Szerző Téma: MATINÉ vagy amit akartok! :)  (Megtekintve 124561 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #134 Dátum: 2008. Január 07., 13:06:01 »
Melyikre? Sok van belőle!

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #133 Dátum: 2008. Január 07., 12:20:07 »
A Spider-man animatedre nem gondolt senki? Én megnézném angolul.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Gull

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #132 Dátum: 2008. Január 05., 21:59:57 »
Akkor jól emlékeztem vagyis akartam, csak marha rég láttam és alig emlékszem rá.  Kösz!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 05., 22:00:22 írta Gull »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #131 Dátum: 2008. Január 05., 14:21:13 »
Az élőszereplős.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gull

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #130 Dátum: 2008. Január 05., 13:09:38 »
Alf melyik az élőszereplős vagy rajzfilm? Amúgy felőlem jöhetne.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #129 Dátum: 2008. Január 05., 10:22:49 »
Idézetet írta: talgaby
Sepi: A hegy gyomrában. Anno csak az ismétlését néztem meg, az első adásakor megijedtem tőle...

IGEN!!!!  Tényleg az a címe!!!  Köszi talgaby! Tényleg ijesztő volt még anno gyerekként... de azért azok a (ahogy szobatársam mondaná) hínárszörnyek nem voltak rosszak

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #128 Dátum: 2008. Január 05., 10:22:34 »
Idézetet írta: Spuri
Sepi ugye arra gondolsz, amiben az űrlények ilyen sárgolyókké tudtak alakulni és az egyik részben úgy kergették a gyerekeket, hogy gurultak utánuk... Na az nagyon komoly sorozat volt
Idézetet írta: talgaby
Sepi: A hegy gyomrában. Anno csak az ismétlését néztem meg, az első adásakor megijedtem tőle...
Igen, az lesz az. Köszi, nekem az istennek sem jutott az eszembe.

Spuri: anélkül, hogy túlzottan ráerőltetném az Alf-ot a többiekre, nekem megvan mind a négy évad magyar szinkronnal, divx-ben. Kb 5 dvd lemezt tesz ki a sorozat.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #127 Dátum: 2008. Január 05., 10:14:11 »
Sepi: A hegy gyomrában. Anno csak az ismétlését néztem meg, az első adásakor megijedtem tőle...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #126 Dátum: 2008. Január 05., 10:12:45 »
Idézetet írta: Sepi
Annak a sorozatnak nem tudja senki a címét, ami talán ausztrál kis sci-fi sorozat volt és pár gyerekről szól, akik rájöttek, hogy az egy tó közepén lévő ház tulajdonosa egy földönkívüli és még sokan mások is azok. A föld alatt építettek maguknak valami bázisfélét, és nagyon hasonlítottak a Swamp Thing-re, de emberi alakot is fel tudtak venni. Persze a gyerekeknek senki sem hitt, így nekik kellett "megoldani" az ügyet. Nem tudja valaki, hogy annak mi volt a címe? Mert én azt nagyon szerettem, legalábbi gyerek szemmel jópofa volt.
Benji felejthetetlen  Bár sose szerettem, illetve nem értettem, és nem tudott lekötni.
Sepi ugye arra gondolsz, amiben az űrlények ilyen sárgolyókké tudtak alakulni és az egyik részben úgy kergették a gyerekeket, hogy gurultak utánuk... Na az nagyon komoly sorozat volt
Utánanézek, hogy mi lehetett a címe...

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #125 Dátum: 2008. Január 05., 10:07:28 »
Hát igen.  Az elfogultság megvan  De ez nem jelenti azt, hogy a Beast Wars ne indulna ugyanakkora esélyekkel  De ha már itt tartunk, kicsit összefoglalom, hogy mik érkeztek a Harmadik Sorozat-pályázatra eddig:
Kacsamesék
Gumimacik
Balu kapitány
Hódító hódok
Mikrobi
Futrinka utca
Krisztofóró
Tom és Jerry
Rózsaszín párduc
Alf
TF: Beast Wars


Eddig ennyi. Érdekes, hogy azt a két sorozatot senki nem ajánlotta, amelyik már tuti lesz  
No de még van bő három hét, amíg mindenki elmondhatja, mit nézne szívesen. Aztán februártól összemérjük néhányuk erejét!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #124 Dátum: 2008. Január 05., 10:06:31 »
Idézetet írta: elwood
Amúgy meg ha már gáz sorozatokat keresünk, akkor ott van még Benji kutya, az árja, szőke-kékszemű kishercege, meg a droidja, Zax. És az ellenfelei, a két rosszarcú felnőtt, a fekete furgon meg a fekete droidjuk.
Jézus, tényleg! Erre emlékszem én is.  
Annak a sorozatnak nem tudja senki a címét, ami talán ausztrál kis sci-fi sorozat volt és pár gyerekről szól, akik rájöttek, hogy az egy tó közepén lévő ház tulajdonosa egy földönkívüli és még sokan mások is azok. A föld alatt építettek maguknak valami bázisfélét, és nagyon hasonlítottak a Swamp Thing-re, de emberi alakot is fel tudtak venni. Persze a gyerekeknek senki sem hitt, így nekik kellett "megoldani" az ügyet. Nem tudja valaki, hogy annak mi volt a címe? Mert én azt nagyon szerettem, legalábbi gyerek szemmel jópofa volt.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #123 Dátum: 2008. Január 05., 10:03:28 »
Szupernagyi! Abból már alig emlékszem vmire, olyan kicsi voltam még, de azt tudom, hogy egyszerűen imádtam akkoriban. Na, az jöhetne biztosan.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #122 Dátum: 2008. Január 05., 09:38:17 »
Power kapitány nagyonnagy ász volt. De nekem (nem is tudom miért) az a full CGI robot volt a kedvencem, aki a gonoszok alvezére volt.

Amúgy meg ha már gáz sorozatokat keresünk, akkor ott van még Benji kutya, az árja, szőke-kékszemű kishercege, meg a droidja, Zax. És az ellenfelei, a két rosszarcú felnőtt, a fekete furgon meg a fekete droidjuk. Vagy Szupernagyi, Pernahajder Cambell és a többiek.
Ami viszont ma is vállalható lenne, az a Lady Mariann és az ő vidám cimborái (Maid Marian and her Merry Men). Persze angolul a kutya sem értené, de szikronnal oltári volt. Kár, hogy alig egy évad ment le belőle.

Amúgy nekem is lenne egy sorozat ötletem, persze Transformers vonalon: Ez pedig a Beast Wars. Magyarországon nem sokan ismerik, pedig egy nagyon jó sorozat, remek szereplőkkel. Sokszor vicces, aztán fokozatosan komolyabb lesz a történet. Remekül illeszkedik azoknak a felnőttes gyereksorozatoknak a vonalába, mint amilyen a Batman: The Animated Series és a Gargoyles volt a '90-es években. A sorozat egyik írója-szerkesztője az a Larry DiTillio, aki a Babilon 5-ben is dolgozott és a Power kapitányt is írta (frappáns átkötés, hm? ) a másik Bob Forward, aki többek közt az X-men: Evolutionban írt pár későbbi részt, illetve a Bravestarrhoz (másik remek sorozat, sajna megszerezhetetlen) és a Legend of Zeldához a 80-as évek végén.

Animációját tekintve a második full CGI rajzfilmsorozat volt, ami valaha készült, ehhez képest a grafikája egyszerű, de nagyon élvezhető szerintem még ma is. Spuri már látott belőle egy részt, igaz nem a legjobbat, ő nem így gondolta, de e tekintetben mindketten elfogultak vagyunk.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 05., 09:51:58 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #121 Dátum: 2008. Január 04., 22:06:15 »
Gyerekek! Kicsit nosztalgiázni akartam sorozatokból, és olyanokra kerestem rá a YT-on mint a Die Schwarzwaldklinik meg a Falcon Crest meg a Renegade... és hát az introk mindent megérnek!!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #120 Dátum: 2008. Január 04., 14:49:42 »
Idézetet írta: talgaby
Ugyan, minek az a nagy keresgélés? Pirx kapitányt a népnek! Az legalább tuti magyarul van meg.
Ja, Pláne hogy Lem írta.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #119 Dátum: 2008. Január 04., 14:42:55 »
Ugyan, minek az a nagy keresgélés? Pirx kapitányt a népnek! Az legalább tuti magyarul van meg.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 04., 14:43:12 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #118 Dátum: 2008. Január 04., 14:12:24 »
Idézetet írta: Spuri
Szerintem ha valakinek meg is van, az már nagyon tré állapotban lehet. Viszont angolul lehet, hogy fel lehet fedezni valamelyik fájlmegosztón...
Igazad lehet, bár minden jobb mint a semmi. Az Intro szövegére még nagy vonalakban emlékszem.
Páncélt fel! (így kezdett... )
....az emberek összecsaptak a gépekkel és a gépek győzedelmeskedtek...Fémlények, robotok mindenfelé....Ám a fémháború lángjaiból a harcosoknak egy nagyszerű csapata emelkedett ki, Ők voltak a jövő katonái, az emberiség utolsó reménysége. Vezetőjük Jonathan Power kapitány....stb, stb itt jött a szereplők neve és képe.

Aki tudja egészítse ki a pontozott részeket.

Idézetet írta: Spuri
Azt néztem, hogy a vizuális trükkök azért nem sokat fejlődtek az ilyen sci-fi sorozatoknál... Csak ami ma már ciki régen még szuper volt
Akkoriban nagyon odavoltam ezért a sorozatért. Szerintem a ruha ötlete még ma is megállja a helyét.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #117 Dátum: 2008. Január 04., 13:18:25 »
Szerintem ha valakinek meg is van, az már nagyon tré állapotban lehet. Viszont angolul lehet, hogy fel lehet fedezni valamelyik fájlmegosztón...
Azt néztem, hogy a vizuális trükkök azért nem sokat fejlődtek az ilyen sci-fi sorozatoknál... Csak ami ma már ciki régen még szuper volt
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 04., 13:19:19 írta Spuri »

Nem elérhető Gull

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #116 Dátum: 2008. Január 04., 12:39:38 »
Húh, először azt gondoltam biztos nem ismerem, aztán belenéztem a videóba... Jó kis sorozat volt. Kösz Galen az emlékidézést!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #115 Dátum: 2008. Január 04., 12:11:50 »
Gondolom nincs meg szinkronosan. Anno megvolt kazin de letöröltem Batman-ért.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #114 Dátum: 2008. Január 04., 11:57:49 »
Naná!

Nem elérhető Galen

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2272
  • Karma: +9/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #113 Dátum: 2008. Január 04., 11:03:32 »
Emlékszik valaki még a Captain Power and the solder of the future sorozatra?

http://www.youtube.com/watch?v=M678PVOf5F0

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #112 Dátum: 2008. Január 04., 09:03:45 »
Ha valamiért, akkor a magyart azért preferálnám, mert mindig sír a nép, hogy miért angol a cucc, ami felkerül. De mint mondtam, ha nem olyan jó a szinkron, mint ahogy emlékszem rá, akkor marad az inglis. Dual audio megoldás végsősoron megoldható, csak több munka van vele, a népek meg nem tolongnak annyira, hogy tetszik nekik a dolog, hogy késztetést érezzek arra, hogy több energiát öljek bele, mint amennyit eddig... De azért a kemény magnak köszönöm, hogy legalább ez a topic is eléldegél

Ja, amúgy ma már Gargoyles megy, és a következő váltás jövő hétfőn lészen eljövendő.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #111 Dátum: 2008. Január 04., 09:02:47 »
Egyébként ami még jó kis sorozat, és lehet, hogy sokaknak tetszene, az az Alf.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gull

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #110 Dátum: 2008. Január 03., 22:55:13 »
Na, akkor még annyit a magyar mellett hogy érteném is, meg sokan mások is.
Vagy akkor én is fel akarom "lelni" őket magyarul!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #109 Dátum: 2008. Január 03., 22:16:24 »
Idézet
De az a nő nem egy gyerekre vigyáz? Mintha úgy rémlene...
Igen, volt vele egy gyermek is. De ő inkább egy kisinas volt.
Idézet
Tényleg, jut eszembe! A meglévő magyar részeket bedigized?
Persze, amint tudom megcsinálom őket.
Idézet
Neeeem lehetne maradni ennél az angolnál? Olyan hangulatos az eredeti szinkron is...
Meg kell csinálni dual audióra, és akkor mindenki boldog lesz. Persze nem tudom, hogy ennél a fajta mozigépnél ez mennyire megoldható.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #108 Dátum: 2008. Január 03., 22:16:13 »
így már egyébként én is félek a szinkronos verziótól, mert azért gyerekként minden jó volt, de azért gyanítom, hogy az is kicsit olyan igénytelen lett... Az a baj, hogy nem emlékszem már. Ezért is akarok legalább egy részt megnézni belőle.
aztán ha nem olyan jó, akkor csak a nekem hiányzó részeket töltjük fel Sepi "adagjával"

Nem elérhető Gull

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +0/-0
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #107 Dátum: 2008. Január 03., 22:13:03 »
Én örvendenék neki. Nosztalgia faktor nagyon megnőne.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #106 Dátum: 2008. Január 03., 22:06:15 »
Neeeem lehetne maradni ennél az angolnál? Olyan hangulatos az eredeti szinkron is...
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Spuri

  • HálóZsák tag
  • Rozsomák
  • *
  • Hozzászólások: 760
  • Karma: +12/-0
    • 5 Panels
MATINÉ vagy amit akartok! :)
« Válasz #105 Dátum: 2008. Január 03., 21:59:15 »
Igen! Az nagyon komoly!  De az a nő nem egy gyerekre vigyáz? Mintha úgy rémlene...

Tényleg, jut eszembe! A meglévő magyar részeket bedigized? És ha elérünk oda, akkor magyarul mehetne a Zorro. Szerintem ez sokaknak örömet okozna