Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889106 alkalommal)

0 Felhasználó és 63 vendég van a témában

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3948 Dátum: 2015. Szeptember 26., 19:16:56 »
Idézet
'Az a helyzet, hogy ebben a hónapban muszáj volt lazítanom egy kicsit, amúgy se sok minden van már, amit kipörgethetnénk a MTMTE és a RID mellett - egész konkrétan csak a Monstrosity (valamint a folytatása a Primacy) és a Renegen maradt ilyen, mindkettőn dolgozgatunk - úgyhogy valószínűleg lassan beállunk a jövőévtől várható menettempónkra, azaz a havi két TF füzetre - meg az alkalmankénti plusz különszámokra, amik ezek mellett jöttek ki. Ennek oka az, hogy noha immár van alapanyag bőven, felpörgethetném a megjelenéseket, de ugyanakkor egy-egy füzet elkészítéséhez idő kell, nem is kevés, a sietség pedig gyakran a minőség rovására megy, emiatt se akarom túlpörgetni a dolgot. Emellett, bár szívügyem a TF - ezt az elmúlt két-három évben (basszus már azt se tudom, mikor vettem át a stafétát) letett munkáim is igazolják (legalábbis remélem :badteeth:) más sorozatokat is vinnék, amik a TF javára az utóbbi években rettentő mód elhanyagoltam, így azt hiszem illendő lenne némileg azokra is figyelmet fordítanom. A TF továbbra is prioritást élvez majd, lehetőség szerint minden egyebet ezek mellé fogok rendelni, de igyekszem több rég pihentetett címet is újraindítani, már csak az oldal kínálatának színesítése érdekében is. Remélem megértitek ezt és nem veszitek tőlem önzésnek - ha igen, akkor bocs, de akkor is ez van  ;D...'

Véleményem szerint egy Transformers-fan képes tudomásul venni, hogy a honosítók is emberből vannak és néhanapján nekik ugyanúgy jár némi lazítás. Mikor adódott az a helyzet, h egyik munkatársatoknak bizonyos problémák miatt jegelnie kellett az Alakváltók honosítást, mi történt? Semmi. Mindenki tudomásul vette és lám, némi kihagyás után folytatódott a projekt.
Szóval türelem rózsát terem, ahogy tartja a mondás  :)

Egyetértek, de azért nagyon-nagyon várjuk azokat a nagyszerű TF sztorikat :) 

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3947 Dátum: 2015. Szeptember 26., 17:00:08 »
'Az a helyzet, hogy ebben a hónapban muszáj volt lazítanom egy kicsit, amúgy se sok minden van már, amit kipörgethetnénk a MTMTE és a RID mellett - egész konkrétan csak a Monstrosity (valamint a folytatása a Primacy) és a Renegen maradt ilyen, mindkettőn dolgozgatunk - úgyhogy valószínűleg lassan beállunk a jövőévtől várható menettempónkra, azaz a havi két TF füzetre - meg az alkalmankénti plusz különszámokra, amik ezek mellett jöttek ki. Ennek oka az, hogy noha immár van alapanyag bőven, felpörgethetném a megjelenéseket, de ugyanakkor egy-egy füzet elkészítéséhez idő kell, nem is kevés, a sietség pedig gyakran a minőség rovására megy, emiatt se akarom túlpörgetni a dolgot. Emellett, bár szívügyem a TF - ezt az elmúlt két-három évben (basszus már azt se tudom, mikor vettem át a stafétát) letett munkáim is igazolják (legalábbis remélem :badteeth:) más sorozatokat is vinnék, amik a TF javára az utóbbi években rettentő mód elhanyagoltam, így azt hiszem illendő lenne némileg azokra is figyelmet fordítanom. A TF továbbra is prioritást élvez majd, lehetőség szerint minden egyebet ezek mellé fogok rendelni, de igyekszem több rég pihentetett címet is újraindítani, már csak az oldal kínálatának színesítése érdekében is. Remélem megértitek ezt és nem veszitek tőlem önzésnek - ha igen, akkor bocs, de akkor is ez van  ;D...'

Véleményem szerint egy Transformers-fan képes tudomásul venni, hogy a honosítók is emberből vannak és néhanapján nekik ugyanúgy jár némi lazítás. Mikor adódott az a helyzet, h egyik munkatársatoknak bizonyos problémák miatt jegelnie kellett az Alakváltók honosítást, mi történt? Semmi. Mindenki tudomásul vette és lám, némi kihagyás után folytatódott a projekt.
Szóval türelem rózsát terem, ahogy tartja a mondás  :)


Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3946 Dátum: 2015. Szeptember 26., 16:55:21 »
Hétvégén mire számíthatunk?

Kis késéssel, de erre illik válaszolnom: Semmire. Bocs.

Az a helyzet, hogy ebben a hónapban muszáj volt lazítanom egy kicsit, amúgy se sok minden van már, amit kipörgethetnénk a MTMTE és a RID mellett - egész konkrétan csak a Monstrosity (valamint a folytatása a Primacy) és a Renegen maradt ilyen, mindkettőn dolgozgatunk - úgyhogy valószínűleg lassan beállunk a jövőévtől várható menettempónkra, azaz a havi két TF füzetre - meg az alkalmankénti plusz különszámokra, amik ezek mellett jöttek ki. Ennek oka az, hogy noha immár van alapanyag bőven, felpörgethetném a megjelenéseket, de ugyanakkor egy-egy füzet elkészítéséhez idő kell, nem is kevés, a sietség pedig gyakran a minőség rovására megy, emiatt se akarom túlpörgetni a dolgot. Emellett, bár szívügyem a TF - ezt az elmúlt két-három évben (basszus már azt se tudom, mikor vettem át a stafétát) letett munkáim is igazolják (legalábbis remélem :badteeth:) más sorozatokat is vinnék, amik a TF javára az utóbbi években rettentő mód elhanyagoltam, így azt hiszem illendő lenne némileg azokra is figyelmet fordítanom. A TF továbbra is prioritást élvez majd, lehetőség szerint minden egyebet ezek mellé fogok rendelni, de igyekszem több rég pihentetett címet is újraindítani, már csak az oldal kínálatának színesítése érdekében is. Remélem megértitek ezt és nem veszitek tőlem önzésnek - ha igen, akkor bocs, de akkor is ez van  ;D...


Más. Mivel már több ízben bebizonyosodott, hogy ti itt a fórumon egy remek kis TF-fan kemény mag vagytok, akikhez nyugodtan fordulhatok egyes problémáimmal, így itt az ideje felvetnem egy érdekes problémát, amelynek a megoldását már keresem egy ideje...
Aki közületek ismeri az angol kiadványokat, jól tudja, hogy Ösvényvágó barátunk adott esetben összesen három néven szerepelt eddig - Tailbreaker, Trailblazer és Trailcutter -, de hagyományosan ezt mindig Ösvényvágónak fordítottuk egész mostanáig. Azonban Roberts bácsi adott egy igazán magas labdát, amire megoldást kellene találnunk, és ebben érdekelne a véleményetek.

Történt, hogy Ösvényvágó a saját Reflektorban füzetében egy kisebb lelki válságon megy majd át, amelynek megoldási folyamataként első lépésben nevet változtat: Trailbreakerről Trailcutterre... Na innentől gondolom sejtitek mi a dilemma tárgya.

Eddig két megoldási lehetőség merült fel:

1. Visszamenőleg átkereszteljük a karaktert hivatalosan is Úttörőre - ami azért nem egyszerű ügy, mert potom 125 füzetet kell átrágni, hogy hol hangzott el eddig a neve, arról nem beszélve, hogy aki eddig gyűjtötte az anyagot, annak is meg fogjuk variálni egy cseppet az életét...

2. Egy huszárvágással csalunk egy picit, és Ösvényvágó mostantól fogva veszi fel az Úttörő nevet - mondtam, hogy csalunk - ami ugyan nem helytálló, de kevesebb munkával és jóval kevesebb felmenőnk emlegetését vonja maga után.

Nektek mi a véleményetek ebben a kérdésben? Melyik megoldást preferálnátok jobban? Illetve ha van alternatív ötletetek, dobjátok be bátran, eddig is nyitott voltam a javaslatokra, ezután sem lesz ez másképp...

Névadással kapcsolatban az a javaslatom, ha nem akarjátok az időtök 125 füzet átbogarászásával tölteni, egy szimpla lábjegyzettel utalhattok rá, x okból meg kellett változtatni x robot nevét.

Egy másik kérdés: anno melyik honosító ötlete volt a klasszikus Transformers rajzfilmek feliratozása?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3945 Dátum: 2015. Szeptember 26., 15:10:15 »
Inkább a második szerintem. Vagy ha esetleg lehet úgy csalni, hogy egy rész erejéig lenne csak Úttörő. A belső borítóra meg mehetne egy rövid bevezető, hogy miért is alakult így.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3944 Dátum: 2015. Szeptember 26., 14:46:11 »
Hétvégén mire számíthatunk?

Kis késéssel, de erre illik válaszolnom: Semmire. Bocs.

Az a helyzet, hogy ebben a hónapban muszáj volt lazítanom egy kicsit, amúgy se sok minden van már, amit kipörgethetnénk a MTMTE és a RID mellett - egész konkrétan csak a Monstrosity (valamint a folytatása a Primacy) és a Renegen maradt ilyen, mindkettőn dolgozgatunk - úgyhogy valószínűleg lassan beállunk a jövőévtől várható menettempónkra, azaz a havi két TF füzetre - meg az alkalmankénti plusz különszámokra, amik ezek mellett jöttek ki. Ennek oka az, hogy noha immár van alapanyag bőven, felpörgethetném a megjelenéseket, de ugyanakkor egy-egy füzet elkészítéséhez idő kell, nem is kevés, a sietség pedig gyakran a minőség rovására megy, emiatt se akarom túlpörgetni a dolgot. Emellett, bár szívügyem a TF - ezt az elmúlt két-három évben (basszus már azt se tudom, mikor vettem át a stafétát) letett munkáim is igazolják (legalábbis remélem :badteeth:) más sorozatokat is vinnék, amik a TF javára az utóbbi években rettentő mód elhanyagoltam, így azt hiszem illendő lenne némileg azokra is figyelmet fordítanom. A TF továbbra is prioritást élvez majd, lehetőség szerint minden egyebet ezek mellé fogok rendelni, de igyekszem több rég pihentetett címet is újraindítani, már csak az oldal kínálatának színesítése érdekében is. Remélem megértitek ezt és nem veszitek tőlem önzésnek - ha igen, akkor bocs, de akkor is ez van  ;D...

Más. Mivel már több ízben bebizonyosodott, hogy ti itt a fórumon egy remek kis TF-fan kemény mag vagytok, akikhez nyugodtan fordulhatok egyes problémáimmal, így itt az ideje felvetnem egy érdekes problémát, amelynek a megoldását már keresem egy ideje...
Aki közületek ismeri az angol kiadványokat, jól tudja, hogy Ösvényvágó barátunk adott esetben összesen három néven szerepelt eddig - Tailbreaker, Trailblazer és Trailcutter -, de hagyományosan ezt mindig Ösvényvágónak fordítottuk egész mostanáig. Azonban Roberts bácsi adott egy igazán magas labdát, amire megoldást kellene találnunk, és ebben érdekelne a véleményetek.

Történt, hogy Ösvényvágó a saját Reflektorban füzetében egy kisebb lelki válságon megy majd át, amelynek megoldási folyamataként első lépésben nevet változtat: Trailbreakerről Trailcutterre... Na innentől gondolom sejtitek mi a dilemma tárgya.

Eddig két megoldási lehetőség merült fel:

1. Visszamenőleg átkereszteljük a karaktert hivatalosan is Úttörőre - ami azért nem egyszerű ügy, mert potom 125 füzetet kell átrágni, hogy hol hangzott el eddig a neve, arról nem beszélve, hogy aki eddig gyűjtötte az anyagot, annak is meg fogjuk variálni egy cseppet az életét...

2. Egy huszárvágással csalunk egy picit, és Ösvényvágó mostantól fogva veszi fel az Úttörő nevet - mondtam, hogy csalunk - ami ugyan nem helytálló, de kevesebb munkával és jóval kevesebb felmenőnk emlegetését vonja maga után.

Nektek mi a véleményetek ebben a kérdésben? Melyik megoldást preferálnátok jobban? Illetve ha van alternatív ötletetek, dobjátok be bátran, eddig is nyitott voltam a javaslatokra, ezután sem lesz ez másképp...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3943 Dátum: 2015. Szeptember 25., 19:54:49 »
Milyennek tartjátok/tartottátok a Dreamwave kiadótól megjelent részeket?
Kár, hogy a pénzügyi bajok, a csőd miatt megszakadt a sorozat, úgy érzem, pont akkor csaptak volna bele a lecsóba igazán...

Én most olvasom épp újra a második világháborús G.I. Joe - TF minit, azt kell mondanom, az nagyon jó, egyedi hangulatú sztori.

Sztori fronton azért nagy általánosságban a DW-nél voltak problémák, és szerintem az elején rajzban is. (Azon túl is, hogy nem fizettek a rajzolóiknak.)

Abban viszont egyetértünk, hogy a legjobb történeteik estek a széria végére.

Mik voltak a történet főbb hibái ?
Megj.: mielőtt a csőd következtében a sorozat félbemaradt, volt utalás Megatron földi inváziós tervére, Unikron és Buster Witwicky felbukkan, illetve a végén a test nélküli robotok küldenek egy 'fejvadászt'*.
*Hirtelen nem tudtam hova sorolni a profilt tekintve.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3942 Dátum: 2015. Szeptember 25., 19:20:52 »
Milyennek tartjátok/tartottátok a Dreamwave kiadótól megjelent részeket?
Kár, hogy a pénzügyi bajok, a csőd miatt megszakadt a sorozat, úgy érzem, pont akkor csaptak volna bele a lecsóba igazán...

Én most olvasom épp újra a második világháborús G.I. Joe - TF minit, azt kell mondanom, az nagyon jó, egyedi hangulatú sztori.

Sztori fronton azért nagy általánosságban a DW-nél voltak problémák, és szerintem az elején rajzban is. (Azon túl is, hogy nem fizettek a rajzolóiknak.)

Abban viszont egyetértünk, hogy a legjobb történeteik estek a széria végére.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3941 Dátum: 2015. Szeptember 25., 15:07:47 »
Hétvégén mire számíthatunk?

Lekváros palacsintára és gulyás levesre. ;D

Nem elérhető Farek

  • Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 9201
  • Karma: +53/-4
Re:Transformers
« Válasz #3940 Dátum: 2015. Szeptember 25., 14:06:59 »
Szerintem szombatra meg vasárnapra  :lol:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3939 Dátum: 2015. Szeptember 25., 13:57:14 »
Hétvégén mire számíthatunk?

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3938 Dátum: 2015. Szeptember 24., 22:48:35 »
Milyennek tartjátok/tartottátok a Dreamwave kiadótól megjelent részeket?
Kár, hogy a pénzügyi bajok, a csőd miatt megszakadt a sorozat, úgy érzem, pont akkor csaptak volna bele a lecsóba igazán...

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3937 Dátum: 2015. Szeptember 23., 21:35:19 »
Köszönöm az új részeket. Ám be kell valljam nem ehhez a TF-hez szoktam így elég szokatlan azt látni, hogy a robijaink már nem 1 mást püfölgetik. Már ahogy vesszük, mert ügy e a szögekkel/civilek elég ok gond van. Amit meg ütközik az előző le rázással, ahol még Acélfej is meg próbált beszédet mondani a nagy ünneplésnél. Így egy kicsit érdekel, hogy miként fog úgy alakulni, hogy már inkább ünnepelnek mint sem vádolnák őket. Amit meg nem tartok teljesen jogosnak, mert lehet hamarabb vége lett volna ha ők nem menekülnek el és felveszik a harcot az álcákkal.  De persze meg tudom érteni őket, hogy miért nem, de akkor meg még sem kéne fel háborodniuk annyira, inkább segítsenek újjá építeni az otthont.

Nekem a sok bajom közül az egyik az a RiD-del, hogy nem nagyon tudnék szimpatikus szereplőt mondani belőle. Ami sosem volt jellemző a kapcsolatomra a TF képregényekkel. Vagy úgy általában a képregényekkel.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3936 Dátum: 2015. Szeptember 22., 22:53:04 »
Köszönöm az új részeket. Ám be kell valljam nem ehhez a TF-hez szoktam így elég szokatlan azt látni, hogy a robijaink már nem 1 mást püfölgetik. Már ahogy vesszük, mert ügy e a szögekkel/civilek elég ok gond van. Amit meg ütközik az előző le rázással, ahol még Acélfej is meg próbált beszédet mondani a nagy ünneplésnél. Így egy kicsit érdekel, hogy miként fog úgy alakulni, hogy már inkább ünnepelnek mint sem vádolnák őket. Amit meg nem tartok teljesen jogosnak, mert lehet hamarabb vége lett volna ha ők nem menekülnek el és felveszik a harcot az álcákkal.  De persze meg tudom érteni őket, hogy miért nem, de akkor meg még sem kéne fel háborodniuk annyira, inkább segítsenek újjá építeni az otthont.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3935 Dátum: 2015. Szeptember 21., 21:47:58 »
Én is köszönöm a Transformers - Álcázott Robotok 1. számot! :worship: :worship:
Nekem tetszett ez a képregény. Ebbe is voltak sok robik. Még olyanok, akik nincs nevük megemlítve és kibertroniak. Pl. a dupla oldalon.
Szörnybika érdekes módon másképpen néz ki, mint az eredeti Marvel TF-ben. Ott kék-szürke volt, itt pedig sárga-lila. Bár igaz, rengeteg karakterek másképpen néznek ki az IDWerzumban. De ez már más kérdés.
Villámcsapásról úgy tudom nem Kibertronon van, hanem a Földön maradt.
Az nem is gondoltam, hogy sok karakterek is vannak, akik azóta vissza se tértek(ha nem számoljuk bele azokat, akik meghaltak, megsemmisültek). Pl. Skopronok, aztán Hatlövet.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3934 Dátum: 2015. Szeptember 21., 17:42:25 »
Amúgy pár robi mostanában nagyon kikerült a képből. Össztűz, Arszi, Keményfej, Csatár, Napcsillantó, Wheele, Délibáb, Mogorva, Jazz, Sziklarúgó, Vágány,  Romboló, Skorponok, Jihaxus, Villámcsapás. Oké még csak egy-egy rész ment le, de elég sokuk sorsa tisztázatlan, sőt van aki az egész ongoingban egy percet sem kapott. Lassacskán elő fognak kerülni?
Igen. Közülük idővel majdnem mind elő fog kerülni, Skorponok kivételével - ő tovább hűsöl valahol a Maximum Dinobotok eseményeinek jutalmaként.

De haladjunk sorban:
Arszi, Csatár - ő mondjuk már fel is bukkant az Optimusz halálában -, Délibáb, Jazz, Sziklaugró, Vágány és Villámcsapás a Kibertronon maradt, akárcsak Romboló, bár ő később átigazol majd az Elveszett Fényre.

Össztűz és Napcsillantó elhagyták a bolygót Rodimuszékkal.

Keményfej is menni akart, de nem szívlelte a társaság zömét, ezért Wheelie-vel karöltve üldözőbe vették Jhiaxust, ők majd Garnakkal - a Rodimusz által begyűjtött idegen és Orionnal bandáznak az Álcázott Robotokban.

Ami pedig Mogorvát illeti... Őt a Garrus-9-ben tartották fogva a Maximum óta, azonban Overlord hatalom átvételélt követően de még a Roncsolók érkezése előtt rejtélyes körülmények között eltűnt a börtönből. Az ő sorsára majd a Többek, mint... derít fényt.

Most komolyabb spoilerek nélkül csak ennyit mondhatok. Meg azt, hogy legyél türelemmel, előbb-utóbb mind fel fognak tűnni...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető daniel86

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 181
  • Karma: +7/-0
Re:Transformers
« Válasz #3933 Dátum: 2015. Szeptember 21., 10:26:46 »
Köszönet az új TF-ért, nagyon olvasmányos volt. Gondoltam, hogy az álcák nem fognak a fenekükön maradni de az nekem is új, hogy Féreg lázítja őket. Portyázó mindig is unszimpatikus karakter volt nekem Optimusz talpnyalója volt mindig is, egy két lábon járó szolgálati szabályzat. Űrdongó egyre karakteresebb, de ez a többiekről is elmondható, lassacskán kialakul ez. Végre újra azt érzem, hogy az alkotók nem nézik a fanokat kisgyermeknek. Csak így tovább  :worship:
"Mikor úgy tekintek magamra mint szorgos diákra, ha az apokalipszis evangéliumáról van szó nyilvánvaló, hogy a Kaszások írták az eredeti testamentumot.,,

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3932 Dátum: 2015. Szeptember 20., 23:58:36 »
Amúgy pár robi mostanában nagyon kikerült a képből. Össztűz, Arszi, Keményfej, Csatár, Napcsillantó, Wheele, Délibáb, Mogorva, Jazz, Sziklarúgó, Vágány,  Romboló, Skorponok, Jihaxus, Villámcsapás. Oké még csak egy-egy rész ment le, de elég sokuk sorsa tisztázatlan, sőt van aki az egész ongoingban egy percet sem kapott. Lassacskán elő fognak kerülni?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3931 Dátum: 2015. Szeptember 20., 23:37:33 »
RiD.

A 2001-es vagy a 2014-es? :badteeth: Viccet félretéve semmi köze hozzá, csak a cím azonos, és ha jót akarsz magadnak ne nézd meg! Komolyan, oltári ciki egy mese.

Kár  :( Van olyan mese TF-ből egyáltalán, ami igazán jó?

Beast Wars, Beast Machines, az Animated talán és a Prine is erős jóindulattal.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3930 Dátum: 2015. Szeptember 20., 23:24:40 »
RiD.

A 2001-es vagy a 2014-es? :badteeth: Viccet félretéve semmi köze hozzá, csak a cím azonos, és ha jót akarsz magadnak ne nézd meg! Komolyan, oltári ciki egy mese.

Kár  :( Van olyan mese TF-ből egyáltalán, ami igazán jó?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3929 Dátum: 2015. Szeptember 20., 23:04:55 »
RiD.

A 2001-es vagy a 2014-es? :badteeth: Viccet félretéve semmi köze hozzá, csak a cím azonos, és ha jót akarsz magadnak ne nézd meg! Komolyan, oltári ciki egy mese.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3928 Dátum: 2015. Szeptember 20., 22:27:14 »
A mese is ugyanezt dolgozza fel, vagy teljesen más? Lehet belekezdek.
Én nem szeretnék választani a két cím közül. Jöhet minden, ami TF  :worship:

Melyik mese?

Legalább annyi különböző TF rajzfilm van, mint képregény.

RiD.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3927 Dátum: 2015. Szeptember 20., 21:17:15 »
A mese is ugyanezt dolgozza fel, vagy teljesen más? Lehet belekezdek.
Én nem szeretnék választani a két cím közül. Jöhet minden, ami TF  :worship:

Melyik mese?

Legalább annyi különböző TF rajzfilm van, mint képregény.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3926 Dátum: 2015. Szeptember 20., 21:09:28 »
Pengeél néha néha feltűnt, pl. Reflektorfényben Jazz (bár az visszatekintés), a v2 egy-két számában is megjelent (az Álcák aszteroida bázisán), most pedig ha jól láttam ott volt a többiek között a Kibertronon. De eddig fontos szerephez nem jutott. Sokkoló háttérbe húzódását én se értem, a Roncsolók végső harcában elvileg ejtett pár szót arról, hogy saját céljai vannak. Overlord visszatér??? Az elég kemény...
Remélem én is, hogy a hangsúly innentől a két új sorozaton lesz, izgalmas! :)
Hajrá HZS!

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3925 Dátum: 2015. Szeptember 20., 21:05:56 »
A mese is ugyanezt dolgozza fel, vagy teljesen más? Lehet belekezdek.
Én nem szeretnék választani a két cím közül. Jöhet minden, ami TF  :worship:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3924 Dátum: 2015. Szeptember 20., 13:35:35 »
Másik klasszikus kérdésem, Féreg mióta tud beszélni.
Féreg mindig is tudott beszélni. Amikor Megatron a Földre hívta Hatlövetet még régen, akkor is Féreg kereste meg a Bárkát. Viszont engem az érdekel, hogy Fülelő vajon mikor engedte el, mert az Autokrácia óta úgy fest, hogy külön váltak.
És egy másik kérdés, hogy Pengeél vajon hol volt a Mennydörgés füzet óta?
A mai füzettel kapcsolatban meg engem már egyre jobban kezdenek irritállni a Szögek. Hol voltak amíg az Autobotok háborúztak az Álcákkal, vagy amíg harcoltak az Űrrel? Most, hogy Optimusz újraformázta a Kibertront nem lenne más dolguk, mint építkezni, de ehelyett csak hőzöngnek, és követelőznek. Tűorr helyében én is kiosztottam volna pár lángost, hogy térjenek már észhez ezek a semmirekellők.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3923 Dátum: 2015. Szeptember 20., 12:02:18 »
1. Köszönöm a TF- Villámcsapást!  :worship:

Remek kis rész volt, egyre nagyobb kedvencem a címszereplő! Nekem sokáig a fürkészek ,,csak' hidegvérű gyilkosok voltak, akik hűen követik Üstököst!  :rolleyes:
Kezdhetnének valamit Égretörővel is...  :brow:
Husáng elég érdekesen néz ki a Színlelő páncél nélkül...  :badteeth:

2.  Köszönöm a TF- Első Regeneráció 94. -et!  :worship:

Galvatron és Ultra Magnus csatáját még sokáig el tudnám nézni... Két titáni alak epikus csatája ez!  :bravo:
És még milyen párharcok vannak hátra, hajjaj!  :brow:

3. Hatalmas köszönet a TF vol. 2. 26. - 27. - 28. - 29. - 30. - 31. -ért ill. a Káosz-ért!  :worship:

Már csak Megatron miatt (is) érdemes volt végig követni ezt a fantasztikus story-t!
Nekem bejön Ramondelli kissé nyers stílusa!  ;)
Nagyágyú is nagyot alakított!  :rolleyes:

4. Köszönöm a TF - Űrdongó-t!  :worship:

Nem semmi, hogy mi lett a címszereplőből is; egyedül kifektette az 5 sztuntikont, ez nem kis fegyvertény!   :blink:

5. Köszönöm a TF - Első Regeneráció nulladik részét is!  :worship:

6. Köszönöm továbbá a teljes Autokráciát!  :worship:

Megatron, mint általában, most is kegyetlen és hidegvérű volt!  :rolleyes:

7. Továbbá köszönöm az Optimusz Fővezér halálát és a két vadonatúj, remek sorozat (MtmtE és RiD) első részeit!  :worship:

Nagyon jónak ígérkezik mindkét sorozat, nagyon várósak a következő részek!  :brow:

Portyázó egyre különösebb (már majdnem olyan számító és érzéketlen, mint Sokkoló), Űrdongó se semmi, Pörgés pedig nagyon beteg!  :badteeth:
Azon én is csodálkozok, hogy Üstökös és Sokkoló mellett Féreg az első számú hangadó az Álcák között!  :dry:
(Vagy csak kivárnak?)  :hehe:
Rodimusz nagyon optimista; remélem, hogy sikerrel jár! Magnus érdekesen látja a világot...  ;D
Ciklon-t is nagyon bírom!  ;)

Most, hogy ,,vége'' a háborúnak, egyre több az intrika, a cselszövés és a háttérben meghúzódó, kétes alak!  :pogo:
A nyers humor és kellő időben elsütött poén is bejön!   :hehe:

Szóval,  nagyon örülök, hogy az oldal TF részlege ennyire beindult és ennyi remek TF képregényt olvashatunk rövid idő alatt!  :ugral:

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3922 Dátum: 2015. Szeptember 20., 11:42:20 »
Köszi az új részt! Álcázott robotok, hm, igaz, hogy az első rész alapján nem lehet megítélni egy egész sorozatot, de szerintem valamivel gyengébb nyitányt produkált, mint a két héttel ezelőtti Többek, mint amiknek látszanak. De az is lehet csak az beszél belőlem  - nem, amúgy nem - hogy egy picit már unom ezeket a robikat: Űrdongó, Acélfej, Jazz, Portyázó. Egyszerűen Űrdongót, mint vezért nem tudom komolyan venni. Portyázót karakterét egyedül az menti fel, hogy az ő "erkölcsi alásüllyedése" kifejezetten érdekes, és hihető ebben a jelenlegi Kibertroni konfliktusban. 

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3921 Dátum: 2015. Szeptember 20., 10:39:29 »
Ez is érdekesen indult, Űrdongó egyre keményebb. nem sokat vacilállt vele, hogy lerobbantsa Szörnybika fejét. Viszont Portyázót egyre kevésbé tudja kordában tartani.  Másik klasszikus kérdésem, Féreg mióta tud beszélni. Eddig csak egy lebútított csicskája volt Fülelőnek aki Hijjj-Hijjjben kimerült. Furcsálom, hogy ő állt az élükre, főleg úgy, hogy ott van Sokkoló, Fülelő és Űstökös is. Megatron amúgy merre jár. Összetörve tekereg a pusztában Tisztogatók roncsait taposva?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3920 Dátum: 2015. Szeptember 18., 00:32:52 »
A magyarral, hogy szar. Az angollal semmi.

Nem elérhető roberto

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 414
  • Karma: +5/-0
Re:Transformers
« Válasz #3919 Dátum: 2015. Szeptember 18., 00:19:49 »
Mi a baj az eredeti szinkronnal?