Szerző Téma: Csevej-csenöl  (Megtekintve 559636 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3094 Dátum: 2009. December 21., 19:32:45 »
A Ragadozó önmegsemmisítőkön is ezek villognak; ha meglátod, szaladj!  
Yautja ékírás!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3093 Dátum: 2009. December 21., 18:16:40 »
A ragadozók kiskutyákkal írnak? A végén kiderül, hogy belül mindegyik egy csupaszív lélek.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3092 Dátum: 2009. December 20., 23:20:25 »
Bennek félig igaza van. Betűk.

Katt a képre!

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3091 Dátum: 2009. December 20., 23:15:54 »
Szerintem Predator számok.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3090 Dátum: 2009. December 20., 23:14:24 »
Predi, mi az aláírásod? Én két lábon álló kiskutyáknak néztem őket.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3089 Dátum: 2009. December 11., 20:11:41 »
Igen arra. Eli kiszabadulása oké szépen csinálta de az az elkapásál egy kézzel a fejéhez rakja én nem nevezném birtoklásnak. Ha olyan elkapást mint amit leírtam nem fogadnak el birtoklásnak akkor ezt sem lehet elfogadni.
A bírókkal kapcsolatban igazad van sok példát fel lehet hozni hogy mikor döntöttek rosszul de valóban néha nem könnyű néhány dolgot megítélni. De engem ez idegesítet föl hogy egy olyan elkapást mint amit leírtam nem adnak meg de azt a bizonyosat  meg igen.


Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3088 Dátum: 2009. December 11., 20:03:38 »
Mármint a mindent eldöntő TD előtti elkapásra gondolsz? Amennyire emlékszem az rendben volt. A másik meg... bírói döntések még ebben az igen szabályozott játékban is félresikerülnek néha. De azért amit akkor Eli lábon kihordott, amikor már legalább kétszer azt hittem, hogy most aztán elkapják... le a kalappal. Meg a az elkapó helyében sem lettem volna, aki az alatta lévő védő miatt nem gyengén ívbe feszült testtel kapta el azt a zsugát.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3087 Dátum: 2009. December 11., 19:39:44 »
Hát igen a Giants is sajnos úgy nyert 2007-ben hogy végig idegenben játszottde azt az elkapást még mindig nem tudom elhinni hogy megadták ha az hogy két kézzel megfogja a labdát a mellkasához szorítja és miután a lába földet ért az endzoneban a houston elkapójának nem adták meg  a Touchdonnt mert "nem bírtokolta a labdák" akkor azt hogy adhatták meg?  . A lényeg az hogy hozniuk kellene a maradék három meccset és a többi meg hát... reménykedhetnek hogy a Colts és a Patriots nyer a Jaxsonville ellen.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 11., 19:40:34 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3086 Dátum: 2009. December 11., 19:27:06 »
Igen, igazad van, remény még van, de az a bajom, amit te is mondasz, hogy most már nem csak a saját kezükben van a sorsuk. Bár azért örülnék, ha mégis minden összejönne, és becsusszannának. Onnan meg már tudjuk, hogy minden lehetséges... hiszen pár éve az első Big Benes SB-t is Wildcardosként, végig idegenben játszva nyerték meg.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3085 Dátum: 2009. December 11., 18:35:08 »
Hát igen ott vannak a Patriots nyakán a többiek de legalább van egy meccs előnyünk és elvileg a döntetlen is elég nekünk. De ha mégsem jutnánk be akkor a Saintsnek drukkolnék. Meg annak hogy egy Saint Colts Superbowl legyen. Kíváncsi vagyok hogy Manning papa melyik csapatnak fog drukkolni a fiának vagy az egykori csapatának. Meg jövőre Giants Colts Manning Manning ellen lesz majd csak az érdekes.
Tényleg szerinted melyik két csapat játszana idén a Superbowlban? Én eddigiek alapján Saints Coltsot tippelek de nagyon remélem hogy az utóbbi helyet Patriots lesz.És most néztem utána hogy talán a Pittsburgnek van egy kis esélye hogy Wild Carddal bejusson de sok nem rajtuk múlik. A steelersnek még hátravan a Packers Ravens és a Dolphins. A Jaxsonville még fog játszani a Patriotssal és a Coltssal akik elvileg le is győzik a Jaguars és akkor ők is 9-7-el állnának ha a maradék két meccset megnyerik. Ha a Steelers hozza a meccseit és alaposan megverik a Ravenst akkor még van esélye a Wild Cardra de sokminden nem tőlük függ.

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3084 Dátum: 2009. December 11., 16:32:17 »
Igen, még a Pats sem nyugodhat meg, hiszen nagyon komolyan ott lihegnek a nyakában az üldözők.
És ja, Polemalu megint sérült, és bár nem szabadna, hogy ez ennyire kihasson a csapat eredményeire, de mégis kihat. Valószínűleg már csupán a jelenléte meghatározza az ellenfél némely játékát, és most ez nincs meg. Az általad említett vereségek pedig valóban bosszantók és érthetetlenek.
Ezt az új szabály nem ismertem, érdekes helyzeteket teremthet.
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3083 Dátum: 2009. December 11., 15:25:17 »
Hát igen részvétem így már tényleg nem lesz Wild Card sem. Polomalu meginnt nem játszik? Akkor valamennyire érthető de azért tényleg egy ember nélkül még összelehet hozni egy 10-6 vagy 11-5-ös mérleget.
9-7-el szerintem sem fognak bejutni a Bengalst nehéz lenne utolérniük főleg úgy hogy az egymás elleni meccseik miatt döntetlennél is a Bengals jutna tovább. Engem inkább az lepet meg nagyon hogy a Raiders-től a Chiefstől és a Brownstól kapott ki. A Ravens és a Bengals még elmegy. de mentségükre legyen mondva hogy nagyrészt az utolsó pillanatban buktak el. Mindenesetre még bízok abban hogy egy 9-7-et összehoznak leginkább azt szeretném hogy az utolsó Miami elleni meccset hozzák. Nagyon elkelne a Patriotsnak hogy akkor kikapjon a Dolphins.
És még nem tudom hogy hallottad-e de nemrég hoztak egy olyan szabályt hogy a Wildcard meccseken nem mindig a csoportgyőztes játszik otthon hanem az akinek jobb az alapszakasz mutatója. Szóval jelenleg a Patriots 7-5-el áll és ha így marad az AFC továbbjutói akkor a Denverrel kellene játszaniuk de Denverben mert hiába wildcard 8-4-el jobban állnak. Nagyszerű megint Denver. De előszöris hozni kéne a maradék négy meccset és bejutni a playoffba.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 11., 15:26:56 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3082 Dátum: 2009. December 11., 15:13:29 »
Idézetet írta: Amondin
...mint az NFL-ben és ha már itt tartok Farek mi történt a Steelerssel nem akarok hinni a szememnek 5 vereség zsinórban? Mondjuk a Patriots sem áll valami jól de ez már több mint meglepő
Jajj, basszus, ne is mondd. Az agyam eldurran. Nagyon hiányzik Polemalu, de nehogy már egy ember távolléte ennyit számítson? Ráadásul kétszer is hosszabbításban kaptak egy mezőnygóllal...
Egyre messzebb van nem csak a csoportgyőzelem, de a wildcard is.
... Basszus, csak most nézem, hogy tegnap este is kikaptak??? Kész, azt hiszem, elszállt minden. Kizárt, hogy 9-7-tel bejussanak. Valami iszonyatos mák kellene. A kurva életbe.
A Denver az AFC West-ben 8-4-gyel áll a második helyen, A Jaguars a South-ban 7-5-tel, és a East-ben meg a sajátban is 6-6-os csapatok vannak, s ezek ráadásul mind egy meccsel kevesebbet játszottak...
Eh, úgy tűnik, nyugdotan nézhetem a rájátszást...  Mondjuk az előző bajnoki cím után is sikerült nekik ez a "bravúr"...  De nagyon bosszantó.
Lehet, hogy a nyugdíjas Favre bácsinak fogok így drukkolni
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3081 Dátum: 2009. December 04., 22:36:16 »
Hát nem csatlakozik

[22:19:11] *** Kapcsolódás: comicatlantis.no-ip.org...
[22:19:32] *** A kapcsolódási kísérlet nem sikerült, mert a kapcsolódó partner nem válaszolt a megadott időn belül, vagy a létrehozott kapcsolatban hiba történt, mert a kapcsolódó partner nem volt képes válaszolni.

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3080 Dátum: 2009. November 26., 09:30:42 »
Aki esetleg még néha napján szeretne járni a comicatlantis hubra, annak szólok, hogy megváltozott a cím (megint): comic-atlantis.no-ip.org.
Ha esetleg nem csatlakozna, nem kell feladni, egyelőre dolgozunk a problémán.

Nem elérhető Wearwolfff

  • HálóZsák segítő
  • Pókember
  • *
  • Hozzászólások: 428
  • Karma: +7/-5
  • Nem: Férfi
    • wWolfff Galériája
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3079 Dátum: 2009. November 25., 18:21:30 »
Javaslatokat szeretnék ingyen tárhelyre. Van három freewebes táram ami az 5GB miatt volt számomra csábító és hogy nem zavarja őket a képregény. De most szembesültem vele, hogy nem tudok wordpresst pakolni rá, pedig most azt kéne.

Legfőképpen olyan tárhelyek érdekelnének amiket már használtatok nem törölnek ki róla pár kirakott képregény vagy filmfelirat miatt, és nem az extra.hu.

Elsőkörben talán a 000webhost, nextarhely (+co.nr domain), newhosting az ami érdekelne, ha valaki már próbálta ezeket.

Nem elérhető Zerit

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2026
  • Karma: +17/-5
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3078 Dátum: 2009. November 23., 18:57:52 »
Idézetet írta: katox
Az oldalszám sajna meg volt határozva, így kénytelen voltam ennyire lerövidíteni az elképzelésemet, de rajta leszek, h a folytatás kivitelezésileg és oldalszámilag is jobb legyen!
hja, hogy folytatva lesz? az derek, mert ugyan felvezetesnek kituno ez a 12 oldal, megis csak egy konnyed utanezrese annak, amit a Komputer-szerelem cimu filmben lathattunk, vagy Asimov novellajaban az Igaz szerelemben olvashattunk
nem egyezek zozival, nem feltetlenul a rajz a kepregeny gyengeje, hanem a helyesiras
csak buzditani tudlak, hogy folytasd tovabb, igen kreativan muveled a dolgot, szerintem idovel sokat fogsz meg fejlodni
gyengéd barbár

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3077 Dátum: 2009. November 23., 17:47:42 »
Tényleg kissé robogó történet volt, de nem rossz. Meg hazai cuccot mindig jó olvasni. Hará a továbbiakban.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető katox

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3076 Dátum: 2009. November 23., 15:35:11 »
Idézetet írta: zozi56
A rajz az elején kicsit gyenge volt, de a vége felé egyre jobban javul, a legfontosabb pillanatokban pedig mindig sikerült jól elkapni. A történet kicsit gyorsan haladt, kicsit hosszabbra is nyújthattad volna.


Te vagy az első, aki őszinte véleményt mondott!  Köszi! Az oldalszám sajna meg volt határozva, így kénytelen voltam ennyire lerövidíteni az elképzelésemet, de rajta leszek, h a folytatás kivitelezésileg és oldalszámilag is jobb legyen!

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3075 Dátum: 2009. November 23., 15:15:55 »
A rajz az elején kicsit gyenge volt, de a vége felé egyre jobban javul, a legfontosabb pillanatokban pedig mindig sikerült jól elkapni. A történet kicsit gyorsan haladt, kicsit hosszabbra is nyújthattad volna.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető katox

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 28
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3074 Dátum: 2009. November 23., 09:38:43 »
Sziasztok!
Android címmel, elkészült első mini romantikus- science fiction képregényem, melyet egyenlőre, csak az iwiw-en tudtok megtekinteni, a képeim között, a címmel azonos nevű mappában. Esetleges figyelmeteket és véleményezéseiteket előre is köszönöm!  
http://iwiw.hu/pages/image/albums.jsp?userID=10551841

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3073 Dátum: 2009. November 14., 09:15:33 »
Én a 2007-es tökéletes alapszakasza óta vagyok Patriotsos igaz hogy csak a playoff mérkőzéseit láttam (azóta nézem az NFL-t) de miután visszanéztem a rövd összefoglalókat az alapszakasz meccseiről, azután lett a kedvenc csapatom.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 14., 09:16:04 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3072 Dátum: 2009. November 13., 23:25:47 »
Engem az első Big Benes győzelmük évében megfogott a Steelers, onnantól velük vagyok
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Amondin

  • Android (Tartalékos Bosszúangyal)
  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3071 Dátum: 2009. November 13., 23:12:14 »
Majd a tavaszin beszélhetünk róla meg talán itt is beszélhetünk a hétvégi eredményekről ha lehet.
Kint voltál Londonba? az igen én is szívesen elmentem volna de hát ugye az nem olyan egyszerű annál is inkább elmentem volna mert én meg Patriotsos vagyok de még nagy kedvencem az Atlanta a New Orleans és a San Francisco is. Most meg abban reménykedem hogy vasárnap este Manning fog olyan jól játszani mint ma Cutler.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 13., 23:17:57 írta Amondin »

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3070 Dátum: 2009. November 13., 23:06:35 »
Szóval, Amondin: ha tudtam volna, hogy te is érdekelt vagy, akkor még dumálhattunk volna egy jót a börzén. Idén volt szerencsém Londonban megnézni a Pats-Bucks meccset. Hatalmas élmény volt. Igaz, Steelers drukker vagyok , de akkor is megérte, mindenképpen megérte volna.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 13., 23:06:53 írta Farek »
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3069 Dátum: 2009. November 09., 09:52:38 »
Köszi a választ.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3068 Dátum: 2009. November 06., 19:18:07 »
Idézetet írta: zozi56
13 éve vagyok zozi56 a virtuális világban.
Akkor az már zozi69.   Ami egy szerencsés szám.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3067 Dátum: 2009. November 06., 12:44:29 »
X-gén miatt tűnök csak ennyinek.  Az 56 még általános harmadikba nyúlik vissza, akkoriban nagyon szerettem ezt a számot, gyakran is használtam, aztán adta magát, hogy belerakjam a nickembe. Egyébként a Zozi is abból a korból származik, azóta így hív mindenki. 13 éve vagyok zozi56 a virtuális világban.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3066 Dátum: 2009. November 06., 11:47:10 »
Ha már felmerült, akkor bocs, de csak most jutott eszembe a kérdés: zozi, te miért vagy 56-os? Kinézetre nem tűnsz annyinak, és olyannak se, aki akkor született. Vagy ha mégis, akkor elég jól tartod magad.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 06., 11:47:54 írta Nitro »

Nem elérhető Mammut

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Csevej-csenöl
« Válasz #3065 Dátum: 2009. Október 18., 17:54:51 »
hi all,

néztem a topikokat, hogy ez a kérdés hova mehetne, de nem nagyon találtam fordítós topikot, szóval gondoltam, az offban kérdezek be.

Nem nagyon ismerem Aquamant, de felvetődött itt egy kérdés a The Brave and The Bold rajzfilm kapcsán. Itt van egy amolyan delfin sidekickje, Fluke. A kérdés meg, hogy volt-e már magyar képregényben? És ha volt, hogy hívták?

Köszi.