Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886873 alkalommal)

0 Felhasználó és 72 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3978 Dátum: 2015. Október 05., 20:46:01 »
Azért remélem, hogy ez a füzet nem megy át Star Trek Voyager-be. Hiába vannak kb. 200-an, mindig csak ugyanazt a maréknyi szereplőt látjuk.
Lesznek változások, de elsősorban róluk fog szólni a széria.
Nos ez nagyon klassz.. :dry: Akkor elég lett volna ha csak a main csapat indul el, de gondolom kellettek red suitok is a hajóra.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3977 Dátum: 2015. Október 05., 17:41:39 »
Azért remélem, hogy ez a füzet nem megy át Star Trek Voyager-be. Hiába vannak kb. 200-an, mindig csak ugyanazt a maréknyi szereplőt látjuk. És ami Megatront illeti engem az foglalkoztat, hogy mikor kerül(t) a hajóra.
És Krómpáncélhoz hasonlóan én se értem, hogy mi haszna Csévélő altmódjának? Jobban fog adatot rögzíteni, mint robot módban? :-\

Lesznek változások, de elsősorban róluk fog szólni a széria.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3976 Dátum: 2015. Október 05., 16:01:23 »
1. 2014. -ben kijött egy Csévélő (Rewind) figura, aminek az altmode-ja bizony nem egy kazetta, hanem egy, ühümm, brutális harci gép!!! Vajon megváltozik a képregényben is?  :blink:
Nem. Viszont el is hangzott egy utalás erre az első számban...

Egy kérdésem volna: mit tett Pörgés Szökkenővel? Vagy az titok? A roncsolók végső harcában már nem is szerepelt Pörgés és Szökkenőt azóta sem láttam.
Húúú, az kemény szitu... De meg fogjátok tudni. Ezt megígérem. Nem tudom, mikor, de meg fogjátok tudni... :brow:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3975 Dátum: 2015. Október 05., 11:43:53 »
Köszönöm én is a MtmtE második részét!  :worship:

Szán nem volt semmi...  :brow:
Remek volt a belépője!  :bravo:

Ciklon vs. Pörgés - az első álca vs. autobot párharc, ahol az álcának drukkolok!  ;D
Kanyarnak kegyetlen dumája van!  :hehe:

Várós a következő rész!  :rolleyes:

És két észrevétel, mivel imádom a robotfigurákat (is):
1. 2014. -ben kijött egy Csévélő (Rewind) figura, aminek az altmode-ja bizony nem egy kazetta, hanem egy, ühümm, brutális harci gép!!! Vajon megváltozik a képregényben is?  :blink:

2. Szörny-bika színváltása  (a Rid - ban) a második játékfigura előtti tisztelgés az alkotóktól, ha jól tudom; ott már ,,mustársárga''-szürke az álca!  ;)

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3974 Dátum: 2015. Október 05., 11:03:10 »
Idézet
Azért remélem, hogy ez a füzet nem megy át Star Trek Voyager-be. Hiába vannak kb. 200-an, mindig csak ugyanazt a maréknyi szereplőt látjuk.


Személy szerint én már annak is örülök, ha nem a szokásos autobotokat hozzák reflektorfényben az MTMTE-ben. Mert például Acélfej - "én vagyok a nehézfiú, és minden robinak beverem a képét, aki nekem nem tetszik" - modorát már egyesen rühellem. A legbutább típusú akcióhős imázsát aggatták rá, azt hiszem. Ennek ellensúlyozására most itt van Szán, mondjuk. Mikor szerepelt ő fősodor TF sztorikban? Valamikor, ha jól tudom, még a régi klasszikus füzetek idején, amikor Rombolóval harcolt. Igaz, ő is keménykedik rendesen, de talán nem az agyatlan zúzógép lesz belőle. Vagy ott van Kanyar: az egyik legzseniálisabb karakter eddig. Komolyan felüdülés, minden ilyen beverem a képed duma után. Szóval nagyon szurkolok a "Többeknek-nek". Az álcázott robotok eddig nem annyira jó, karakterábrázolás stb. tekintetében szerintem.   

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #3973 Dátum: 2015. Október 05., 09:23:21 »
Köszi az új részt nagyon menő lett! Egy kérdésem volna: mit tett Pörgés Szökkenővel? Vagy az titok? A roncsolók végső harcában már nem is szerepelt Pörgés és Szökkenőt azóta sem láttam.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3972 Dátum: 2015. Október 04., 18:06:06 »
Azért remélem, hogy ez a füzet nem megy át Star Trek Voyager-be. Hiába vannak kb. 200-an, mindig csak ugyanazt a maréknyi szereplőt látjuk. És ami Megatront illeti engem az foglalkoztat, hogy mikor kerül(t) a hajóra.
És Krómpáncélhoz hasonlóan én se értem, hogy mi haszna Csévélő altmódjának? Jobban fog adatot rögzíteni, mint robot módban? :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3971 Dátum: 2015. Október 04., 15:20:23 »
Köszönöm az új rész! :worship: Megtelik élettel a TF világa, de valamiért nem tudom komolyan venni az egészet, túl komikus. Ettől függetlenül tetszik, Kanyar annyira hülye! :lol: A vége meg kezd hasonlítani az Alienre.

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3970 Dátum: 2015. Október 04., 14:24:41 »
Ezek szerint innentől kezdve már csak külsőleg számítanak robotnak a főszereplők? Semmi gépies nincs bennük. Nem gondoltam volna, hogy ezt mondom de hiányolom az embereket.
Külsőleg meg egyre inkább a film világa jut eszembe. Egy-két karakteren kívül alig tudom már megkülönböztetni a robotokat. Még a Marvel érában mindenki kapott egy egyedi kinézetet, amit most egyre inkább egy irányba eltolnak.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3969 Dátum: 2015. Október 04., 14:15:43 »
Ön nyert!
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Wekerke

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3968 Dátum: 2015. Október 04., 13:58:13 »
Igen, a hajó amivel szökött azokból az alakváltó robotokból állt, akik csak azt ismételgették, hogy "tizenkilenc-nyolcvannégy". Hogy ez a történet szempontjából mit is takar, elég hamar kiderül, de akkor egy kérdés: rájött-e valaki mire utal még ez a szám?

Ha ez évszámnevet takar, akkor 1984. :)
Elsőre az Orwell-regény ugrott be, de reálisabbnak tűnik, ha Roberts a Transformers-univerzum kezdetére akar utalni.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3967 Dátum: 2015. Október 04., 13:38:24 »
Na ez nagyon ott volt. Szán ilyen Zorall figura? :D  Egyáltalán ő honnan került elő? A 3. olodalon ő egy másik hajóban volt úgye?
Igen, Szán ilyen kemény. Nagyon nehéz volt kedvencet választani a szereplők közül - Roberts mindet egyedivé tudja tenni -, de talán őt bírom a legjobban. Az, hogy honnan jött majd később derül ki, nem árulom el, mert akkor viszont ütni fog, mint egy légkalapács. Egyet azért biztosra vehetsz, disznóság van a háttérben nem kicsi, hisz ahogy arra rámutattak, mindenki úgy tudta, hogy halott... Igen, a hajó amivel szökött azokból az alakváltó robotokból állt, akik csak azt ismételgették, hogy "tizenkilenc-nyolcvannégy". Hogy ez a történet szempontjából mit is takar, elég hamar kiderül, de akkor egy kérdés: rájött-e valaki mire utal még ez a szám?

A szikrafalók szerepeltek már korábbi TF sorozatokban. Lehet róluk tudni valamit? ...Amúgy azt hittem, Overlordot találják meg. Bár igaz, nem tudom hogyan kerül a hajóra, de láttam, hogy az Elveszett fényen fog, nem is akárhogyan zúzni.
A szikrafalók tudtommal Roberts kreálmányai, már csak azért is, mert ő szerei aprólékosabbá, valóságosabbá tenni a világegyetemet. Ami meg Overlordot illeti, igen, jönni fog, nem is soká, de addig... pszt! ne lőjük el a poént! ;)
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3966 Dátum: 2015. Október 04., 13:03:00 »
Köszönet a mostani részért (és a RID 1.-ért is, mert azt még nem köszöntem meg, pedig remek lett az is).
 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

És Tyrestnek óriási gratula, nagyon jó munkát végzett a beírásokkal, most is.

Most már kezdünk belemélyedni a sűrűjébe Robertsnél, már Milne is itt van (ő a sorozat alaprajzolója). Renek rész. AKció, mnisztikum, csomó kérdés, remek humor és egy cliffhanger.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3965 Dátum: 2015. Október 04., 12:01:12 »
Zseniális ez a rész, ugyanúgy, ahogy az előző is volt. Ezer hála a fordításért! :worship:
Kanyarnak nagyon jó humora van. Ezek a szövegek: biztos a szemöldöködet irigyeli az önkifejezés miatt, hát azon beszartam a röhögéstől. :)
A szikrafalók szerepeltek már korábbi TF sorozatokban. Lehet róluk tudni valamit? ...Amúgy azt hittem, Overlordot találják meg. Bár igaz, nem tudom hogyan kerül a hajóra, de láttam, hogy az Elveszett fényen fog, nem is akárhogyan zúzni.
 

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3964 Dátum: 2015. Október 04., 10:36:11 »
Na ez nagyon ott volt. Szán ilyen Zorall figura? :D  Egyáltalán ő honnan került elő? A 3. olodalon ő egy másik hajóban volt úgye? A Racsni finom kezei püfff és a Hátsóajtó féle 6 millió év meg hatalmas poén volt.  Ciklon pedig nagyon belopta magát a szívembe. "Meg foglak ölni. Nem ma. Lehet, hogy nem  mostanság. De meg foglak ölni. És ne hidd hogy tudod mi vár rád."  :brow:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3963 Dátum: 2015. Október 03., 09:39:03 »
Miközben összeállítottam a vasárnapi frissítést, az utolsó simítások közepette eszembe jutott, hogy bár sokszor meséltem róla, de még sosem mutattam be nektek Tyrant munkáját, úgy ahogy én látom füzetről-füzetre, így ezt most pótolom. Érdekességképp íme egy nyers és egy kész oldal a vasárnapi TF - MTMTE 02-ből:
[img width=500 height=768]http://halozsak.hu/_belso/aldarion/tf-mtmte-02-06.jpg[/im]
[img width=500 height=768]http://halozsak.hu/_belso/aldarion/tf-mtmte-02-06hun.jpg[/ig]

Jó ötlet volt berakni, és ez egy jó oldal volt hozzá.  :sm-clap:

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3962 Dátum: 2015. Október 02., 20:39:05 »
Jó látni, hogy egy Többek, mint aminek látszanak rész következik vasárnap:) Szuper! 

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3961 Dátum: 2015. Október 02., 11:06:31 »
Miközben összeállítottam a vasárnapi frissítést, az utolsó simítások közepette eszembe jutott, hogy bár sokszor meséltem róla, de még sosem mutattam be nektek Tyrant munkáját, úgy ahogy én látom füzetről-füzetre, így ezt most pótolom. Érdekességképp íme egy nyers és egy kész oldal a vasárnapi TF - MTMTE 02-ből:

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3960 Dátum: 2015. Szeptember 30., 23:05:01 »
Á, értem. Köszi. ;) Mégiscsak jó látni, hogy talán terveznek valamit Unikronnal.  :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3959 Dátum: 2015. Szeptember 30., 22:49:52 »
Nem, egyelőre még nem történt meg. A borító amit találtál egy "reklám" része, ami a Pánkibertroni Űrtársaság útvonalait reklámozza. A társaság egy elit űrközlekedési vállalat, ami a népszerű turista útvonalait promózza a lakosság előtt, Unikron fejétől a Caminusig. Magyaránt egyfajta kis kikacsintásként kezelendő.

Amúgy a borítók a 2015 júliusban kiadott TF füzetek alternatív borítói voltak, szám szerint négyféle készült:



"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3958 Dátum: 2015. Szeptember 30., 21:41:37 »
Nem követem szorosan az amerikai kiadást, az itt honosítottakat olvasom, de egy új borítóra felkaptam a fejem. Úgy tűnik mégis behozzák Unikront! ;)

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #3957 Dátum: 2015. Szeptember 28., 09:53:49 »
Oda se neki! Gyerekkoromban kéthavonta jelent meg egy füzet, úgyhogy így is összeteszem a két kezem. :worship:
Na és mennyi ideig kellett nélkülözni a magyar kiadók miatt. Minden jelenlegi és volt TF honosítónak köszönet.
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3956 Dátum: 2015. Szeptember 27., 11:27:05 »
Kapásból nekem a Semic-es TF 8ik száma és a 11ik száma ugrott be...anno a 8-ban ugye Össztűz volt, de a 11-ben pedig már Lőmester...ti ugye ezt korrigáltátok mikor felkerültek ezek a számok felújítva az oldalra de ugye akkor elintézték egy olyan magyarázattal, hogy több neve is van néhány alakváltónak...
Szerintem is a 2es opció a reális...mégse egy központi figura...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3955 Dátum: 2015. Szeptember 27., 10:45:04 »
2. A névválasztási dilemmát pedig nem teljesen vágom.
A Reflektorfényben: KUP és a Káosz-ban is Trailbreaker volt a neve: ennek a megfelelője magyarul az Ösvényvágó, nem? (persze nem a szószerinti angolról való fordítás szerint, hanem megszokásból mert már a Marvelnél is ez volt a neve)
A névváltoztatása Trailcutter-re meg a saját Reflektorfény füzetében lesz majd csak a RID 5-6 között. Ez lenne akkor az Úttörő.
Eredendően a játékfigurát is több néven dobták piacra annak idején, ráadásul a Marvelnél is hol ezen, hol azon a néven szerepelt, akkor még nem foglalkoztak ezzel, ez csupán itt kap hangsúlyt. Pont emiatt volt az, hogy akárhogy említették, reflexből Ösvényvágó lett a neve. Itt azonban kicsit furán veszi ki magát a dolog.

(mert ha az egyes verziót használjuk (az angol-magyar fordítás helyessége miatt) akkor a régieket írnánk át úttörőre, de akkor mostantól kellene Ösvényvágónak hívni nem??

Vagy félreértelmeztem picit?
Nem, pontosan jól érted. Épp ez a dilemma alapja. Gyakorlatilag - ha szó szerinti értelemben nézzük - felcseréljük a neveit. Ami nekem kicsit furán esik, de el szeretném kerülni az utólagos megjegyzéseket ezzel kapcsolatban, illetve az is érdekelt, hogy nektek van-e valami olyan ötletetek, ami nekünk nem jutott az eszünkbe. De mivel a többség támogatja a második változatot, így akkor az lesz. És köszönet a véleményekért.

Illetve egy kérdés, igaz ez nem a TF-hez vonatkozik: mikor várható a következő Mars hadura füzet? :)
Ha már így rákérdeztél, akkor igen, épp ma.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Szeptember 27., 11:05:25 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3954 Dátum: 2015. Szeptember 27., 10:12:30 »
A masodik.Szerintem nem kis meló lenne az első.

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3953 Dátum: 2015. Szeptember 27., 10:12:00 »
Hétvégén mire számíthatunk?

...
Más. Mivel már több ízben bebizonyosodott, hogy ti itt a fórumon egy remek kis TF-fan kemény mag vagytok, akikhez nyugodtan fordulhatok egyes problémáimmal, így itt az ideje felvetnem egy érdekes problémát, amelynek a megoldását már keresem egy ideje...
Aki közületek ismeri az angol kiadványokat, jól tudja, hogy Ösvényvágó barátunk adott esetben összesen három néven szerepelt eddig - Tailbreaker, Trailblazer és Trailcutter -, de hagyományosan ezt mindig Ösvényvágónak fordítottuk egész mostanáig. Azonban Roberts bácsi adott egy igazán magas labdát, amire megoldást kellene találnunk, és ebben érdekelne a véleményetek.

Történt, hogy Ösvényvágó a saját Reflektorban füzetében egy kisebb lelki válságon megy majd át, amelynek megoldási folyamataként első lépésben nevet változtat: Trailbreakerről Trailcutterre... Na innentől gondolom sejtitek mi a dilemma tárgya.

Eddig két megoldási lehetőség merült fel:

1. Visszamenőleg átkereszteljük a karaktert hivatalosan is Úttörőre - ami azért nem egyszerű ügy, mert potom 125 füzetet kell átrágni, hogy hol hangzott el eddig a neve, arról nem beszélve, hogy aki eddig gyűjtötte az anyagot, annak is meg fogjuk variálni egy cseppet az életét...

2. Egy huszárvágással csalunk egy picit, és Ösvényvágó mostantól fogva veszi fel az Úttörő nevet - mondtam, hogy csalunk - ami ugyan nem helytálló, de kevesebb munkával és jóval kevesebb felmenőnk emlegetését vonja maga után.

Nektek mi a véleményetek ebben a kérdésben? Melyik megoldást preferálnátok jobban? Illetve ha van alternatív ötletetek, dobjátok be bátran, eddig is nyitott voltam a javaslatokra, ezután sem lesz ez másképp...


1. Nektek is jár a pihenés. Főleg ennyi munka után  :worship:

2. A névválasztási dilemmát pedig nem teljesen vágom.
A Reflektorfényben: KUP és a Káosz-ban is Trailbreaker volt a neve: ennek a megfelelője magyarul az Ösvényvágó, nem? (persze nem a szószerinti angolról való fordítás szerint, hanem megszokásból mert már a Marvelnél is ez volt a neve)
A névváltoztatása Trailcutter-re meg a saját Reflektorfény füzetében lesz majd csak a RID 5-6 között. Ez lenne akkor az Úttörő.

Ezek szerint csak a második opció lehetséges (és nem is csalás), mert tényleg csak mostantól lesz a neve Trailcutter, vagyis mostantól változtatjuk Úttörőre.

(mert ha az egyes verziót használjuk (az angol-magyar fordítás helyessége miatt) akkor a régieket írnánk át úttörőre, de akkor mostantól kellene Ösvényvágónak hívni nem??

Vagy félreértelmeztem picit?

Nem elérhető AdamK88

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 49
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3952 Dátum: 2015. Szeptember 27., 09:32:14 »
Igaz, én nem rég óta vagyok fórum tag, de régóta olvasom itt a képregényeket, és a TF-et is. És egyet értek az előttem szólókkal. Illetve én is a második opcióra szavazom :)
Nos és ha pihenni szeretnél tisztelt Aldarion, akkor csak nyugodtan. Hisz vagyunk olyan képregénymolyok, hogy amíg pihensz, úgy is találunk más olvasni valót :)

Illetve egy kérdés, igaz ez nem a TF-hez vonatkozik: mikor várható a következő Mars hadura füzet? :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3951 Dátum: 2015. Szeptember 27., 01:06:05 »
Én is a második opcióra szavazok, szóval mehet a névcsere. De ő amúgy is háttér szereplő volt, talán csak a Reflektorfényben: Kup füzetben hangzott el a neve.
A Káoszban is említették, mert Rodimusszal alkotott az erőtérpajzsával... Még nem zártam ki a visszamenőleges javítást, csak az macerásabb. A másik könnyebb, viszont valahogy nem tetszik, mint lehetőség...

Pl. Jurassic Park és Zorro is várható?
A Zorro opcionálisan szerepel a listán, de három másik cím szerepel előtte a listán, amit szeretnék letudni. Majd meglátjuk, hogy meddig vagy mire jutok.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3950 Dátum: 2015. Szeptember 26., 23:22:36 »
Én is a második opcióra szavazok, szóval mehet a névcsere. De ő amúgy is háttér szereplő volt, talán csak a Reflektorfényben: Kup füzetben hangzott el a neve.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3949 Dátum: 2015. Szeptember 26., 23:11:12 »
Egy másik kérdés: anno melyik honosító ötlete volt a klasszikus Transformers rajzfilmek feliratozása?

Ha a G1 feliratra gondolsz, azt emlékeim szerint az elwood - tyrant páros készítette.

Idézetet írta: Aldarion
A TF továbbra is prioritást élvez majd, lehetőség szerint minden egyebet ezek mellé fogok rendelni, de igyekszem több rég pihentetett címet is újraindítani, már csak az oldal kínálatának színesítése érdekében is.

Pl. Jurassic Park és Zorro is várható?
Hogy pedig a kérdésedre is válaszoljak, mi lenne ha az ösvény valami rokonértelmű változatát használnád? Útvágó, Nyomvágó?