Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 540970 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4954 Dátum: 2013. Október 12., 19:32:05 »
Gta V-tel jatszik valaki :D?

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4953 Dátum: 2013. Október 11., 22:21:50 »
köszönöm! :D

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4952 Dátum: 2013. Október 10., 14:46:32 »
A Robotzsaru képregény sorozat ami a Marvelnél indult, a legelső film után vette kezdetét, és nem tartozik hivatalosan a fővonalba, sőt hivatalosan egyetlen ismert világnak sem a része. Bár sokan a Marvel Action Universe kategóriába sorolják.

Mivel a karakter kismillió kiadót megjárt, a Marveles megjelenése az elsődleges, a többi pedig már a saját világának az alter megfelelőjeként értelmezhető.

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4951 Dátum: 2013. Október 10., 14:38:55 »
na, egy kérdés: a robocop a marvel comics kiadó kiadványa. de nem tartozik a marvel képregényes univerzumába, ugye?

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4950 Dátum: 2013. Október 10., 12:58:06 »
Ezek mind fura kerdesnek szamitak, ugyhogy oda. :nezze:
Orulnek, ha csak oda irnal, vedd ugy, hogy blogot vezetsz.
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4949 Dátum: 2013. Október 10., 12:14:33 »
.Azokról ami , minket esetleg mást is érdekel. És szívesen  hozzá szólna .Olyan híres emberek  mint pl a 3d -s toll ,kifejlesztője, vagy a Spidron kitalálója. Könyvek amiket olvastunk . Blogerek irásai amiket olvasunk . { PL Geex} .. Hires épitészek akik  szép épületeket alkotottnak  , terveznek .
Számítógépes művészek, DAMON 1984. .alkotásai, stb  Ezek akkor MELYIK topikba\ rovatba illenek. Micho biztos tudja KÖSZÖNÖM. :worship:

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4948 Dátum: 2013. Október 08., 21:36:03 »
. ide olyasmi való, ami nem illik más témába: láttál valamit az utcán, hallottál egy reklámot, stb, nem akarom felsorolni.

örülök, hogy megtaláltad a hozzászólásomat, és majdnem sikerült is beidézned...
talgaby arra próbált célozni, hogy maradj meg a saját topikodban, bármilyen téma is jutna "eszedbe". rendkívül idegesítőek a hozzászólásaid, és már csak percekre vagy egy örökös tiltólistától.... tehát ha szeretnél tartósan ezen a fórumon maradni, kerüld a többi témát, és kizárólag a sajátodba írj, azért lett létrehozva, amolyan utolsó mentsvárként.
hidd el, aki kíváncsi rá(d), az odamegy, és válaszolgat ezután is, de nem véletlenül nem kapsz sűrűn visszajelzéseket máshol/mástól.
vedd komolyan, amit mondtam  :nezze:
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4947 Dátum: 2013. Október 08., 21:27:22 »
. ide olyasmi való, ami nem illik más témába: láttál valamit az utcán, hallottál egy reklámot, stb, nem akarom felsorolni.


Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4946 Dátum: 2013. Október 08., 18:27:31 »
zoli, tényleg szorítkozz a saját témádra inkább, mert még ha válaszolna is az ember, nehéz követni, mit hova szórsz el.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4945 Dátum: 2013. Október 08., 18:01:44 »
Üdv, Na akkor most kiprobálom hogy ez a téma bele vág-e a  profilba. {ha nem ,legfeljebb törlitek } Olvasom a manapság divatos A tűz és jég dala című elég terjedelmes sorozatot . Jó. Csak túlbonyolitott  , le lehetne zavarni a szokásos trilógiákban.A vége kb úgyis ez a három lehet .1. A  csajnak sikerül vissza szereznie a vastrónt , 2. Az egyik életben maradt bitorlok közül  valamelyik család , hacsak teljesen ki nem írtják egymást. 3. A Nevető harmadik akire nem is számitunk, amíg a többiek irtják egymást  ő meg elfoglalja . 

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4944 Dátum: 2013. Október 07., 00:09:45 »
Üdv.Jó, hát akkor ha ez NEM kimondottan  képegényes oldal ,akkor  gondolom a címe után{ csevej } ITT akkor BÁRMILYEN  dologról lehet beszélgetni  szabadon ..Azokról ami , minket esetleg mást is érdekel. És szívesen  hozzá szólna .Olyan híres emberek  mint pl a 3d -s toll ,kifejlesztője, vagy a Spidron kitalálója. Könyvek amiket olvastunk . Blogerek irásai amiket olvasunk . { PL Geex} vagy valami hasonló a neve . És ha jól tudom   becsületes polgári nevén Palágyi Bélának hívják. Azt hiszem ő írt  az amerikai rebotokról  Az nem is úgy volt címen kritikát. Hires épitészek akik közül sajnos már elhunyt ,pedig csodálatosan szép épületeket alkotott , tervezet . Gondolom  azért  ilyen témék bele férnek ide. { És remélem  :headscratch: majd csak meg tanulom ,melyik téma melyik topikba való} Kösz  :worship:

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4943 Dátum: 2013. Október 03., 14:17:57 »
nincs meg valakinek a Simon Pegg: Nerd do well audiobook formában? És ha van, megosztaná velem is? Sehol nem találom.

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4942 Dátum: 2013. Szeptember 29., 13:33:15 »
Bocs, ha rossz helyen kérdezem meg - igazából fogalmam sincs hol kellene - de van a fórumon olyan, akinek van mentése már nem működő régi honosító oldalakról? Vannak hiányosságaim: pár éve nem volt egy ideig internetem... mire újra lett, pár oldal már nem volt elérhető. Majd jelentkezzen privátban, aki esetleg tud segíteni. Ez személyes dolog, nem itt beszélném meg. Köszönöm.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4941 Dátum: 2013. Szeptember 29., 13:05:57 »
Az írója brit, és igen, mint sok brit, Doctor Who-kedvelő is.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető matrixhv

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 148
  • Karma: +2/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4940 Dátum: 2013. Szeptember 29., 12:31:03 »
Idézet
Doctor Who és X-men rajongóknak (főleg classic Who), ezt tudtátok-e ? (lehet csak én vagyok lemaradva, de meglepődtem):
Idézet

    Marvel Comics' Excalibur featured an organisation called W.H.O. (the Weird Happenings Organisation) run by a Brigadier Alysande Stuart. She is similar to Kate Stewart who appeared in the Eleventh Doctor episode "The Power of Three". Her twin brother Alistaire was WHO's "scientific advisor" (the role the Doctor had in UNIT). A character named "Brigadier Lethbridge-Stewart" had earlier appeared in three panels of Uncanny X-Men #218, supervising the arrest of the Juggernaut in Edinburgh, where he also calls out to a "Sergeant-Major Benton" at one point.

Meglepődtem, lecsekkoltam az Uncanny 218-at, és tényleg.  :) Köszi!
Valamelyik készítője a képregénynek Doctor Who fan lehet. Még a helyszín is ok, Anglia.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 29., 12:43:54 írta matrixhv »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4939 Dátum: 2013. Szeptember 27., 11:03:17 »
Doctor Who és X-men rajongóknak (főleg classic Who), ezt tudtátok-e ? (lehet csak én vagyok lemaradva, de meglepődtem):
Idézet
Marvel Comics' Excalibur featured an organisation called W.H.O. (the Weird Happenings Organisation) run by a Brigadier Alysande Stuart. She is similar to Kate Stewart who appeared in the Eleventh Doctor episode "The Power of Three". Her twin brother Alistaire was WHO's "scientific advisor" (the role the Doctor had in UNIT). A character named "Brigadier Lethbridge-Stewart" had earlier appeared in three panels of Uncanny X-Men #218, supervising the arrest of the Juggernaut in Edinburgh, where he also calls out to a "Sergeant-Major Benton" at one point.

Nem elérhető Micho

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 4276
  • Karma: +35/-4
  • Nem: Férfi
    • http://www.halozsak.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4938 Dátum: 2013. Szeptember 26., 16:48:08 »
. HA ITT NEM JÓ , akkor majd ODA próbálok írni erröl  ;)

abszolút nincs érzéked a topikválasztáshoz, ez itt OFF topik, nem képregényes téma (csak mióta ezt is elkezdted teleszemetelni). ide olyasmi való, ami nem illik más témába: láttál valamit az utcán, hallottál egy reklámot, stb, nem akarom felsorolni.

innentől kezdve ezt a topikot használd:

http://forum.halozsak.hu/index.php/topic,225.new.html#new
"Once a scanlater, always a scanlater."

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4937 Dátum: 2013. Szeptember 26., 16:13:59 »
Üdv, ahogy már mondtam nemrég MEG VAN, a fura képességű  karakterek leírása .{ Remélni  merem hogy , ez a téma azért nagyjából ide is való [ vagy hát az Egyebek Topikba ],ahol hasonló témák vannak. HA ITT NEM JÓ , akkor majd ODA próbálok írni erröl  ;) }
« Utoljára szerkesztve: 2013. Szeptember 26., 17:04:12 írta Micho »

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4936 Dátum: 2013. Szeptember 25., 18:04:02 »
Koszi, ezt is hozza adtam az 'erdekesnek tunik majd belenezek' listamhoz.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4935 Dátum: 2013. Szeptember 25., 14:26:06 »
Misztikus western. Van 6 fegyver, mindegyik más mágikus erővel és aki összegyűjti mind a hatot az kvázi elhozza az apokalipszist. Ami nem túl jó dolog, szóval a főhösök próbálják ezt megakadályozni és magukhoz gyűjteni a fegyvereket. Közben meg mindenféle természetfölötti dolog történik.

Nem elérhető mukszli

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4934 Dátum: 2013. Szeptember 25., 14:01:37 »
A sixth gun mirol szol egyebkent?

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4933 Dátum: 2013. Szeptember 25., 11:59:03 »
Mondjuk most nem vagyok naprakész, van kb fél éves lemaradásom.
A Hard Time-ot nem ismerem, de majd ránézek, hátha elnyeri a tetszésem.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4932 Dátum: 2013. Szeptember 25., 11:51:30 »
Nagyon szeretem, bár a most futó sztori nem annyira köt le mint az eddigiek, de Brian Hurtt rajzaival bármit el lehet nekem adni. Kár, hogy egy Hard time hc senkit nem érdekelne, szóval esély sincs rá, illetve egy Damned hc-ban reménykedek még (főleg, hogy a Prodigal sons csak issuekban jelent meg eddig).

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4931 Dátum: 2013. Szeptember 25., 11:37:07 »
Ebből kiindulva nem csak én akarom megvenni... :)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4930 Dátum: 2013. Szeptember 25., 11:34:46 »
ó igen, Sixth gun, ráadásul, ha jól néztem, ez 33 centis lesz (ami mondjuk nem fér be a polcra, de megoldom valahogy :D )

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4929 Dátum: 2013. Szeptember 25., 10:55:29 »
Épp pár napja említettem honfinak, hogy végre kifizetődik a kivárásom, és kiadják végre a Daytrippert HC-ben, mert már annak idején is voltak hírek, hogy hamarosan jön a keményfedeles változat, de csak nem lett belőle akkor semmi. Sőt, a DMZ-ből is jön deluxe (és idén még a Sixth Gunból is, csak hogy még egy beszerzendő kötetet említsek).

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4928 Dátum: 2013. Szeptember 25., 10:51:15 »
ja így érthető (és de jó neked :D én fontolgatom h lecserélem a tpb-t erre, de a jövő év új megjelenések terén elég húzós lesz a pénztárcámnak, plussz a Daytripper tpb-met is illene lecserélni a deluxe hc-ra )

Nem elérhető Snake (XF)

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 200
  • Karma: +3/-2
    • http://www.xfanzine.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4927 Dátum: 2013. Szeptember 25., 09:29:40 »
Igen, láttam, de az nem érdekel :)
(az első omnibus egyébként is megvan)

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4926 Dátum: 2013. Szeptember 24., 21:20:56 »
Snake (XF): ha nem is omnibus, de februárban jön egy Captain America: Winter soldier hc (azt nem tudom, hogy deluxe-e, de remélem).

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4925 Dátum: 2013. Szeptember 24., 21:13:40 »
Ja, tényleg, a cota megszűnt. PenDragonnak elvileg van új oldala, de nem tudom a címét. nitro talán meg tudja mondani, ha megkérdezed az ő fórumán.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden