Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 542754 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3364 Dátum: 2010. Február 17., 16:56:13 »
Sose értettem miért jelentkeznek tömegével a középiskolások és gimnazisták bölcsész és jogász szakokra, amikor több mint a felük első év után abba is hagyja, és nem feltétlenül azért, mert megbuktatják őket. A mai fiatalság írtózik a fizikai munkának még a gondolatától is, pedig egy egyszerű szemetes majd 20 ezer forinttal többet keres mint mondjuk én, a hivatalnok.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3363 Dátum: 2010. Február 17., 16:52:13 »
Idézet
Viszont azt tanuljátok meg, hogy addig kell tanulni, amíg az iskolában van az ember. Sok gyereknek elmondják ezt a szülei, amire a gyerek mindig csak legyint, de igazuk van. Később munkahely mellett sokkal nehezebb lesz majd tanulni. Én a mai napig járok különböző képzésekre, és rengeteget szív az ember azzal, hogy ezt összeegyeztesse a munkarendjével. Valamint ezekért már mind fizetni kell, nem kevés pénzt.
Plusz később folyamatosan romlanak a tanulási képességek. 21-22 éves korban állítólag van még egy fellendülés, aztán már csak romlik.

Idézet
Aha, mutass nekem EGY iskolát, ahol ezek pl egymás után következnek ilyen sorrendben...
Attól még léteznek az órarendben. Összesen elvisznek fél-egy napnyi időt.

Idézet
Amúgy Amondin, nyilván hülye kérdés, de te szoktál házit írni?????? :blink: Én erről valamikor 9. évfolyam első két hónapjában szoktam le... :)
Nagy dicsőség.


Bennel és Wearwolfffal egyetértek, nagyon sok munkanélkülit képeznek. Eszméletlen hülye dolgokat tanulnak az emberek. 18 évesen már lehetne annyi eszük, hogy nem mennek tömegesen pl. irodalom meg társadalomtudomány szakokra.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3362 Dátum: 2010. Február 17., 16:51:03 »
Igen én is azért mentem gimnáziumba mert nem igazán tudtam mi is lehetnék.
Érdekelt a Történelem a Földrajz meg a Fizika. Hát régsznek nem nagyon akarok elmenni fizikából és Földrajzból pedig nem igazán tudtam mi lehettem volna azon a szintem amin voltam. Meg még azért is mentem gimnáziumba mert féltem attól hogy kiválasztok magamnak egy szakmát és aztán rájövök hogy nem ezt akartam, de már nem lesz visszaút.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3361 Dátum: 2010. Február 17., 16:30:47 »
Meg aztán komolyan azt hiszed, hogy megérjük a nyugdíjkorhatárt? Ha így megy tovább akkor húsz év múlva már 90 év lesz.

Egyébként meg valljuk be pályaválasztáskor az ember még nagyon fiatal, mondhatni még gyerek 14 évesen, és csak nagyon elenyészően kevés lélek tudja azt, hogy mi szeretne lenni, ha nagy lesz. aztán azoknak is csak jó ha negyede lesz az amit eltervezett. De azért add be a jelentkezésedet három iskolába. Oké beadtam, de miért csak háromba? Miért nem lehet húszba? Kitanultam a szakmámat 4-5ösre, de azt a kutya nem mondta, hogy a végzésemkor megszűnik a szakmám, mert külön már nem tanítják, csak összevonva egy másikkal. Jaj de jó. Te nem azt vennéd fel akinek bővebb a tudása, mint azt akinek feleakkora? Egy percet nem dolgoztam a szakmámban a vizsga után. Pénzért átképeztettem magam.

Igaz azoknak akik nem tudják mivel akarnak foglalkozni azoknak találták ki a gimnáziumot sima érettségivel, de ezzel meg az a baj, hogyha végzel már nem vesznek fel nappali képzésre mert már túlkoros vagy, tehát szintén maradnak a fizetős képzések. Szóval erről ennyit.

Jó továbbmehet főiskolára, diplomázni meg doktorálni, és éppen nem kell sehová sem mondjuk mitológiadoktor,  akkor meg nem veszik fel a teszkóba sem árufeltöltőnek mert aszongya túlképzett.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3360 Dátum: 2010. Február 17., 16:16:22 »
A legszomorúbb, hogy a mai fiatalok többsége főállású sorszámhúzó lesz a munkaügyi hivatalban.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3359 Dátum: 2010. Február 17., 16:14:53 »
Olyankor nem a munkát sírja vissza az ember, hanem a fiatalságot.  ;)
Én sem mondhattam volna szebben.
De mondom, doki, majd pár év múlva mesélj az élményeidről :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3358 Dátum: 2010. Február 17., 16:10:29 »

Amúgy Amondin, nyilván hülye kérdés, de te szoktál házit írni?????? :blink: Én erről valamikor 9. évfolyam első két hónapjában szoktam le... :)


Igen, egyrészt mivel én busszal járok be ezért az első órára ami általában német mindig megírom otthon. Volt már egyszer hogy bizonyos okok miatt késett a busz elég rendesen(szerencsére akkor megvolt, a német tanárom nagyon szigorúan veszi a házifeladatot) azóta mindig attól tartok hogy nem írom meg otthon és pont akkor kések nem lesz meg és kapom az egyest. Igazából részben az egyestől való félelmem miatt sem szoktam soha puskázni, talán egyszer régen volt olyan hogy puskáztam de amúgy soha.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3357 Dátum: 2010. Február 17., 16:05:11 »
Olyankor nem a munkát sírja vissza az ember, hanem a fiatalságot.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3356 Dátum: 2010. Február 17., 16:03:43 »
Jó persze, aztán meg mikor pár hónap múlva nyugdíjba mégy, akkor meg az lesz, hogy milyen jó volt, amíg dolgoztál... mindig ez van, az ember mindig azt sírja vissza, ami régen volt...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3355 Dátum: 2010. Február 17., 16:01:30 »
Idézet
Addig örüljetek, amíg még iskolába jártok, és nem kell az úgymond Nagybetűs Életben munkahelyet keresni, meg a megélhetés miatt aggódni...
Na ettől is falra tudok mászni...
Hidd el, hogy ettől még igaz. De erre írtam azt is, hogy ezt úgysem hiszi el senki - én sem hittem - mindenki saját maga tanulja meg...  :cool:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3354 Dátum: 2010. Február 17., 15:59:54 »
Idézet
Meg óránként 10-15 perc szünet, olyan órák, mint technika, tesi, rajz, ének...
Aha, mutass nekem EGY iskolát, ahol ezek pl egymás után következnek ilyen sorrendben...

Amúgy Amondin, nyilván hülye kérdés, de te szoktál házit írni?????? :blink: Én erről valamikor 9. évfolyam első két hónapjában szoktam le... :)

Idézet
Addig örüljetek, amíg még iskolába jártok, és nem kell az úgymond Nagybetűs Életben munkahelyet keresni, meg a megélhetés miatt aggódni...
Na ettől is falra tudok mászni...

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3353 Dátum: 2010. Február 17., 15:39:14 »
Elég kemény is volt ennyi óra mellett 4-5-el zárni az évet. Igazából számomra a felvételi előtti 2 hét volt a legszörnyűbb. A Matematika tanárunk feladott minden nap egy komplet felvételi feladatsort amit másnapra meg kellett csinálni,(ezt megértettem sőt egyet is értettem hogy ez szükséges volt) tehát 10 feladat algebrával geometriával meg még ki tudja mivel, és akkor csütörtükön hazaérek este 5-re úgy hogy alig lakom 10 percre az iskolától és akkor álljak neki megírni a matematikát a németet a földrajzot és még egy pár dolgot. Komolyan volt olyan hogy elaludtam a házifeladatom fölött, igaz csak egyszer, de akkor is addigra már tényleg elfáradtam és aztán jött a második félév ami csak rosszabb lett. És mi sajnos nem tudtunk variálni az órarendet mert az utolsó órák vagy fakultációk voltak vagy olyanok amik máskor nincsenek(pl angol, német történelem és ez egybe tehát nem külön német és történelem hanem történelmet tanultunk németül)
Valóban én is legyintek arra hogy hiányozni fog az iskolám, de egy valamiben biztos vagyok az általános soha nem fog hiányozni. Az lehet hogy a Gimnáziumot visszasírom de az általánost soha.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3352 Dátum: 2010. Február 17., 15:30:55 »
Minden iskolában mások az óraszámok. Főleg, majd sok fog függni attól, hogy hova mész továbbtanulni később. Nekem középiskolában volt olyan, hogy egy nap kilenc órám volt. Nulladikban kezdtem, és a nyolcadikban végeztem. De volt olyan is, amikor egy nap csak öt órám volt. Valamint sokszor az is sokat számít, hogy mi az utolsó óra. Nekünk sokszor volt olyan, hogy tesi volt az utolsó vagy az utolsó előtti óránk. Ha az utolsó volt, akkor mindig megbeszéltük a tanárral, hogy elmehessünk. Neki is jobb volt így, mert hamarabb végzett ő is. Ha utolsó előtti volt, és az utolsó óránk valami más volt, akkor megkérdeztük azt a tanárt, hogy nem-e szabad neki az az óra, és akkor tesi helyett megtartottuk azt az órát, így egy órával hamarabb végeztünk. Mi szerencsések voltunk, elég sokat tudtunk variálni az órarendünkkel. Negyedikben például sokszor volt olyan, hogy az utolsó három óránk szakmai volt, és olyankor azt csináltuk, hogy összevontuk a három órát, tehát nem tartottunk szünetet, így majd egy órával hamarabb végeztünk.

Viszont azt tanuljátok meg, hogy addig kell tanulni, amíg az iskolában van az ember. Sok gyereknek elmondják ezt a szülei, amire a gyerek mindig csak legyint, de igazuk van. Később munkahely mellett sokkal nehezebb lesz majd tanulni. Én a mai napig járok különböző képzésekre, és rengeteget szív az ember azzal, hogy ezt összeegyeztesse a munkarendjével. Valamint ezekért már mind fizetni kell, nem kevés pénzt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3351 Dátum: 2010. Február 17., 15:26:33 »
való igaz, általánosba azért kemény, nekem, ha jól emlékszem - ami nem biztos, mert már baromira régen volt, vagy nyugdíj előtt 60 évvel...  :badteeth: - napi 5-6 órám volt, a vége felé általában napi 6. De 7-8 azért kemény. Mégis, még mindig jobb, mint a melóhely... :(
gyakran jut eszembe, hogy hogy legyintettem, amikor a szüleim annak idején mondták, hogy "meglátod, hiányozni fog még az iskola, meg boldog voltál, amikor még tanulhattál". Aztán rájöttem, hogy igazuk van. És tudom, hogy mikor majd a saját gyerekemnek fogom mondani, ugyanúgy legyinteni fog rám, és majd ő is csak kébőbb fog rájönni, hogy az öregének igaza volt. És ez így meg majd, míg világ a világ...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3350 Dátum: 2010. Február 17., 15:14:16 »
Ja, ja. :) Addig örüljetek, amíg még iskolába jártok, és nem kell az úgymond Nagybetűs Életben munkahelyet keresni, meg a megélhetés miatt aggódni...

Ebben igazad van, és ami azt illeti kicsit félre is írtam.
Tehát helyesen hétfő 7 óra(7.30-14.30 Kedd 8 óra (7.30- 15.30 szerda 8 óra csütörtök (itt tényleg 17.00) és péntek 7 óra. Valóban egyetértek hogy a való élet sokkal rosszabb, de ez akkor is ÁLTALÁNOS ISKOLA könyörgöm, igazából egy előnye volt ennek a sok órának, amikor elmentem egy másik gimnáziumba szóbeli felvételire akkor az igazgató közölte velünk hogy heti 37 óránk lesz, és akkor mellettem valaki "37??? Úristen ebbe bele fogok pusztulni" én meg csak belegondoltam hogy nekem most 38 van akkor az azt jelenti hogy egy órával kevesebb lesz :ugral:.
Zozi hozzászólására pedig azt tudom mondani hogy a csütörtöki napom így nézett ki:
1. órá Informatika(az egyetlen jó azon a napon)
2. óra Irodalom
3. Óra Nyelvtan
4. óra Matematika
5. óra Német
6. óra Matematika Fakultáció
7-8 óra Angol
Mint mondtam elismerem hogy a munkahely sokkal rosszabb de a mostani osztálytársaimnak volt általánosban olyan 8.-ban hogy egy nap csak 5 óra. Én meg már azt sem tudom hanyadikban volt olyan hogy egy nap csak 6 órám lett volna. Talán úgy 5. 6. környékén.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3349 Dátum: 2010. Február 17., 14:36:58 »
Most akkor mondjam? Jelenleg havi 62ezer bevétel és kábé 120ezer kiadásból kell valahogy kijönnünk, mert nem férünk hozzá a folyószámlánkhoz amit holmi örökösödési huzi-voni miatt már vagy három hónapja befagyasztottak. Úgy járunk, hogy lassan ki fogják nálunk kapcsolni az összes közművet, meg a telefont, pedig ki tudnánk fizetni. Jó mi? Netem sem tudni meddig lesz még. December elejéig még kötbéres, szóval ezt a havi 8350 azért ki fogom nyögni.

btw
nem ismer valaki valahol valakit aki a mávnál dolgozik?

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3348 Dátum: 2010. Február 17., 14:34:55 »
Meg óránként 10-15 perc szünet, olyan órák, mint technika, tesi, rajz, ének...
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3347 Dátum: 2010. Február 17., 14:09:31 »
Ja, ja. :) Addig örüljetek, amíg még iskolába jártok, és nem kell az úgymond Nagybetűs Életben munkahelyet keresni, meg a megélhetés miatt aggódni...
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3346 Dátum: 2010. Február 17., 14:06:18 »
Jaj, nehogymár megessen rajtatok a szívem. Puhányok vagytok. :)

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3345 Dátum: 2010. Február 16., 17:17:36 »
Hát, én nem tudom, a mai középiskolások, hogy bírják, de én mai fejjel már tuti nem csinálnám újra végig ezt a napi 7 óra a suliban dolgot...
Na nekem is ez volt az egyik bajom a 8. évemmel. Így nézett ki az órarendem nyolcadikban: Hétfő 7 óra(7.30-15-30 voltam az iskolában 8. 00-tól kezdődtek az órák de ugye már jóval előbb bent kellett lenni.) Kedd 8 óra(7.30-16.30) Szerda ugyanúgy 8 óra. Csütörtök 8 óra+farsangi táncra gyakorlás (7.30-17.00) Péntek 7 óra.
 Most gimnáziumban hétfő 5 óra kedd 7  szerda 7 vagy 6 óra attól függ páros vagy páratlan hét, csütörtök 7 óra péntek pedig 5 óra. Szóval órarendeileg sokkal jobb a gimnázium. És a sok óra az csak egy a sok közül ami miatt megutáltam az általános iskolámat.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3344 Dátum: 2010. Február 16., 14:41:06 »
Hát, én nem tudom, a mai középiskolások, hogy bírják, de én mai fejjel már tuti nem csinálnám újra végig ezt a napi 7 óra a suliban dolgot... komolyan mondom, ma 4 órát bent ültem a Ságváriban, de már a második órán minden bajom volt... egyetemen sem járok már vagy 1,5 éve előadásokra, nem hogy itt üljek 45 perceket... :rolleyes: Mondjuk még az a szerencse, hogy a leendő osztályomnak nincs első órája töriből, mert mondanom sem kell, hogy tegnap és ma sem sikerült beérnem az első órára... ;D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3343 Dátum: 2010. Február 15., 16:57:29 »
kösz Amondin :)

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3342 Dátum: 2010. Február 15., 16:18:33 »
A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki, hogy emberi áron hol lehet fénykardot beszerezni?
A főnököm egy hölgy(!)ismerőse nagy rajongó, és szeretne egyet, viszont állítólag a HOldényben az, amit ő nézett, vagy 50e Ft. Valakinek valami ötlet?

Én láttam már mindenféle (akár 100Ft-os) boltban is pár ezer forintért.

Katt a képre!

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3341 Dátum: 2010. Február 15., 16:15:23 »
Fura. Én az angol tudásom 75%-át általánosban szedtem össze

Hát erre csak azt tudom mondani hogy iskola és tanár függő. Nem volt rossz angoltanárom csak mint mondtam berakták hetedik nyolcadik órába. Jelenleg ott tartok hogy Gimnáziumban fél év alatt többet tanultam angolból mint általánosban 4 év alatt. Igazából sokkal jobban szeretem most a gimnáziumot, mint az általános iskolámat, nekem ott a 8. évemet teljesen tönkretették. 8. év végére én szellemileg kikészültem, még szerencse hogy ott volt a nyár ahol ki tudtam pihenni magam, és úgy nekivágni a gimnáziumnak, amit sokkal de nagyon sokkal jobban szeretek mint az általánost. Igaz hogy többet kell tanulni de legalább van  rá elég időm és energiám.
És gratulálok Genzo az éretségidhez.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3340 Dátum: 2010. Február 15., 14:15:05 »
kösz Aldarion :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3339 Dátum: 2010. Február 15., 14:10:57 »
Én is gratulálok.

Fura. Én az angol tudásom 75%-át általánosban szedtem össze.
Erre meg csak annyit, hogy veled ellentétben én max 30%-át kapartam össze a tudásomnak általánosban, de ha úgy vesszük, az masszívan berögzült. Tudniilik negyedikben volt egy tanárunk, ötödiktől-hatodikig még egy, míg hetediktől-nyolcadikig volt egy harmadik, és mindegyik az elejéről kezdte az oktatást, mert neki ahhoz volt kedve. Épp ezért én tanultam a Compassból, a Headwayből és a Projektből is, de mindből max egy kötetet nyálaztunk át...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3338 Dátum: 2010. Február 15., 13:27:42 »
kösz srácok :)

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3337 Dátum: 2010. Február 15., 13:01:58 »
Drakula! Vagyis gratula.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3336 Dátum: 2010. Február 15., 12:50:48 »
Gratula!
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3335 Dátum: 2010. Február 15., 12:49:58 »
Most értem haza román szóbeli érettségiről. Dicsérettel végeztem, nem is gondoltam volna. Csak gondoltam megosztom az örömömet veletek  :) Van mit megosszak... :lol: