Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886276 alkalommal)

0 Felhasználó és 38 vendég van a témában

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4338 Dátum: 2016. December 19., 16:50:52 »
Haladsz-haladsz  :D
Nagy fába vágtad a fejszédet, de biztos. hogy nem fog kicsorbulni az éle ;D
Jó böngészgetést!
Köszi! :D (már 17) :hehe:

Nekem esküszöm simán bejön a film trilógia.Pont a 4. ami nem tetszik.De a napokban megint megnézzük. :rolleyes: Gyakran a sokadik nézésre tetszik meg valami.

Tuti Unicron lesz.A Holdat akarja befalni.
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4337 Dátum: 2016. December 19., 16:08:48 »
Megan Fox mondta, hogy TF-ekkel játszott gyerekkorában. Emlékszik még rá valaki? :hehe:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4336 Dátum: 2016. December 19., 15:39:47 »
'Soha többé nem fogok egy TF filmet sem megnézni. Olyan ez mintha Bay a gyermekorom köpné szembe  :( :( :('

Pedig Bay megmondta, az alakváltókon nőtt fel, de más univerzumot alkotott nekik. Ebből azt hámozom ki, csak érintőlegesen merít a képregényekből, nem azoknak a hangulatát akarja teljesen visszaadni. Mondjuk a 4-es, A kihalás kora még be is jött, mert jó darkos feeling-je volt. De a 2-es abszolút nem. Azon azt éreztem, Bay szándékosan behódolt a US Army-nak. A 3-as pedig elment szódával. Na de míg Bay-n kívül más nem tervez alakváltós mozit, addig ezt kell elfogadni  :-\

Ilyet Bay gyanúsan sosem mondott.

És nem arról van szó, hogy más nem tervez TF mozit, hanem arról, hogy csak a Paramount tervezhet, nekik pedig vele van szerződésük.


Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #4335 Dátum: 2016. December 19., 12:55:39 »
Idézet
Soha többé nem fogok egy TF filmet sem megnézni. Olyan ez mintha Bay a gyermekorom köpné szembe  :( :( :(

Pedig Bay megmondta, az alakváltókon nőtt fel, de más univerzumot alkotott nekik. Ebből azt hámozom ki, csak érintőlegesen merít a képregényekből, nem azoknak a hangulatát akarja teljesen visszaadni. Mondjuk a 4-es, A kihalás kora még be is jött, mert jó darkos feeling-je volt. De a 2-es abszolút nem. Azon azt éreztem, Bay szándékosan behódolt a US Army-nak. A 3-as pedig elment szódával. Na de míg Bay-n kívül más nem tervez alakváltós mozit, addig ezt kell elfogadni  :-\


Idézet
Én is láttam az előzetest, és nem tudom eldönteni, hogy az ott Unikron akart lenni, vagy valami elcseszett Bayformerses Galactus...

Szerintem az Unicron lesz, elvégre egy mechanikus óriásbolygó. Csakhogy a robotoknak még az álcákkal közösen is kurva nehezen sikerült felülkerekedni rajta és végül Optimus mátrixa volt az eszköz, ami a végső győzelmet meghozta. Mondjuk bele is 'pusztult' az autobot főnök.
Amitől tartok: Bay itt is megpróbálja majd az emberiséget megtenni megmentőnek és ők nyomják le a főgonoszt. Ez viszont még az én sokat elviselő szememben lesz egyenértékű a TF-univerzum megcsúfolásával. Na de reménykedjünk a legjobbakban.
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 19., 17:28:08 írta Sepi »

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4334 Dátum: 2016. December 19., 11:24:58 »
Haladsz-haladsz  :D
Nagy fába vágtad a fejszédet, de biztos. hogy nem fog kicsorbulni az éle ;D
Jó böngészgetést!
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4333 Dátum: 2016. December 18., 16:42:06 »
Lassan de biztosan haladok a Marvel G1-el.Ma volt meg a 15-ik.
A Robot-Mester.
Nagyon tetszenek a történetek.
A rajzok még az igazi '80-as évekbeliek,,,,nem nagy durranás.De TF! :)Nagyon megimádtam őket. :cool:
Szóval köszönöm,hogy olvashatom őket. :brow:

Közben a 16 is meg volt.Dongi megmenekült! :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 18., 20:12:50 írta ZoliZoltán87 »
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4332 Dátum: 2016. December 17., 16:47:39 »
Köszönet az információért. Grandiózus lezárásra számítok. Ha megengeditek, megosztanám veletek azt az emléket, amikor az ABC-t tanultam a Marvel G1 50-51 (magyarban azt hiszem a 17.ik volt) számát böngészve álltak össze először a betűk szavakká és megtanultam olvasni  :)
Tehát nekem idestova 23éve tart a szerelem az Alakváltókkal  ;D Ezért hála és örök köszönet mindenkinek aki azon dolgozott/dolgozik, hogy időről -időre honosításra kerüljenek ezek a képregények :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4331 Dátum: 2016. December 15., 20:17:01 »
Ami Hatlövetet illeti, róla az ominózus eltaposás óta nincs új hír, csak visszaemlékezésekben szerepelt.

Alfa Trion és Metroplex viszont benne lesznek a Sötét Kibertron eseményeiben, méghozzá elég rendesen.

Más: Az IDW legutóbbi, Forradalom (Revolution) című eventjével 57-57 szám után véget ért a The Transformers (azaz a menet közben átkeresztelt Álcázott Robotok) és a Többek, mint aminek látszanak is. Helyettük indult az Optimus Prime és a Lost Light - találjátok ki, melyik melyiket viszi tovább...

És végezetül még annyit, hogy jelen tervek szerint idén már nem jön sem újabb RiD, sem MTMTE, viszont helyettük megkapjátok az évet búcsúztatandó a Regeneráció dupla hosszúságú, mindent lezáró 100. számát, amely így vagy úgy, de véglegesen pontot tesz a sokunk gyermekkorát meghatározó sorozat végére. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 15., 21:35:34 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4330 Dátum: 2016. December 15., 16:15:58 »
Feast4!
Nem, nem gondolt rá de ezt be is vallja, valahol a Regen elején. :nezze:
Egyébként a többiben is igazad van kicsit recseg a sztori, de én örülök annak, hogy sok év után kapunk egy hellyel-közzel normális lezárást. :worship:

KiD!
Köszönöm az infót ami tulajdonképp semmi  :badteeth:
Nekem hiányzik a karakter, a kedvenc álcám és a kedvenc Reflektorban füzetem. (talán feltűnt valamiből  :) )

Intruder!
Véleményem szerin Alfa Trion a háttérből figyel és idővel előkerül  ;)
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4329 Dátum: 2016. December 15., 10:53:55 »
Ja, meg mindenki aki gonosszá válik az sokkal erősebb lesz mint előtte, lásd Maximus, aki anno alig bírt el egy elmezavarodott Galvatronnal, most meg két ütésből "élet halál között lebeg" állapotba juttatja Optimuszt... 

Ezzel megint kilyukadunk a ki a legerősebb témára, de ha belegondolsz, Galvatron gond nélkül bucira verte Megatront amikor egymásnak mentek a bárkán, azt a Megatront akit Optimus igen nehezen ölt meg végül. Na Maximus ezt a Galvatront győzte le. Nyilván dob az erejükön még a Sötét Matrix is, szóval végülis miért ne. Amúgy meg ha belegondolsz az Egész G1-ben Maximust a megjelenésétől kezdve építgették, Skopronok aki simán lekente Sokkolót is nem egyszer csak menekült előle, tehát Maximust tápolták egyre erősebbre erősebbre, nyilván most Nebuloson se egy gyenge karosszériát kapott.

Viszont ez felvet pár kérdést. Ultra Magnusebben a változatban mennyire táp. Végülis Galvatront leverte tehát akkor őt hova is kell beilleszteni?

A Másik ami nekem eszembe jutott viszont egy érdekes (legalábbis szerintem) felvetés. Ahogy a G1 és a Regen alapján látjuk, az Transzformereknek két fő szerve van. Az agymodul, ami tulajdonképp az agyuk maga és a szikra ami a szívük. Ha bármelyik megsemmisül a transzformer meghal. Igen ám, de Maximus teste megesmmisült Skorponoké is, de még sorolhatnánk. A szikrának annyi viszont a fejük megvolt, kaptak új testet és had szóljon. De vehetnénk Optimust is akinek a tetste totálisan tönkrement és egy kislemezen  ;D tárolt másolattal lett újjáépítve. Na akkor most szikrát tudnak újat építeni, agyat nem ezek szerint. Amit ki akartam ebből hozni. Megatron pl. a szikramag összezúzásába halt bele. Nem kellett volna tuti ami biztos alapon fejbelőni, vagy mondjuk az összes álca hullát elvinni és bedobni az olvasztóba?Vagy akkor hogy is van ez? :D De ha tudnak szikrát építeni akkor miért kellett a Matrix a G1 elején ahhoz, hogy életet leheljen a szerkesztettekbe, Szuper Omegába, Röptűzbe és még ki tudja kibe? Vagy csak a nebulosiak tudnak szikrát építeni? De akkor miért tudnak a nebulosiak szikrát építeni amikor a transzformerek akik ők maguk az élő technológia nem tudnak? Vannak itt azért hézagok.

Amúgy nekem tetszett idáig a Regen, egyetlen dolog zavar benne. Vége a G1-es háborúnak, hazamegyünk összepakolunk, okés. De senkinke fel se tűnik, hogy nincs meg a Bárka se Megatron, se Sokkoló hullája, szóval valaki nézzen már utána, hogy hol lehetnek. Meg menet közben valaki ugorjon, már el Nebulosra és hozza el az ottmaradt fejeket. Maximusnak pedig miután leverte Galvatront nem jutott eszébe, hogy na jó benézek a Bárkába leadok egy vészjelzést valaki jöjjön már ide és pakolja össze a mocskot. Mert jó Husángék elmenekültek, oks vártak a visszatérésre ez belefér, Fülelő a Kibertronon lázadó álcák vezére ez is, még Jhiaxus  is, de ez a Skorponok, Megatron, Galvatron vonal már sánta, valakit el kellett volna küldeni szétnézni a háború útán és a probléma meg van oldva.Erre a bölcs Optimus nem gondolt?
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 15., 11:09:00 írta Feast4 »

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4328 Dátum: 2016. December 14., 16:07:57 »
Ők viszont azóta szerepeltek többször is.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4327 Dátum: 2016. December 14., 12:26:31 »
Igen, Mogorva nagyon nagy ász. Az a végtelen elszántsága és, hogy képes mindent egy lapra felrakni a győzelemért. Különösen az IDW Maximum Dyinobotokban felrajzolt jelleme jön be nagyon. Kíváncsi leszek mi lesz amikor visszatér?  :nezze:

Ha már visszatérés: Hatlövettel mii van? Mert oké, hogy Metroplex eltaposta, de nem halt meg, hiszen az utolsó lapon azért megmozdul az a roncs.  ;D
Tud valaki valamit? KiD?

Nem volt róla szó azóta tudtommal.
Pff és még Costa kezelte rosszul a karaktereket!? :-\ Szökkenő is még csak nemrég ébredt fel a kómából. Mi tartott eddig? Kupot hamarabb összerakták, pedig belőle se maradt sok. És mi a helyzet Metroplex-el és A3-al? Ők is nagyon  feledésbe merültek.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4326 Dátum: 2016. December 14., 10:28:22 »
Igen, Mogorva nagyon nagy ász. Az a végtelen elszántsága és, hogy képes mindent egy lapra felrakni a győzelemért. Különösen az IDW Maximum Dyinobotokban felrajzolt jelleme jön be nagyon. Kíváncsi leszek mi lesz amikor visszatér?  :nezze:

Ha már visszatérés: Hatlövettel mii van? Mert oké, hogy Metroplex eltaposta, de nem halt meg, hiszen az utolsó lapon azért megmozdul az a roncs.  ;D
Tud valaki valamit? KiD?

Nem volt róla szó azóta tudtommal.

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4325 Dátum: 2016. December 14., 10:13:58 »
Igen, Mogorva nagyon nagy ász. Az a végtelen elszántsága és, hogy képes mindent egy lapra felrakni a győzelemért. Különösen az IDW Maximum Dyinobotokban felrajzolt jelleme jön be nagyon. Kíváncsi leszek mi lesz amikor visszatér?  :nezze:

Ha már visszatérés: Hatlövettel mii van? Mert oké, hogy Metroplex eltaposta, de nem halt meg, hiszen az utolsó lapon azért megmozdul az a roncs.  ;D
Tud valaki valamit? KiD?
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4324 Dátum: 2016. December 13., 17:17:47 »
Hát igen, tényleg elég hirtelen volt, hogy Prímuszt összekötötte a VsQs-en történtekkel, dehát mint mondtam a Dinobot vezért nem lehet félvállról venni. :D

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4323 Dátum: 2016. December 13., 17:16:30 »
Kedves Sepi!
Köszönöm a korrekciót! Hiába, egy ősember vagyok. Vagy dynobot :) A profilkép kötelez  :badteeth:
 :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4322 Dátum: 2016. December 13., 10:16:34 »
Mogorvát Prímusz szelleme szállta meg néhány számmal ezelőtt. Szerintem arra gondolt, hogy akkor megérezte benne a sötétséget, csak Prímusz megpróbálta elnyomni ezt az emlékét.
Természetesen emlékszem Mogorva visszatérésére, csak bekavart a Vsqs szöveggel. Hiába igen kis gyerek voltam még amikor az a képregény megjelent és itt a Zsákon is rég olvastam a G1-et. Azért köszi a homályoszlatást  :)
« Utoljára szerkesztve: 2016. December 13., 12:46:25 írta Sepi »
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4321 Dátum: 2016. December 12., 10:43:20 »
Köszönet az utolsó előtti RegOne rész fordításáért.  :worship: :worship: :worship:

Elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4320 Dátum: 2016. December 11., 14:19:26 »
Nekem nagyon tetszett a Regen, leszámítva azt, amit még nem láttatok belőle.

Azt hozzá kell tenni, hogy a skorponokos szál volt benne egyébként a leggyengébb, a génkódos történet több sebből vérzett, de szerencsére az alszálak azt is izgalmasan tartották.

Nyilván itt nagy veszély volt az, hogy mindenkinek megvolt a saját elképzelése arról, hogyan folytatódhatott a G1, Mega zombiálcáitól például én padlót fogtam, mikor először hallottam róluk, de aztán szerintem jó sztorit kerekített köréjük Furman.

És igen, Intruder mondja jól, az a Skorponok, akiről mad47 beszél, az a Zarakkal összekapcsolódott Skorponok volt, és bár Zarak hatott erre a Skorponokra is, ő azért mégiscsak végigdekkolt pár évtizeded a Nebuloson mindenféle karakterfejlődgetés nélkül.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4319 Dátum: 2016. December 11., 12:16:19 »
Ugyanez igaz Skorponokra is, aki akkora karakterfejlődést produkált, most meg sima Álca seggfejjé degradálódott vissza. Az Alapbázis 4es is csak most jelenik meg?
A karakterfejlődéshez Skorponok Zarak énje járulhatott hozzá elég masszívan, mert tudtommal Mr. Z-t Julius Cesar-ról mintázták (bár lehet, hogy tévedek és csak most találom ki). Nélküle az eredeti Skorponok politikai érzéke majdnemhogy nulla és csak a megválltó génsebész álcavezérálcavezér maradt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4318 Dátum: 2016. December 11., 09:33:30 »
Mogorvát Prímusz szelleme szállta meg néhány számmal ezelőtt. Szerintem arra gondolt, hogy akkor megérezte benne a sötétséget, csak Prímusz megpróbálta elnyomni ezt az emlékét. Nade az örökös kedvenc karakterem nem most jött le a falvédőről... 😊 Amúgy nekem továbbra is kicsit lustán összecsapott ez az egész. Nem azért, tetszik, de igazából csak még egyszer visszahoznak mindenkit, plusz lenyúlják a G2 sztoriját, csak itt végül a Raj helyett a Sötét Mátrix lesz a főellen, aki még Prímuszt is visszahozza, de csak hogy belőle is gonoszt csináljon. Ja, meg mindenki aki gonosszá válik az sokkal erősebb lesz mint előtte, lásd Maximus, aki anno alig bírt el egy elmezavarodott Galvatronnal, most meg két ütésből "élet halál között lebeg" állapotba juttatja Optimuszt...  Ugyanez igaz Skorponokra is, aki akkora karakterfejlődést produkált, most meg sima Álca seggfejjé degradálódott vissza. Az Alapbázis 4es is csak most jelenik meg? Ha ők a tiszta gondolat és bölcsesség akkor igazán megállíthatták volna Üstököst anno mikor ámokfutott.
Ettől függetlenül én is várom a befejezést, és köszönöm a munkátokat!
All hail HZS!

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4317 Dátum: 2016. December 10., 16:26:54 »
Hatalmas köszönet az új regen füzetért! Ez mindent vitt  :D Furman egy zseni nagyon gáz hogy anno a marvel elkaszálta a folytatást. Kérdés: Mogorvát mi is szállta meg? Ez nekem egy kicsit homályos. Arra emlékszem hogy Mennydörgés hülyére verte és lelépett a sötét mátrixxal.  :rolleyes:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4316 Dátum: 2016. December 09., 10:00:05 »
Köszi, jó volt olvasni egy kis Regen-t, nem várt meglepetés volt így mikulásra:) Már csak egy rész és kipörgettük ezt a sorozatot is. Kíváncsi vagyok az utolsó legvégére amikor Rodimusz meghal, vagy inkább összeesik végelgyengülésben (?), kíváncsi vagyok, mivel annyira azért nem penge az angolom, hogy annál a résznél mindent értsek, miről van szó. Fura számomra, hogy miután rendeződtek a konfliktusok szépen lassan kihalnak... 

Nem elérhető Kayamiel

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 387
  • Karma: +8/-0
Re:Transformers
« Válasz #4315 Dátum: 2016. December 08., 20:46:57 »
A,C,B nálam ez a borítók sorrendje. Nagyon jó amúgy, hozza az előzőek szintjét  :) Szép munka

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4314 Dátum: 2016. December 07., 21:05:03 »
Pár dolog viszont megint csak nem egyértelmű a számomra:
1. Honnan tudta Jhiaxus, hogy az Apalbázis felrobbant a régi marvel érában?
Szerintem Jhiaxus csak elrejtőzött, de nem vágta el magát az eseményektől. Valószínűleg figyeltette a Kibertroni eseményeket, miközben a háttérben alkotott.
2. Hogy lehet még mindig életben a Sötét Mátrix, amikor Unikron elpusztította?
Igazából csak azt láttuk, hogy Unikron széttépett egy energialényt. Azután Optimusz megtisztította a Mátrixot. De attól még nem mondták ki, hogy vége lett volna...
És amikor Rodimusz kiszabadította a botokat azt mondja, hogy "Éjszárny megjósolta". Az nem Éjvadász akart lenni?
Gratulálok! Észrevetted. Kíváncsiak voltunk, hogy kiszúrja-e valaki. Mostanra lecseréltük egy javított változatra.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető ZoliZoltán87

  • Az Ivadééék
  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 77
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4313 Dátum: 2016. December 07., 17:19:38 »
Most kezdem el újra a G1-et!Van egy kis lemaradásom. :headscratch:

Nekem tetszik a trailer ,amúgy. ;D
Marvel G1 #80!!! Vége
G.I.Joe és TF #4/4 , Fejmesterek #4/4
HZS Marvel UK! Vége

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4312 Dátum: 2016. December 07., 00:23:51 »
Köszönöm a füzetet! RéGen vártam már ezt a ReGen-t. ;) Nagyon jó rész volt! Végre a G2-esek is megkapták, amit megérdemeltek! Na és Sokkoló: ohh micsoda tűzereje van az öregnek! Őt is jó volt viszontlátni teljeses épen. :) És figyeltétek, hogy az embereknek G.I. Joe járműveik voltak? Guido, de szeretlek! (No homo!)
Pár dolog viszont megint csak nem egyértelmű a számomra:
1. Honnan tudta Jhiaxus, hogy az Apalbázis felrobbant a régi marvel érában?
2. Hogy lehet még mindig életben a Sötét Mátrix, amikor Unikron elpusztította?

És amikor Rodimusz kiszabadította a botokat azt mondja, hogy "Éjszárny megjósolta". Az nem Éjvadász akart lenni?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4311 Dátum: 2016. December 06., 20:52:51 »
Én is láttam az előzetest, és nem tudom eldönteni, hogy az ott Unikron akart lenni, vagy valami elcseszett Bayformerses Galactus...

Mindenesetre, aki vevő egy megkésett mikuláscsomagra, annak nyomás a főoldalra...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4310 Dátum: 2016. December 06., 16:22:37 »
Abszolút egyetértek daniel86-tal! Hihetetlen nagy szemét az egész. Engem már a szuperhős filmek is zavarnak, ez az állandó dömping, pedig azok még némi értékkel, vagy helyenként jóleső humorral operálnak. Helyenként. De itt a TF-ben érezhető leginkább, hogy mennyire nem a közönségigényeknek készülnek ezek a filmek, hanem a profitmaximalizálásra. És külön dühítő, hogy egyszeri mozinézőként mennyire nem lehet ezekbe a "húzzunk le még egy bőrt" folyamatokban beleszólni. Komolyan: az a nagy szenzáció, hogy ikszedszerre is visszatér Megatron?! Ráadásul ez az új design, hogy a robotok még inkább humanoidok, szerintem csak még rosszabbá teszi az egészet. Lassan olyanok, mintha csak egy túlméretezett lovagok lennének, kardokkal, lándzsákkal. Tuti, hogy nem megyek el ezért a moziba. Pedig hatalmas TF van voltam mindig is :-\

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4309 Dátum: 2016. December 06., 16:15:04 »
Soha többé nem fogok egy TF filmet sem megnézni. Olyan ez mintha Bay a gyermekorom köpné szembe  :( :( :(
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,