Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889651 alkalommal)

0 Felhasználó és 74 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4308 Dátum: 2016. December 06., 11:30:12 »
Hű, ez most nagyon másnak néz ki!

Ja, várjunk csak... nem. :tf-megatron:

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4307 Dátum: 2016. December 06., 10:34:43 »

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4306 Dátum: 2016. November 30., 09:25:07 »
Nem MTMA következne?  :nemtudom:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4305 Dátum: 2016. November 27., 15:42:25 »
Most vasárnap, vagy jövő vasárnap?  :)

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4304 Dátum: 2016. November 22., 11:17:28 »
Na az szuper lenne ;D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4303 Dátum: 2016. November 22., 09:23:22 »
De, lesz. Nem kell aggódni, nem álltunk le vele, csak annyi előre nem látott gond támadt, hogy nem volt szabad lektorunk, aki átnézte volna, anélkül pedig nem tesszük ki az oldalra. Hamarosan érkezik a soron következő RiD - még az is lehet, hogy nem várunk vele vasárnapig... ;)
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4302 Dátum: 2016. November 21., 22:23:06 »
Ebben a hónapban nem is lesz TF? :(

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4301 Dátum: 2016. November 21., 16:13:23 »
Amúgy messze vagyunk még Megatron visszatérésétől?
Ohh ezt már én is nagyon várom! Na meg Galvatronét...
Arról tudtok mondani valamit, hogy Metroplex, A3 és Villámcsapás jelenleg mit csinál?

És Solomus magyar nevét elírtátok a legutóbbi Többek füzetben (lett egy plusz "N" betű).  ;)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4300 Dátum: 2016. November 04., 23:19:30 »
Amúgy messze vagyunk még Megatron visszatérésétől?

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4299 Dátum: 2016. November 01., 16:14:49 »
Köszönöm az új TF részt! Azok a lények, amelyeket Zűrzavar felhasznált, nem abból a fajból valók, melynek egy példányával Wheelie is találkozott? Vagy ez csak véletlen?
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4298 Dátum: 2016. Október 31., 11:56:08 »
Köszi az újabb TF-et :)

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4297 Dátum: 2016. Október 31., 05:04:21 »
Látom újra beindult a nagyüzemi TF honosítás. Ezer köszönet értük.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Nekem afféle emlékfelfrissítésnek szolgálnak, érdekes visszaolvasni ezeket a sztorikat pár áv távlatával. Remélem egy darabig(januárig) nagyjából hetente újra lesz minek örülnöm, ha az oldalra látogatom. :)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4296 Dátum: 2016. Október 24., 16:35:35 »
Én továbbra is azon a véleményen vagyok, mint tavaly, hogy be kéne azt osztani, mert ilyen nem várt kanyar máskor is jöhet. A Deadpool vagy a Póklány is ritkábban érkezik, cserébe nincsenek szünetek sem. (Elvileg, bár most a Póklány késik.) Havi egy füzet mellé még mindig lehetne berakni egy-egy karácsonyi, húsvéti, szilveszteri, akármilyen különszámot, ha marad raktáron.

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4295 Dátum: 2016. Október 24., 11:29:37 »
Köszönöm az új Regen füzetet. A havi két frissítés nagyon málnásan hangzik. :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4294 Dátum: 2016. Október 23., 18:48:44 »
Minden elismerés a tiétek a honosítás miatt  :worship: :worship: :worship: :worship:
Csak így tovább.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4293 Dátum: 2016. Október 23., 12:35:24 »
Köszönöm én is! Felemelő élmény volt újabb TF történetet olvasni :) Kár, hogy a Regen története hamarosan befejeződik. Kíváncsi lettem volna eme tökösebb fővezér a.k.a Rodimusz további akcióira. Azokra a finom jellemrajzbeli különbségekre Rodimusz és Optimusz között, ami megkülönbözteti őket egymástól. Pl kíváncsi lennék van-e olyan erős, mint Opti, vagy van-e olyan bölcs. Filozofikus-e annyira, mint ő, vagy egy sokkal gyakorlatiasabb fővezért köszönthetünk a személyében. (Mondom mindezt úgy, hogy sajnos az angol TF vonalat nem követtem, csak a Hálózsákos magyar honosítások vannak meg.)

Primuszt szerintem - mivel a mátrix energiája és ő tulajdonképpen egy - megszállta a gonosz. Az az erő, ami gonoszságával magát a mátrixot is beszennyezte még a Mennydörgés incidens alatt. Így valamelyest magyarázható, miért "kérette be" Galvatront Unikron szolgáival.

A havi két füzet (és az esetenkénti extra) nagyon jól hangzik, csak tudjátok tartani a tempót. Szerintem többünk számára nagy áldás ez a Transformers honosítás így a hétvégéken. Szóval akárhogyan is, örök hála :worship:   

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4292 Dátum: 2016. Október 23., 12:09:40 »
Köszönöm én is az e havi frissítéseket!  :worship: Az Unikron pártiak Prímusznak áldoznak?! WTF!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4291 Dátum: 2016. Október 23., 08:59:58 »
Na ez a fűzet megint oda volt rakva. A regen elképesztően pörög, nagyon várós a folytatás, főleg, hogy most minden fronton au autobotok fölé nőttek.

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4290 Dátum: 2016. Október 19., 09:57:38 »
Nagyon köszönöm az új füzetet! Remek történet volt. Én már régóta vágyom egy igazi eredettörténetre, most megkaptam. Magas filozófia és fergeteges humor, kiváló. Nekem még a rajzok is tetszettek. A kalap viszont tényleg hülye  :badteeth:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4289 Dátum: 2016. Október 16., 21:57:27 »
Csatlakozom! Sőt nekem ez az eddigi legjobb, legkifinomultabb eredettörténet! Nem tudtam erről a dupla különszámról eddig, de sok éve nem olvastam ilyen fajsúlyos TF történetet! Szerintem a Ciklon által idézett bibliai szintű történet fordítása nem kis munka lehetett, de első osztályú a megfogalmazás minősége, szóval le a kalappal a Hálózsák előtt! Ezt a füzetet mostanra időzíteni, a nagy pangás végére(remélem) volt hosszú ideje a legjobb ötletetek az én szememben!

Ui.: Ultra Magnusz hatalmas forma volt ebben a sztoriban! Pár percig szakadtam a röhögéstől azon a bizonyos panelen! :D

Köszönöm Nektek a Prímusz különszámot!

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4288 Dátum: 2016. Október 16., 13:17:47 »
A rajzok minősége ellenére ez volt eddig a leggrandiózusabb TF történet. Hálás köszönet érte! És nagyon ötletes volt ez az alternatív eredetmítosz, majdnem még jobb is, mint a régi, MO-on is megjelenő, füzetek Primusz-mítosza. 

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4287 Dátum: 2016. Október 14., 09:06:08 »
Sokkolónak sok van a rovásán. Furman zseniális táptalajt adott a figurának a regenezis tervvel. Mennyi meglepetés lesz még itt. :rolleyes:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4286 Dátum: 2016. Október 10., 15:17:17 »
Közvetlenül még nem, közvetetten viszont igen. A Szindrómika 2. részére még várni kell, ugyanis az író úgy gondolta, hogy ez a történet keretbe fogja a 7-9. számok cselekményét. Mondjuk azt máris sejtetni engedi, hogy Sokkoló mégsem csak ül a fenéklemezén, ahogy azt sokan hiszik...

Ami a folytatást illeti, reményeim szerint mostantól helyrezökkenünk a dolgokkal, de gondolom hiszitek, ha látjátok - és még csak azt sem mondhatom, hogy nem jogos...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4285 Dátum: 2016. Október 10., 14:26:19 »
Csatlakozva az előttem szólókhoz: hatalmas köszönet az újabb TF történetért! Bár nem nagyon szeretem e füzet rajzolójának a stílusát, nehéz kivenni, mi történik a cselekményben, de jó volt ennyi idő után új részt olvasni. (Remélhetőleg nem kell majd hosszú hónapokat várni a következő részig.) Na de hogy a történetről is szó essen: ez a Jhiaxus-szál egészen véletlenül nem a Dark Cybertron történéseibe simul majd bele? És lesz fordított felállás: miszerint az egykori, lelkes tanítvány lesz a Kibertroni főtudós a.k.a Mengele főnöke?

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4284 Dátum: 2016. Október 09., 13:21:08 »
És Whilie tényleg évmilliókat töltött hajótöröttként a bolygón? :-\

Olvasd  el a Reflektorfényben füzetét. Az valamikor a háború elején zajlódik.

Amúgy köszi. Nagyon érdekesnek igérkezik (megmondom jobban leköt mint Űrdongó és a többiek politikai csűr csavarja, az a történetszál még mindig lassú) hogy a 3 örült tudós mesterkedéseinek végre elkezdünk utana járni. Eleve nem is értettem soha, hogy senkinek nem jut eszébe, bakker Husáng szabadon az űrben, Sokkoló össze visza kavart bolygók evoluciójába nyúlt bele Jhiaxus pedig tulajdonképp Dr. Frankeinstein, nem meglesni mit kavartak össze?

Optimus meg még mindig zoral.  ;D

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4283 Dátum: 2016. Október 09., 12:25:35 »
Köszönöm én is, remek füzet volt! Igen Wheelie nagyon sokáig kimaradt a sűrűjéből.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4282 Dátum: 2016. Október 09., 12:17:16 »
Köszi a füzetet! Bár ez a szám nagyon megdolgoztatta a fogaskerekeimet, hogy időrendbe tegyem a több, különálló eseményeket. Barber próbál kihozni valamit a Furman-Costa álltal félbehagyott dolgokból.
És Whilie tényleg évmilliókat töltött hajótöröttként a bolygón? :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4281 Dátum: 2016. Szeptember 23., 11:18:21 »
Erre a reklámra emlékszem! De rég volt  :) Anyáméknak feledhetetlen műsorokat csináltam, hogy vegyenek nekem Transformert :badteeth:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4280 Dátum: 2016. Szeptember 21., 14:28:20 »
Én meg a Lego-val voltam így. :lol: Úgy vártam a reklám blokkot, hogy csak na. Aztán meg totál meg voltam lepődve, ha két külön reklámot is leadtak, pedig mindig csak egy darab volt a szokás.
Elbeszélésekből tudom, hogy sok fajta TF reklám volt, de én csak a Turbomester/Predátor és valamelyik G2-re emlékszem.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4279 Dátum: 2016. Szeptember 19., 15:58:32 »
És a poén, hogy a reklámot csak hetente egyszer láthattad, mert csak a vasárnapi Disney-délutánban adták le.  :D Nagyon imádtam a reklámot, mert minden vágyam az volt, hogy legyen nekem is egy ilyen játékom. Sajnos csak jóval később lett meg az első Transformerem.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.