Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 885063 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2358 Dátum: 2011. Augusztus 13., 12:00:57 »
Kösz az új részért, kezdenek felpörögni az események! Főleg a "jelenet" Overlorddal, Megatronnal meg 6lövettel! Verity komolyan gondolja hogy ott a helye a G9en??
A fordítás továbbra is profi munka, csak így tovább!
All Hail HZS! :D

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2357 Dátum: 2011. Augusztus 01., 11:33:30 »
NMagy köszönet az Ürdongó minisorozat honosításának elkezdéséért az alkotóknak!  :worship:

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2356 Dátum: 2011. Július 31., 20:48:23 »
Nagyon szívesen :)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2355 Dátum: 2011. Július 31., 20:44:38 »
Aldarion-nak, Genzo-nak és Tyrant-nak köszönöm a TF Űrdongó első számát!  :worship: :worship: :worship:

Égretörő szép kis készletet gyűjtött össze a garázsban...  ;D
Nagyon ravasz ez a rejtélyes katonatiszt, gyakorlatilag egy kis magánhadsereget hozott létre az Autobotok-ból...
Omega hogy gubbasztott a barlangban...  :blink:
Nagyon remélem, hogy Űrdongó kilábal majd ebből a szorult helyzetből!  :rolleyes:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2354 Dátum: 2011. Július 30., 15:05:02 »
Igen, lehetőség szerint erre szeretnék törekedni, tekintettel arra, hogy a klasszikus Marvel kiadású sorozattal ellentétben, az IDW szerteszét szabdalja a cselekményt különféle minikre, oldalszálakra és Reflektorfényben füzetekre. Hosszútávon tervben van egy olvasási sorrend összeállítása is, mert nem egy ember jelezte, hogy eléggé kaotikus a sorozat időrendje, és abszolút ötletük sincs, hol is kezdődik el a történet...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2353 Dátum: 2011. Július 30., 14:38:57 »
Ha jól értem, akkor időrendi sorrend szerint fogjátok honosítani ezeket az IDW TF-sorozatokat.
Szerintem ez egy jó ötlet. Így legalább tudni lehet, hogy melyek hol zajlott le párhuzamosan.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2352 Dátum: 2011. Július 30., 14:26:55 »
Az Űrdongó miniről ha jól tudom, ez meg az IDW-s TF Ongoing 1-6. száma után játszódik időrendileg. Az egyik részbe(pontosan a 3. szám bevezető oldalán) láttam is erről egy utalást.
Igazándiból a 3. rész után és az 5. rész előtt játszódik, ezért is pihen addig a fősorozat, amíg le nem tudjuk a Roncsolókat és az Űrdongót.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2351 Dátum: 2011. Július 30., 14:00:06 »
Ezer köszönet Genzo-nak, Aldarion-nak és Tyrant-nak a Transformers Űrdongó 1. számért! :worship: :worship:
Látom, lesznek még Transformers képregények. A Roncsolók végső harca, az IDW-féle TF Ongoing és most az Űrdongó.
Az Űrdongó miniről ha jól tudom, ez meg az IDW-s TF Ongoing 1-6. száma után játszódik időrendileg. Az egyik részbe(pontosan a 3. szám bevezető oldalán) láttam is erről egy utalást.
Tényleg furcsa, hogy micsoda nehézségbe vannak az Autobotok. Űrdongó lett a fővezér, bár ő maga kissé megkérdőjelezte, hogy jó döntés volt-e. A rejtélyes katonatiszt ajánlata úgy tűnik, hogy valami csapda is lehet, amiről majd a későbbiekbe is kiderül.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2350 Dátum: 2011. Július 27., 10:01:05 »
Nagyon köszi a Roncsolók első részéért...Overlord eléggé zakkant, de rettentő erős...Maximust fél kézzel kiütötte  :-\
Kíváncsi vagyok mit eszelnek ki ellene...

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2349 Dátum: 2011. Július 26., 10:22:20 »

Apropó, ez is csak nekem új? --->

http://www.flickr.com/photos/accardi1/4776841029/in/photostream/

SZerintem brutálisan király!  :badteeth:

Van egy frankó TF-es oldal, a seibertron; ott fent van az összes játék (,,toy''), rengeteg képpel!  :brow:
Ott ilyen alakváltó nincs...
Szerintem egy rajongó csinálta...  :rolleyes:



Tényleg durva. Lehet hogy ők csinálták ezt is:
http://www.fansproject.com

Egyébként erről egy rajongói képregény is készült.
http://www.mediafire.com/?811lk0uqdlyn7ef
Nagyon durva pusztítást hajt benne végbe a Dinobot "szörny", hullanak mint az Alapbázis szikrái :badteeth:


Más:
Úgy látszik mégis van értelme petíciókat készíteni a rajongóknak.
Ez most bejött.  :nezze: Jipíííí
http://www.seibertron.com/transformers/news/sdcc-2011-coverage-transformers-81-confirmed/22397/

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2348 Dátum: 2011. Július 18., 23:41:02 »
Igazából szerintem csak zavarta Aldariont, hogy a TF volt az egyetlen olyan sorozat a kimagaslóan legolvasottabbak közül, amit nem ő fordít. ;D :badteeth:
A francba most lebuktam. Hogy jöttél rá?  :dry:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2347 Dátum: 2011. Július 18., 23:26:11 »
Éa, hogy hogy belevágtál? Ezek szerint már te fordítod a Tf-et? Elwwod elbúcsúzott?
Igazából szerintem csak zavarta Aldariont, hogy a TF volt az egyetlen olyan sorozat a kimagaslóan legolvasottabbak közül, amit nem ő fordít. ;D :badteeth:
Tök jó, mert én még ott tartottam hogy kifogyóban vagytok TF ügyileg, de lehet ez is csak az én agyszüleményem...
Nem, nem  képzelődsz, év elején még ez volt a helyzet. Ezért is volt ez a szünet most a részlegen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2346 Dátum: 2011. Július 18., 23:20:39 »
Van egy frankó TF-es oldal, a seibertron; ott fent van az összes játék (,,toy''), rengeteg képpel!  :brow:
Ott ilyen alakváltó nincs...
Szerintem egy rajongó csinálta...  :rolleyes:

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2345 Dátum: 2011. Július 18., 23:12:36 »

Mindig is furcsállottam, hogy a Dinobotok miért nem állnak össze egyetlen ,,Gestalt'' robottá?!  :brow:

Szerintem is brutál, tuti simán lezúzná még Predakinget is! :D De ez vmi fotosopp-os cucc, vagy a Hasbro valóban kiadott ilyet??

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2344 Dátum: 2011. Július 18., 22:19:10 »
Én is nagyon örülök annak, hogy nem áll le a TF részleg!  :pogo:

Tyrant-nek és Elwood-nak köszönöm a TF - A Roncsolók végső harca első részét!  :worship:
Jól indul a story, Overlord nem kíméli a saját embereit sem!
Tetszenek az új karakterek!  :bravo:

Mad47: nagyon jól néz ki!  :bravo:
Mindig is furcsállottam, hogy a Dinobotok miért nem állnak össze egyetlen ,,Gestalt'' robottá?!  :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2343 Dátum: 2011. Július 18., 21:45:14 »
Így van. A Doki oldalán tervbe lesz az a bizonyos Infestation történet. A knet fórumon lévő foglalási listán láttam.
És akkor most már ti is tudjátok, hogy miről volt szó.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2342 Dátum: 2011. Július 18., 21:17:30 »
Ezt jó hogy megemlítetted, mert erről nem volt tudomásom, és most hogy utánanéztem ez így elég bajos dolog lesz, arra való tekintettel, hogy a foglalási lista alapján minden TF cím minket illet, viszont a Doki - gondolom a Star Trek és a G.I.Joe kötődés miatt lefoglalta magának az egészet. Ez a része a dolognak egyáltalán nem zavarna, az viszont igen, hogy a főszálra gyakorolt esetleges hatása miatt a TF-et nem lenne szerencsés más oldalra vinni. De remélhetőleg ez a dolog elrendeződik mire odáig jutunk.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2341 Dátum: 2011. Július 18., 20:45:04 »
Az Infestation történet úgy tudom más oldalon tervbe van.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2340 Dátum: 2011. Július 18., 20:40:57 »
Igen, az ongoingra gondoltam a v2 alatt.

Az IDW újabban az ongoing mellett egyre újabb és újabb minikkel hozakodik elő, így volt már egy Űrdongó (ebbe a jövőhét végén vágunk bele), egy Acélfej és egy Drift mini, volt egy IDW event, az Infestation (ebbe egy főmini mellékszálaiként bevonták a kiadó négy sorozatát, a Transformerst, a Szellemirtókat, a Star Treket és a G.I.Joe-t) illetve ebből indult el a most kezdődő Chaos-t felvezető Heart of Darkness. Emellett pedig jelenleg már a 21. számnál jár az ongoing. Tehát nyugodtan állíthatom, hogy lesz mit olvasni a közeljövőben.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2339 Dátum: 2011. Július 18., 19:21:08 »
Ajjajjaj... De le vagyok maradva. v2 = Ongoing?  :) Bocs, ha hülyét kérdezek, de ez nekem új "fogalom".  :D Nameg mik ezek a Drift, meg Acélfej minik?? Ezek IDW eresztések? Tök jó, mert én még ott tartottam hogy kifogyóban vagytok TF ügyileg, de lehet ez is csak az én agyszüleményem... Kösz a jó hírt srácok!  :D

Apropó, ez is csak nekem új? --->

http://www.flickr.com/photos/accardi1/4776841029/in/photostream/

SZerintem brutálisan király!  :badteeth:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2338 Dátum: 2011. Július 18., 18:58:34 »
Éa, hogy hogy belevágtál? Ezek szerint már te fordítod a Tf-et? Elwwod elbúcsúzott?
Igen, a fórumon már el is búcsúzott, de a munkáit még egy darabig olvashatjátok. Jelenleg még raktáron van tőle a v2 5-6. számai és a teljes Roncsolók, a többit pedig már én viszem tovább.  Ami a belevágást illeti, eredetileg Genzo vitte volna némi segítséggel, de végül úgy alakult, hogy megfordult a dolog... Mindenesetre remélem, nem okozok majd csalódást a színvonallal, de persze azt azért hozzá teszem, hogy nem vagyok járatlan a TF univerzumban.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 18., 19:10:53 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2337 Dátum: 2011. Július 18., 17:47:23 »
de igazi ugrást - hacsak nem tolják el nagyon - a most induló Káosz jelenthet majd, szerintem minden adott egy jó sztorihoz - Furmanon kívül sajnos -, de majd meglátjuk mi sül ki belőle.
Ja, és ez valszeg annak is köszönhető, hogy a Roncsolók írója is besegít a sztori írásába. :D

Éa, hogy hogy belevágtál? Ezek szerint már te fordítod a Tf-et? Elwwod elbúcsúzott?


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2336 Dátum: 2011. Július 17., 20:23:21 »
Srácok, ezer köszönet, és tengermély tisztelet a TF képregények fordításáért. Nagyjából a Pusztítás óta követem a fordításokat, és mindig élvezettel olvastam őket.
Köszöntünk a fórumon, és köszönjük a véleményt. Remélhetőleg neked is sokáig megmarad az a jó szokásod, hogy megosztod velünk itt a fórumon mit is gondolsz az adott füzetről.
Úgyhogy most majd várok még másfél évet, hogy eljussatok a Drift mini-ig, ami a következő vállalható alkotás. :)
Jelen tervek szerint a Drift mini jövő júniusban kezdődik majd el, de arra való tekintettel, hogy igazából semmi köze a főszálhoz, így még lehetséges, hogy megcseréljük az Acélfejjel, és februártól az lesz terítéken.
Ami egyébként remélhetőleg jó hír a TF fanoknak, hogy a sorozat már 2012 első félévéig biztosan havi két füzettel fog menni, jelenleg is gőzerővel dolgozunk rajta - épp ma vágtam bele a Drift első részébe...
Ami a v2-t illeti ez persze nézőpont kérdése, de szerintem az utóbbi időben valamivel emelkedett a színvonala, de igazi ugrást - hacsak nem tolják el nagyon - a most induló Káosz jelenthet majd, szerintem minden adott egy jó sztorihoz - Furmanon kívül sajnos -, de majd meglátjuk mi sül ki belőle.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Nimrod84

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #2335 Dátum: 2011. Július 17., 19:42:44 »
Srácok, ezer köszönet, és tengermély tisztelet a TF képregények fordításáért. Nagyjából a Pusztítás óta követem a fordításokat, és mindig élvezettel olvastam őket.
Az IDW-féle TF egyik, ha nem a legjobb (és legsötétebb hangulatú) minije a Roncsolók, ami passzol is a Furman által lefektetett alapokba, ami az AHM-ről még nagy jóindulattal elmondható, de a v2-ről semmiképp. Úgyhogy most majd várok még másfél évet, hogy eljussatok a Drift mini-ig, ami a következő vállalható alkotás. :)

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2334 Dátum: 2011. Július 17., 15:56:50 »
Háá, coool, ezer köszi a Roncsolókért. :worship:
Ha jól hallottam a Tf hardcore fanok ezt a minit istenítették, ellenben a v2-val és az AHm-el.
Nekem csak a grafikával kis bajom, valahogy Roché nem igazán lopta be magát a szívembe.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2333 Dátum: 2011. Július 17., 13:41:00 »
Bár a Roncsolók csapat között látszik, hogy vannak némi változások. Kup helyett Szökkenő a vezető.


A Roncsolóknak eddig is Szökkenő volt a vezetője, ha az AHM-re gondolsz ott valszeg a rendkívüli helyzet eredményezte a parancsnoki sorrend változását, mint ahogy a másik Autobot csapatot is Jazz vezette Portyázó helyett. Köszönet a honosításért, profi munka mint mindig!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2332 Dátum: 2011. Július 16., 19:28:01 »
A letöltő galériába még nem elérhető ez a Roncsolók végső harca-féle részleg.
Köszi, hogy jelezted! Javítottam.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2331 Dátum: 2011. Július 16., 18:20:34 »
Nagyon köszönet a Roncsolók történet honosításáért!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2330 Dátum: 2011. Július 16., 17:48:52 »
Köszönöm a Transformers - A Roncsolók végső harca 1. részért! :worship: :worship:
Tetszik ez a képregény. Itt most látszik, hogy más szereplőkön van a hangsúly, mint a sima Transformers IDW Ongoingba.
Bár a Roncsolók csapat között látszik, hogy vannak némi változások. Kup helyett Szökkenő a vezető.
Meg persze voltak vicces, poénos szövegek, amiket a Roncsoló újoncok is mondtak.
És látom, hogy a végén van egy leírás egy új Transformers karakterről.
A letöltő galériába még nem elérhető ez a Roncsolók végső harca-féle részleg.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2329 Dátum: 2011. Július 16., 16:03:09 »
Arról nem tehetnek hogy pl. Frank Welker nem vállalta a hangot,
Egyébként most olvastam, hogy Frank Welker is benne volt a filmes szinkronstábban, csak nem Megatront szinkronizálta, hanem gyakorlatilag mindig mást: a Tf 2-ben Fülelőt, Pusztítót és Reedman-t (a mikrokonokból összeálló robit a bázison, amit a szilánkért küldtek) , 3-ban pedig Sokkolót és Fülelőt.
"When the battle is through, only the strong will survive."