HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Hulk

(1/272) > >>

ZoliZoltán87:
Huhh.Koszonom szepen.
Tenyleg egyszeru a WWH-ig.
Aztan....igen...Marvel.De,hogy ezt miert kell mindenkinel eljatszani?!Ertem en,hogy uj generaciok bevonada stb.De ez kaotikus.De tenyleg csak egyszeruen Marve- szindroma.
Na koszi szepen meg egyszer.
Parszor mef atolvasom a veget mondjuk. :rolleyes:

Sepi:
Még talán a NewGen-en van fent belőlük, de ott is inkább a 2000 utáni történetek.

Egyébként a kronológiája nem bonyolultabb Hulk sorozatainak sem, mint a többi Marveles képregénynek. Igazából a 2000-es évek közepéig-végéig egész jól lehetett követni, utána lett kicsit kaotikusabb, ahogy a többi Marvel képregény is, mert nem egyszer indították újra, vagy nevezték át más címre.

De dióhéjban nagyjából így lehet nézni a Hulk képregényeket:

-Az első Incredible Hulk sorozat, ahogy te is mondtad 1-6-ig
-Ezután átkerült Tales To Astonish sorozatba az 59-es résztől és egészen a 101-es számig mindben szerepelt
-A TTA megszűnése után újraindították az Incredible Hulk sorozatot (ez volt a v2), csak a 102-es számtól, értelem szerűen azért, hogy tudják az olvasók, hogy onnan folytatja a sorozatot ahol a másik abbamaradt. Ez a sorozat ment egészen a 474-es számig
-Ezalatt az idő alatt persze volt más sorozata is (akárcsak Pókembernek), például a Rampaging Hulk is.
-Aztán 1999-ben újraindították a Hulkot is, ahogy az akkori összes sorozatot. Ez az új sorozat (v3) egészen a World War Hulkig ment, pontosabban a 111-es számig. Onnantól Herkules vette át a helyét még további 30 számig, de az már Incredible Hercules volt.
-A WWH után indult egy sima elnevezésű Hulk cím, de ebben már nem Bruce Banner volt, hanem a Vörös Hulk. Ezt tekinthetjük a v4-nek.
-Később, ahogy a sima Hulk számozása is elegendő volt hozzá, ismét lett Incredible Hulk amit a 600-as számtól indítottak, és futott egészen a 611-es számig
-Ezután jött az Indestructible Hulk. Ez 20 számig jutott.
-Majd jött megint egy Incredible Hulk sorozat 15 résszel.
-Aztán 2014-ben indították újra megint első számtól egy Hulk sorozatot, ismét Bannerrel. Ez a sorozat 16 számot élt meg.
-Miután ez véget ért, akkor jött egy újabb megújulási hullám, és vele együtt a Totally Awesome Hulk, amiben már Cho a Hulk. Ez most is fut odakint.
-És idén indult egy új sima, jelző nélküli Hulk sorozat, és abban most She-Hulk a főszereplő. Csak simán lehagyták a She jelzőt a neve elől.

Tehát, ahogy látszik, nagyjából a WWH-ig egész egyszerű volt követni a címet, utána lett már követhetetlen a számozása meg az elnevezése. De ez szinte minden mostani Marvel címre igaz, mert szinte évente újraindítják őket, és még megkavarják azzal is, hogy nem ugyanaz a szereplő van benne.  :rolleyes:

ZoliZoltán87:
Ugy ertem,hogy volt a sima Hulk.1-6.Aztan megszunt.
Utana benne volt valamiben a Hangyaval meg nem tudom kikkel.
Azok lettek utana a Vol 2...vagy sima Hulk folytatas lett belole.(ezekben mindegyikben szerepelt?)
Aztan ossze-vissza vannak vol.3-4-5...sima Hulk meg Incredible meg meg valami Unc...akarmi.

Latom vannak itt fent meg chronopolison...de minel elolrebbrol olvasnam..
Vannak meg esetleg magyarul mashol?

Farek:
Köszönik, jól vannak.
Ezen kívül nem igazán értem a kérdést. Szerintem kezdd el a Hulk képregények letöltőoldalán szépen sorozatonként sorjában olvasni őket.

ZoliZoltán87:
Sziasztok!
Kérdezni szeretnék.
Pontosan ,hogy vannak  a Hulk képregények?
Mert nem találok semmi olyat,ahol ki is tudom bogarászni,hogy most ,akkor mi?hol?mikor?
Előre is köszi.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése