Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886714 alkalommal)

0 Felhasználó és 77 vendég van a témában

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2328 Dátum: 2011. Július 15., 16:14:46 »
A filmes képregények engem sem hoznak/hoznának lázba, de ez csak az én véleményem...
Viszont az Ongoing-os, Roncsolós, stb részekre annál nyitottabb vagyok  ;D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2327 Dátum: 2011. Július 14., 12:12:32 »
3. rész: 40 éve megint itt voltak véletlenül...és azóta is ott rejtőztek az Álcák. Az előző részekben miért nem "szálltak be a ringbe" azok az álcák?
Ha már ezt a témát így felvetetted, akkor hozzáfűzném, hogy én azt nem tudtam hova tenni, hogy Sentinel a 60-as évek elején zuhant le a holdon, közvetlenül a kibertroni polgárháborúból menekülvén... Eddig szép és jó, de itt egy apró gikszer is felmerül: Eddig úgy volt, hogy a Kocka kilövése a háború csúcspontján történt, és azóta nem tudni mi történt a bolygón - erre nem tértek ki. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy milyen régre nyúlik vissza a Sentinel-Megatron paktum, hisz Megatron földet érése és Sentinel menekülése között majd tízezer év telt el...
Ami pedig a filmek képregény adaptációit és a folytatásaikat illeti, számomra az volt a meglepő, hogy jó néhányat maga Furman írt, pl. az első filmhez kiadott teljes előzményt és a Revenget is. Ha elszakadunk az előítéletektől akkor nyugodtan kezelhetjük ezt egy újabb alternatív TF-ként, átvariált látványvilággal. Egyébként eljátszottunk a gondolattal, hogy lenne-e érdeklődés a filmes vonal történeteire... Bár ahogy a véleményeket olvasom nem igazán. :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2326 Dátum: 2011. Július 14., 10:13:15 »
Ami az én legnagyobb bajom a filmekkel, hogy semmi jellemábrázolás nem fér bele a keretbe a nagy zúzás mellé - kivéve a legfőbb szereplőket, de náluk is felületes

Igen ebben abszolút igazad van. Van ebben az IDW reboot gondolatban is, mert az tényleg teljesen más szálak mentén indult el, de legalább a külalakok, a jellemábrázolás, a robik főbb jellegzetességei megmaradtak. A filmekben meg Bay magas ívről tojt/tojik mindenre/mindenkire, kapásból ott van Megatron, mind3 részben mást találtak ki neki, először repülő, aztán tank(szerű vmi), most meg ez (nem akarok nagyon spoilerkedni). Arról nem tehetnek hogy pl. Frank Welker nem vállalta a hangot, de attól még valami utalás a jó öreg Megatronra lehetne, mint pl. a fúziós ágyú a karján, vagy a festése... Az IDW sztorijában még találok logikát meg következetességet, de ezek a filmek annyira ellentmondásosak, első rész: I.E. 10000ben véletlenül ide esik a Kocka. 2. rész: pár ezer évvel ezelőtt pont ide jöttek gigantikus Naprobbantó ágyút építeni a Kheopsz piramis alá. 3. rész: 40 éve megint itt voltak véletlenül...és azóta is ott rejtőztek az Álcák. Az előző részekben miért nem "szálltak be a ringbe" azok az álcák? De ez csak egy példa. No mind1, kicsit sokat rizsáztam, de Neked is igazad van, mint puszta film hatalmas élmény, főleg a látvány, de azon kívül hogy Űrdongó úgy viselkedik Sam előtt mint egy kutya ZÉRÓ jellemábrázolás, zéró TF.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #2325 Dátum: 2011. Július 14., 09:00:58 »
Nos, én csak az első filmet láttam, így nem is állok neki lehúzni látatlanban és totál ismeretlenben a másik kettőt, de azt elmondhatom, hogy az első rész után egyáltalán nem is érdekel. Legfeljebb akkor nézem meg szerintem, mikor a TV2 leadja egy vasárnap este. Nem vagyok híve a képregények megfilmesítésének, mivel én konzervatív képregényes vagyok és ellenszenvesnek tartom az eredeti alakok, történet elbarmolását átformálását.  Nem is állok neki leírni, miért rossz a film, mert egész egyszerűen nem szeretem a feldolgozásokat, ennyi.
A képregény folytatása sem lenne szerintem szerencsés, mivel az az eredeti történet és szépen lezárta az eseményeket. Megatron, Sokkoló sajnos meghalt, béke van, minden megoldódott. Az író szíve-joga, de csak rontana az igazi és egyetlen képregény mondanivalójának súlyán, drámai erején.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2324 Dátum: 2011. Július 13., 22:30:10 »
No ha már fel lett dobva a téma: nekem nem jött be a film... Szerintem semmi köze a jó öreg TF-hez.
Azt nem mondhatnám, hogy nincs igazság abban, amit írtál, de egy részről ez épp olyan, mint az IDW-féle reboot, eleinte attól is sokakat kirázott a hideg, mert hát a Marvel G1-ben ez nem így volt... Erre én azt mondom, hogyha el tudod különíteni egymástól a különböző változatokat, és nem keresed egyiket a másikban, akkor még a maga módján akár szórakoztató is lehet. Nekem legalábbis az, bár egy veterán TF-es haver megígérte, hogy megkövez, ha felemlegetem előtte a filmeket. :badteeth: Ami az én legnagyobb bajom a filmekkel, hogy semmi jellemábrázolás nem fér bele a keretbe a nagy zúzás mellé - kivéve a legfőbb szereplőket, de náluk is felületes -, amitől viszont van egy rakat robi, akik egymást ütik... Ez különösen a Revenge-ben volt érezhető, ahol a látvány már a sztori rovására ment, és a végén döbbentem rá, hogy a felbukkanó alakváltók talán tizedét nevezték ténylegesen a saját nevén, a többiről azt se tudtam, kicsoda.
Összességében nekem nincs sok bajom a filmekkel, mert én jól szórakoztam rajtuk. De mindennek ellenére egy biztos: Acélfej a filmben is nagy kedvencem maradt, bármit is követtek el vele a filmesek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2323 Dátum: 2011. Július 13., 21:13:04 »
No ha már fel lett dobva a téma: nekem nem jött be a film... Szerintem semmi köze a jó öreg TF-hez. A lényeg: ez a film populáris rétegnek szól, nem a TF fanoknak, nem nekünk. Bay kb. átfutott egy gyors összegzést amit a Hasbro adott, hogy nagyjából képben legyen nevekkel, helyszínekkel, kulcseseményekkel, aztán szépen kidobta a kukába azzal a dumával, hogy ezek a Furman-ék amatőrök, ő sokkal jobbat talál ki...  Van egy nagy piros kamion, ami nemes lelkű robottá alakul, meg pár ismerős név, kb. ennyi köze van az eredetihez. Megatron egy senki a 3. részben, ül egy sikátorban, kendővel a fején  :nemtudom: Sokkoló színrelépése mint új főgonosz pedig akkor lenne nagy fordulat ha meglépett volna pl., de legalábbis túlélné.  Még egy észrevétel: amikor egy alakváltó a Földre jön az új altmód mellé új név is jár, vagy Dino-t a Kibertronon is pont úgy hívták mint Enzo Ferrari fiát?? Még egy kérdés: hogy hogy az eddigiekkel ellentétben a robik kézben hordott fegyvert kaptak? Pl. O.P., Acélfej, Megatron az előző részekben a testükre szerelt fegyvert használtak, most meg ilyen retro flintákkal nyomulnak.  :badteeth:

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2322 Dátum: 2011. Július 12., 14:42:38 »
Szasztok.
Megint kész lettem egy pakkal. Ebben is van pár izgalmas történet.
PL. a Space Pirates részek amikben elsőnek (és utoljára) tűnik fel METROPLEX, nem kispályázik, sz#rrá keni a rossz fiúkat :)
Meg ott vannak a Time Wars részek, elég jók azok is, de van pár kisebb történet ami izgi.

Egyébként mostanság tűnt fel hogy az US részekben nem is nagyon szerepeltek páran (PL. Ultra Magnus, Wreckers,
Rodimus csapata stb.) az UK részekben meg elég sokszor ők a főszereplők. Meg Galvatron is állandóan feltűnik.

Még elméletileg egy pakk van hátra de abban már kevesebb lesz az angol történet mert a sorozat vége felé Simon Furman
átvette az US részek írását is, így mind két helyen ugyan az jelent meg.
Itt a link:

#098-120.rar
http://www.mediafire.com/?zldbdc9mt27dmge

Jó olvasgatást




MÁS:
Furman játszik a gondolattal hogy folytassa-e az eredeti Marveles történetét (az US részek után, ez lenne a 81. rész).
Létre jött egy petíció hogy egy kicsit megkönnyítsék a döntését. Állítólag ha eléri a 10000-et akkor az IDW is rábolint.
Úgyhogy mindenkinek nyomás az alábbi címre:
http://www.petitiononline.com/tf81idw/petition.html


Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2321 Dátum: 2011. Július 09., 10:40:20 »
Nekem csak az első tetszett, a 2-ik is csak a film feléig -amikor lezúzzák Optimust, nagyon állat az erdős jelenet- a 3-ik pedig nálam abszolút zéró...most kezdhetném sorolni mi nem tetszett, de akkor rám esteledne úgyhogy inkább bele sem fogok... :(
SPOILER egy példa azért: a Sokkolós dolog...ahogy írtad a marketing... hú, új főgonosz meg minden...aztán kijön a gilisztájával a földből és aszondja Optimusz, lő egyet és eltűnik...egészen a film végéig nem jelenik meg, és nagyjából őt is az emberek nyírják ki...hahaha.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2320 Dátum: 2011. Június 29., 17:55:57 »
Na, most zuhantam haza a TF3-ról, és azt kell mondanom, hogy nekem nagyon bejött - persze azt is hozzá kell tennem, hogy a korábbi részek is tetszettek, noha a Bukottak bosszúja szerintem is elég bajos volt...
Nehéz véleményt írni a sztoriról anélkül, hogy spoilerkednék, ezért csak annyit mondok, hogy a hangulatában egy csöppet visszaköszön a Dicsőség Megatronnak, illetve hogy majd hanyatt vágtam magam, amikor bevágódtak a Roncsolók is. Külön kalapot emeltem a marketingesek előtt ezért a parasztvakítós reklámkampányért Sokkolóval, mert azzal hogy megvillantották őt, gyakorlatilag rejtve maradt a történet igazi főgonosza, márpedig az ő színrelépése talán az egész film egyik legütősebb fordulata.
A sztori elejétől a végéig kellőképp fordulatos és ezerrel pörög, noha az újonnan behozott karakterek közül párat elég nehéz felismerni, íme az egyik példa:



Akit érdekel annak megsúgom, hogy ő egyébként Délibáb, noha elsőre én is Sziklaugrónak hittem.
Ugyanakkor első ránézésre nem akartam hinni a szememnek, amikor előkerült Kerék, akinek az abszurd ábrázata ellenére azonnal és tévedhetetlenül meg lehetett határozni a kilétét...
Egy szó mint száz, Michael Bay és csapata megint odatette magát, így akárcsak korábban, ezúttal is lesznek akik utálják majd ezt a filmet, és lesznek akiknek bejön. Engem megnyertek, de irány a mozi és döntse el mindenki maga, hogy jó lett-e vagy sem.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2319 Dátum: 2011. Június 26., 21:29:48 »
Nagyon szépen köszönöm a Marvel-féle TF és G. I. Joe mini harmadik és negyedik részét!  :worship: :worship:

Remek kis story volt ez, nekem nagyon tetszett!  :bravo:
A vége különösen megható volt!  :rolleyes:
Nem semmi, a Joe-k és a Kobrák összefogtak; rendkívül hatékonyak voltak együtt, ezt persze a Autobot-oknak is köszönhetik!
Nagy volt most a tét: az egész emberiség!
Mekkora légicsata volt...  :ugral:
Aranybogár pofás lett!  :bravo:

Elwood-nak minden jót kívánok!  :tf-optimus:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2318 Dátum: 2011. Június 25., 13:42:17 »
Nagyon jó, hogy befejeződött ez a 4 részes Marvel-féle G.I. Joe és a Transformers mini. :worship: :worship:
A G.I. Joe és a Kobra szövetkeznek tényleg fura volt a szereplőknek, de persze nem volt más választásuk, ha az Álcákat meg kellett állítani az Autobokkal együtt.
És akkor itt az is kiderült, hogy Űrdongó mikor és hogyan változott át Aranybogárrá.
Az író, rajzoló nevek látom, hogy az utolsó oldalon le van tudva. Olyannak tűnt az 1. füzet duplaoldalas borítóval, mintha egy gyűjteményes kötetbe is megjelent.
Ezután pedig visszatérünk az IDW-féle Tranformers képregényekhez.(Igen, olvastam a főoldali hírt).
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2317 Dátum: 2011. Június 15., 14:44:51 »
Transformers Universe MMO




Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #2316 Dátum: 2011. Június 15., 10:03:59 »
Kedves mindenki! Azt hiszem, elmaradt a búcsúzás, bár aki nézi a fórumot, bizonyára feltűnt neki, hogy nem nagyon vagyok már jelen, egyelőre a kevés megmaradt honosításunk megy ki, a jövő pedig előttem is rejtély, mert a folytatás már nélkülem lesz. Amiért most visszajöttem, az egy számomra - és talán számotokra is - örömteli hír:

Nelson Shin koreai animációs rendező, az 1986-os Transformers rajzfilm egyik guruja az idei Kecskeméti Animációs Filmfesztivál zsűrijének tagjaként kis hazánkba látogat ezen a héten. Ha valaki Kecskeméten jár, talán lesz alkalma szóba elegyedni vele

Rövid életrajz Shinről: http://www.kaff.hu/content/show/55#nelson_shin
További olvasmányokban gazdag szép nyarat stb. stb.
elwood
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2315 Dátum: 2011. Június 13., 18:06:28 »
Köszönet a frissítésért :worship:
A kobrák és az álcák szépen kijátszották egymást, csavaros egy eszmefuttatás.
Űrdongót csak sikerült visszarántani, most már nekem is világos hogy is lett Arany bogár belőle.
Na a sok külön futó eseménytől már én is várom mi sül ki a kobrák mosoly mutatásából.
Kérdés még hogy az álcák mit lépnek válaszul Sirató kiiktatására :brow:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2314 Dátum: 2011. Június 11., 18:40:49 »
Köszönöm a G.I. Joe és a Transformers 3. részét! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a történet. Most a Kobrák voltak jobban előtérben. És persze kiderül, hogy nekik is más a véleményük, hogy az Álcák valamit eltitkolnak. A G.I. Joe mintha háttérszereplők voltak, ahogy az Autobotok is.
És látom, hogy még csak egy rész van hátra.
Várom a befejezést!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2313 Dátum: 2011. Május 28., 15:47:13 »
Tyrant-nek és Elwood-nak köszönöm a G.I. Joe és TF második részét!  :worship: :worship:

Az alakváltóknak túl nagy szerepük most tényleg nem volt...  :dry:
Űrdongó után Optimusz is ,,meghalt''!
Egyik sorscsapás a másik után...
Várós a következő rész!  :rolleyes:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2312 Dátum: 2011. Május 28., 13:45:28 »
Köszi a Marvel-féle G.I. Joe és Transformers 2. részét! :worship: :worship:
A mostani történetben tényleg a G.I. Joe-k a főszereplők. A Transformerek meg csak háttérszereplőknek tűntek. Bár az is igaz, hogy ebbe is utalnak Optimusz Fővezér váratlan halálára.
A G.I. Joe-k ezek szerint akkor még nem tudták, hogy az Autobotok a jók, az Álcák pedig gonoszak. Ez teljesen érthető, hogy így van ez.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2311 Dátum: 2011. Május 21., 22:23:54 »
Köszi szépen a G. I. Joe/ TF mini első részét!  :worship: :worship:

Szilánk nem semmi álca, nem fél Megatron-tól; nagyon jól ismeri az autobotok gyengeségét (ezt ki is használta)!
,,Korcs''? Jobb fedőnevet nem találtak annak a szerencsétlen katonának?  :dry:
Az a 3 motoros huligán nem semmi banda (ők a Kobrák ,,punk alakulata''?)...  :badteeth:
Szegény Űrdongó, miért mindig a leggyengébb, legkisebb alakváltót küldi minden egyes fontos küldetésre Optimusz?
(Azt mondja, könnyen beszivárog; ilyen külsővel?)  :rolleyes:
Mire megjelenik az erősítés, most éppen Superion személyében, már késő...  :dry:

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2310 Dátum: 2011. Május 16., 10:48:32 »
Köszönet a frissítésért.

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2309 Dátum: 2011. Május 15., 23:31:39 »
Köszi a linkeket egyből rákattantam az olvasgatásra :D :worship:

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2308 Dátum: 2011. Május 14., 22:37:50 »
Na ha mondtátok volna hogy ez is lesz magyarul kitöröltem volna ezt is az előző pakkból.
Na de mindegy így azért sokkal jobb, mert legalább értem is :) KÖSZÖNJÜK

Egyébként kész van egy újabb csomag ha valakinek tetszett az előző kettő, meg még mellékelem az eredeti Marveles
MTMTE-t (kibővítve), meg a régi animációs film képregényesítését.


#062-097.rar
http://www.mediafire.com/?o1n2z931clbjo9c

MTMTE Universe.rar
http://www.mediafire.com/?6grqi4jo5pgud2v

AnimatedMovie1986.rar
http://www.mediafire.com/?0f14c4mghpj04zh


Még van hátra kb kettő hogy meglegyen a 169 rész.
Majd lassacskán.
Na üdv.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2307 Dátum: 2011. Május 14., 14:06:37 »
Köszi a G.I. Joe és a Transformers mini 1. részét! :worship: :worship:
A történetben vannak némi utalások a Transformers G1 sorozat részeiről. Bár igaz, hogy nagy rész vannak olyanok, amik nem voltak teljesen világosak. Pl. Superion, aki szerepel.
És persze akkor ebbe a minibe kiderül, hogy Űrdongó hogyan lett Aranybogárrá.
Tényleg megérte várni erre a TF képregényre.

Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2306 Dátum: 2011. Május 14., 13:32:51 »
Egyébként köszi a frissítést erre nagyon megérte várni. :worship:
Űrdongó nem sokat váratot magára, csak a végkifejlet volt tényleg váratlan :(

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2305 Dátum: 2011. Május 14., 13:28:14 »
Nagyon jó volt ez a TF/Joe. És talán csak véletlen vagy én látom többnek mint ami, de az első oldalon ahol az anyuka áll a fiával, az anya felsőjén az uke olvasható (tudom persze nuke) a fiáén pedig Han. Luke és Han.  :brow:

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2304 Dátum: 2011. Május 14., 12:34:09 »
Azt hiszem megtaláltam a G1ben van. ;)

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2303 Dátum: 2011. Május 14., 12:29:19 »
A mostani frissítés 4.ik lapján van egy visszautalás hogy "lásd a G.I. Joe 50-es részében"
Valaki adna egy linbket mert nekem lövésem sincs már :(

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2302 Dátum: 2011. Május 14., 11:38:44 »
Az maradjon meglepetés, ahogy az is, hogy mi lesz az. De annyit azért elárulok, hogy rövidesen.

Köszi, akkor mostantól még jobban odafigyelek.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2301 Dátum: 2011. Május 13., 15:35:17 »
Az maradjon meglepetés, ahogy az is, hogy mi lesz az. De annyit azért elárulok, hogy rövidesen.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2300 Dátum: 2011. Május 13., 06:44:43 »
De. Én se értem, miért maradt el most. Mintha nem kaptuk volna meg a kész anyagot a beírótól, de ennek még utána kell nézni.

Értem. És akkor van előrejelzésed arra nézve, hogy mikor lesz így a következő TF frissítés fenn a Hálózsákon?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2299 Dátum: 2011. Május 12., 07:55:20 »
De. Én se értem, miért maradt el most. Mintha nem kaptuk volna meg a kész anyagot a beírótól, de ennek még utána kell nézni.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden