Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889159 alkalommal)

0 Felhasználó és 57 vendég van a témában

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4068 Dátum: 2016. Január 06., 11:27:07 »
Boldog új évet és Köszönjük az új részt! Csöves tényleg nem szerepelt a Marvel G1-ben, csak a rajzfilmben, ha jól emlékszem Triptikon tapossa el, mielőtt megsemmisíti a Bárkát. Ráadásul a csöveket és a festést leszámítva ugyanúgy nézett ki mint Fortyogó.
Az Á.I.D. megjelenését én is nagyon várom, de szerintem könnyelmű gondolat az, hogy nem foglalkoznának az Autobotokkal. Nem ilyen mentalitásra számítok attól, akinek Álca jel van az arcára hegesztve...
Viszont nagyon szembeötlő Racsni karaktere. A többieknél elnéztem hogy mindenki szembeötlően vicces lett (még a nagyon komor Drift is), de Racsni minden téren teljesen az ellentéte annak, akit a Beszivárgásban megismerhettünk (és mellesleg nekem sokkal hitelesebb volt). Mentő sokkal inkább hasonlít most rá.
A kibertroniak mindig maguknak választanak nevet? Ezért van, hogy az összes orvosnak a Delphiben valami gyógyászatban használatos kifejezés a neve? Egyedül Racsni a kivétel.
Még egyszer köszönet, jó pihenést, februárban várunk Titeket!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4067 Dátum: 2016. Január 04., 20:04:05 »
Hát örülök, ha sikerült egy kicsit feldobnom az új év első napjait...  ;D
A Csöves név sokkal jobb, mint a Csőtörő volt a magyar kiadásban. Remek döntés.
Ez igaz, de nekem erről még mindig egy hajléktalan jut az eszembe, sem mint egy robot csövekkel a kezén. De majd megszokom. :) De most nagyon drukkolok neki, annak ellenére, hogy ő is egy kis poéngyárosnak tűnik. Sőt, az Elveszett fény összes tagjának (többé-kevésbé) viccesre lett véve a személyisége. Mi ez? Breaking bad? :rolleyes: :hehe:
Nem, nem lesz olyan nagy poéngyáros. Az a helyzet, hogy a sorozat sok karaktert szerepeltet, kisebb-nagyobb neveket, de jónéhányuk csak vendég, aki fel-felbukkan a "vásznon". Ami meg a nevet illeti, ezt igazából elismerem, hogy benéztem, de tekintve hogy magyarul ezek szerint csak a karakterleírása került publikálásra - az a szám egyébként nekem spec. nincs is meg -, talán elnézitek ezt a kis bakit.
A két álca halálba sírták magukat, de a végén mégis előkerültek?
Igazából ez egy elég problémás pontja a történetnek. nagyon szerencsétlen a megfogalmazás, az angolban sem volt jobb és a magyarban sem sikerült jobban átadnom, de a betegek alatt nem kimondottan a két álcát kell érteni, hanem a Delphi pácienseit kollektíven. Az angol változat ráadásul meg csak úgy fogalmazott, hogy "Pharma sosem végezte el az operációt, mert nem sokkal a hívás után azok sírni kezdtek. Halálba sírták magukat." Úgyhogy még félreérthetőbb, és én sem értettem elsőre, hogy akkor most mi van? Végül Farek mester gyújtott fényt az agyamban egy diskurzusunk során, és komolyan tökön szerettem volna rúgni magam, hogy nem esett le előbb...
Az Á. I. D. meg gondolom csak az álcákra jelentenek veszély, a botokat csak békén hagyják. És már most meg lehet jósolni, hogy Pharma meghal, és Racsni megkapja a kezeit.
Ó, az Á.I.D. kapcsolat mögött sötétebb dolog húzódik meg mint hinnétek, és bár ez csak két fejezetes történet, azért Roberts bácsi odatette magát. Higgyétek el megéri kivárni a folytatást...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4066 Dátum: 2016. Január 04., 13:33:27 »
A Csöves név sokkal jobb, mint a Csőtörő volt a magyar kiadásban. Remek döntés.
Ez igaz, de nekem erről még mindig egy hajléktalan jut az eszembe, sem mint egy robot csövekkel a kezén. De majd megszokom. :) De most nagyon drukkolok neki, annak ellenére, hogy ő is egy kis poéngyárosnak tűnik. Sőt, az Elveszett fény összes tagjának (többé-kevésbé) viccesre lett véve a személyisége. Mi ez? Breaking bad? :rolleyes: :hehe:
Azt viszont sajnálom, hogy olyaaaaaan sokat kell várni a folytatásra. A két álca halálba sírták magukat, de a végén mégis előkerültek? Az Á. I. D. meg gondolom csak az álcákra jelentenek veszély, a botokat csak békén hagyják. És már most meg lehet jósolni, hogy Pharma meghal, és Racsni megkapja a kezeit.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Január 04., 14:13:05 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4065 Dátum: 2016. Január 04., 09:48:02 »
Köszönöm az új TF részt. Nagyon bejön ez a fekete humor :hehe:
Maximusért jár a pluszpont. 
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4064 Dátum: 2016. Január 02., 17:50:27 »
Hú, köszönöm én is az új TF-et! Csak ma futottam bele, de kellemes meglepetés volt :) Maximus-ra én is nagyon kíváncsi leszek. Főleg, hogy felér-e a módosított küllemével egy 6-os fázisos álcához. Tudjuk kihez;) Boldog új évet mindenkinek!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4063 Dátum: 2016. Január 02., 15:25:01 »
Boldog új évet! És köszi az új részt. Most nem lennék a két álcák helyében, mert valaki nagyon pipa! :violent: :violent: :violent: :) Hosszú hónapokig hiányoltuk az igazán táp autóbotokat, na most lesz.

Megmondom már hiányoltam Mentő karakterét. Sose volt róla szó, pedig már a védőrobotokat láttuk.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4062 Dátum: 2016. Január 02., 03:07:57 »
A Csöves név sokkal jobb, mint a Csőtörő volt a magyar kiadásban. Remek döntés.
Köszönet a fordításért.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Milyen furcsa Ciklont és Hátsóajtót újra ilyen viszonyban látni, főleg a novemberi 47es szám után.
Ja és a Tarn, Vos, Kaon, Helex és Tesarus nevek sem csak városokat fognak jelölni hamarosan....

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4061 Dátum: 2015. December 31., 18:24:26 »
Bexarás.
Így utólsó napra még egy füzet. :worship:
Király.
Gyorsan elolvasom aztán megyek is inni :)
B. ú. é. k.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4060 Dátum: 2015. December 31., 16:22:43 »
Na akkor boldog új évet mindenkinek, az utólagos karácsonyi ajándékotokért meg nyomás a főoldalra...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4059 Dátum: 2015. December 24., 14:36:40 »
Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!   :)

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #4058 Dátum: 2015. December 23., 23:27:20 »
Szintén Kellemes Ünnepeket Kívánok mindenkinek! És jó olvasgatást az ünnepek alatt! :)

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4057 Dátum: 2015. December 23., 10:14:36 »
Én szintúgy a legjobbakat kívánom mindenkinek, és remélem jövőre újra elgördül az alakváltó konvoj! :) Már csak azért is, mert szerintem a Hálózsák zászlóshajójáról van szó! ;)

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4056 Dátum: 2015. December 23., 09:11:30 »
Ezúton kívánok kellemes ünnepeket HZs TF stábnak és köszönöm az egész évi áldozatos munkátokat.
Remélem a gondok megszűnnek és 2016-ban újra teljes gázzal robognak az alakváltók.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4055 Dátum: 2015. December 20., 18:24:26 »
Elnézést mindenkitől, de jelenleg minden fronton meg vagyok csúszva. Az adventi időszak ami másoknak örömet hoz, nálam mára már szitokszónak felel meg. Ha lecseng a karácsonyi őrület újra teljes gázzal fogok idekoncentrálni - persze csak a meglévő szabadidőmre értve a kijelentésemet - addig meg majd meglátjuk. Szeretnék egy kis karácsony utáni kárpótlást tető alá hozni, de még nem tudom, hogy sikerül-e.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4054 Dátum: 2015. December 20., 17:57:37 »
Én úgy feküdtem le tegnap, hogy majd holnap kapunk egy új füzetet. :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #4053 Dátum: 2015. December 20., 12:31:58 »
A nagy januári leállás előtt azért kapunk valamit karácsonyra?  :(

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4052 Dátum: 2015. December 16., 09:20:19 »
Igen, ennek oka szerintem abban keresendő, hogy akkoriban még nem volt jellemző a szériára, hogy a karakterek speciális területekhez tartozó feladatokat lássanak el. Ott volt pl. kezdetben a brit sztori, amikor Dongó kesergett, hogy a mérete miatt semmire sem jó. Mára behozták azt, hogy mindenki egyedi szakterülettel bír, mint Űrdongó a szabotőr, Portyázó a hírszerzési elemző és stb. Ha megfigyelitek, Furman valószínűleg akaratlanul is, de az IDW rebootban lefektetett karakter jellemzőkkel vette át a figurákat a Regenhez, egy részüket legalábbis mindenképp.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #4051 Dátum: 2015. December 15., 20:32:57 »
Mondjuk azt hozzátenném, hogy az, hogy valakinek a karaktere következetes-e vagy hogy mennyire hangsúlyos szereplője a történetnek, az két különböző dolog. ;)

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4050 Dátum: 2015. December 14., 22:50:19 »
Amúgy a régi, itthon megjelenő Transformers képregényeket olvasva - pláne összevetve a Regennel - a történetvezetés elég katyvasz. Egyes karakterek indokolatlanul eltűnnek, mások személyisége meg teljesen kicserélődik. Itt van pl: Össztűz a.k.a Lőmester. A régi füzetekben mindenképpen egy badass karakternek számít, főleg a Kibertronos történetekre gondolok, de az újabbakba teljesen háttérbe szorul. Mintha sokkal inkább információs tiszt lenne, mint harcos. Pedig emlékszünk, ő egyszer kiállt Maximus helyett Mogorvával is. Vagy ott van Portyázó. Optimus második halála után (vagyis igazán első halála után, amit Unikronnak köszönhet) komoly szerepet kap, aztán a Regenben úgy ahogy megjelenik. Kupról meg Nagyágyúról, aki még a 80-ik számban is alig szerepelteti magát, a Regenben főkarakter lesz. Szóval érdekes azért. Talán csak Üstökös, Sokkoló és még néhányuk karaktere következetes.   

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4049 Dátum: 2015. December 14., 18:07:42 »
És Jhiaxus és az a hatalmas sereg?! Honnan a p....ból jöhettek? És hogy hogy Üstökös számított rájuk?

Szerintem ennek köze van az Alapbázissal való egyesüléséhez. De majd kiderül.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4048 Dátum: 2015. December 11., 00:45:37 »
Skram(őt asszem Skera-nak hívták a Reflektorfényben Csatár részben,).
Igen bár még most sem értem, hogy akkor egy jelentéssel nem bíró, kibertroni nevet miért kellett egy másik, ugyszintén jelentéssel nem bíró névvé változtatni. :nemtudom:
Ami azt illeti, itt én vagyok a ludas. Általában ha új név kerül elő, akkor átfutom a korábbi füzeteket, hogy szerepelt-e valahol. El se hinnétek egy-egy névtelen karakter hány helyen kerül elő mire egyszer a nevén szólítják. Skera/skram esetében figyelmetlen voltam, átfutottam a Leleplezést de úgy tűnik átsiklottam azon a ponton, ahol elhangzik a neve, így eredetiben hagytam. Majd írok Tyrantnak, és megkérem, hogy javítsa ki.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4047 Dátum: 2015. December 10., 23:52:38 »
A 14 oldal első képe. Fegyverfutár kiszált egy kocsiból? :D
Igen ez a Pretender Vehicle dolog elég fura, hogy egy járművé alakuló robot járművel közlekedjen. Bár beleolvastam a biójába a tfwiki-n ahol azt írták, hogy Fegyverfutár elég félénk és nem szivesen száll ki a biztonságot jelentő járgányából.

Skram(őt asszem Skera-nak hívták a Reflektorfényben Csatár részben,).
Igen bár még most sem értem, hogy akkor egy jelentéssel nem bíró, kibertroni nevet miért kellett egy másik, ugyszintén jelentéssel nem bíró névvé változtatni. :nemtudom:

És most, hogy közelítünk a vége felé beugrott valami. Képzeljétek el milyen lett volna, ha Prímusz Mogorva helyett Skorponok testét használta volna médiumnak. Néztek volna a többiek. :D Vajon mi lett vele? Őt is megették a démonok, mint Nagyágyú kutató csapatát (szegény botok, furmanizmus..)?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4046 Dátum: 2015. December 10., 10:02:44 »
Bizonyos értelemben igen. Mindkettő hallat majd magáról rövidesen. Valószínűleg még ebben a hónapban... ;)
Hu, Az nagy királyság lenne!:) Ahogy Maximust láttam az újabb történetekben, eléggé megvan izmosodva. Meg a kép, ahogy széttép egy álcát puszta kézzzel, ahogy Overlord tette azt korábban, az nem semmi!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4045 Dátum: 2015. December 09., 18:27:02 »
Bizonyos értelemben igen. Mindkettő hallat majd magáról rövidesen. Valószínűleg még ebben a hónapban... ;)
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4044 Dátum: 2015. December 09., 16:47:58 »
Az idw kapcsán eszembe jutott még egy kérdés.Maximus és Overlird hol van jelenleg?Vagy túl nagy spoiler?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4043 Dátum: 2015. December 08., 12:17:12 »
Gondolom Jhiaxus lesz a kovetkező nagy ellenfél aztán nyílván a még élő gonoszok sorra kerülnek, a démonig.

Husángot látjuk még?( Vagy a többi álcát a csapatából? Megint lesz valami nagy népegyesítési mizéria?)
Igen és nem. Jhiaxus is megkeveri még a kártyákat, de ő itt közel sem lett olyan hangsúlyos ellenfél, mint amilyennek tűnik, de leginkább csak amiatt, mert a végjátékban egy ilyen "minden mindennel összefügg" megoldást kapunk - ezt most azért nem rakom spoiler mögé, mert lényegében már kiderült Rodimusz látomásából -, de azért lesz még egy-két meglepetés. Például Üstökös szerepe. Az személy szerint nekem nagyot ütött...

Ami Husángot illeti, nem ő már nem köszön vissza, és Galvatron kapcsán is csalódást okoztak a rajongóknak. Ennél a finálénál valahogy méltóbb véget vártam volna a vitathatatlanul leghatalmasabb álcának... De ez van, ezzel kell beérni. Azt már most előre kell bocsátanom, hogy a sorozat végső lezárása finoman szólva is eléggé megosztóra sikeredett, nem hiszem hogy maradéktalanul elégedettek lesztek vele, de nem akarok spoilerezésbe bocsátkozni, majd a maga idejében mind megértitek mire gondoltam.

Ti hároman ennyi mindent megoldotok?? Bexarás. Tányleg minden tiszteletem.
Hogy csináljátok, mennyit melóztok vele naponta/hetente?

És ha már itt tartunk: volt olyan TF történet amit szívesen fordítottatok/beírtatok, amin öröm volt dolgoznotok??
Ami olyan kaliber hogy "bazz de jó lenne ez fizikailag is (papír alapon) kézben forgatni? Amire kellemesen gondoltok vissza, vagy büszkék vagytok rá?
Mert van egy két történet amit annyira jó vissza olvasni is, hát még elkészíteni milyen lehetett.
(Ezt mind a háromótoktól kérdem)

Igen, így van. Előfordul néha, hogy kapunk külső segítséget - pl. Genzo személyében, de alapvetően főleg hárman húzzuk az igát.

Ami engem illet, nevetni fogsz, de a Regen magyar kiadását már volt szerencsém nyomtatott formában a kezemben tartani. Egyik olvasónk - akit most nem nevezek meg, mert nem akarom hogy ebből esetleg sértődés legyen -, gyűjti és nyomtatott formában archiválja a magyar változatokat, méghozzá igazán jó, nyomdai minőségben, és így az egyik Képregénybörzén alkalmam nyílt kezembe fogni a munkánk gyümölcsét. Én mondom, őrülten fura érzés volt. Persze a jó értelemben.

Ami pedig a kérdésedet illeti, igen, van. Konkrétan a Többek, mint... eddig általam lefordított összes füzete. Szerintem Roberts zseniális munkát végez, mindenestől megérdemelné, hogy nyomtatott formában tarthassátok a kezetekben...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4042 Dátum: 2015. December 08., 11:39:41 »
Ahhotz képest, hogy ez egy felvezetőrész zseniális volt. pörgött és nem várt semmire. Rodimusz kifejezetten ridegen kétségek nélkül beleált a szerepbe amit neki szántak. A második borító nagyon hajaz egy G2-es borítóra. :D Nagyok kíváncsi leszek Spike szerepére a továbiakba. A Maxismussal való találkozását azt vágom, de azon kívül, nem tudom mi a szerepe sajna nem jutottam hozzás minbden részhez.

Az meg hogy Galvatron mindent kibír. Nem bánnám ha összehoznák Rodimusszal és egy epik csatában ő csapná le. De ez a dolog nagyon Magnus felé hajaz. A 14 oldal első képe. Fegyverfutár kiszált egy kocsiból? :D Anúgy meglepett, hogy az Unikron hívek még megvannak. Azt hittem mindent kicsinálták annó. Gondolom Jhiaxus lesz a kovetkező nagy ellenfél aztán nyílván a még élő gonoszok sorra kerülnek, a démonig.

Amúgy kifejezetten jó, ogy Űrdongó és Éjvadász is végre előkerült. Mindketten nagyon meghatározó karakterek voltak a G1-ben sok fontos story közepén. Már hiányoltam őket.

Husángot látjuk még?( Vagy a többi álcát a csapatából? Megint lesz valami nagy népegyesítési mizéria?)


Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4041 Dátum: 2015. December 07., 21:25:24 »
TransFormers - Első regeneráció 96.: A történet jól kezdődik. Minden szálak előkerülnek és más karakterek visszatértek, akik háttérbe maradtak.
Ott van pl. Optimusz Fővezér a 92-ben utoljára volt látható, majd ebbe visszatért. Most pedig itt van Jhiaxus.
Az meg külön érdekes, hogy ebbe is felbukkantak olyan karakterek, akik eddig nem szerepeltek. Pl. Sebes, Fegyverfutár, Skram(őt asszem Skera-nak hívták a Reflektorfényben Csatár részben, de ez persze más kérdés).
Üstökös és Sokkoló pedig háttérbe maradtak, és a többi Autobotok mintha nem is tudják, hogy hol vannak.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4040 Dátum: 2015. December 07., 21:21:39 »
Ti hároman ennyi mindent megoldotok?? Bexarás. Tányleg minden tiszteletem.
Hogy csináljátok, mennyit melóztok vele naponta/hetente?

És ha már itt tartunk: volt olyan TF történet amit szívesen fordítottatok/beírtatok, amin öröm volt dolgoznotok??
Ami olyan kaliber hogy "bazz de jó lenne ez fizikailag is (papír alapon) kézben forgatni? Amire kellemesen gondoltok vissza, vagy büszkék vagytok rá?
Mert van egy két történet amit annyira jó vissza olvasni is, hát még elkészíteni milyen lehetett.
(Ezt mind a háromótoktól kérdem)

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #4039 Dátum: 2015. December 06., 22:51:04 »
The Pacifie
Viszont szerintem volt egy kis képzavar Rodimusz visszaemlékezésében, mert ő a Halálhozóra hivatkozva említette a Sötét Mátrixot, míg mellette az a fekete démon volt odarajzolva, amit a Mátrix-hajszában szereplő "óriás féreg hozott létre".
Az a fekete démon a mátrix sötét energiájának a szimbólumává vált így utólag, gondolom azért is ábrázolták akként. De innen nézve sokkal érdekesebb, hogy a Halálhozó incidens elvileg még a mátrix beszennyeződése előtt történt, de legjobb esetben is csak a folyamat kezdetének tekinthető. Bár az is igaz, hogy a "Halélhozó mechanoidot" szimbolikusan ráhúzhatjuk Mennydörgésre és Unikronra... Ez már egyéni értelmezés kérdése...

És Jhiaxus és az a hatalmas sereg?! Honnan a p....ból jöhettek? És hogy hogy Üstökös számított rájuk?
Az ki fog derülni, méghozzá rögvest a következő füzetből - legalábbis úgy rémlik -, az Üstökös szál meg... higgyétek el, hogy megéri kivárni!

Illetve tudom, ez nem ide tartozik, de mikor várható John Carter történetének folytatása?
Technikai okokból Carter kapitány az idei év hátralevő részét már pihenéssel tölti, de tekintve hogy az alkövetkezőkben - februártól mi minden vár majd rá, rá is fér az erőgyűjtés... ;)

Köszönöm szépen a választ mind a TF-re, mind Carter kapitány kalandjaira! :) Ezek után abszolút várom mind a kettőt! :)