Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889031 alkalommal)

0 Felhasználó és 60 vendég van a témában

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2088 Dátum: 2010. Április 25., 13:49:48 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a Marvel-féle TF G2 hatodik részét!  :worship: :worship:
Megatron nem sokat cicózott Optimusz-szal; ez mészárlás volt, nem csata...  :blink:
Az Álcák vezére még mindig előbb lő, aztán kérdez...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2087 Dátum: 2010. Április 25., 11:37:18 »
A stílus marad, a kilencvenes években ez volt ütős. Á la Dredd bíró. A találkozásra pedig már nem is kell túl sokáig várnod...

És ha már írtam, eszembe jutott, hogy itt még nem is említettem az új honlapomat. Szóval, mint bizonyára többen tudják a gportálos lapomat már egy jó ideje nem frissítem, de mivel még mentek a beszélgetések a chat ablakon, úgy gondoltam, hogy keresek egy helyet, ahol kultúráltabb környezetben lehet beszélgetni. Szerencsére a segítségemre sietett egy kedves amerikai ismerősöm, Mr. G.B. Blackrock, aki felajánlotta, hogy használhatjuk a Blackrock művek irodaházát erre a célra. Szóval, akit érdekel, látogasson el a http://biscuitsatdawn.net/blackrockenterprises/ címre, és csatlakozzon a beszélgetésekhez - és ne lepődjön meg nagyon a felületen. A TF3-ról is olvashattok természetesen újdonságokat, bár szerintem idáig mindenki, aki látta, amit írtam, azt hitte, hogy vicceltem...

Nem elérhető Summers

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #2086 Dátum: 2010. Április 25., 09:54:37 »
A G2.-es sorozatban végig ez a rajz stillus marad?Személy szerint a G1.-es illetve pl. a Dicsőség Megatronnak stillusát jobban szerettem. Viszont a történet végre kezd beindulni ha jól emlékszem a G1. 30. része környékén Optimus első "halálakor" találkozott utoljára szemtől szemben Optimus és Megatron. Ideje volt már újra összehozni őket.:)Már előre várom Megatron és a második Generációs álcák ismerkedését.http://forum.halozsak.hu/Smileys/hzs_smiley/grin.gif

++

Ja ki fog derülni mi történt a bárka felrobbanása után vagy azt csak átugorják?
« Utoljára szerkesztve: 2010. Április 25., 11:10:32 írta Sepi »

Nem elérhető Wertux

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 6
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #2085 Dátum: 2010. Április 25., 02:11:08 »
Ha már szolgálati közlemény, akkor  valaki el tudná mondani honnan lehet letölteni a G1-es rajzfilm részeit?



Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2084 Dátum: 2010. Április 24., 21:33:42 »
Ezer köszönet Elwood és Tyrant a Transformers G2 06. számért! :worship: :worship:
Nem gondoltam, hogy ilyen gyorsan jön a G2-es sorozatból egy újabb rész. Jól csináltátok.
A jelen történet ismét jó volt. Megatron és Optimusz Fővezér végre ismét találkoznak.
G.I. Joe csapatról érdekes, hogy ismét felbukkantak vendégszereplőkként.
Üstökösről akkor tényleg jól emlékszem, hogy ő áruló volt Megatron ellen. A jelenlegi történetben is esett róla szó.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #2083 Dátum: 2010. Április 24., 20:31:01 »
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #2082 Dátum: 2010. Április 20., 23:42:45 »
Szolgálati közlemény. Aki a népszerű feliratletöltő oldalakat pásztázza, észreveheti, hogy felkerült a teljes Transformers G1-es rajzfilmsorozat magyar feliratozása. Jó szórakozást és filmnézést. Már ha nem fújjátok őket így is kívülről.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #2081 Dátum: 2010. Április 13., 10:55:14 »
Köszi a történetet! Jók a rajzok, majdnem annyira tetszenek, mint a Don Perlin-éra rajzai. Szeretem, ha robotos külsejük van. Üstökös az All Hail Megatron végén szimpatikusabb volt, mert hűséges (bár csak érdekből) védelmezőként lépett fel. Azt vártam itt is, hogy védje, gyógyítsa Megatront, de mindegy, nem nagy baj. A végén nagyon tetszett, amint bemegy a szobába, áll és aztán szó nélkül fogja a fejét. Érezni, hogy azon rágódik, hogy "Ebből hogy fogok kimászni, szent Primus!"
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2080 Dátum: 2010. Április 11., 22:51:06 »
Ááááá, ők sosem... nem eléggé... Érdekes sztorik voltak, először kicsit nehéz volt beleképzelni őket az AHM közvetlen folytatásába. Az első kicsit mintha nem is a Földön játszódna, a 2. meg túlságosan a rajzfilm képét vetítette belém rögtön az Űrvonat féle kezdéssel, aztán a levert Megatronnal. Az utalás azonban tényleg zseniális húzás volt, úgyis az lenne belőle, ezt Üsti is tudja. :D O.P. takarólemezek nélkül elég meglepő volt, ez tuti a film hatására lett ilyen, a Marvelben lehetett látni lemezek nélkül és nem volt "száj-modulja". Ezt a berúgás dolgot most legalább megmagyarázták valamennyire... Nem úgy mint a rajzfilmben. :)
Kössz szépen HZS! Így tovább!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2079 Dátum: 2010. Április 11., 17:19:00 »
Az Álcák sosem rúgnának be Energontól!




Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2078 Dátum: 2010. Április 11., 00:53:13 »
Köszönet az 1. CODÁ-ért Tyrant és Elwood. Nagyszerú Figueroát újra TF-et rajzolni látni. (megjegyzás; hamarosan látjuk többszőr is a mestert alkotni).
A két történet elment; bár az Üstökös sztori tényleg vicces volt; az Acélfejes... Hagyjuk....

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2077 Dátum: 2010. Április 10., 16:42:51 »
Nem akarok hülyeséget mondani de szerintem Optimus lemeznélküli arca olyan Megatronos volt de csak hirtelen ránézésre nekem ez a gondolat villant be... :-\

Lehet mondjuk azért mert anno letöltöttem és elolvastam a TF2-es képregényeket is aztán megmaradtak a képek és nem volt hirtelen mihez viszonyítanom a kissé barátságtalan arckifejezését :D

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2076 Dátum: 2010. Április 10., 14:51:51 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm az AHM 13.-at!  :worship: :worship:
Nekem (ahogy eddig is) tetszik a grafika!  :bravo:
Acélfej tényleg nagyon makacs, viszont nem akármilyen posztot tölt be az autobotoknál!
Ő Optimusz egyik legfőbb bizalmasa; egy igazi harcos, akitől még a fővezér is tanul!  ;)
Én is jót mosolyogtam Üstökös Galvatron-os utalásán!  ;D

Ben kommentjén jót röhögtem, dúl az alkoholizmus az álcák körében; erre vezethető vissza az agresszivitásuk...  :badteeth:

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2075 Dátum: 2010. Április 10., 14:48:26 »
Kösz szépen! Üstökös húzása elég ravasz volt,  kezd egyre szimpatikusabb lenni a karakter. A rajzok tényleg  kissé furák! :worship: :worship: :worship:
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2074 Dátum: 2010. Április 10., 14:08:27 »
Inkább a mozis külsőt kezdik felvenni, és elég sok fan kivan akadva emiatt Don-ra. :-\ Az arcok tényleg gányak, de sztem a többi nagyon szép, nem kis munka lehetett ilyen részleteséggel megcsinálni ezeket a rajzokat.
És köszönet a honosításért, jó gyorsan folytattátok az All Hailt, na nem mintha panaszkodnék csak azt hittem majd egy hónap lesz, mire újra kijön egy rész. :D


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #2073 Dátum: 2010. Április 10., 12:36:25 »
Köszi a frissitést igen érdekes lett a történet. Engem k ifejezetten érdekel milesz még ebből.

Nem elérhető EXE PRIME

  • EXE PRIME
  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 24
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2072 Dátum: 2010. Április 10., 11:09:43 »
Nem tudom ti hogyvagytok vele szerintem kezdik a karakterek felvenni a rajzfilmes kiadás külsejét. Szerintem jó nekem tetszik, mondjuk kinek mi az igazi azt nem tudni :)

Köszönet az eheti részért a sztori nagyon király :worship: :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2071 Dátum: 2010. Április 10., 10:56:31 »
Szerinted mi ennek az oka?  :nemtudom:

Passz. Talán a film lohasztotta le a kedélyeket... Az enyémet az AHM is...

Ebből a sztoriból a második tetszett, vicces volt.  :cool: Az elsőt inkább hagyjuk...

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2070 Dátum: 2010. Április 10., 10:17:27 »
Ezek az új rajzok egyelőre nem lopták be magukat a szívembe...főleg a második történetnél... :blink: sebaj, ízlések és pofonok...
A történet és a honosítás  :bravo:
A Mátrix-os vonalra kíváncsi vagyok, hogy hová vezet...

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2069 Dátum: 2010. Április 10., 09:02:41 »
Ezer köszönet a Dicsőség Megatronnak 13. részért! :worship: :worship:
Ahogy látom a történetbe egyre többféle elmaradt dolgokról lesz felvilágosítva.
Acélfej tényleg néha olyan makacs szokott lenni. De erről is világos lett, hogy milyen küldetése volt, amit Optimusz Fővezér személyesen is látta.
Üstökös Tényleg olyan, mintha tudta volna, hogy valami Galvatronról lenne szó, mint az animációs moziba volt. De az IDW univerzumba tudtommal Galvatron és Megatron nem egy személy.
Sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2068 Dátum: 2010. Április 10., 08:48:54 »
A 13. rész első története megvilágított előttem valamit. Végre rájöttem, hogy miért rohamoztak az Álcák a képregényekben és a rajzfilmekben is folyton erőműveket. Be akartak rúgni a hasadóanyagtól, mint Acélfej is. Ergó: minden Álca alkoholista.  :badteeth:
Nagyon tetszett mindkét rész, és Üstökös különös érzése Megatron kihajításával kapcsolatban is jó volt. Gondolom itt befigyelt egy kis utalás Galvatron-ra.  :) Köszönöm a honosítást.  :worship:

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2067 Dátum: 2010. Április 10., 08:10:06 »
Sebaj, reméljük, hogy ma megint belendül.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #2066 Dátum: 2010. Április 10., 02:33:52 »
Szerinted mi ennek az oka?  :nemtudom:
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2065 Dátum: 2010. Április 09., 15:19:25 »
Azt kell mondanom, ahhoz képest, hogy ez nem is olyan régen még milyen nyüzsgő topik volt, mostanra elég alapszinten muzsikál csak.  :whistle: :(

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2064 Dátum: 2010. Április 05., 17:25:47 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a Marvel TF G2 ötödik részét!  :worship: :worship:
Túl sokáig nem tartott a Husáng vs. Megatron csata...  :badteeth:
(Tudtam /már a képregény elolvasása előtt/, hogy ki fogja megnyerni a tankok csatáját, a borító csak megerősített ebben!)
Megatron most még erősebb, még kegyetlenebb, mint volt!

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2063 Dátum: 2010. Április 03., 21:33:39 »
Nekem az ötütte me ga szemem, hogy mintha valami kis kifli szerüseég lenen Üstökös szájában a 18 oldalon.
Az csak a reggeli croissant-ja volt, amit nem volt ideje rendesen megenni, mert a főnök már megint elráncigálta a világhódító ökörségeire.
Legalább már tudjuk, miért lázadozik Üstökös állandóan ellene. Még reggelizni se hagyja nyugodtan. ;D
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #2062 Dátum: 2010. Április 03., 18:52:48 »
Köszönet a frissitésért.
Peidg Üstökös mindig ezt csinálta nyalizott Megatronnak amikor meg látta a Bárkán. Valószínüleg azért, mert szokás szerint félt tőle. Talán ő az 1len olyan Álca vezés akitól tart üstökös. Nekem az ötütte me ga szemem, hogy mintha valami kis kifli szerüseég lenen Üstökös szájában a 18 oldalon.
Mondju kelég rosszúl nézki a grafika miatt mi szerintem kezd rosszabbá válni.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2061 Dátum: 2010. Április 03., 16:42:21 »
Ezer köszönet a Marvel Transformers G2 05. részért Elwood és Tyrant! :worship: :worship:
Érdekes,hogy Optimusz Fővezér "megnézte" Kibertron múltját. Nem is tudtam, hogy szerzetesek is vannak a Transformereknél.
A Megatron kontra Husáng harc is nagyon jó volt. A legviccesebb az volt, amikor Üstökös Ordassal fogadást kötött. Hehe, még ilyent.
Bár azt mondjuk nem értem, hogy Üstökös, hogyhogy Megatronhoz maradt hűséges. A G1 utolsó részeiben nem volt olyan hűséges Megatronhoz.
További sok sikert kívánok nektek a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #2060 Dátum: 2010. Április 03., 13:57:40 »
Elnézést a ritka feltűnésért, pár megválaszolatlan kérdésre szeretnék reagálni.
Tényleg! Hunter O'nion barátai nem fognak felbukkanni, mint ahogy a Maximum Dinobotok 5. részben volt?
Lesz, aki fel fog még bukkani, nem egészen fél év múlva. :)

Egy kérdés - mi annak a álca tankszerűségnek a neve; aki ez ideáig megbújt?
A neve Dropshot, és 2008-ban a TF: Universe szériában adták ki.

Idézet
Jövő hónapban a CODA részekkel folytatjuk?
Igen.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2059 Dátum: 2010. Március 29., 09:48:43 »
Optimusz most azért volt gyengébb -gondolom én- mert rendesen lenyomták a legelején, és a Mátrix se volt nála...anélkül pedig gyengébb mint Megatron/Sokkoló...a DW univerzumban legalábbis így volt...gondolom itt sincs másképp...

Nekem összességében tetszett ez a sorozat aminek persze voltak gyengébb részei is, de egy 12-részes sorozatnál ez megbocsátható...nekem is bejött a képregény sötétebb hangulata, főleg az utolsó oldal...
Köszönet érte, persze kíváncsi vagyok a Coda-ra is mert ha jól tudom az köti össze a Furman-es érával...
 :bravo: