Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 541042 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3334 Dátum: 2010. Február 15., 12:28:25 »
A budaörsi Tescóban decemberben láttam nagyjából húszezerért.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3333 Dátum: 2010. Február 15., 09:36:44 »
A kérdésem az lenne, hogy tudja-e valaki, hogy emberi áron hol lehet fénykardot beszerezni?
A főnököm egy hölgy(!)ismerőse nagy rajongó, és szeretne egyet, viszont állítólag a HOldényben az, amit ő nézett, vagy 50e Ft. Valakinek valami ötlet?
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3332 Dátum: 2010. Február 15., 08:30:38 »
megfogadom a tanácsod, köszi :) A Secret Invasionnak meg egyszer nekiállok

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3331 Dátum: 2010. Február 15., 08:29:22 »
Fura. Én az angol tudásom 75%-át általánosban szedtem össze.
Igen, mert már akkor sem csajoztál.  ;D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3330 Dátum: 2010. Február 15., 08:20:31 »
Fura. Én az angol tudásom 75%-át általánosban szedtem össze.
Idézet
A blogomra kiirtam a teljes képregénygyűjteményem, összeszámolva a füzetek számát is, meg ilyesmik.
Elég töredékes. Mindenből egy-két szám, így kicsit nehéz lesz élvezni bármilyen történetet manapság, amikor hatosával gondolkodnak az írók. A Secret Invasion meg azért nem olyan nagy, 100 füzetet egy-két hét alatt le lehet tudni csak délutánonként olvasva is. :)
Viszont dvd-re tényleg olyasmit írj ki, amit vagy előszedsz még, vagy legalább egy teljes sorozat. Ha egyszer elő kell halászni valamit, amit 12 dvd-re van szétpakolva, sokat fogsz szentségelni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3329 Dátum: 2010. Február 15., 07:09:18 »
Arra emlékszem, hogy 5-6 ban a kék project könyv volt, 7-8 ban meg a zöld, de hogy mi volt benne ne kérdezzétek.
Én emlékszem, Bird Man.  ;D Bár csak ez az egyetlen ami rémlik belőle. Egyébként én is így jártam vele, nekem is általánosban volt csak angol. Sőt eleinte én még oroszt tanultam, csak utána jött az angol. Aztán középiskolában meg franciát kellett tanulni, nem lehetett választani. Csak azt meg rohadtul utáltam, így szinte semmi nem maradt meg belőle. Főleg akkor még úgy volt, hogy nem is kellett belőle érettségizni, így sokszor nem is azt tanultuk azon az órán, hanem magyar irodalmat.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3328 Dátum: 2010. Február 15., 06:54:39 »
Jaj... az angol tanítás az általánosban szinte nulla. Csak azért van mert törvény írja elő. Arra emlékszem, hogy 5-6 ban a kék project könyv volt, 7-8 ban meg a zöld, de hogy mi volt benne ne kérdezzétek. Ráadásul mikor már szakmunkásba jártam ott meg nem volt angol. Amikor végeztem a faterom odaajándékozta az egyik szomszédnak az összes tankönyveimet meg munkafüzeteimet. Jó nem azért nem sajnálom mert szükségük volt rá, de öt évembe került mire visszagyűjtögettem a lényegesebbeket. Volt amit megvettem, volt amit lomtalanításkor szerváltam.

Aztán most az utóbbi két évben, hogy van netem, ragadt rám annyi angolból, mint az egész iskolaévekben összesen. Mondjuk ebbe az is besegít, hogy ha tehetem akkor feliratosan nézek filmeket, és sok angol nyelvű weblapot is olvasgatok, meg az a sok photoshop meg egyéb tutorial videó meg leírás. Szóval meg lehet tanulni. De nekem amúgy is sokáig tart az ilyesmi, mert nyelvekhez szita az agyam. De ha rendszeresen használom csak akkor marad meg.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3327 Dátum: 2010. Február 14., 22:44:46 »
[Igen, Deadpool az egyik legnagyobb kedvenc :) A forditást pedig ne add fel. Én sem űzöm valami magas szinten, kérdezd meg elwoodot mennyit bajlódott az Acélszivek forditásommal. Lehet hamarabb végzett volna ha leforditja ő :lol: Ettől függetlenül én sem adtam fel, mert nagyon jól lehet vele angolt gyakorolni, plusz nekem nagy megtiszteltetés volt amikor kikerült a munkám ide, még ha tudom, hogy durva javitásra szorult amit küldtem, akkor is vagány érzés volt. Ami pedig a Thoros sztorit illeti, úgy látom nem csak engem fogott meg :)


Ki tudja talán egyszer lesz belőle valami, de most még nem igazán vagyok azon a szinten angolból hogy nekikezdhessek, igaz tanultam négy évet angolt általánosban és most is tanulok a gimnáziumban, de én azt a négy év tanulást nem nevezném igazán tanulásnak. Egyrészt berakták hetedik-nyolcadik órába az angolt két matematika óra után, a tanár sem volt olyan állapotban hogy úgy tanítsa meg mintha csak második-harmadik órában lenne. Másrészt meg az osztálytársaim hajlamosak voltak elszórakozni az órát. Jó néha én is úgy voltam hogy most mindenhez lenne kedvem csak angolt tanulni nem, de azért sokszor inkább tanultam volna, de hát ez nem mindig jött össze.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3326 Dátum: 2010. Február 14., 22:01:54 »
A Secret Invasionnél jól elkerekedett a szemem, aztán leesett, hogy ezek digitális képregények.
nekem is kiugrott a szemem, mikor megláttam, hogy 97 kötet :lol: gondoltam letöltöm, nekiülök és elolvasom. tudtam, hogy nem egy füzet lesz, de 97?! beletelik majd egy kis időbe. majd érettségi után lesz időm, addig nem esek neki ilyen tartalmas olvasnivalónak. Ja, és kösz a kommentet a blogomon a Thoros posztnál. :)

Szép kis gyűjtemény. Látszik hogy nagyon szereted Deadpool-t. Én is nemrég szereztem be egy pár képregényt digitálisan.
Persze azok is angolul vannak. Még csak nemrég kezdtem el őket olvasni, először megpróbáltam egy tényleges fordítást, tehát nem csak elolvasom és megértem a lényegét és a fontosabb párbeszédeket, hanem mondatról mondatra lefordítom őket. Két hét után kész is voltam de miután átolvastam az egészet, rájöttem ha egy profi fordító meglátná... hát úgy a 75%-át átjavítaná.
Szóval elismerésem hogy elkezdtél fordítani te is. És látom írtál Thorról is. Szépen összefoglaltad a lényegét és amikor én olvastam hasonló véleményeim voltak róla mint neked.
Igen, Deadpool az egyik legnagyobb kedvenc :) A forditást pedig ne add fel. Én sem űzöm valami magas szinten, kérdezd meg elwoodot mennyit bajlódott az Acélszivek forditásommal. Lehet hamarabb végzett volna ha leforditja ő :lol: Ettől függetlenül én sem adtam fel, mert nagyon jól lehet vele angolt gyakorolni, plusz nekem nagy megtiszteltetés volt amikor kikerült a munkám ide, még ha tudom, hogy durva javitásra szorult amit küldtem, akkor is vagány érzés volt. Ami pedig a Thoros sztorit illeti, úgy látom nem csak engem fogott meg :)

Kezdésnek nem rossz gyűjtemény. De ennek nagy értéke nincs. Nekem is van már 95 dvd-nyi képregényem digitálisan, meg egy 160 gigás vinyó tele, de ezek akkor is csak digitális képregények (főleg, hogy szerintem ezeknek a nagy részét lehet hogy soha a büdös életben nem lesz időm elolvasni, így már le is álltam a gyűjtésükkel, most már csak azt mentem le amit el is olvasok). Inkább arról írhatnál, hogy papíron mennyi és milyen képregényed van. Az már valami, meg arra kiváncsibb is lennék.  ;)
Először is kösz :). Igazad van, ennek nincs nagy értéke, annyit tölthetnék le, amennyit a vinyóm elbir. Esetleg annyi értékük van, hogy ezek a képregényes izlésem tükrözik, mert csak olyanokat töltöttem le, amik érdekelnek, nem úgy, hogy "nézdmár, egy 5 gigás képregénypack, letöltöm, hadd legyen itt". Ezek szépen kiválogatott darabok, amik egy részét már olvastam, másik részük tervbe van. A nyomtatott füzeteimről már nem lehetne ilyen listát irni, mivel mindössze az a pár tucat régi Donald Kacsa képregényem van még gyerekkoromból, amikor lehetett szerezni magyar nyelven képregényeket. Mostmár utazni kellene ahhoz is :) Semmi másom nincs nyomtatott formában és ennek két fő oka van: 1.Akármennyire is R-Day, akkor is Románia. Kizárólag románul lehet szerezni képregényt, és azok sem valami jó kis Pókember vagy ilyesmi dolgok, hanem gyerekcuccok, és azoknak is az alja. Rendelhetnék netről(amazon meg ilyesmi) angol füzeteket, de itt jön a 2-es ok: nem állok úgy. Igyhát maradnak nekem a digitális cuccok angolul, illetve itt a HZs-n magyarul. Nekem ez tökéletes. :) 

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3325 Dátum: 2010. Február 14., 21:36:00 »
Kezdésnek nem rossz gyűjtemény. De ennek nagy értéke nincs. Nekem is van már 95 dvd-nyi képregényem digitálisan, meg egy 160 gigás vinyó tele, de ezek akkor is csak digitális képregények (főleg, hogy szerintem ezeknek a nagy részét lehet hogy soha a büdös életben nem lesz időm elolvasni, így már le is álltam a gyűjtésükkel, most már csak azt mentem le amit el is olvasok). Inkább arról írhatnál, hogy papíron mennyi és milyen képregényed van. Az már valami, meg arra kiváncsibb is lennék.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3324 Dátum: 2010. Február 14., 20:58:12 »
Szép kis gyűjtemény. Látszik hogy nagyon szereted Deadpool-t. Én is nemrég szereztem be egy pár képregényt digitálisan.
Persze azok is angolul vannak. Még csak nemrég kezdtem el őket olvasni, először megpróbáltam egy tényleges fordítást, tehát nem csak elolvasom és megértem a lényegét és a fontosabb párbeszédeket, hanem mondatról mondatra lefordítom őket. Két hét után kész is voltam de miután átolvastam az egészet, rájöttem ha egy profi fordító meglátná... hát úgy a 75%-át átjavítaná.
Szóval elismerésem hogy elkezdtél fordítani te is. És látom írtál Thorról is. Szépen összefoglaltad a lényegét és amikor én olvastam hasonló véleményeim voltak róla mint neked.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3323 Dátum: 2010. Február 14., 20:46:13 »
A Secret Invasionnél jól elkerekedett a szemem, aztán leesett, hogy ezek digitális képregények.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3322 Dátum: 2010. Február 14., 20:32:02 »
A blogomra kiirtam a teljes képregénygyűjteményem, összeszámolva a füzetek számát is, meg ilyesmik. Akit érdekel, katt a bannerre :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3321 Dátum: 2010. Február 03., 16:44:00 »
Aztán jönne Bendis, és mindenki legyőzne.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3320 Dátum: 2010. Február 03., 16:03:00 »
És ha Galatcpool szövetkezne a rettentő kettővel?Akkor aztán még Fátumot is taccsravágnák. :hehe:  :badteeth:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3319 Dátum: 2010. Február 03., 15:58:42 »
Mókuslány le tudná győzni Deadpoolt Galactus erejével. Nem kellenek oda Angyalok.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Thanquol

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3318 Dátum: 2010. Február 03., 15:10:08 »
Vajon a Bosszú Angyalai letudnák győzni Deadpoolt ha az megkapná Galactus erejét? :headscratch: (Vagy csak May néninek lenne ereje harcba szálni Galactpoollal?)                                           

Nem elérhető SithLord

  • Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1732
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3317 Dátum: 2010. Február 03., 09:45:25 »
Üdv! Gorgiasznak jobbulást kívánok!Az ERŐ legyen veled!!! :hzs-darthvader:

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3316 Dátum: 2010. Február 02., 18:38:10 »
http://kerekerdo-lakoi.freeblog.hu/archives/2010/02/02/Executor_special/

Kedvenc képregényrajzolóm tollából végre egy olyan csodás speciál jött ki, amiben én is benne vagyok! :D
Látogassátok és olvassátok a többi 3kockást is, mert nagyon poén :D :D
jah, jut eszembe:
"Az erdő állatainak mindennapját bemutató..
..általában 3 kockás..
..és csak 18 felett :D "
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3315 Dátum: 2010. Január 31., 14:11:44 »
Gorgiasz-nak én is jobbulást kívánok!  ;)

Nem elérhető Executor

  • THE TRUE HERO OF SPIDER-ISLAND
  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
    • PMrecords
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3314 Dátum: 2010. Január 31., 12:30:21 »
Zoli!
Homokember keletkezése (by Marvel Database) :
"..A telep kutató mérnökei nem tudván a férfi" azaz Flint, a későbbi Homokember "ottlétéről, egy veszélyes nukleáris kísérletbe kezdtek, amely radioaktív sugárzással árasztotta el Flint búvóhelyét is...A sugárzás hatására Flint teste reakcióba lépett a talpa alatt lévő parti homokkal és átalakította a férfi molekuláit. Így született meg az elpusztíthatatlan Homokember..."
Tehát éppen az a ruha volt rajta, mikor érte a nukleáris sugárzás, amiből a pulóvere is kapott, így Flint és a nem tiszta szilícium-dioxid molekulái összekeveredtek a ruhaszálak molekuláival... azaz eggyé váltak..
Majdnem teljesen jól szemléltette az amúgy igen csak elfuserált Pókember 3 - film...
"Tegyük össze mind a két kezünket? - Csak azt mondom,
higgy, amiben akarsz.. magadban?! Nem az én gondom,
hiszen mindenkinek kell hit, szeretet, remény,
aki még nem találta meg ezeket, bizony nem én."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3313 Dátum: 2010. Január 31., 10:38:16 »
kitartást Sepi a szkenneléshez, és köszi, hogy azért így is folytatjátok.
Köszi, igyekezni fogok, csak sajnos most még legalább egy hónapig elég elfoglalt leszek, de utána már talán zökkenőmentesebben fognak menni a dolgaim. Legalábbis remélem.

Idézet
Negatív karma, látom rossz gyerek voltam!
Hát igen, engem is megszórt valaki bőségesen a negatív karmával.  :D
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3312 Dátum: 2010. Január 31., 10:03:22 »
Hát Póklányt sajnálom, kitartást Sepi a szkenneléshez, és köszi, hogy azért így is folytatjátok. Gorgiasznak meg mielőbbi gyógyulást kívánok én is!

Szerk.: Negatív karma, látom rossz gyerek voltam! :badteeth: 
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3311 Dátum: 2010. Január 30., 21:01:14 »
Nagyon jó ötlet ez a frissítési alakítás. Az nem baj, hogy nem lesz napi frissítés. Ami pedig a többi képregényeket illeti. Az nagyon jól hangzik, hogy mik lesznek az idén.

Gorgiasz: jobbulást és jó egészséget kívánok neked!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3310 Dátum: 2010. Január 30., 13:36:35 »
  • Egyszer mintha láttam volna akkorára nyúlni, mint a Baxter-épület.

Én is ott voltam! :badteeth: Én is láttam. A Sentry 2. részében volt asszem.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3309 Dátum: 2010. Január 30., 12:20:51 »
  • A lila gatya mindig kéznél van, és biztos gyorsan felveszi. :)
  • Bizonyos részeken meg tud szilárdulni, pl. amikor fegyvert csinál a kezéből. Gondolom, ezt a képességét használja a pulóverénél is.
  • Egyszer mintha láttam volna akkorára nyúlni, mint a Baxter-épület.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3308 Dátum: 2010. Január 30., 11:42:48 »
üdv,hahaha nekem is eszembe jutott egy pár hülye kérdés :badteeth:pl a ruhákkal kapcsolatban1 hogy kerül hulkra mindig a lila gatyaamikor bruce átváltozik,hulká.mert pl otthon zuhanyzik,és jőnnek a betörök, hulká változik ki ugrik a zuhanyzobol s valosinüleg rajta a lila gatya és pépéveri a betolakodokat. vagy  mondjuk  télen bundában van és meg támadják ,át változik hulká leszakad rola a ruha......és máris ott a lila gatya.mivel hulk ként nem fázik,persze ezzek csak példák .hogy mikkor majdnem pucéran  változik át akkor is ott a lila gatya és mikor felöltözve akkor is.még akkor is a a bruce nem is veszfel lila nacit :badteeth:prsze valoszinüleg az illem kedvéért,hisz a föszereplő mégsem rohangálhat pucéran..... :hehe: :badteeth:
Összevont üzenet:
üdv.második hülye ruhás kérdés; homok emberrel hogy-hogy vele együtt változik a ruhája is,szerintem amikor át alakul ,akkor csak simán kifolyna az öltözékéböl,utáma meg vissza folyna a ruhájába :hehe: :badteeth:.akkár az pulover uján át is ,hisz homokalakban rendkivül képlékeny.addig meg csak,mig harcol ott lenne egy ruha kupac
Összevont üzenet:
üdv,harmadik hügye kérdés ; milyen hosszúra tud mr fantastick  makszimálisan ki nyulmi.gondolom arrányosan,pl az ujjaival ha pl 3métterre tud mutatni szószerint,akkor a karjai mégmesszebb érnek ,hisza karjai eleve hosszabbak az újjaínál ;Dés milyen megasra tud nyulni maszimálisan ha a lábaitis a maximumra nyujtjaplusz a törzse maximum hossza plusz a nyaka teljes maximális hossza :lol: :lol:........nem is beszélve arrol ha még a kezeit is felemeli a fejefölé.... :badteeth: :badteeth:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 30., 11:57:58 írta Sepi »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3307 Dátum: 2010. Január 29., 19:59:48 »
zozi szereti az ilyeneket, de neki elvileg egy rahedli Ivadék is a nyakán van még.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3306 Dátum: 2010. Január 28., 22:21:23 »
Kettőhöz (Book of Hauntings és Book of Witchraft) tudok linket adni, ezeket elküldöm PM-ben ha nem gond. Sajnos a Book of Dead-et már törölték  :(

Egyébként tervezi valaki a csapatból a Beasts of Burden lefordítását?

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3305 Dátum: 2010. Január 28., 21:38:03 »
Köszi mindkettőtöknek. Majd megkérem Bent, keresse meg. ;D
"I'm so meta, even this acronym"