Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 885380 alkalommal)

0 Felhasználó és 47 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2388 Dátum: 2011. Szeptember 27., 20:06:56 »
-Milyen európai robik? Meg milyen turbómesterek?
A Predátorok és a Turbómesterek olyan Álcák és Autobotok, akik '92-ben Európában kerültek a boltok polcaira, de Amerikában nem voltak kaphatók. Égrengés, Kelepce és Cserkész a predátor csapat tagja. A Turbómesterek meg anno szerepeltek a War Within sorozatban, a A harag kora fejezetben, név szerint Villám, Góré, Hurrikán és Perzselő.
http://tfwiki.net/wiki/Predator_(subgroup)
http://tfwiki.net/wiki/Turbomaster
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2387 Dátum: 2011. Szeptember 26., 19:18:30 »
Csak egy apró kiegészítés: az IDW történetek két ongoingot kapnak, a Furman-féle Marvel TF folytatás az egy harmadik.
http://tfwiki.net/wiki/IDW_Generation_1_continuity#Forthcoming
Na bakker... Asszem törölhetem minden egyéb tervem, ha ezekkel lépést akarok tartani... :dry:
Egyébként ha már IDW, a Transformers/New Avengers mini honosításra kerül majd?
Ziher hogy nem, hacsak Farek mesterről nem derül ki, hogy talgabyhoz hasonlóan mazochista. Én anno beleolvastam, és öt oldal után sírva könyörögtem az égieknek, hogy hadd felejtsem el minél gyorsabban. Ez olyannyira sikerült, hogy egész mostanáig eszembe se jutott azóta.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2386 Dátum: 2011. Szeptember 26., 18:39:06 »
Erre tudok válaszolni. Eddig senki nem vállalta be, mert nagyon sz*r. És tényleg.

Nem elérhető Nimrod84

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #2385 Dátum: 2011. Szeptember 26., 14:39:40 »
Csak egy apró kiegészítés: az IDW történetek két ongoingot kapnak, a Furman-féle Marvel TF folytatás az egy harmadik.
http://tfwiki.net/wiki/IDW_Generation_1_continuity#Forthcoming

Egyébként ha már IDW, a Transformers/New Avengers mini honosításra kerül majd?

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2384 Dátum: 2011. Szeptember 26., 13:21:48 »
-Köszönöm a mindenre kiterjedő válaszadást!
-Milyen európai robik? Meg milyen turbómesterek?
-Visszaolvastam a fórum elejére és ott találtam, hogy az Animated Movie adaptációhoz volt valami 3 oldalas kiegészítő az óriásrobotokról meg a Bárkáról. Azt honnan lehet megszerezni??

Köszi :)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2383 Dátum: 2011. Szeptember 25., 19:07:13 »
Ebben a részben azt nem értettem, hogy ha a többi Autobot nem beszélhet, mer azt lehallgatják, akkor miért nem mutogatnak, vagy írnak, vagy morzéznek legalább, és ha emberek kis dobozkája akkora profi cucc, hogy még ezt is továbbítaná, akkor azt hogyhogy nem hallja, hogy Űrdongó beszél hozzájuk.
Na igen, ez szerintem sokuknak szemet szúrt. Tényleg Activity-zhettek volna, vagy egy jobb megoldás ha kibertroniul beszélnek angol helyett.

Kíváncsian várom a roncsolók folytatását, már csak azért is, mert a benne szereplő európai robik nagy kedvenceim. Bízom benne, hogy Égrengés, Cserkész és Kelepce mellett a többi predátor is (ha csak egy pillanatra is, de) felbukkan, a Turbómesterekről nem is beszélve.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2382 Dátum: 2011. Szeptember 25., 10:16:32 »
Egész jó lett ez a második rész, tetszett Blörr bevetése a kocsikeresésnél. Mondjuk ahogy az első részben, ebben is volt, amire felvontam a szemöldökömet. Az előző epizódban arra, hogy ki az a hülye, aki több millió év háborús tapasztalat után fölszereltet a csapatára egy olyan, az ellenségtől kapott eszközt, amit előzetesen nem vizsgáltat meg. (A válasz: Űrdongó... Mondjuk a többinek sem jutott eszébe... Nem csoda, hogy az Autobotok Optimusz nélkül csak szívtak folyamatosan a háború alatt.) Ebben a részben azt nem értettem, hogy ha a többi Autobot nem beszélhet, mer azt lehallgatják, akkor miért nem mutogatnak, vagy írnak, vagy morzéznek legalább, és ha emberek kis dobozkája akkora profi cucc, hogy még ezt is továbbítaná, akkor azt hogyhogy nem hallja, hogy Űrdongó beszél hozzájuk. És miért nem lövik szét az összeset, ha tudják, hogy attól taccsra mennek?
Az égretörős szál ellenben jópofa, noha Égretörőt ennyire fanatikusnak még nem láttuk szerintem.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2381 Dátum: 2011. Szeptember 24., 19:31:07 »
Viszont egy érdekesség: ha az Autobotok többsége a Földön ragadt, a Roncsolók hogy menekültek el az AHM után? Persze nagy jelentősége nincs, csak eszembe jutott.
Jó kérdés. Erre nem nagyon tértek ki, de gondolom az lenne a válasz, hogy Ultra Magnusz értük ment, mert szüksége volt rájuk.
Még egy kérdés: kiderül valaha mit őriz Metroplex?? "Kezembe akadt" a Spotlight: Metroplex és kíváncsi lettem.
Ki fog. A nem éppen egekig dicsért és jövőre esedékes Acélfej mini egyik központi mozzanatával áll szoros összefüggésben. Azt azért előre bocsátom, hogy nem rossz a mini, csak meglehetősen középszerű, pont emiatt sem lett túl nagy durranás, bár ez csak az én véleményem, majd a maga idejében mindenki eldönti mit is gondol róla.
Tudom hogy untok,
Nem, nem ununk. Kérdezz, nyugodtan, szivesen válaszolok/unk ha tudunk.
de még egy utolsó kérdés: a seibertron.comon látható Chaos az az Ongoing után jön? Mert ott úgy láttam hogy "Ongoing 26.", aztán meg a Chaos cím bukkant fel... Csak mert láttam belőle képeket és elég durvának tűnt... Gondoltam a legjobb ha ezt a kérdést (is) Nektek teszem fel, ebben Ti vagytok a profik. Neadjisten tervezitek a honosítást is? :)
Nem. Az ongoin fut, csak jelenleg azon belül lett két szálra vágva a cselekmény, ami egyébként egy szerves egészet képez, és annak a címe a Chaos. Az ongoing lezárás gyanús címe a decemberre ígért Death of Optimus Prime lesz, amelyről a szerkesztőség úgy nyilatkozott, hogy januártól KÉT ongoing fogja követni - ezek egyike elvileg a Furman féle TF Classic (a Marvel-éra) folytatása egyelőre a 81-100. részekkel. Hogy a másik most egy v3 vagy szimplán csak a v2 folytatása... az egyelőre még rejtély. Egyébként pedig, igen, honosítva lesznek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2380 Dátum: 2011. Szeptember 24., 18:25:28 »
Köszönet a Zűrdongó 2.-ért! Csatlakozom az előttem szólókhoz, kezd izgalmas lenni. Dögevő "jelenete" mókásra sikeredett.

A Roncsolók sztorija is egyre jobb, egyre súlyosabb, gondolok itt Overlord és Soki közös szereplésére. Várható még a Vén Egyszemű feltűnése a miniben, vagy lelép és ennyi? Ultra Magnusz meg a Mogorváék megint mehetnek "Maximum Dinobotokat" játszani. :D Az egyik kedvenc Álca karakterem, bírom a logikamániás monológjait. :) Viszont egy érdekesség: ha az Autobotok többsége a Földön ragadt, a Roncsolók hogy menekültek el az AHM után? Persze nagy jelentősége nincs, csak eszembe jutott.
Még egy kérdés: kiderül valaha mit őriz Metroplex?? "Kezembe akadt" a Spotlight: Metroplex és kíváncsi lettem.
Tudom hogy untok, de még egy utolsó kérdés: a seibertron.comon látható Chaos az az Ongoing után jön? Mert ott úgy láttam hogy "Ongoing 26.", aztán meg a Chaos cím bukkant fel... Csak mert láttam belőle képeket és elég durvának tűnt... Gondoltam a legjobb ha ezt a kérdést (is) Nektek teszem fel, ebben Ti vagytok a profik. Neadjisten tervezitek a honosítást is? :)

Csak így tovább srácok, a Mátrix világítsa meg legsötétebb óráitokat! :D
All hail HZS!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2379 Dátum: 2011. Szeptember 24., 16:48:25 »
Köszönöm a TF - A Roncsolók végső harca harmadik részét!  :worship:

,,Roncsolók, egyesülni!'' Ez tényleg nagy poén volt; kár, hogy a mókamester nem mondhat már több viccet...  :-\
Overlord ultrabrutális, mondjuk Sokkoló mellett eléggé visszafogott volt!
(Ahogy elnézem a Garrus-on nem az Álcák az urak, hanem Overlord egy személyben!)  :badteeth:
Észlelőt egyre jobban bírom (sokkal keményebb a karaktere itt, mint a Marvel-féle régi képregényekben!)  :brow:

Köszönöm a TF - Űrdongó második részét is!  :worship:

Égretörő mintha be lenne drogozva...  :badteeth:
Űrdongó kezd felnőni a (nem kis) feladathoz!  :brow:
A végén nem értettem Dögevőt; ő nem fél az emberektől, akkor miért bujkál???  :headscratch:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2378 Dátum: 2011. Szeptember 24., 16:32:50 »
Köszönöm a Transformers - Űrdongó 2. részét! :worship: :worship:
Űrdongó tényleg olyan okosan beszélt, amikor az történt, hogy ő lett a vezér. Az Álcák jelenleg is háttérbe maradtak. Pl. az előző rész óta felbukkant Égretörő.
Az Autobotok jól színészkedtek, amikor nem akarták, hogy megtudják az Égifigyelők, hogy mi történt pontosan.
Blörr meg hihetetlenül gyorsan beszél. Na igen, mindig is így volt.

Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2377 Dátum: 2011. Szeptember 11., 20:47:16 »
Köszönöm a válaszokat! Így már minden világos. :worship:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2376 Dátum: 2011. Szeptember 11., 13:49:02 »
Eszméletlenül jó lett a fordítás, nagyon, nagyon feljavítja az amúgy is kitűnő alapanyagot. Óriási köszönet Elwood&Tyrant!!!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2375 Dátum: 2011. Szeptember 10., 23:03:32 »
Overlord arra célzott, hogy gyakorlatilag az autobotok és az álcák is túszok a Garruson, Overlord vezénylete alatt sínylődnek ők is, és jó néhány álca örömmel venné, ha megszabadulhatna a keze alól.
A Kaszások az a csoport, akik a Reflektorfényben: Hatlövetben és a Pusztítás mini végén kavarták meg a dolgokat.
Impactort pedig igen, az autobotok sittelték le még régen egy túlontúl meredek húzása miatt, de a részletek később ki fognak derülni.
Az időrend pedig szerintem még idén ki fog kerülni.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 11., 20:48:27 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2374 Dátum: 2011. Szeptember 10., 22:44:56 »
Én is köszönöm a HálóZsák csapatnak az új Roncsolók füzetet! Minden téren öt csillagos.
Viszont szövegértés terén van egy kis gondom: Hogy értette Overlord, hogy elmehet az, aki elé viszi egy Roncsoló fejét? Ha a Garrus-on az Álcák az urak, akkor miért akarnának elmenni? És sajnos hiányosak az ismereteim, de Impactor azt mondta Kampecról, hogy tisztelettel bánt vele, akkor őt az Autobotok zárták be még nagyon régen? És kik azok a Kaszások?
Aldarion: őszintén örülök, hogy lesz olvasási sorrend TF téren, mert az IDW story kesze-kuszasága közrejátszott abban, hogy már nagyon nagyon régóta nem követem figyelemmel az alakváltók történeteit.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2373 Dátum: 2011. Szeptember 10., 22:05:37 »
Erről már egyszer beszéltünk, de ha jól értem, előbb a Roncsolók Végső Harca lesz tovább folytatva, és azután jön az Űrdongó minisorozat, amiből az 1. része már elérhető.
A tervek szerint a kettő párhuzamosan futna, csak egy kis technikai probléma miatt a múlthavi Űrdongót el kellett halasztanunk, viszont két hét múlva rendesen érkezik majd.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2372 Dátum: 2011. Szeptember 10., 20:21:32 »
Ezer köszönet a TF - A Roncsolók Végső Harca 3. részért! :worship: :worship:
Az Autobotok vagy más néven a Roncsolók, ahogyan hívják magukat, tényleg válságos helyzetbe kerültek. Főleg, hogy egy-két robot kétségbe esett. Persze a harcban mindig is vannak egyéb problémák.
És a történetben le vannak írva, hogy a Roncsolóknak mik az ő szabályaik.
Erről már egyszer beszéltünk, de ha jól értem, előbb a Roncsolók Végső Harca lesz tovább folytatva, és azután jön az Űrdongó minisorozat, amiből az 1. része már elérhető.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2371 Dátum: 2011. Augusztus 29., 20:40:10 »
Én is köszönöm a TF jellemzéseket. Látom van néhány magyarul is.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2370 Dátum: 2011. Augusztus 29., 14:05:20 »
Húú köszi szépen! Jót nosztalgiáztam rajta! Még O.P. Erőmester verziója is benne van, emlékszem a magyar kiadásba csak a képek jutottak, valamikor a 22. szám környékén talán?
Még 1szer köszi!

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2369 Dátum: 2011. Augusztus 27., 20:00:03 »
Erről jutott eszembe hogy a Marvel lapokban anno megtalálható jellemzéseket nem fogjátok az oldalon közzétenni? Vagy valahol felelhetők ezek? Bírtam őket nagyon.


Még májusban írtam itt a fórumon az UK részekkel együtt, de ha érdekel itt vannak újra.
(benne van az összes fellelhető; fele angol; saját szerkesztés)

MTMTE Universe.rar
http://www.mediafire.com/?6grqi4jo5pgud2v

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2368 Dátum: 2011. Augusztus 27., 13:09:35 »
Szép munka ez a lista, látom a filmektől kezdve az összes kiadó által kiagyalt összes név benne van. Még olyan is amiről még én se hallottam, ami nagy szó. :D Erről jutott eszembe hogy a Marvel lapokban anno megtalálható jellemzéseket nem fogjátok az oldalon közzétenni? Vagy valahol felelhetők ezek? Bírtam őket nagyon.

Jaaa, a Roncsolók már az AHM után játszódik? Akkor azért nagy Overlord szája, mert Megatron éppen "kispados"... Ha Drift a Földön maradt gondolom stílszerűen Japánban bujkál és felvette egy Skyline, vagy egy Supra alakját.. :D

No további jó munkát, a Mátrix óvjon Titeket!   :worship:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2367 Dátum: 2011. Augusztus 26., 11:22:30 »
Szervusztok!
Készítettem egy listát az összes magyar névvel rendelkező alakváltóról, kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ha esetleg kihagytam volna valakit, vagy hibát találtok benne csak szóljatok!
Üdv!
http://data.hu/get/4155458/TFNevek.zip
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2366 Dátum: 2011. Augusztus 25., 22:02:35 »
Jaja, erre én is tisztán emlékszek, a régi Marveles TF oldalain reklámozták anno ezt a játékot! Azóta se láttam egy sorozatban se Overlordot, csak most a Roncsolókban.
Ez azért lehetséges, mert Overlord japán találmány. Eredetileg a '80-as évekbeli Transformers rajzfilmsorozat japán folytatásában a Super God Masterforce-ban bukkant fel, később a manga változatban is ütlegelték egymást Optimusszal, de nyugati vonatkozásban a Roncsolók végső harca az első olyan cím, amiben szerepet kapott.
Egy kérdés: az leesett hogy a Leleplezés után, és az AHM előtt játszódik, de kicsit pontosabban? Mondjuk a Maximum Dinobotokkal egyidőben kb.? Hiszen annak a végén érkezik meg Ultra Magnusz a Földre, meg Verity is asszem. Kicsit nehéz követni. Meg a Reflektorfényben Drift még ezután kell hogy történjen, mert itt még nincs a csapatban a szamuráj robi. :)
Hm, ha ez a kérdés a Roncsolókra vonatkozik, akkor erre csak azt tudom mondani, hogy a Reflektorfényben: Drift közvetlenül a Maximum Dynobotok után játszódott, azt követte a Dicsőség Megatronnak és még ezután, az ongoing első számaival párhuzamosan játszódik a Roncsolók. Ez pontosan majd az ötödik fejezetből fog kiderülni, amikor Verity vált néhány szót Overlorddal.
Magnusz a Maximum Dynobotok után elhagyta a Földet, valószínűleg akkor vitte el Verity-t, és az ongoing második számát követően érkezett vissza, Verity nélkül - aki ekkor már úton volt a Roncsolókkal. Ami pedig Drift hiányát illeti, ő valószínűleg csak a bolygón maradt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2365 Dátum: 2011. Augusztus 25., 09:59:40 »
Lesz majd egy olvasási sorrend az oldalon a legjobb infóink alapján (Aldarionra bízom, bár lehet, ő is a TFwikis listánál kötne ki). Ha Aldarion majd ráér és összeszedi, csinálok egy cikket hozzá a letöltőn belül, vagy valami más, könnyen érthető megoldást.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2364 Dátum: 2011. Augusztus 25., 09:55:58 »
Jaja, erre én is tisztán emlékszek, a régi Marveles TF oldalain reklámozták anno ezt a játékot! Azóta se láttam egy sorozatban se Overlordot, csak most a Roncsolókban.
Egy kérdés: az leesett hogy a Leleplezés után, és az AHM előtt játszódik, de kicsit pontosabban? Mondjuk a Maximum Dinobotokkal egyidőben kb.? Hiszen annak a végén érkezik meg Ultra Magnusz a Földre, meg Verity is asszem. Kicsit nehéz követni. Meg a Reflektorfényben Drift még ezután kell hogy történjen, mert itt még nincs a csapatban a szamuráj robi. :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2363 Dátum: 2011. Augusztus 20., 16:47:37 »
Lehet, hogy rosszul emlékszek, de Overlord-ot (a figurát) anno meg lehetett nyerni valamilyen előfizetéses játékban, nem?
Rémlik, hogy régi TF újságok egyes oldalain az ő karaktere virított!

Nem elérhető Nimrod84

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #2362 Dátum: 2011. Augusztus 16., 12:02:56 »
Köszönet a Roncsolók második részéért! A történetet már méltattam, a fordítás és a beírás továbbra is tízpontos.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2361 Dátum: 2011. Augusztus 14., 21:01:43 »
Én is köszönöm a TF-Roncsolók végső harca második részét!  :worship: :worship:

Overlord nem semmi figura, Megatron szövege nem igazán hatotta meg!  :badteeth:

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2360 Dátum: 2011. Augusztus 14., 10:51:54 »
Nagyon jó lett a "Last Stand" 2 fordítása. Irtó jól visszaadja az eredeti hangulatát. Óriási köszönet srácok a honosításért!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2359 Dátum: 2011. Augusztus 13., 16:19:00 »
Köszönöm a TF - Roncsolók végső harca 2. részét! :worship: :worship:
A történet kezd rendesen haladni. Meg az események is felpörögnek, de rendesen. Overlord múltjából tényleg megismerhetünk néhány részletet és a motivációjáról.
És végül az Autobotok indulnak a küldetésre, ami a végén már elkezdődött.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.