Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 542155 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4774 Dátum: 2013. Július 27., 21:15:59 »
És még akkor is dolgozott? Ez a nyugdíjkorhatár-kitolás a jelek szerint a jövőben se marad abba. :)
  Akit egyszer a térhajtómű ionszele megcsapott az nem szabadul.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4773 Dátum: 2013. Július 27., 20:34:56 »
Kösz :worship:

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4772 Dátum: 2013. Július 27., 13:53:05 »
És még akkor is dolgozott? Ez a nyugdíjkorhatár-kitolás a jelek szerint a jövőben se marad abba. :)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4771 Dátum: 2013. Július 27., 10:24:19 »
Kb 130 és 150 között. Például a Kikr féle Enterprise tiszti orvosa, Leonard McCoy 2227-ben született, de ő volt az aki a Picard féle Enterprise-D orvosi személyzetét és felszerelését összeválogatta 2364-ben. Vagyis a történet szerint ekkor már 137 éves volt.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4770 Dátum: 2013. Július 26., 21:35:03 »
Kösz, tudja-e valaki hogy az emberek  az ST világában ,meddig ,hány évig élnek az emberek  :nemtudom:. Mert ugye ol a Vulkániak  is sokáig élnek de arról még nem találtam adatot hogy az emberi faj ott az ST világában kb meddig élnek. Ott náluk az újabb sorozatokban már kb  2380-as években  járnak.ÉS valószínű hogy ,az átlag élet kor ott a jövőbeli  történetekben  olyan 100 év {vagy több is} már nem olyan szokatlan,Hiszen itt és most {szerencsére} már nem ritka az hogy 80-85 évig is elélnek az emberek. { Hát még egy fikciós sorozatban ami a jövőben játszódik} KÖSZ  :worship:

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4769 Dátum: 2013. Július 21., 21:15:52 »
A kedvencem:
valamikor a kilencvenes években, McFarlane rajzolta; Buldózer és Black Tom az X-Erő, valamint Pókember ellen!
A csata azt hiszem, hogy a WTC tetején kezdődik; Pókember pedig hálóhintázik a legmagasabb felhőkarcoló tetején...
Min??? A közelben nincs magasabb épület...  :badteeth:

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4768 Dátum: 2013. Július 21., 20:52:24 »
a vastagabb köteteket kartonba szokták burkolni, nekem csak max enyhe sarok gyűrődéseim voltak, de olyanok amik polcon tárolástól is szoktak lenni (talán egyszer volt a dust jacketje picit szakad egy kötetemnek ,de az sztem már a raktárban keletkezett).
Amazon.co.uk-n nézd meg még, ott a UKPaperbackshop nevű eladótól olcsóbban is megrendelheted (kb ugyan olyan szállítási idővel mint bookdepotól), ha jól számoltam, de tőlük még nem rendeltem, de jó az értékelésük (amazonról csak eladótól rendelek, magától az amazontól nem, mert borzalmasan csomagolnak).
Ugyan úgy amazon co.uk-n speedyhen ltd-től is olcsóbban jön. Tőlük két omnibust rendeltem eddig, szépen be volt csomagolva és egy hét alatt ideért. Őket tudom ajánlani

Köszi az infókat, megnézem őket!

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4767 Dátum: 2013. Július 21., 20:36:22 »
Üdv, talált-e valaki  mostanában  valamelyik  Marvel vagy DC {ha náluk van egyáltalán valami hasonló } vagy más kiadó lapjában NO-PRIZE  hibát. Akkor régen én is csak véletlenül mert nagyon elütött a többi kockától.Biztosan emlékeztekrá  A  Csodálatos Pókember azon számában volt aminek az volt a cime hogy, Leány szöktetés Skorpió módra . Na abban volt hogy minden képen nappal volt, kivéve azt a képet ahol Skorpi  a tetőn át törve rabolja el JJJ mennyaszonyát  Marlát.Ott azon a  képen ÉJJEL van a többin meg fényes nappal .Érdekes az a cimlap is amin Venom a szülőket tartja és elég nagy méretű a kép,és azon az olvasón kívül aki  észrevette és megírta ,érdekes módon SEMELYIKÜNK nem vette észre hogy Veni  lábának egy része nincs megrajzolva .Hát ha azóta is volt olyan rajzolói hiba amit nem vettünk észre .Aki talált ilyen NO PRIZE  szerű alkotói hibát kérem írja meg itt amit észrevett {Nem muszáj hogy  {Marvel kiadvány legyen  ;) }2. Egy olyan dolog amit én csak ruha problémának hívok   :D {Bocs}  vagyis pl  Hulkon amikor átváltozik  MINDIG rajta van a lila gatya . Akkor is mikor még Bruceként  különböző  helyzetekben ahol ugyí mindig  más és más öltözet van rajta pl 1,Mondjuk  éppen a hegyekben síel  és bunda van rajta . ,vagy 2. Otthon zuhanyzik  és akkor jönnek a betörők . 3 Esetleg egy íródaházban  öltönyben tárgyal és úgy támadnak rá  vagyis  különböző helyzetekben dühödik fel és szakad le róla a gönc a lila gatyó mindig ott van .2.Homokemberrel is mindig együtt válik az öltözete is homokká {Rajta is mindig ugyan az a szerkó van} mert különben ha csak testileg változna homokká ,egy szerűen csak kifolyna a  jelmezéböl és csak egy ruha kupac maradna utána.Szerintem ezek csak az illendőség kedvéért  nem maradnak ,metzelenül-ruhanélkül  ,mert nem akarják hogy egy olyan kiadványban amit gyerekek is olvasnak hogy, egy csomó Pucér Pacák rohangáljon  ;).Gondolóm hogy  pl ugyan ezért Fáklyáról sem ég le az F4  egyenruha különben minden akciója után kellene egy új szerelést varratnia  ;) Bocs és kösz  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4766 Dátum: 2013. Július 21., 13:18:03 »
Üdv.Kösz  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4765 Dátum: 2013. Július 21., 09:23:55 »
van-e olyan oldal ahol az eddig megjelent kereszttörténeteket felsorolják,
Magyar nyelvű biztos nincs, de ha hivatalos oldalt akarsz, akkor ott a marvel.com, vagy a marvel.wikia.com weboldalak. Beírod a keresőbe a crossover szót, és ki fogja adni az összeset. Amúgy anno kiadták Crossover Classics címen az összes megjelent Marvel és DC közös történetet gyűjteményes formában. Ha jól tudom kettő vagy három kötet volt belőle.

De amúgy ezek többsége vagy megjelent magyarul, vagy honosították már. Viszont ezeken kívül nem jelent meg több, így ne is keress többet.
Más kisebb kiadókkal azóta is voltak crossoverjeik a Marvelnek, de ezeket is megtalálod a weblapjukon.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4764 Dátum: 2013. Július 21., 00:24:50 »
a vastagabb köteteket kartonba szokták burkolni, nekem csak max enyhe sarok gyűrődéseim voltak, de olyanok amik polcon tárolástól is szoktak lenni (talán egyszer volt a dust jacketje picit szakad egy kötetemnek ,de az sztem már a raktárban keletkezett).
Amazon.co.uk-n nézd meg még, ott a UKPaperbackshop nevű eladótól olcsóbban is megrendelheted (kb ugyan olyan szállítási idővel mint bookdepotól), ha jól számoltam, de tőlük még nem rendeltem, de jó az értékelésük (amazonról csak eladótól rendelek, magától az amazontól nem, mert borzalmasan csomagolnak).
Ugyan úgy amazon co.uk-n speedyhen ltd-től is olcsóbban jön. Tőlük két omnibust rendeltem eddig, szépen be volt csomagolva és egy hét alatt ideért. Őket tudom ajánlani

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4763 Dátum: 2013. Július 21., 00:14:15 »
Srácok, bookdepóról a keménykötéses rendeléseitek rendben meg szoktak érkezni? Kinéztem a Pacific Rim filmes könyvét, de az ára miatt igencsak szívnám a fogam ha sérülten érkezne és eddig csak két kis méretű regényt rendeltem onnét.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4762 Dátum: 2013. Július 20., 13:01:37 »
Üdv, úgy sajnos amint mondtam 1. sajnos erre felé a környéken nincs képregénybolt ,a két szomszéd város Jánoshalma ,és Kiskunhalas {Juj  és o jaj ebből kikövetkezhetitek  hogy hm Kunfehértói vagyok  } és  igy szintén sajnos nem juthatók eredeti  amerikai kiadványokhoz . 2. És megint sajnos ugye, nem tudjuk  pl anyagi okok miatt meg venni  az összes  nálunk megjelent képregényt.Ezért nem  tudtam pl az a Spawn-os kép egy  újságból való .Hacsak mondjuk az ember meg nem üti a főnyereményt és  vásárolna saját képregényboltot  és az ajtóra ki nem irja hogy, ZÁRVA,vagy azt hogy IDEGENEK BELÉPNI TILOS  ;).{Mint pl az egyik Southpark  epizódban vett magának egy saját vidámparkot} és ott egész nap olvasgathatna .  :D.Most pedig  az örült kérdés van-e olyan oldal ahol az eddig megjelent kereszttörténeteket felsorolják, igy az olyan  kicsit mániákus rajongók és  kérdezök  akik néha direkt fura kérdéseket tesznek fel  mint pl izé...hát  szóval ...hm....én is  :hehe:{BOCS}  Ilyeneket pl hogy  melyikek azok a létező közös kiadványok  amik LÉTEZNEK és melyek azok amivel CSAK  az elszánt olvasók ostromolják a kiadókat hogy .legyen . Mondjuk a képességeik alapján való jó kis összecsapás {HEHEHE} BOCS. Mit tudom én  pl 1. A két nagydarab és kopasz ütközése vagyis Luxor vs Vezér.2. A nyúlós karakterek közötti  harc  Mr Fantasztikus és Plasztikman, vagy az a másik nyúlós csávó szintén a JLA-ból {a neve most nem jutt eszembe} 3. Metamorpho és -vagy Morph, Mimus harc.4. Valamelyik  Marvel kapitány vs Marvel kapitány  verekedés, hamár mind két kiadónál is volt TÖBB  Marvel kapi is.4. Vagy  amit már untok Deadpool, Spawn, Lobo {BOCS} amiről azt mondtátok hogy sajnos NINCS hivatalos kiadás a kiadók {IMAGE,DC,MARVEL} pedig hogy egy humoros  és szatirikus  történetben jó téma lenne ,egy-egy kiváló iró és rajzoló kezei között ,ha már komoly történetet nem is lehetne kihozni belőlük .És most bocs és elnézést de most ezek direkt  HÜLYE KÉRDÉSEK voltak.  :brow:DE azért hátha tudtok válaszolni.Mármint arra hogy ezek közül melyikek voltak IGAZI közös sztorik és melyek azok amik CSAk az olyan enyhén örült olvasók üldözik a kiadókat mimt pl én is ;) :whistle:  Kösz és bocs

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4761 Dátum: 2013. Július 19., 19:52:15 »
Pedig de, ezzel a halál egysíkú és tök unalmas gonosszal adtak ki egy minisorozatot, és nem sokkal később egy saját eventet is kapott. A Marvel egy időben öles léptekkel haladt afelé, hogy megismételje a kilencvenes évek hangulatát, majd valahol félúton eszükbe jutott, hogy egy életre tönkretették akkor az amerikai képregényipart, szóval nem kéne ezen annyira nosztalgiázni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4760 Dátum: 2013. Július 19., 19:46:13 »
Üdv,hm...izé.....érdekes {de  csak idézőjelben}kiadványt találtam a MARVEL honlapján a cime CARNAGE U.S.A. :headscratch: ,meg mintha most is indult volna egy újabb Carnage sorozat :o.Na akkor mi van 1 Ezek valami ,horror-thilier  sorozatok .2. Egy pszihopatából akarnak -akartak főhőst csinálni :stupid:.3. Cassady   és a szimbiótája  javult meg { RÖHÖHÖHÖ} .Amit azért nem hiszek.Mert egy örült sorozatgyilkosból NEM LESZ hős :omg:

Nem elérhető Ron

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 112
  • Karma: +0/-0
    • BLOGOM
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4759 Dátum: 2013. Július 19., 01:01:28 »
Star Wars, Pókember, Batman, Bosszúállók, a szuperhősök egyszerűen letarolják a legó palettáját is, nem csak a filmekét, erről írtam egy közepes horderejű cikket:
http://reklamklub.com/lego-vagy-nem-lego
 ;) ;) :badteeth:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4758 Dátum: 2013. Július 18., 20:24:16 »
Üdv,hm hát rendben oké hát ha itt, akkor itt .Na akkor   először pl a Képekről  .Bocs de  sajnos a Spawnos képről nem tudtam hogy hivatalos kiadvány.Pedig majd minden magyarul megjelent száma meg van, lehet hogy pont ez a száma hiányzik ,vagy legalább is nem emlékszem rá {De szerintem AKKOR IS  jó ,óriási és vicces és önálló képnek is tetszik} A többi  képről ahol pl  Lobo és Deadpool, Spawn  össze csapásokat  mutat be akkor ezek szerint amatör  rajzolók munkái. És ezek szerint {ha jól tudom}  SAJNOS ,Nem hivatalos  Image,DC,Marvel , stb  kereszt történetek, kiadványok.Pedig legalább is szerintem érdekes témák lennének . Hamár  ezeknek  a karaktereknek  az a közös tulajdonságaik hogy példul szinte elpusztíthatlanok , és gyorsan regenerádlódnak  .Egy jó író és rajzoló  kezei által jó kis közös történetek volnának. ;) :P .Izé BOCS és Kösz Most akkor pedig mondjuk a klónokról  ,hisz akár a Marvelnél,akár DC-nél sok-sok szereplőnek van már klonja :dry: és :omg:{megin bocs} PL szegény Pókinak annyi klónja van ,{Akik ráadásul mindig feltámadnak és-vagy mutálodnak} valamint már annyi  olyan szereplő vannak akik   az egykori  másféle gönceit viselik pl akkor mikor üldözték és kénytelen volt más jelmezekben kimenni az útcára .Vagy  később  már hárman is viselték a Vaspók jelmezt {hm ....hát....ha jól tudom ráadásul ők is KLÓNOK legalább is az egyikük} Sőt  a  jófiú  szimbióták  is  az új gazdáikon  pl Venom Flash-en ,vagy hybrid  szintén Péterre jellemző tulajdonságokkal bír. Hogy kiadnának egy Pók csapatot vagyis egy Spider Teamot ;) :stupid:.ÉS  meginbocs

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4757 Dátum: 2013. Július 18., 20:22:15 »
igen azt gondoltam, hogy az nem a teljes. rozsi/thor/vasember vs Mabneto tényleg bizarr, de azt még nem tudjuk, hogy a mjolnir fémjére is tud-e hatni :P

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4756 Dátum: 2013. Július 18., 12:42:57 »
Az ultipókban ami volt az csak egy tie in sztori, nem a teljes ultimátum, csak azt mutatja meg, hogyan hat Pókemberre ez az esemény. És igen, az a legjobb része kb (bár a többi tie int nem olvastam).
Az Ultimatumnak annyi a baja amúgy, hogy rosszul van megírva. Rossz a sztori, a karakterek, orbitális logikai bökkenők vannak benne és ezt még Finch rajzai se mentik meg. Amúgy ugyan ez igaz az Ultimates vol3-ra is (szintén Jeph Loeb írta) csak ott még Madureira rajzai is nehezítik a helyzetet.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4755 Dátum: 2013. Július 18., 12:02:35 »
miért, mi baj vele? elcseszték? a csodapók 2. sorozata végén az volt, és nekem nem volt bajom vele.
Mondhatjuk. Egy apróságot emelek ki belőle: kik indulnak a Magneto elleni harcba? Rozsomák (karmok), Thor (kalapács), Vasember (nomen est omet...)
De ez csak a jéghegy csúcsán a jegesmedve.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4754 Dátum: 2013. Július 18., 12:01:13 »
Nem cseszték el, mert ez azt feltételezné, hogy valami használhatóból indultunk ki, amit aztán elrontottak. A Civil Wart vagy a Secret Invasiont azt elcseszték. Az Ultimatum az elejétől fogva egy halott ügy volt. Az elmúlt évek egyik, ha nem a legrosszabb Marvel-képregényének tartják.
Amúgy a NewGenen fenn van teljes terjedelmében, ott elolvashatod.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4753 Dátum: 2013. Július 18., 11:42:09 »
Az Ultimátumot pedig inkább ne akard ismerni.

miért, mi baj vele? elcseszték? a csodapók 2. sorozata végén az volt, és nekem nem volt bajom vele.

Nem elérhető Balakin

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1002
  • Karma: +9/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4752 Dátum: 2013. Július 18., 11:02:57 »
A maradék kettő mangát olvas.  ;)  :badteeth:

ajjaj...most fogok elkezdeni mangát olvasni  :(
Amúgy szerintem a maradék kettő Countdownt vagy Cry for Justicet olvas inkább :D

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4751 Dátum: 2013. Július 18., 10:06:23 »
A maradék kettő mangát olvas.  ;)  :badteeth:
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4750 Dátum: 2013. Július 18., 09:58:29 »
Csak 8??? Többet gondoltam.  ;D
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4749 Dátum: 2013. Július 18., 09:55:36 »
Pedig jó az. 10 mazochistából 8 azt választja a szöges korbács helyett, mert nagyobb fájdalmat okoz.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4748 Dátum: 2013. Július 18., 09:54:05 »
Az Ultimátumot pedig inkább ne akard ismerni.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4747 Dátum: 2013. Július 18., 07:28:11 »
Nem mondanám, ilyesmiért csekkold a NewGent és Tapion-Sama oldalát, a Viharszigetet. ;) Náluk van csomó.

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4746 Dátum: 2013. Július 17., 23:10:26 »
azt szeretném tudni, hogy eme oldalon vannak/lesznek-e marvel Ultimate (Újvilág) sorozatok? akár történetek (Ultimátum) akár mint rendes sorozatok (Ultimate-spider-man) ??????

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #4745 Dátum: 2013. Július 17., 15:52:30 »
Előfordulhat, mert ha rákeresel a Marvel MegaMorphsra, a képek között 640 feletti méreteknél a második sorban van a honosítása. A jelek szerint ez egy marhára elfeledett sorozat.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden