Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 888931 alkalommal)

0 Felhasználó és 70 vendég van a témában

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4158 Dátum: 2016. Március 04., 17:16:26 »
Egyébként jó, hogy feljött a téma. Kup kinyírásáért nagyon haragszom Costára. (Jó, nem csak ezért)
Személy szerint bejött a karakter kvázi Hannibal Smith-é formálása. Ráadásul egy ilyen pocsék Fertőzés szintű történetben kilőni  :headscratch:
,,Fővezér nem csak a csinos pofikámért tart" RIP
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4157 Dátum: 2016. Március 03., 12:03:06 »
Visszaolvasva a Dicsőség Megatronnak - 15-ik számát, Portyázó ténykedésére fény derül majd a későbbi füzetekben (a többi rossz húzásáról most nem is beszéljünk), vagy azzal, hogy Kup meghalt a Fertőzés részekben, elvarratódott ez a szál? Vagy hogy volt-e bármilyen hatással a történtekre, hogy amikor "Kup megszólalt, Portyázó beszélt helyette" a színlelő eljárásnak köszönhetően? Köszi előre is a választ!
Az a baj, hogy ez nem igazán derült ki. Talán a Roncsolókban lehetett kimondatlan jelentősége, elvégre Portyázó indította el az Aequitas-küldetést, de azon kívül nem is volt több kapcsolat Portyázó és Kup között, mert jött Costa és a v2. Amiben az egyik legrosszabb, hogy sokszor azt sem lehetett tudni, most hány robi van a Földön, és kik azok. Többen is úgy kerültek elő a semmiből, mint a Pokemonok...

Annál a jelenetnél furcsáltam, hogy Kup átlátott a szitán. Lehet, hogy az örülete immunissá tette Bajonett varázslatára?
Az elvileg a Cy-var és a színlelő eljárás mellékhatása volt. Ez egy ügyes húzás volt az írótól, ha belegondolunk, mert az korábban is elhangzott - lást AHM 15. -, hogy Kup ép elméjét gyakorlatilag a Cy-var tartja egyben, azzal, hogy a sugárzás adagolásával rebootolja az érzékelését, hogy távol tartsa tőle a hallucinációkat és az emlékeket. Ha ezt vesszük alapul, érthető, hogy Bajonett nem tudta tartósan befolyásolni.

Amúgy pár karakter nagyon le lett ültetve.Jazz pl. de beszélhetünk itt Napcsillantóról Acelfejről Fülelőröl Sokkolórol is.
Ez alatt mire gondolsz? Ha arra, hogy nélkülözik, őket, akkor megnyugtatlak, hogy ezek közül többen is komoly szerepet fognak kapni az elkövetkező időszakban.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4156 Dátum: 2016. Március 02., 23:55:18 »
Amúgy pár karakter nagyon le lett ültetve.Jazz pl. de beszélhetünk itt Napcsillantóról Acelfejről Fülelőröl Sokkolórol is.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4155 Dátum: 2016. Március 02., 23:38:25 »
Visszaolvasva a Dicsőség Megatronnak - 15-ik számát, Portyázó ténykedésére fény derül majd a későbbi füzetekben (a többi rossz húzásáról most nem is beszéljünk), vagy azzal, hogy Kup meghalt a Fertőzés részekben, elvarratódott ez a szál? Vagy hogy volt-e bármilyen hatással a történtekre, hogy amikor "Kup megszólalt, Portyázó beszélt helyette" a színlelő eljárásnak köszönhetően? Köszi előre is a választ!

Annál a jelenetnél furcsáltam, hogy Kup átlátott a szitán. Lehet, hogy az örülete immunissá tette Bajonett varázslatára?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4154 Dátum: 2016. Március 02., 22:27:52 »
Visszaolvasva a Dicsőség Megatronnak - 15-ik számát, Portyázó ténykedésére fény derül majd a későbbi füzetekben (a többi rossz húzásáról most nem is beszéljünk), vagy azzal, hogy Kup meghalt a Fertőzés részekben, elvarratódott ez a szál? Vagy hogy volt-e bármilyen hatással a történtekre, hogy amikor "Kup megszólalt, Portyázó beszélt helyette" a színlelő eljárásnak köszönhetően? Köszi előre is a választ!

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4153 Dátum: 2016. Március 01., 09:33:26 »
Köszönöm az új részt, nagyon tetszett. Jó ez a politikai csűrés csavarás ki-kivel van tulajdonképpen. A rajzok is egyre jobb minőségűek. Portyázó jól kavar, de Üstökös is ott van. Dongó meg csak néz mint hal a szatyorban  :lol:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4152 Dátum: 2016. Február 29., 21:52:32 »
Aldarion, köszi a választ!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4151 Dátum: 2016. Február 28., 19:01:39 »
Köszönöm Aldarion! :) És még lenne egy olyan kérdésem, hogy Szörnybika halálára lesz magyarázat? Az is valami terv része lehetett, mint a mostaniak, mert számomra értelmetlen volt.
Nem, az pusztán erődemonstráció volt Dongó részéről, hogy éreztesse a szögekkel és az álcákkal, hogy komolyan beszél. Más nem.

Az álcázott robotok első részében az az árny, aki Portyázó lakosztályában jelenik meg, az Arszi, igaz? És akkor nem értem vele kapcsolatban, hogy milyen érdeke származik abból, ha Portyázó hatalomra kerül. És miért kell őt elrejteni a többi autobot elől?
Igen, az ő. És itt leginkább arról beszélünk, hogy Arszi egy elég durva pszichopata, akit adott esetben a többi autobot is kerül. Ritkán áll össze valakivel, pont azért, amilyen. Az, hogy Portyázó nem hajtotta el, neki már elég motiváció, hogy kiálljon érte, viszont Portyázó hírneve komoly csorbát szenvedne, ha kiderülne, hogy a rendfenntartóerők parancsnoka egy házi pszichopatát tart a zsebében, mint problémamegoldót. Arról nem beszélve, hogy ha Arszi jelenléte rejtve marad, akkor sokkal szabadabban dolgozhat, és sokkal jelentősebb a mozgástere is.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4150 Dátum: 2016. Február 28., 17:47:47 »
Köszönöm Aldarion! :) És még lenne egy olyan kérdésem, hogy Szörnybika halálára lesz magyarázat? Az is valami terv része lehetett, mint a mostaniak, mert számomra értelmetlen volt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4149 Dátum: 2016. Február 28., 16:55:54 »
Köszi az újabb részt! Mit ne mondjak, megtudnám szokni a heti rendszerességű TF frissítést ;D Na de komolyabbra fordítva a szót: Az álcázott robotok első részében az az árny, aki Portyázó lakosztályában jelenik meg, az Arszi, igaz? És akkor nem értem vele kapcsolatban, hogy milyen érdeke származik abból, ha Portyázó hatalomra kerül. És miért kell őt elrejteni a többi autobot elől?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4148 Dátum: 2016. Február 28., 15:30:31 »
Nagyon átjött a Spike-os hasonlat (olyanná vált, mint ő), de segítsetek már egy kicsit visszaemlékezni: Spike miért is paktált le az Álcákkal?  :headscratch:
Ami Spike-ot illeti, ez Costa legbénább, sorozatzáró húzására utal, amivel el akarta adni nekünk, hogy ő mekkora király, és amire a Rendőrségi bevetés közben döbbentek rá Portyázóék. Arra, miszerint Spike a kezdetektől összejátszott Svindlivel - ami nekem nem igazán jött le, lévén, hogy ennek nem láttuk semmi jelét, semmi olyan nem történt, ami utólag ebből a szemszögből nézve más megvilágításba került volna, azon kívül, hogy Svindli mindig lelépett a gebasz előtt. Ezen felül az sem világos, hogy miről lehetett szó. Az ütköző öltözeteket elvileg a Sokkolóból szerzett technológiákra építették, mint a fegyvert, amivel Spike lelőtte Megatront, tehát Svindli nem technológiát adott, azt meg nem éreztem Spike karakterén, hogy különösebben anyagias lenne. Egyedül talán Boxoló esete tűnik ide illőnek, mert Spike egyszer csak tudta, hol bujkál a Szerkesztett. Bement ugyan ellenőrizni az infót, mielőtt odament és megölte, de az Égfigyelőt nem riasztották, tehát nem hivatalos infóról beszélünk.

(Nekem is feltűnt, hogy a borítók és az összefoglaló/stáblista oldal angolul van.)
Ezer köszönet az újabb TF részekért! :worship: :worship:
Köszi az észrevételt, véletlenül az angol borítókat töltöttem fel. Ezt javítottam, bár az előnézeten továbbra is angolként létszik, attól már a magyar oldalak vannak fent.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4147 Dátum: 2016. Február 28., 15:11:54 »
Szegény Merülő! Sajnálom, mert a játéka gyerek korom óta megvan, és szerettem volna többet látni belőle
Ez a Merülő(ahogy szó is esik róla) nem az a Merülő. Ő köszöni szépen épp a vadont járja a többi Légirobottal. Hamarosan ő is előkerül majd megint.

Igen, tudom, hogy ő a Predator Merülő. ;)
Akkor nem szóltam. :)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4146 Dátum: 2016. Február 28., 14:09:41 »
Szegény Merülő! Sajnálom, mert a játéka gyerek korom óta megvan, és szerettem volna többet látni belőle
Ez a Merülő(ahogy szó is esik róla) nem az a Merülő. Ő köszöni szépen épp a vadont járja a többi Légirobottal. Hamarosan ő is előkerül majd megint.

Igen, tudom, hogy ő a Predator Merülő. ;)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4145 Dátum: 2016. Február 28., 14:06:14 »
Szegény Merülő! Sajnálom, mert a játéka gyerek korom óta megvan, és szerettem volna többet látni belőle
Ez a Merülő(ahogy szó is esik róla) nem az a Merülő. Ő köszöni szépen épp a vadont járja a többi Légirobottal. Hamarosan ő is előkerül majd megint.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4144 Dátum: 2016. Február 28., 13:53:08 »
Szegény Merülő! Sajnálom, mert a játéka gyerek korom óta megvan, és szerettem volna többet látni belőle. Meg persze szegény Napvihar meg szegény Szerkesztettek! Siratóra meg rájár a rúd mostanság, van egy olyan érzésem, hogy ő is semleges lesz. Az álcák cserben hagyták, a botok meg uralkodnak rajta.
Portyázó meg kezd bekeményíteni, a végén még Zod tábornok lesz belőle. :hehe:
Nagyon átjött a Spike-os hasonlat (olyanná vált, mint ő), de segítsetek már egy kicsit visszaemlékezni: Spike miért is paktált le az Álcákkal?  :headscratch:
És még annyit, hogy engem kezd zavarni Dongó sétapálcája, olyan Yodás lesz tőle. És a múlt heti számra visszakanyarodva, ha Pörgés (aki hasonlít Deadpool-ra) valaha is szerepet kap a képernyőn, szeretném ha John Malkovich szinkronizálná. ;D
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4143 Dátum: 2016. Február 28., 12:49:58 »
Nem semmi ez a TF - Álcázott Robotok 4-es. Ebbe most Portyázó és Arszi került előtérbe. Bár ezek ketten olyan dolgokat is csinálnak, amik nem az autobotok módszere. Persze Üstökös is teljesen más lett. Mivel ő sem azt csinálja, amit az álcák szoktak. És inkább olyannak tünteti fel, mintha Üsti lenne a "jófiú".
(Nekem is feltűnt, hogy a borítók és az összefoglaló/stáblista oldal angolul van.)
Ezer köszönet az újabb TF részekért! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4142 Dátum: 2016. Február 28., 11:16:27 »
Ez így van. Amit ebben a számban láttatok, az körülbelül az év végre csúcsosodik majd ki - 14-16. számok - közvetlenül a Sötét Kibertron felvezetése előtt. De akkor sok minden kerül majd hirtelen új megvilágításba.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4141 Dátum: 2016. Február 28., 11:06:07 »
Nem volt rossz rész de a MTMTE jobban tetszik. Valahogy változatosabb a sztori.
Itt a RID-ben állandóan csak megy a sz@rkeverés, ármánykodás, tiszta politika.

De a fordítás kafa.  :worship:

(egyébként direkt angol nyelvűek a bélyegképek, vagy csak véletlen?)
A RID főleg az első szezonja leginkább a House of Cardsra emlékeztet. Ebben Barber egész jó. De ahogy megyünk előre a 2  sorozatban látható trend lesz, hogy az MTMTE azért más színvonalat képvisel. De azért a RIDnek is megvannak a maga bájai, ez jobban emlékezteti az embert a tradicionálisabb TF sztorikra, pár csavarral

Köszönet a fordításért.

Amit meg most Portyázótól látunk itt. Nos ez még csak a kezdet. Barber nagyon érdekes figurát csinált belőle. Igazi anti-hero lesz. Egyéb ként ezt a számot jól jegyezzük meg, mert később nagyon nagy szerepe lesz a sztoriban az itt történteknek!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4140 Dátum: 2016. Február 28., 09:33:34 »
Köszi az új részt! Portyázó egyre zoralabb.Nem sokat vacakolt mi legyen Szilánkkal és a szerkesztettekkel. Arsi meg egy állat! :D Szegény Siratót meg már kifejezetten sajnálom, mindig a lehető legnyagyobb kaksiba lép bele. :D Miért érzem azt hogy Üstökös keveri a lapokat? Amúgy akik mostanába kimulnak( volt egy pár lassan jobb az arány mint a Káosz alatt) azoknak végleg kampec. A leribbant szétlőtt fej mondjuk általában használ. :D

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4139 Dátum: 2016. Február 28., 08:58:14 »
Nem volt rossz rész de a MTMTE jobban tetszik. Valahogy változatosabb a sztori.
Itt a RID-ben állandóan csak megy a sz@rkeverés, ármánykodás, tiszta politika.

De a fordítás kafa.  :worship:

(egyébként direkt angol nyelvűek a bélyegképek, vagy csak véletlen?)

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #4138 Dátum: 2016. Február 28., 08:42:22 »
Köszi szépen a fordítást!

Remek rész volt! Vajon ki irányította, irányíthatta Szilánkot?

Arszi ismét egy vadállat volt! :) Portyázó meg egyre ridegebb :( Ahogy felrobbantotta a G/E chip-eket.
Arszi szerintetek miért hagyta elmenni Siratót?

És Portyázó a hatalom átvételre készül-e vajon?

Várom a folytatást!

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4137 Dátum: 2016. Február 22., 12:33:26 »
Köszönet a fordításért, nagyon tetszett ez a kis történet. A Vízikonokért és Vesztegzárért, nagyon hálás vagyok, régi kedves karakterek. Még Rodimusz csillag :lol: Van határa az egónak?
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4136 Dátum: 2016. Február 22., 11:23:22 »
Jó volt ez a TF Reflektorfényben - Úttörő.
Nem semmi, hogy mennyi poénok vannak. Pl. Pörgés szövege, Kanyar a plecsni miatt.
És amikor egyedül szállt szembe az Álcákkal Úttörő, az se semmi volt, hogy milyen módon csinálta.
A Gyilkosmesterről is tényleg kiderült, hogyan is néz ki. De őt csak említették.
Az is tetszett, hogy az összefoglaló oldalán le van írva, hogy időrendileg hova helyezhető ez a történet.
Ha jól tudom, lesz még egy TF Reflektorban, aminek az eseményei szintén ebbe az időszakba játszódik.
Igen Csörlőnek is lesz egy spotlightja, bár az sem rossz, de nem tartozik Roberts legjobb munkái közé. Konkrétan talán a leggyengébb füzete, amit írt - pedig egynek simán elmegy. Na kb. ilyen jó író ő, hogy egy semleges mércén átlagos sztori nála a mélypont.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4135 Dátum: 2016. Február 21., 21:12:05 »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4134 Dátum: 2016. Február 21., 19:11:35 »
Jó volt ez a TF Reflektorfényben - Úttörő.
Nem semmi, hogy mennyi poénok vannak. Pl. Pörgés szövege, Kanyar a plecsni miatt.
És amikor egyedül szállt szembe az Álcákkal Úttörő, az se semmi volt, hogy milyen módon csinálta.
A Gyilkosmesterről is tényleg kiderült, hogyan is néz ki. De őt csak említették.
Az is tetszett, hogy az összefoglaló oldalán le van írva, hogy időrendileg hova helyezhető ez a történet.
Ha jól tudom, lesz még egy TF Reflektorban, aminek az eseményei szintén ebbe az időszakba játszódik.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4133 Dátum: 2016. Február 21., 11:44:15 »
Igen. Róla máig alig lehet tudni valamit. Kb. annyit fedtek fel eddig a karakterről, hogy Pörgés ősellensége és emellett a Harcos Elit tagja volt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4132 Dátum: 2016. Február 21., 11:40:06 »
Ja és amit elfelejtettem kihangsúlyozni a cikkben... Pörgés visszaemlékezésében nem más áll vele szemben, mint Gyilkomester (a pálcával)... :D

Hehe:D Akkor végre képet kaptunk róla, ki is ez, a sokszor érzésem szerint csak ironikusan megemlített badass karakter. "A pálcás robi..." Gondolom akkor itt arra céloznak, hogy egy nagyobb ütközetben (pl.: Roncsolók vs Gyilokmester) Pörgés viszi be neki az utolsó, halálos találatot.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4131 Dátum: 2016. Február 21., 10:31:50 »
Ja és amit elfelejtettem kihangsúlyozni a cikkben... Pörgés visszaemlékezésében nem más áll vele szemben, mint Gyilkomester (a pálcával)... :D
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4130 Dátum: 2016. Február 21., 10:13:41 »
Hát ez baromi jó rész volt, tele poénnal :D Köszi szépen a fordításért! Amilyen szöveget levágott Pörgés, vagy hogy Kanyar azért kapott volna Rodimustól plecsnit, hogy meg ne szólaljon, szakadtam, zseniális:D Én egészen kisgyerek korom óta, amióta vannak magyar füzetek, szeretem az alakváltókat, de igazán itt, Roberts-nél döbbentem rá arra, mennyi élet, mennyi kraft van még ezekben a jól ismert figurákban.   

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4129 Dátum: 2016. Február 21., 09:58:25 »
Wow, nem számítottam ilyen korán az Ösvényvágó/Úttörő Spotlightra.  :worship: :worship: :worship:  Remek meglepi. Az egyik, ha nem a legjobban sikerült Reflektorfényben rész, minden szempontból. A Roberts-Barber érában feltétlenül.

Az Úttörő név tökéletes, díjazom a dolgot.

Na ez ebben a részben Roberts mindent megcsillogtat abból , miért is egyre népszerűbb mint író. Azt mondjuk sajnálom, hogy Matt Frank azt hiszem azóta nem rajzolt TFeket, mert nagyszerűek a rajzai.

Még egyszer köszönet a fordításért.  :worship: :worship: :worship: :worship: