleforgatni valami olyanba, ami már nem okoz akkora örömet, csak azért, mert ezt szoktuk meg?
Vagy azt mondja az ember, hogy veszi a kalapot, és kisétál.
Én is így tennék, úgyhogy teljesen együttérzek.

Más:
Néha komolyan elgondolkodtam, hogy egyesek mikor élnek? Mikor csinálnak mást a honosításon kívül? Lefordítanak/beírnak/borítóznak/lektorálnak stb... egy csomó képregényt, fenntartják a frissítési rendszert, új oldalt kreálnak, új fórumot...
Nekem még ha egyedül lennék sem lenne energiám/kedvem hozzá.
Szóval maximális tisztelet azoknak, akik elvégzik ezeket a feladatokat, mert nélkülük nem működne.
Vesszen a Birodalom!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3399 Dátum: 2010. Február 20., 17:54:10 »
Biológia-történelem szakos. És légyszi, ne használj ilyen sok smiley-t, elég belőle egy is.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3398 Dátum: 2010. Február 20., 17:53:18 »
Majd az lesz, ha elvégzi az egyetemet.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Lifehunter

  • A lelkedért jöttem XD
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 127
  • Karma: +22/-14
  • Nem: Férfi
    • napifilm
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3397 Dátum: 2010. Február 20., 17:51:41 »
ööööööööööö sámson doki tanár? :blink:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 20., 17:54:27 írta zozi56 »
Rengeteg ember van konkrétan ezen a bolygón is, aki kemény páncélbevonatot hord és legbelül is rideg.
Az emberek nem cukorkák.
Tudja milyen a legtöbb alak?
Gazember!
Gazember töltelék, gazember bevonattal.
De ők félig sem annyira bosszantóak, mint a rózsaszín szemüveges optimisták, akik napfényt oká

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3396 Dátum: 2010. Február 20., 14:53:56 »
köszönöm, hogy megismertelek téged Dr Samson a képregénybörzén. Megtiszteltetés volt számomra, hogy találkoztam veled és a HZs tagokkal.
Minden képregényeidet letöltöttem. Hulk, F4, Star Trek, DC képregények, ami ez összesen 224 db, ahogy azt már mondtad. El is olvastam őket.
Én is sok sikert kívánok neked Dr Samson az életben és a tanítói pályán!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3395 Dátum: 2010. Február 20., 14:05:23 »
Én se tudom mit mondhatnék erre, doki. A te döntésed, te tudod miért hoztad meg. CSak annyit mondhatok, hogy köszönöm azt a 4 év kemény munkádat, és a 224 képregényt. Én sem olvastam mindet, hisz még csak úgy egy éve járok ide, de amiket olvastam azok nagyon tetszettek. Valóban ez már nem hobbiszinten zajlik, egyikőtöknek sem. Sajnálom, hogy itthagyod  az oldalt, és remélem lesz még, hogy be-be nézel legalább ide a fórumra egy pár szó erejéig.
VISZTLÁT DR SAMSON, ÉS SOK SIKERT TOVÁBBRA IS AZ ÉLETBEN, A TANITÓI PÁLYÁN.
 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

A többiektől viszont nem nagyon szeretnék ilyen hsz-eket olvasni, hogy "én is abbahagyom", "én is"...  :) Őszintén remélem, hogy az oldal még sokáig megmarad, Samson doktor urat pedig én szivesen látom bármikor, ha néha beugrik.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 20., 15:02:27 írta Genzo »