Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 542072 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4804 Dátum: 2013. Augusztus 08., 22:36:28 »
Idézet
Most próba kép ráklikkelek a  képek beszúrása ikonra   ekkor ez történik  hogy megjelenik ez a img.Én azt hittem hogy ilyenkor megjelenik az az oldal amit én is sokat használok ,vagy is a Képek nevű kereső
ez a képek nevü oldal ez mi? google images? Ha találsz egy képet amit meg akarsz osztani velünk akkor annak a linkjét másold be ide, jelöld ki és nyomj a kép ikonra. a két img cucc a kód, amitől a link képként fog láétszani a hsz-edben  ;)

Ezt nem gondoltad végig, úgy érzem.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4803 Dátum: 2013. Augusztus 08., 22:23:32 »
Idézet
Most próba kép ráklikkelek a  képek beszúrása ikonra   ekkor ez történik  hogy megjelenik ez a img.Én azt hittem hogy ilyenkor megjelenik az az oldal amit én is sokat használok ,vagy is a Képek nevű kereső
ez a képek nevü oldal ez mi? google images? Ha találsz egy képet amit meg akarsz osztani velünk akkor annak a linkjét másold be ide, jelöld ki és nyomj a kép ikonra. a két img cucc a kód, amitől a link képként fog láétszani a hsz-edben  ;)

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4802 Dátum: 2013. Augusztus 08., 20:59:09 »
Fogadjátok hálámat  :lol:
Szívesen! :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4801 Dátum: 2013. Augusztus 08., 20:55:32 »
 :ugral: :pogo: :drink:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4800 Dátum: 2013. Augusztus 08., 20:54:19 »
 Fogadjátok hálámat  :lol:

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4799 Dátum: 2013. Augusztus 08., 20:49:43 »
 :sm-clap:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4798 Dátum: 2013. Augusztus 08., 19:56:02 »
 .Üdv ,na akkor  most is amikor itt írok ,meg jelenek ezek az ikonok  .Most próba kép ráklikkelek a  képek beszúrása ikonra   ekkor ez történik  hogy megjelenik ez a img izé.Én azt hittem hogy ilyenkor megjelenik az az oldal amit én is sokat használok ,vagy is a Képek nevű kereső  aztán beírom a témát PL  Thaleks  ,elő jönnek a képek ebből a témából ,és csak klikk a képre és már meg is jelenik itt EZEN az oldalon . Mert ott némelyik képen tényleg olyan  hm FURÁK . Pl az egyik képen egy ajtónál  hallgatózva  szorosan össze simulva bőrnaciban  vigyorognak  :badteeth:. Na akkor azt a képet akartam ide varázsolni . Igen ott is van ez a két ikon az Idézet {tehát nem ide lesz a klikkelés}  és  a Módosítás  pedig mellette  rányomók  . De akkor szintén ugyan ezek az ikonok jelenek meg   NA utána mit kell lépni  :headscratch:. DE ....a  lenti sarokban is van egy ikon   lehet  oda kell .Mert akkor meg jelenik ugyan ez a szöveg ,NA ott  lehet tovább folytatni az írást amit már  régebben elkezdtem . Kösz és bocs .NA AKKOR MOST ODA lesz a próba  klikk  és ime ....tényleg folytatódik a szöveg  NA most beírok valamit megint pl hogy izé-bizé   mentésre  próbálok  nyomni lássuk igy mi történik. NA ez lesz az
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 08., 20:11:02 írta zoli »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4797 Dátum: 2013. Augusztus 08., 18:44:06 »
illetve ne azt csináld, hogy írsz 2 hozzászólást, aztán össze akarod kalapálni őket, hanem a már meglévő hsz-ed módosítsd. A neveddel egy vonalban, az ellentétes oldalon lesz a Módosítás feliratú gomb.

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4796 Dátum: 2013. Augusztus 08., 18:29:09 »
Egy tipp: ha nem boldogulsz a módosítás gombbal, semmi baj. Mindössze annyi a dolgod, hogy megállod, hogy az egyik üzeneted után nem írsz egészen addig, amíg valaki nem válaszolt...

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4795 Dátum: 2013. Augusztus 08., 16:30:58 »
ZOLI, HASZNÁLD MÁR A MÓDOSÍTÁS GOMBOT!!! ENNÉL NEM TUDOK VILÁGOSABBAN BESZÉLNI!!!

Úgy értem, ha egymást követő hozzászólásokat írsz egy napon. Mint ahogy most én teszem ezzel a kiegészítéssel. Azért, hogy ne áraszd el hozzászólásokkal a fórumot. Vagyis ha újat akarsz hozzászólni, de nemrég már volt egy hozzászólásod, ami után senki más nem írt még, akkor klikkelj a MÓDOSÍTÁS-ra és írd az új hozzászólásodat a korábbi alá.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 08., 17:28:06 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4794 Dátum: 2013. Augusztus 08., 16:26:36 »
[
Üdv, ajánlok nektek két oldalt az egyik  Cover Browser ahol fent vannak a régi 1930-1940 -es  képregények  és Pulp magazinok  hát tényleges érdekes hogy a mai kiadók is kölcsönöztek { finoman szólva  ;) } karaltereket pl   a DC  Doc Savege-t, a Dynamite pl az Árnyékot  és van náluk Maszkok című kiadvány ahová a hasonszőrű alakokat gyűjtötték egy Árnyék, Zorro, A Pók, stb  a Valiant meg pl  Turokot . A  másik oldal a Comics 101 ahol a hasonló figurákat elemzik  Pajzstól   Amerika Kapitányig.Kösz  :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 08., 17:21:36 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4793 Dátum: 2013. Augusztus 05., 10:07:23 »
Üdv, na akkor érthetőbben az ST kérdések 1. Az Andóriai   és  az Orioni   fajok alkalmasak -e Borgnak.2 És  van-e a két faj közötti  félvérek-keverékek  { Hibridek} 3.  Tellariták és az Arborealok  rokon fajok , vagy csak nagyon hasonlítanak egymásra . Kösz  :worship:

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4792 Dátum: 2013. Augusztus 04., 20:40:57 »
Ott van egy olyan gomb a hozzászólod felett jobbra, hogy "MÓDOSÍTÁS"! Az "IDÉZET" és a "TÖRLÉS" között. Használd.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4791 Dátum: 2013. Augusztus 04., 19:04:37 »
Üdv,hm....izé....egy érdekes ST kérdés  1. léteznek-e Orioni és Andóriai  keverékek,félvérek{hibridek} 2.  Vannak-e kössztük  borgoknak alkalmasak  ;D Kösz

+

és a Tellariták és az Arboreals rokon fajok vagy csak nagyon hasonlitanak.

+

Üdv,Izé.....tényleg nem tudom hogy melyik ikonra kell  nyomni ,a módosításkor  :-[ . Amikor itt magjelenek az ikonok .Hát izé és bocs s köszi :whistle:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 05., 20:12:00 írta Sepi »

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4790 Dátum: 2013. Augusztus 04., 16:05:37 »
Lövésem nicns melyik topikban beszélgettünk legtöbbet a Doctor Who-ról, úgyhogy gondoltam ide írom.
Szóval ma este 7 kor (vagyis nálunk 8 kor) jelentik be, hogy ki lesz az új Doctor, lesz egy külön műsor is neki de nem találtam sehol stream lehetőséget, szóval twitter/facebook sasolás lesz.
Ha valaki véletlen tudna online BBC one streamről szóljon légyszi.
edit: ha jól nézem itt megy a live stream:
http://freetvall.com/video/3D7RG2BY8AAU/
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 04., 18:55:40 írta Balakin »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4789 Dátum: 2013. Augusztus 02., 19:20:19 »
Üdv és kösz. Igazad van akkor majd  írók ide olyan dolgokról { ha szabad} amik nem biztos hogy képregényekkel kapcsolatos ,vagy csak futólagosan ,de mi olvasók érdekesnek találunk.Vagy azokról amik felkeltik az érdeklésünket .És hát ha mást is érdekel ,megfog,megérint,érdeklödik  az ilyen témák  . ÉS ők is szeretnének  hozzá szólni megbeszélni a témát.Hm bármit ahol más topic-ban nem lehet de talán itt még is ;). Mit tudom én  :headscratch:, mondjuk  a Büvöskocka  fejlesztései amik közt már egész érdekes fejlesztések is vannak. Vagy olyan  személyekről akiket érdekes találunk de sajnos nem sokat foglalkoznak velük . PL a 3d-és toll kitalálója, vagy arról az spidront kifejlesztette {már lassan több mint 30 éve } és nem nagyon törödnek vele.Pedig ebből a Spidron nevű alakzatból érdekes sík és térbeli alkotásokat is lehet késziteni.Vagy azok az emberek akik fából készitenek  járműveket  mint pl faautó, famotor,pl  P. I. Tiszaö......on  vagy  K.G.  SZO..........on  nem írom ki teljesen mert ugye a személyeségi jogok .De itt a netten  pl az Izé lap ahol tényleg érdekes dolgok vannak fent.A WHADDAFAKK-on akkor pedig azokról a dolgokról amiért az előbb is mérgeskedtem azért amit a c4a oldalról írtak. És az általam  vagy talán azért mások által is  érdekesnek,viccesnek , kicsit már túlzásnak  tűnő  képekről  mint azok amiket én is megnéztem ,tudjátok az egymással hadakozó kalapácsos ultimate karakterek .Arról a képről amiről azt  mondtátok hogy a Spawn egyik számából való,azaz ahol a szuperhősök be vannak börtönözve . Esetleg a tápos karakterekről {akik még kicsit olyan plágium izűek  is ráadásul } Na akkor az ilyen témákról pedig   Söröző topic-ban.Mondanom sem kell hogy az én egyedi véleményem szerint az Imagenél akadnak ilyen kissé túlzásba vitt karakterek meg a Malibunál ott pl  Prime vagy a másiknál Supreme, hát ezeknek néha még a pózaik is hasonlóak a cimlapokon  :hehe:Na ez ami már tényleg túlzás  ;).  Remélem ebben a felosztásokban jók lesznek a hozzászólásaim

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4788 Dátum: 2013. Augusztus 02., 17:39:07 »
van egy ötletem legyen egy újabb topik is { Bocs én kérek elnézést ;),ha mégsem menne} Ott lehetne megtárgyalni az olvasók {persze ez ízlés dolga } által már túlzásnak, kissé röhejesnek talált  képregényes cuccokat .
Teljesen felesleges. Egyrészt már így is van bőven topik a fórumon, ahol ezeket meg lehet beszélni, és igazából ezek sincsenek teljesen kihasználva. Annak meg semmi értelme, hogy minden egyes új ötlethez új topikot nyissunk, mert rövid időn belül teljesen átláthatatlan lenne a fórum, arról nem beszélve, hogy semmi szükség olyan topikra, amiben csak egy-két hozzászólás van. Minden ilyesmire itt van ez a topik, vagy a Marvel-DC spoiler söröző.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4787 Dátum: 2013. Augusztus 02., 13:03:13 »
ÜDV, bocs csak azért akartam abba  Topicba írni ,mert szerintem oda is illenének azok a témák amik szinte már túlzások, vagy kicsit paródiába hajlanak . Mint az a kép amit most találtam  ahol az Ultimate univerzum alakjai,{ Thor, Lény, és az ottani Hulk} kalapáccsal verik egymást  :hehe:Bocs és Kösz :worship:

+

Üdv, van egy ötletem legyen egy újabb topik is { Bocs én kérek elnézést ;),ha mégsem menne} Ott lehetne megtárgyalni az olvasók {persze ez ízlés dolga } által már túlzásnak, kissé röhejesnek talált  képregényes cuccokat . A  címe pedig lehetne valami hasonló, hogy hm pl :headscratch: Ez már kész röhej ,esetleg Ez már azért túlzás . Mint az hogy ezek a <}]&@ł€....ok azt írták az ajánlott c4a oldalról .Hogy az egy TÁMADÓ OLDAL, ugye nem igaz. :nemtudom:.Remélem hogy csak tévednek ezek a ........ok.Ha csak ijeszgetnek minket vagy csak ál-rémhir .Akkor ezt  :violent: és ezt :smileythefinger: azoknak akik ezt terjesztik Kösz
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 02., 17:35:32 írta Sepi »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4786 Dátum: 2013. Augusztus 02., 11:54:34 »
(remélem nem illetlenség más honosító oldalt említeni itt, ha igen akkor törlöm).
Nem, nem probléma. Az ilyenen nem sértődünk meg.  ;)

Egyébként nálunk is van ilyen kiadók közti crossover. Eleve itt van a Marvel vs DC miniből mind a három, plusz a többi rész elérhetősége, de itt van még Badrockos és az Ökölcsapásos Rozsomák történet:brow:

Pedig szerintem oda is illett volna
Nem, a tápos szuperhősök kitárgyalása nem a whadafakk topikba illik, és azt hiszem, már elégszer említettem, hogy hova illik, és hogy az a topik mire való.  :nezze:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4785 Dátum: 2013. Augusztus 02., 11:18:13 »
zoli: az Authority a c4a-n fennvan (remélem nem illetlenség más honosító oldalt említeni itt, ha igen akkor törlöm). Stormwatchról nem tudok, azt eredeti nyelven olvastam, szkennben, de nem tetszett annyira mint az Authority.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4784 Dátum: 2013. Augusztus 02., 11:12:45 »
Üdv, na majd akkor itt próbálkozok írni róla , ha már a másik oldalon töröltétek .Pedig szerintem oda is illett volna { Nincs harag :D, hülyeség is volna megsértődni mindenféle apróságon  . főleg akkor ha szerkeztök szerint NEM is oda kell feltenni az ilyen kérdéseket  ;) }Na akkor szóval .Meg találtam a szerintem  legtáposabb szuperhősöket . Ilyeneket mint pl   Prime,Mightyman, Mr Majestic, Hyperion, Supreme, stb  . Akik mind Superman  koppintásának tűnnek ,vagy szintén Superman és egymás  plágiumának. SŐT ,néha már önmaguk paródiájának .Kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4783 Dátum: 2013. Augusztus 01., 12:41:23 »
Üdv, van-e fent magyarul valahol, a több  közös kiadóiszövetség  által is  kiadott { DC,Image, Wildstrom}  két képregény sorozat.   A Stromwatch és a folytatása az Authority :nemtudom:.Kösz :worship:

+

Üdv,megtalálni már megtaláltam azt az oldalt ahol fent vannak ezek a történetek.DE.......SAJNOS .....Most  én lenni szomorú   :( , brühühüke  . Mert azt írták a Vihar SZiget oldalán hogy ,most sajnos nem lehet regisztrálni. Pedig én  akkarni olvasi pl  a Viharfigyelőket. Miért nincs ott most regisztrálási lehetőség :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus 01., 22:01:26 írta Sepi »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4782 Dátum: 2013. Július 31., 18:48:00 »
Üdv,és kösz.Egy igazi Trek Mániás ;) :hehe:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4781 Dátum: 2013. Július 31., 18:01:33 »
Te, ez annyira el van ott dugva, hogy szerintem sok trekker sem tud a létezéséről. Egy kicsit… jobban előtérbe kéne rakni, mint nálunk a Mortal-tudástárat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4780 Dátum: 2013. Július 31., 14:21:51 »
Hmmm. Bárcsak lenne egy ilyen leírás, mondjuk egy olyan dokumentaristától, aki nemcsak a Marvel és DC-hez hanem esetleg a Trekhez is ért. Jaj de szép is lenne. Á, várjunk csak, hiszen van!  :brow:
http://www.newgencomics.hu/star-trek-tudastar/1383-dax.html

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4779 Dátum: 2013. Július 31., 13:06:27 »
Üdv, megvan már hogy kivel kevertem össze Jadzia  Daxot  akivel Worf tényleg a rendes idő vonalon házasodtak össze ,hát.......Deanna Troival  ő volt az akivel nem a főtörténet vonalon házasodtak össze ,ha nem  egy másik történet vonalon. ;) De azért  ha jól tudom belé is szerelmes volt Worf egy kicsit. DE azután Deanna  inkább  Rikert választotta .

+

Üdv,BOCS . Számitson ez utólagos kérdésnek.Le van.e írva valahol hogy, eddig hány Trill gazda teste  volt  Dax szinbiótának  :nemtudom:KÖSZ. Karakterük ,nevük , történetük addig míg  a szimbiótát átnem rakták egy újabb Trill gazdatestbe. Mert pl meghaltak, méltatlaná váltak hogy ők hordják a szimbiótát ;) Kösz,és elnézést hogy csak utólag jutott eszembe ez a kérdés  :worship:

Nincs azzal gond, ha utólag jut eszedbe valami, de ha még nem válaszoltak a hozzászólásodra, akkor használd a módosítás gombot. - Sepi
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július 31., 14:27:17 írta Sepi »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4778 Dátum: 2013. Július 28., 20:22:17 »
Üdv ,üdv éppen most nézzek egy kisfilmet amin Art Thibert  éppen alkot, szintén fekete -fehérben. NEM a Youtube, hanem valami más oldal. De most találtam rá amár említett  {egyik} kedvenc oldalamon  a Képek címűn ahol  sokat keresgélek .De nagyon jó munka amit rajzol .

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4777 Dátum: 2013. Július 28., 19:25:50 »
Én sokszor jobban is szeretem az ilyeneket, pl pont Byrne esetében, de amit most olvasok Romit JR-Layton Iron mant, ott is sokkal jobban tetszene színek nélkül, csak sajnos ez az éra nem jelent meg Essentialben.
Kérdés: most, hogy Iron mant olvasok egy ideje eszembe jutott, hogy gyerekkoromban a legtöbbször valamiért az ezüst-piros páncélos verzióval találkoztam. Jó az az éra? A Micheleine-Layton éra nagyon tetszik, lehet ezt a silver centurionos időszakot is megvizsgálnám közelebbről, ha érdemes.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4776 Dátum: 2013. Július 28., 18:38:25 »
Igen, így van. Ezért is vannak a fekete-fehér reprintjeik, mint az Essential és a Showcase Presents. (Meg azért, mert olcsóbbak.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4775 Dátum: 2013. Július 28., 18:34:49 »
Üdv, érdekes gondolat merült fel bennem szerintem  némelyik  kiadvány {DC, Marvel stb} rajzai sokkal jobban néznének ki pl  plasztikusabb és térbelibb lehetne  szinezés nélkül, fekete-fehér kiadásban pl amit most olvasok nálatok  a Fenegyerek vol 2. sorozatának az a része amit  Phil  Winslade  rajzolt ;)