Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889601 alkalommal)

0 Felhasználó és 68 vendég van a témában

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4008 Dátum: 2015. November 02., 04:42:26 »
Na jóóó... Az októberben megjelent Transformers: Redemptionben "megszületett" az első női Dinobot is...
Barbernek szerintem nagyon mennek azok a hosszú 1 részesek. Az év elején megjelent Punishment az egyik legdarkosabb TF sztori amit valaha olvastam. Az eheti Redemption se volt rossz.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4007 Dátum: 2015. November 01., 22:30:34 »
Na jóóó... Az októberben megjelent Transformers: Redemptionben "megszületett" az első női Dinobot is...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4006 Dátum: 2015. November 01., 20:52:32 »
Én is nagyon köszönöm!  :worship:

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #4005 Dátum: 2015. November 01., 16:17:32 »
Nagyon köszönöm az új részt! Egy bögre kávét öntöttem magamra a röhögéstől  :badteeth:
Zseniális, akciódús történet, nagyon szép rajzok  :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #4004 Dátum: 2015. November 01., 12:20:06 »
Nagy köszönet a RID 2.-ért és az MTMTE 3.-ért. Utóbbi tényleg a bevezetés volt, nagyszerű kalandok küszöbén vagyunk.



Gyanús, hogy tudom, kire voksolnék...
Úgy tűnik a tábla kitevője nem olvassa a 2. évados MTMTE részeket, Megatron már nem törekszik erre.  De többet nem mondok, mert az GIGA spoiler lenne.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #4003 Dátum: 2015. Október 29., 04:45:39 »
Idézet
Továbbra sem értem, hogy Sokkoló miért marad a háttérben, anno mikor a Roncsolók végső harcában kiszabadul arról beszélt, hogy megvannak a maga tervei...


Annyi spoilert had engedjek el:  Dark Cybertron.

De akkor ott asszem, nagyon odateszi magát;)

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4002 Dátum: 2015. Október 28., 15:01:34 »
Köszönöm a TF - Első Regeneráció 95. -öt!  :worship:

Akcióban nem volt hiány!  :pogo:
Az eddigi legjobb rész volt, szerintem!  :bravo:
Imádom ezt a grafikát!  :brow:

Köszönöm továbbá a RiD második részét!  :worship:

Nekem ez a sorozat ugyanúgy tetszik, mint a MtmtE!  :coffee:
Élmény olvasni mindkét sorozatot!  :ugral:
Portyázó és Üstökös a két legravaszabb szereplő, jól keverik a lapokat!  ;D
Űrdongó mit keménykedik már!  :badteeth:
Féreg nem túl meggyőző, ha harcra kerül a sor...  :whistle:

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #4001 Dátum: 2015. Október 27., 10:59:05 »
Nagyon jó volt. Portyázó igazi szadista lett. Arsi bevetése. :D Mondjuk végülis logikus. Ki a használható pszihopata ha nem ő.

Továbbra sem értem, hogy Sokkoló miért marad a háttérben, anno mikor a Roncsolók végső harcában kiszabadul arról beszélt, hogy megvannak a maga tervei...

Annyi spoilert had engedjek el:  Dark Cybertron.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #4000 Dátum: 2015. Október 26., 13:09:29 »
Akkor lehet, hogy Donald Trump egy álca bábú. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3999 Dátum: 2015. Október 26., 11:42:41 »

Gyanús, hogy tudom, kire voksolnék...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3998 Dátum: 2015. Október 25., 22:58:46 »
Féreg konkrétan meghalt, és mind a mai napig az is maradt. Elég sokadrangú mellékszereplője a sorozatnak, hogy ne akarják egyhamar visszahozni, bár az sincs kizárva, hogy előbb-utóbb mégis jobban lesz.
Mint az Őserdő hőse című filmben: itt senki nem hal meg, csak nagyon bibis lesz.  ;D

Űrdongó karaktere ellenszenvesebb mint régen, nem jön be a főnökösködése...
Nem vagy vele egyedül.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3997 Dátum: 2015. Október 25., 20:25:50 »
Köszönöm én is a mai sztorit! Nem is vártam, hogy lesz, így nagy meglepetés volt:)
Én leginkább Portyázón csodálkozom, elég badass karakter lett. Akciózik meg minden, kemény, ellentmondást nem tűrő autobot (vagy már-már egy kis zsarnok?!). Korábban azt hittem, hogy az az alak, aki megjelent az előző részben a háttérben mögötte, fekete sziluettként, az Üstökös, de olvasva a mait, már nem vagyok benne olyan biztos. Akárhogy is, számomra eddig a RID-ben az egyetlen értékelhető, izgalmas karakter. A többek, mint aminek látszanakban pedig majdnem minden karakter az - valahogy így vagyok a két sorozattal, összehasonlítva. Kicsit olyan ez, mint az Ongoingban a Káosz kibertroni és földi szála, mindig a kibertroni volt az érdekesebb.   

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #3996 Dátum: 2015. Október 25., 18:28:41 »
Köszi az új részt! Az egyik, ha nem a legjobb RID rész. Transformers: Trónok harca :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3995 Dátum: 2015. Október 25., 16:04:31 »
Amennyire ismerem szerintem itt is a csúcsra tör, csak nem erővel, hanem jópofizással.
Viszont Dongó mire gondolt az elején Üstökössel kapcsolatban? Nem jut eszembe olyan, amikor átvágta az autobotokat.
És az a kemény, hogy bár az még odébb van, de a csúcsra is fog érni...  Méghozzá nagyon durván. :nezze:

Ami Dongó utalását illeti, nagyon jó kérdés. Először azt hittem, hogy félreértettem valamit, vagy csak nem rémlik a dolog, de később Portyázó is megerősítette: "Ott voltam, amikor legutóbb megbíztunk benned." Ebből kiindulva két eshetőséget látok. Vagy csak arra szolgált, hogy általánosságban kihangsúlyozzák vele Üstökös cselszövő mivoltát, vagy pedig később még magyarázatot adnak a dologra, és talán lesz valami jelentősége is, bár utóbbit inkább Roberts esetében tartanám valószínűnek. Barber esetében inkább az előbbi a valószínű.

Köszönet az új részért, az előző RiD-del szemben ez már jobban tetszett! Arszi bevetése ott volt a szeren, remélem Féreg padlón marad!
Féreg konkrétan meghalt, és mind a mai napig az is maradt. Elég sokadrangú mellékszereplője a sorozatnak, hogy ne akarják egyhamar visszahozni, bár az sincs kizárva, hogy előbb-utóbb mégis jobban lesz.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3994 Dátum: 2015. Október 25., 15:55:47 »
Én arra gondoltam amikor Napcsillantó egyezkedni akart Üstökössel, miszerint az kiadja Megatront az Autobotoknak, de átverte és ebből született az AHM alapfelállása. Bár arról 'Csillantón kívül senki se tudott...
Köszönet az új részért, az előző RiD-del szemben ez már jobban tetszett! Arszi bevetése ott volt a szeren, remélem Féreg padlón marad! Üstökös ármánykodása pedig teljesen tipikus, már vártam hogy mikor "lát munkához". Továbbra sem értem, hogy Sokkoló miért marad a háttérben, anno mikor a Roncsolók végső harcában kiszabadul arról beszélt, hogy megvannak a maga tervei... Űrdongó karaktere ellenszenvesebb mint régen, nem jön be a főnökösködése...
Várom a folytatást, csak így tovább!!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3993 Dátum: 2015. Október 25., 15:36:16 »
Üstökös itt is jófiú lesz? :rolleyes:

Amennyire ismerem szerintem itt is a csúcsra tör, csak nem erővel, hanem jópofizással.
Viszont Dongó mire gondolt az elején Üstökössel kapcsolatban? Nem jut eszembe olyan, amikor átvágta az autobotokat.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #3992 Dátum: 2015. Október 25., 12:58:39 »
Köszönöm az új részt, nekem nagyon tetszik ez a vonal is. Üstökös itt is jófiú lesz? :rolleyes:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3991 Dátum: 2015. Október 25., 11:46:26 »
Köszönöm az új RiD részt. Tetszik ez a vonal, pörögnek rendesen az események.  :worship:

Nem elérhető Xeraph

  • Nagyra nőtt Hobbit
  • HálóZsák tag
  • Asterix
  • *
  • Hozzászólások: 196
  • Karma: +4/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3990 Dátum: 2015. Október 23., 08:11:09 »
Mivel annak idején gyűjtöttem a Transformers képregényeket, gondoltam veszem a fáradságot és elolvasom az  Első Regenerációt. De kiderült, hogy nem fáradság, hanem inkább élvezet. A történet remek, a rajzok gyönyörűek.
Köszönet az eddigi munkátokért!
Ha elkezdesz valamit, az legyen elkezdve, különben ne kezd el. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3989 Dátum: 2015. Október 19., 19:50:05 »
És még egy kérdés: Üstökös vajon miért segített az Autobotoknak? Itt is megjavul, mint a G2-ben?

Még annál is jobban megjavul, mint hinnéd.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3988 Dátum: 2015. Október 19., 12:48:05 »
Én is köszönöm a ReGen-t! :worship: Az összes füzet közül ezt vártam a legjobban. Minden egyes kockája tömény akció. Érdekes, hogy Husángnak nem voltak vezéri ambicíói, és eleve csak meghalni jött vissza a Kibertronra. Vicces volt ahogy Rodimusz kihajította a hajóból, akárcsak Galvatront a mozifilmben. Itt viszont elgondolkodtam, hogy ha Prímusz képes volt elteleportáli a Fővezért, akkor miért nem tüntette el ugyanígy az Álcákat és a drónjaikat? És még egy kérdés: Üstökös vajon miért segített az Autobotoknak? Itt is megjavul, mint a G2-ben?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #3987 Dátum: 2015. Október 19., 08:38:27 »
Köszi az új regen részt, nagyon jó lett! Azok a gyönyörű rajzok :worship:
A dinobotok nagggyon menők!
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3986 Dátum: 2015. Október 18., 22:05:02 »
Köszi az új regent, nagyon ott van!  ;) Csak egy kérdés: Husángnak milyen elmemegzavaró képessége van, amiről eddig a klasszikus TF füzetekben nem volt szó?  Amúgy elég badass karakter itt, majdnem egyedül lezúzza a Roncsolókat.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3985 Dátum: 2015. Október 18., 17:16:32 »
Köszönet a mai Reg-One részért. Lassan de biztosan ez is hamarsan ez isteljes terjedelmével olv asható lesz itt a Hálózsákon, aminek nagyon örülök.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Amúgy Maximus és Szökkenő elég régen parkolópályán van. Mikor térnek vissza? Másik regen? :)
Szökkenőről lesz szó hamarosan a többek, mint látszanak sorozatban, de tény, hogy az elmúlt években parkolópályán van. Ennek vet majd véget a novemberben kezdődő Sins of the Wreckers sorozat. Maximusra meg nem kell már sokat várni -  2 sorozatban sem(Reg One és MTMTE).

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3984 Dátum: 2015. Október 18., 12:53:36 »
Köszi!  :worship: Husáng a végzetét kereste, Rodimusz megadta. :fatestapolo: Bár még él. Többé kevésbé. :D Mondjuk komoly, hogy meg sem tudta karcolni. A Bárka meg akárhányszor zuhan le, robban fel, esik szét működik és a legkomolyabb szuperfegyver :D  Nagyon tetszett viszont, hogy Össztűz és Fülelő a hanggal harcolt. Csak azt nem tudom miért nem nyírta ki?! :D Amúgy nem tudtam eldönteni Monstruktor itt most egy önálló lény lehet vagy kapcsolódó? Bár neki is elg nagy minusz lett szóval kb. mindegy. :D A dinobotok pedig teljesen hülyék.  ;D Hé harc van? Jó akkor nyírjunk ki mindenkit! Meg az a "Hé dinkák ellenség!"  :bravo:

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3983 Dátum: 2015. Október 18., 11:32:22 »
 :cool: Új Regen rész, köszi! Kár hogy lassan vége, ez a legjobb  :worship:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3982 Dátum: 2015. Október 08., 09:14:31 »
Szökkenőről máig nincs hír, Maximus nem is olyan soká felbukkan majd, Regen meg hamarosan...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3981 Dátum: 2015. Október 08., 00:22:37 »
Amúgy Maximus és Szökkenő elég régen parkolópályán van. Mikor térnek vissza? Másik regen? :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3980 Dátum: 2015. Október 05., 22:12:55 »
Nos ez nagyon klassz.. :dry: Akkor elég lett volna ha csak a main csapat indul el, de gondolom kellettek red suitok is a hajóra.
De azt azért vegyük figyelembe, hogy a v2-vel szemben itt vannak robotok, nem pedig csak úgy felbukkannak majd, mint a pokébotok, és a red suitok általában olyan karakterek akiket külön erre találtak ki, de azért visszamenőleg itt-ott felbukkannak a háttérben és nem csak besétálnak majd, mint "Gomez zászlós"... Ráadásul a sorozat pár nagyágyútól eltekintve (Rodimusz, Drift, Racsni, Magnusz) így is egy rakomány háttértáncos szintű karaktert emelt ki a főszerepekbe - mert valljuk be, hogy noha Ciklon, Pörgés... stb, az ismertebb karakterek közé tartozik, pár mondaton kívül nem sok szerepet kaptak más szerzők keze alatt -, úgyhogy az, hogy még melléjük teremtettek pár "Gomez zászlóst" közel sem érződik akkora érvágásnak, mint hinnéd. Lássuk be, Roberts azért nem a Trónok harcát akarta Transformersesíteni...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3979 Dátum: 2015. Október 05., 20:51:04 »
Azért remélem, hogy ez a füzet nem megy át Star Trek Voyager-be. Hiába vannak kb. 200-an, mindig csak ugyanazt a maréknyi szereplőt látjuk.
Lesznek változások, de elsősorban róluk fog szólni a széria.
Nos ez nagyon klassz.. :dry: Akkor elég lett volna ha csak a main csapat indul el, de gondolom kellettek red suitok is a hajóra.

Igen, lesznek red suitok is, és igen, ez egy idő után kicsit zavaró, de azért olyan nagyon azért szerencsére nem.