Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 540940 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5194 Dátum: 2015. Augusztus 11., 21:23:02 »
Attól még nekem bejöhet.  ;D

Nem szeretnék most Amanojaku monitora lenni  :lol:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5193 Dátum: 2015. Augusztus 11., 20:59:37 »
Attól még nekem bejöhet.  ;D

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5192 Dátum: 2015. Augusztus 11., 20:16:09 »
Minek? Bevételi és kritikusi szempontból is twljes bukás, nem beszélve arról, amit az alapanyaggal műveltek.

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5191 Dátum: 2015. Augusztus 11., 18:18:20 »
Ezzel már csak egyet értetek, nem?

Én előbb megnézném a filmet. :)

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5189 Dátum: 2015. Augusztus 10., 15:05:52 »
Senki, csak elegem van abból, hogy már egy olyan olyan filmet, mint a Bosszúállók: Ultron kora egyrészt nem adnak ki BR-en, másrészt semmi értelmes nincs az amúgy jó drága DVD-kiadásokon. Olyan nagy és lehetetlen kérés az, hogy legyen rajta normális mennyiségű extra tartalom, ami nem merül ki egy másfél perces (1:30) featurette-videóban?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5188 Dátum: 2015. Augusztus 10., 14:08:57 »
Neked ki lépett rá a lábadra? :D



Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5187 Dátum: 2015. Augusztus 10., 13:01:43 »
Tehát akkor vegyünk meg mindent megint br-en, egy vagyonért, az MFU-t meg a többi disney-filmet meg sz@rjuk le, mertmár úgyis mindegy?
Ez is egy remek hozzáállás, mit mondjak.
Jó, hogy valaki megteheti, hogy nemtudomhányeter forintos bd-lemezeket gyűjtögessen, de főleg ebben az országban sokan vagyunk, aki legfeljebb ha karácsonykor megveszi magának a legutóbbi sikerfilmet dvd-n, ami ráadásul fapados kiadás, mégis legalább megvan "eredetibe".
Remek, hogy bd-még (meg már, ala Disney) nincs, dvd-t meg már nem lehet rendesen kapni. Mégis így hogy várják, hogy leszokjunk a torrentről meg a többi nemigazánlegáliséserkölcsös cuccokról?!
Miért nem lehetett volna azt csinálni, hogy  BD-lejátszót jobban megérné venni, mint egy dvd-lejátszót, és a bd-lemezeket meg kulturált áron adni? Vagy bármi, mert akárhogy is nézem, ami most van, az egyáltalán nem jó, nem működik, és mivel a dvd-k is 3-4 ezer forintosok - csak a film, fapadosan, mert ugye extra miért is lenne, azt is egyre kevesebben vesznek, aztán azt is beszüntetik nálunk? Akkor mi van? Vehetjük majd postán külföldről a kedvenc filmünket a gyűjteményünkbe, miközben sz@rt sem értünk belőle, mert francia kiadás?
Én gyűjtöm a régi sci-fiket és horrorfilmeket. Van a régi universalos szörnyfilmekből Frankenstein, drakula és farkasember gyűjtői kiadásom, amik a 30-as években készült filmsorozatot tartalmazzák DVD lemezeken. Ezeket nem fohom megtalálni gyűjtői kiadásban blu-rayen, magyarul, ahogy sok mást se. Az MFU teljes sorozsta megvan ami eddig kijött dvd-n, mind egylemezes kiadás, amiből létezik 2lemezes, a vateráról tudom csak összekaparni. De tudjátok mit? A régebbi zilmeken egy lemezen volt egy csomó extra, és látni, hogy épülnek le, hogyan korcsosulnak le a DVD-kiadások, mialatt a blu-rayt meg elveszik azoktól is, akik eddig is azt vették és azoktól is, akik az ócska dvd-k miatt kényszerülnek rá.
Kérdem én, jól van ez így? Üljünk le, mert Minek? Úgysem tudunk mit csinálni?

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5186 Dátum: 2015. Augusztus 10., 10:08:09 »
...és akkor újra feltaláljuk a HIFI tornyot, vagy mi?  ;D

Így is alapjáraton van egy beltéri egység a szolgáltató jóvoltából, van valami lejátszó :D Kettő vagy három már igazán nem oszt/szoroz :D

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5185 Dátum: 2015. Augusztus 10., 10:04:21 »
de ennél gyorsabban kéne adaptálódni mert majd jön a BD után a következő és a következő és egyszer majd ott állunk valami furcsa kinézetű holokockával és vakarjuk a fejünket, hogy ha az lapos ez meg kocka akkor hogy nézzük meg az Avengers 28-at :'DD


Pontosan, erre is gondoltam, amikor úgy voltam vele, hogy ignorálom a BR-t, hisz ki tudja, milyen holo-izé lesz majd pár éven belül, ami meg a BR-t fogja leváltani rohamtempóban. Úgyhogy egyelőre várakozó állásponton vagyok, megvárom, míg szó szerint "letisztul a kép"  :cool:

Idézet
Amúgy szerintem ha a kazis lejátszón elfért a DVD lejátszó akkor a DVD lejátszón is elfér a BR lejátszó :D

...és akkor újra feltaláljuk a HIFI tornyot, vagy mi?  ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zajrus

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 841
  • Karma: +7/-4
    • AllComics
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5184 Dátum: 2015. Augusztus 09., 22:06:26 »
Egyrészt oké, hogy haladni kell a korral, és műsoros videókazit se akar már venni senki, de szerintem a DVD-nek MO-on még nem volt ideje "kifutni" az átlagos gyűjtők körében... én legalábbis nem szívesen dobnám sutba a többszáz eredeti DVD lemezemet a BR kedvéért, amit ugye egyszer már átéltem a fenti VHS/DVD átálláskor, amikor minden kedvenc filmemet "meg kellett" vennem lemezen is, ami korábban már kazin megvolt.  :rolleyes: ;D

Yap és pont emiatt marad padlón a BR forgalom, marad aranyáron az egész és lépnek el az itthoni forgalmazástól a nagyobb cégek... csak a váltani nem akarás azt is jelentheti majd, hogy pár éven belül kijön majd az első olyan film, ami már DVD-n nem jelenik meg és utána - ok most torrentékát és társait hagyjuk ki ebből - majd vakarhatjuk a fejünket, hogy upsz... Persze az is szempont, hogy az összegyűjtött DVD-ket fáj a szívünk kidobni, de ennél gyorsabban kéne adaptálódni mert majd jön a BD után a következő és a következő és egyszer majd ott állunk valami furcsa kinézetű holokockával és vakarjuk a fejünket, hogy ha az lapos ez meg kocka akkor hogy nézzük meg az Avengers 28-at :'DD

Amúgy szerintem ha a kazis lejátszón elfért a DVD lejátszó akkor a DVD lejátszón is elfér a BR lejátszó :D

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5183 Dátum: 2015. Augusztus 09., 20:45:48 »
Támogassátok az általam indított petíciót egy aláírással, legyetek szívesek! Hátha sikerül elérni, hogy kapjunk normális DVD-ket.

http://www.citizengo.org/hu/27769-tobb-extrat-bovitett-duplalemezes-verziokat-hazai-dvd-kiadasokra?tc=fb

Szerintem sajnos szántszándékkal nem rakják manapság tele extrákkal a forgalmazók a DVD lemezeket, mert már a BR formátumot nyomják, azt szeretnék elterjeszteni, és leváltani vele a DVD-t. A folyamatra már én is évekkel ezelőtt felfigyeltem, és rendkívül bosszantott, hogy ilyen alattomosan akarnak "átnevelni" BR-re. Egyrészt oké, hogy haladni kell a korral, és műsoros videókazit se akar már venni senki, de szerintem a DVD-nek MO-on még nem volt ideje "kifutni" az átlagos gyűjtők körében... én legalábbis nem szívesen dobnám sutba a többszáz eredeti DVD lemezemet a BR kedvéért, amit ugye egyszer már átéltem a fenti VHS/DVD átálláskor, amikor minden kedvenc filmemet "meg kellett" vennem lemezen is, ami korábban már kazin megvolt.  :rolleyes: ;D


Hát ez az, csakhogy a disney-filmek nem jönnek BR-en, a DVD-k mégis ócskák.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5182 Dátum: 2015. Augusztus 09., 20:42:45 »
Támogassátok az általam indított petíciót egy aláírással, legyetek szívesek! Hátha sikerül elérni, hogy kapjunk normális DVD-ket.

http://www.citizengo.org/hu/27769-tobb-extrat-bovitett-duplalemezes-verziokat-hazai-dvd-kiadasokra?tc=fb

Szerintem sajnos szántszándékkal nem rakják manapság tele extrákkal a forgalmazók a DVD lemezeket, mert már a BR formátumot nyomják, azt szeretnék elterjeszteni, és leváltani vele a DVD-t. A folyamatra már én is évekkel ezelőtt felfigyeltem, és rendkívül bosszantott, hogy ilyen alattomosan akarnak "átnevelni" BR-re. Egyrészt oké, hogy haladni kell a korral, és műsoros videókazit se akar már venni senki, de szerintem a DVD-nek MO-on még nem volt ideje "kifutni" az átlagos gyűjtők körében... én legalábbis nem szívesen dobnám sutba a többszáz eredeti DVD lemezemet a BR kedvéért, amit ugye egyszer már átéltem a fenti VHS/DVD átálláskor, amikor minden kedvenc filmemet "meg kellett" vennem lemezen is, ami korábban már kazin megvolt.  :rolleyes: ;D
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5181 Dátum: 2015. Augusztus 09., 18:27:58 »
Támogassátok az általam indított petíciót egy aláírással, legyetek szívesek! Hátha sikerül elérni, hogy kapjunk normális DVD-ket.

http://www.citizengo.org/hu/27769-tobb-extrat-bovitett-duplalemezes-verziokat-hazai-dvd-kiadasokra?tc=fb

Nem elérhető Zsoldos72

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5180 Dátum: 2015. Augusztus 08., 13:12:01 »
(engedéllyel)

Hosszas előkészület után megnyitotta kapuit a CasperComics. Sok szeretettel várunk mindenkit! :)
www.caspercomics.hu

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5179 Dátum: 2015. Augusztus 07., 10:21:17 »
Köszi a választ! :)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5178 Dátum: 2015. Augusztus 07., 08:36:29 »
Gondolom bélyeg esetében is attól függ, hogy mennyi készült belőle. Nyilván, ha egy nagy példányszámú sorozat minden eleme ilyen, akkor nem igazán.

De igazából egyébként sem hiszem, legalábbis itthon nem. Ha külföldi képregényről és gyűjtőkről van szó, és ahogy feljebb említettem, egy ritka hibáról, akkor elképzelhetőnek tartom. De alapból nem igazán hinném. Érdekesség lehet, de különösebb érték szerintem nem. Persze, ez csak az én véleményem, nem szentírás :) (bár lehetne :D )
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5177 Dátum: 2015. Augusztus 06., 23:46:52 »
Hali!
Arra lennék kíváncsi, hogy egy selejtes képregényfüzet, amit a nyomdában rosszul hajtogattak és tűztek, bír-e értékkel, hasonlóan egy tévnyomatos bélyeghez.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5176 Dátum: 2015. Augusztus 05., 15:48:51 »
Tudom, hogy a Chuck Norrisos viccek már rég kimentek a divatból (nálam nem, MESTER, én hű szolgád vagyok!!!!), de ezt ma kaptam, eddig még nem láttam és nekem nagyon bejön:

Ha Chuck Norris berak egy szerelt szalámit a DVD lejátszóba, vissza tudja nézni az egész disznóvágást.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5175 Dátum: 2015. Július 16., 18:47:03 »
Ez reklámnak fog tűnni, és talán az is. Ide: http://issuu.com/dorian07 Elég sok szerintem érdekes, és értékes könyvet meg magazint töltöttem fel. Sajnos letölteni nem tudjátok a könyveket/magazinokat, de teljes terjedelemben eltudjátok mindegyiket online olvasni. Remélem, hogy lesznek olyanok akiknek örömöt okozok ezzel.
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5174 Dátum: 2015. Július 15., 22:30:04 »
Nekem mindig is gyanús volt ez az oldal. Mindenki egy hálózsákban...és ilyen becenevek, hogy Recsi meg Farek... :headscratch: :D


Év hozzászólása!  :lol:
Valóban, legalábbis tuti ott van a top 3-ban.

A 2006-os válság meg... mi is volt? :) Úgy emlékszem, hogy a sztrájk 2008-ban volt, nem?  :headscratch:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5173 Dátum: 2015. Július 15., 20:50:35 »
Most tudtam meg, hogy 2006-ban milyen nagy krízisben voltatok. Szeretném kifejezni hálámat a HZS-teamnek, hatalmas tiszteletet érdemeltek a kitartó munkáért, nektek köszönhetem, hogy megismerkedtem a képregényekkel, és olyan remekműveket olvashattam mint a Vérvörös Birodalom, Sötét Birodalom, Pókember kezdeti kalandjai, mindent köszönök. Szeretném ha tudnátok, hogy nagyon szeretem ezt az oldalt.  :sweetheart:
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető dorian07

  • Stormtrooper
  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 36
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5172 Dátum: 2015. Július 15., 16:55:41 »
Nekem mindig is gyanús volt ez az oldal. Mindenki egy hálózsákban...és ilyen becenevek, hogy Recsi meg Farek... :headscratch: :D


Év hozzászólása!  :lol:
Éljen a Birodalom!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5171 Dátum: 2015. Július 02., 23:34:31 »
KiD: Ma már majdnem kinyomtattam, szóval haladok. :D

Micho: tudod, mit a dolgod... (de segítek, szerepel benne a szád és az én egyik általam megválasztott intim testrészem...  :badteeth:)

Helyes. Épp egy megvesztegetésen gondolkodtam, de így talán nem lesz rá szükség. :D

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1548
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5170 Dátum: 2015. Július 02., 18:35:34 »
Nekem mindig is gyanús volt ez az oldal. Mindenki egy hálózsákban...és ilyen becenevek, hogy Recsi meg Farek... :headscratch: :D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5169 Dátum: 2015. Július 02., 13:04:34 »
Te. Vagy megint elfelejtetted, hogy avatart cseréltél? :hehe:
Te is bekaphatod, ha már úgyis szivárványszínű lettem  :lol: :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5168 Dátum: 2015. Július 02., 12:43:26 »
Te. Vagy megint elfelejtetted, hogy avatart cseréltél? :hehe:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5167 Dátum: 2015. Július 02., 12:40:06 »
Ja, király az új avatarod  :hehe:
Ki volt az az állat???  :lol: :lol: :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5166 Dátum: 2015. Július 02., 11:28:49 »
Nem tudtam, hogy az öreg korral együtt jár a b***lás is  :lol:
Eh, az én koromban már nem válogat az ember...  :badteeth:

Egészségedre  :lol:
Ja, király az új avatarod  :hehe:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #5165 Dátum: 2015. Július 02., 11:02:50 »
Nem tudtam, hogy az öreg korral együtt jár a b***lás is  :lol:
Eh, az én koromban már nem válogat az ember...  :badteeth:
Különben is, ha csukva van a szemem, nem mindegy? Ahogy állítólag a Ray Donovan egyik részében is elhangzott: A száj az csak száj.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"