Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889591 alkalommal)

0 Felhasználó és 65 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3798 Dátum: 2015. Augusztus 09., 13:36:49 »
HC-ról nem tudok, de TPB formában megjelent, olyan 16-20 dolcsi körül mozog az emlékeim szerint.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3797 Dátum: 2015. Augusztus 09., 12:14:05 »
 :worship: Köszönöm ezt a részt! Egyszerűen tökéletes volt, imádom. Minél hamarabb be kell szereznem. Van belőle különálló HC kiadás?

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3796 Dátum: 2015. Augusztus 09., 11:25:38 »
Na ez nagyon  izgalmas zárlata volt az Autokráciának. És Metroplex is megvillantotta magát, sőt akcióba került. Szuper:) Köszi a fordítást!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3795 Dátum: 2015. Augusztus 05., 15:18:39 »
Az Autokráciát nem is sorolom a "moslékolásba" csak így jött ki a mondat...

Nézegettem most a miniket amik a v2-höz kapcsolódnak és felvezetik a káoszt, a Sötétség szívét kivéve talán mind jobb mint a v2. Vicces, hogy a sorozat mégis ennyire vontatott lett. Csodálkozom, hogy nem kaszálták el 10 rész után.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3794 Dátum: 2015. Augusztus 05., 13:47:44 »
Az Autokráciát nem is sorolom a "moslékolásba" csak így jött ki a mondat...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3793 Dátum: 2015. Augusztus 05., 10:29:24 »
Nem. Ne is reménykedj. A következő két hétben az Autokrácia 4. és a TF 31 lesz soron.

SZERK.: Részint, hogy végre letudjam ezt a "moslékolást", részint, mert a Regen következő része még készül.

Kár. Bár mondjuk az Autokrácia szerintem kifejezetten jó történet.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3792 Dátum: 2015. Augusztus 04., 19:36:23 »
Nem. Ne is reménykedj. A következő két hétben az Autokrácia 4. és a TF 31 lesz soron.

SZERK.: Részint, hogy végre letudjam ezt a "moslékolást", részint, mert a Regen következő része még készül.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Augusztus 04., 22:56:42 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3791 Dátum: 2015. Augusztus 04., 19:21:48 »
Jövő héten úgye regen?  ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3790 Dátum: 2015. Augusztus 04., 10:16:33 »
Igen. Véleményem szerint azt szimbolizálja, ahogy a Mátrix kapcsolatba lépett a Vektor Szigmával és kiűzte belőle a Sötétség Szívének erejét.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3789 Dátum: 2015. Augusztus 04., 09:22:25 »
Köszi a legutóbbi frissítést. 1 gyors kérdésem azért lenne a 22 lap szándékosan üres??

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3788 Dátum: 2015. Augusztus 04., 01:10:02 »
A földi szálhoz visszatérve számomra kicsit erőltetett ez Svindli-Spike paktum. Próbálom fejben sorrendbe tenni a több éve futó Ongoing eseményeit és én úgy emlékszem, hogy Svindlit Optimusz kilapította, majd (feltételezhetően) az Égfigyelők hűvösre tették a Sztuntikonokkal együtt. Akkor hogyan lehetett  Észak-Koreában? Mert az Álcák ugye akkor szöktek meg, amikor Optiék pont Koreában voltak. :nemtudom:
Lényegében nem mondták ki, hogy Svindlit el kapták-e a Monstruktor-incidens során. Kapott pár pofont, az biztos, de az utolsó képkockán, amin szerepel, épp maga közli, hogy le kell lépnie onnan. Ha azt feltételezzük, hogy sikerült meglógnia - tudom, irreális, de akkor is - úgy kijelenthetjük, hogy ott lehetett Észak-Koreában.

Ès ez a Föld gyermekei, vagy minek a vezetője egy Álca báb? Már miért is? Az anti-kibertroniak csoportja képtelen volt kitermelni egy emberi vezetőt?
Ben Simmons karaktere az egyetlen, aminek több-kevesebb értelme volt a történetben, de legalábbis szellemiségében passzolt a furmani időkhöz. Ha végig gondolod, Simmons voltaképp az álcák eszköze volt, és abból a szempontból az ő malmukra hajtotta a vizet, hogy folyamatosan szította az ellentétet a kormány és a közvélemény között, így kvázi ellehetetlenítette, hogy legális paktum formájában kössön megállapodást az USA az autobotokkal, tehát így sem hagyván nyugtot nekik.

És miért akarta Svindli megöletni Portyázót, amikor ő teljesen más ügyben nyomozott? Ezzel csak azt érte el, hogy felhívta magára a figyelmet.
Svindli igazándiból azért akarta kinullázni Portyázót, mert - ha jól értettem - akkor Spike az egyik tőle szervált fegyverrel nyírta ki Bokszolót, és alighanem el akarta kerülni, hogy az autobotok rájöjjenek, milyen játékot játszik a háttérben. Részlet kérdés, hogy épp a saját marhasága fedte fel, hogy érintett a dologban.

Amúgy köszönöm a fordítást és remélem, hogy a soronkövetkező füzetek tényleg olyan jók lesznek, mint amilyennek mondjátok, mert egyre inkább kezdem elveszteni a TF-ek iránti érdeklődésemet.  :(
Még egy utolsó Costa van. Azt valahogy éld túl. Utána jön lényeg...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3787 Dátum: 2015. Augusztus 04., 00:50:58 »
Köszi az TF-et! Szerintem egyáltalán nem volt rossz rész. A rajzok továbbra is jók, illene a sötét sztorihoz. Inkább maximum túl kiszámítható volt a zárlat, ahogy benne a szálakat elvarrták. Meg úgy éreztem, a füzet olvasása közben, hogy nem véletlenül volt az elején az az összefoglalás Arsi, Keményfej részéről. Már-már szájbarágósan. Hogy mi is az a sötétség szíve, és mi ellen harcolnak, mert annyira kaotikus volt és egyben homályos a dolog, hogy kellett erre pár oldalt áldozni, hogy az olvasó fejében összeálljon a dolog. De ezen kívül szórakoztató olvasmány volt szerintem. Persze el nem tudom mondani, mennyire várom a MTMTE-et:)   

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3786 Dátum: 2015. Augusztus 03., 19:18:31 »
A földi szálhoz visszatérve számomra kicsit erőltetett ez Svindli-Spike paktum. Próbálom fejben sorrendbe tenni a több éve futó Ongoing eseményeit és én úgy emlékszem, hogy Svindlit Optimusz kilapította, majd (feltételezhetően) az Égfigyelők hűvösre tették a Sztuntikonokkal együtt. Akkor hogyan lehetett  Észak-Koreában? Mert az Álcák ugye akkor szöktek meg, amikor Optiék pont Koreában voltak. :nemtudom: Ès ez a Föld gyermekei, vagy minek a vezetője egy Álca báb? Már miért is? Az anti-kibertroniak csoportja képtelen volt kitermelni egy emberi vezetőt?
És miért akarta Svindli megöletni Portyázót, amikor ő teljesen más ügyben nyomozott? Ezzel csak azt érte el, hogy felhívta magára a figyelmet.
Amúgy köszönöm a fordítást és remélem, hogy a soronkövetkező füzetek tényleg olyan jók lesznek, mint amilyennek mondjátok, mert egyre inkább kezdem elveszteni a TF-ek iránti érdeklődésemet.  :(

Tudja a fene mit kevertek itt össze benen. Szerintem már nem is fog kiderülni. Gyanítom alig hiszi mindenki, hogy túllegyen ezen. Amúgy nem vagy vele egyedül ennek a francos ongoingnak hálla egy értelmesebb TF részt vagy egy Regent úgy várok mindig mint egy falat kenyeret. :D Meg se gobdoltam, hogy ilyen ötletekből ekkora szemetet sikerül összehozni. :D

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3785 Dátum: 2015. Augusztus 03., 17:52:37 »
A földi szálhoz visszatérve számomra kicsit erőltetett ez Svindli-Spike paktum. Próbálom fejben sorrendbe tenni a több éve futó Ongoing eseményeit és én úgy emlékszem, hogy Svindlit Optimusz kilapította, majd (feltételezhetően) az Égfigyelők hűvösre tették a Sztuntikonokkal együtt. Akkor hogyan lehetett  Észak-Koreában? Mert az Álcák ugye akkor szöktek meg, amikor Optiék pont Koreában voltak. :nemtudom: Ès ez a Föld gyermekei, vagy minek a vezetője egy Álca báb? Már miért is? Az anti-kibertroniak csoportja képtelen volt kitermelni egy emberi vezetőt?
És miért akarta Svindli megöletni Portyázót, amikor ő teljesen más ügyben nyomozott? Ezzel csak azt érte el, hogy felhívta magára a figyelmet.
Amúgy köszönöm a fordítást és remélem, hogy a soronkövetkező füzetek tényleg olyan jók lesznek, mint amilyennek mondjátok, mert egyre inkább kezdem elveszteni a TF-ek iránti érdeklődésemet.  :(
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3784 Dátum: 2015. Augusztus 03., 10:18:33 »
Vége a Káosznak. Már csak 1 Costa rész, és következik a Roberts-Barber korszak! :D


Köszönet a fordításért.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Van még egy Costa rész?  :headscratch:

Még van egy epilógusa ennek a moslékolásnak. :D

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3783 Dátum: 2015. Augusztus 03., 08:34:00 »
Vége a Káosznak. Már csak 1 Costa rész, és következik a Roberts-Barber korszak! :D


Köszönet a fordításért.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Van még egy Costa rész?  :headscratch:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3782 Dátum: 2015. Augusztus 03., 07:35:18 »
Köszi az észrevételeket, ki lesznek javítva, amint tudom.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3781 Dátum: 2015. Augusztus 03., 07:34:32 »
Az Autokrácia 3-ik számában a 23-ik oldalon van egy kis elírás mikor Üstökös Acélfejhez beszél...gondoltam szólok...most olvastam csak el azt a részt és nagyon tetszett, köszönöm  :)
Sosem akartam a tévedhetetlen fordító szerepében tetszelegni, úgyhogy megesik az ilyesmi. Ha valahol hibába ütköztök, akkor nyugodtan jelezzétek felém és javításra kerül. Légy szíves írd már le, hogy mire bukkantál, és akkor orvosolom a problémát.

Üstökös mondja Acélfejnek, idézem: "Már sem vagy olyan nagy és erős a rettenthetetlen vezéred nélkül...."     -szóval erre gondoltam...

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3780 Dátum: 2015. Augusztus 03., 01:47:41 »
Vége a Káosznak. Már csak 1 Costa rész, és következik a Roberts-Barber korszak! :D


Köszönet a fordításért.  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3779 Dátum: 2015. Augusztus 02., 23:59:13 »
Számomra eléggé kaotikus lett. Minden harcot lezavartak két képkockában. Most hogy minden megvan magyarul, majd átrágom magam rajta.
Hiba:
Rodimusz: A mátrix. Muszály...

http://helyesiras.blog.hu/2007/05/03/muszaj

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3778 Dátum: 2015. Augusztus 02., 23:44:59 »
Számomra eléggé kaotikus lett. Minden harcot lezavartak két képkockában. Most hogy minden megvan magyarul, majd átrágom magam rajta.
Hiba:
Rodimusz: A mátrix. Muszály...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3777 Dátum: 2015. Augusztus 02., 21:06:17 »
Az Autokrácia 3-ik számában a 23-ik oldalon van egy kis elírás mikor Üstökös Acélfejhez beszél...gondoltam szólok...most olvastam csak el azt a részt és nagyon tetszett, köszönöm  :)
Sosem akartam a tévedhetetlen fordító szerepében tetszelegni, úgyhogy megesik az ilyesmi. Ha valahol hibába ütköztök, akkor nyugodtan jelezzétek felém és javításra kerül. Légy szíves írd már le, hogy mire bukkantál, és akkor orvosolom a problémát.

Ciklon támadása, miért is minden előzmény nélkül, hogyan? Keményfej honnan került elő?
A Ciklon és Keményfej dolog kb. ugyanarra vezethető vissza. Nagyjából azt szimbolizálja, hogy a Sötétség Szíve nem ad korlátlan
hatalmat az elme felett. Ahogy Keményfejnek sikerült kitörnie a kontroll alól - ezt követően kaparta össze Arszit újra és indultak el a Kibertron felé -, kb. Ciklonnak is ugyanúgy sikerülhetett leráznia magáról Galvatron béklyóit. Egyébként Ciklon motivációra még visszatérünk majd, ugyanis ő is állandó főszereplője lesz a MTMTE-nek.

Spoiler veszély!
Finoman szólva, de amellett, hogy jó pár poént lelő - főként az első két füzetből - mégsem árul el szinte semmit...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3776 Dátum: 2015. Augusztus 02., 18:26:47 »
Spoiler veszély!
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3775 Dátum: 2015. Augusztus 02., 18:03:37 »
Nem lett jobb a Káosz, mióta legutóbb olvastam.  :dry:

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3774 Dátum: 2015. Augusztus 02., 15:14:26 »
Az Autokrácia 3-ik számában a 23-ik oldalon van egy kis elírás mikor Üstökös Acélfejhez beszél...gondoltam szólok...most olvastam csak el azt a részt és nagyon tetszett, köszönöm  :)

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3773 Dátum: 2015. Augusztus 02., 12:05:48 »
Köszi az új részt. Mondhatni hát végre túl vagyunk rajta. Sokkal többet ki lehetett volna hozni a Káosz végjátékából, mint ami kijött. Egy épkézláb harc pl. Galvatron és Optimus között, Megatron és az Űr között. Arsi kibelezhette volna megint Jihaxust.  :hehe: stb. Érdekes, hogy Megatron elég erős volt hozzá, hogy feltartsa, megsebezze sőt még az elméjére irányuló támadásokat is visszaverte. A vége pedig egy totális katyvasz. Ciklon támadása, miért is minden előzmény nélkül, hogyan? Keményfej honnan került elő? Egy csomó ponton nem érteni mi történik és ki mit miért csinál. Ki halt meg ki élte túl mi van? Pont olyan mit az egész sorozat volt. Remélem a epilógus után végre belecsapunk a lecsóba valami normális történettel.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3772 Dátum: 2015. Július 30., 10:41:07 »
Ez szomorú. Kb az egész v2 a káosz felvezetése volt. Valami kiterjedt befejezeést megérdemelt volna ha már végigszenvedtük ezt a dög unalmat 30 füzeten át.
Szerintem ez az egész Káosz csak arról szólt, hogy "valamivel lőjük tarkón a sorozatot, és indítsunk egy új helyzetből, mert a helyzet már kétségbeejtően vacak". Ezzel gyakorlatilag átvariáltak mindent, és felállítottak egy vadonat új status quot, amire Roberts és Barber azóta is vidáman építkezik. Costa legnagyobb hibája az volt, hogy fogalma sem volt, mit kezdjen az alakváltó óriásrobotok koncepciójával, így az egész v2 elég izzadtságszagú.

Finoman szólva. Voltak jó ötletei de egyiket sem tudta kiteljesíteni. Villámcsapás karaktere és a benne bekövetkező változások, Dongó mint vezér, Nagyágyú Rodimussá vállása. ezek mind jók voltak, de minden jó tötletébe belefult. A legtöbb álcát idióta marhává degradálta akiknek nincs önálló ötlete, arra, hogy mit csináljanak Megatron nélkül, az autobotok nagy része töketlen idióta vagy valami örjöngő marha. Még a nagy cselszövő Üstökös is csak annyira képpes Megatron távollétében, hogy fel alá mászkál a nyakában a Matrixxal mint valami bizsuval. Jazz emberölését és ezt a báziségetést pl. sokkal jobban ki lehetett volna dolgozni. Az esetek többségében annyiról van szó a fejezetekben, hogy meditálnak a semmit vagy 4-5 autobot nem bír 4-5 álcával. Hogy őszinte legyek szerintem a sorozat 80% szar és kuka az egész. :D Egy két ötlet van amit érdemes megtartani belőle és továbbgondolni.

Costa legnagyobb hibája az volt, hogy fogalma sem volt, mit kezdjen az alakváltó óriásrobotok koncepciójával, így az egész v2 elég izzadtságszagú.

Ajánlom ezt a cikket: http://news.tfw2005.com/2011/12/08/idw-transformers-comic-writer-mike-costa-reflects-on-transformers-173922
Faszikám rendesen elkapálta magát a TF-rajongók szemében...

Csak egy picit. :D

Ha a v2-nek vége mi jön MTMTE vagy a RID?
Mindkettő.
SZERK.:
Azt azért hozzá teszem, hogy nagyon kíváncsi vagyok már, miként fogadjátok az íróváltás utáni új sorozatokat, mert azt hiszem eléggé felspannoltunk benneteket azokkal, akik  már olvasták a sorozatokat...

Egy egy részt olvastam de nem igazán merek nyilatkozni mert az összefüggő történeteket nem ismerem. Mindenképp kíváncsi leszek!

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3771 Dátum: 2015. Július 30., 10:00:03 »
Costa legnagyobb hibája az volt, hogy fogalma sem volt, mit kezdjen az alakváltó óriásrobotok koncepciójával, így az egész v2 elég izzadtságszagú.

Ajánlom ezt a cikket: http://news.tfw2005.com/2011/12/08/idw-transformers-comic-writer-mike-costa-reflects-on-transformers-173922
Faszikám rendesen elkapálta magát a TF-rajongók szemében...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3770 Dátum: 2015. Július 29., 20:24:43 »
Ez szomorú. Kb az egész v2 a káosz felvezetése volt. Valami kiterjedt befejezeést megérdemelt volna ha már végigszenvedtük ezt a dög unalmat 30 füzeten át.
Szerintem ez az egész Káosz csak arról szólt, hogy "valamivel lőjük tarkón a sorozatot, és indítsunk egy új helyzetből, mert a helyzet már kétségbeejtően vacak". Ezzel gyakorlatilag átvariáltak mindent, és felállítottak egy vadonat új status quot, amire Roberts és Barber azóta is vidáman építkezik. Costa legnagyobb hibája az volt, hogy fogalma sem volt, mit kezdjen az alakváltó óriásrobotok koncepciójával, így az egész v2 elég izzadtságszagú.
Ha a v2-nek vége mi jön MTMTE vagy a RID?
Mindkettő.
SZERK.:
Azt azért hozzá teszem, hogy nagyon kíváncsi vagyok már, miként fogadjátok az íróváltás utáni új sorozatokat, mert azt hiszem eléggé felspannoltunk benneteket azokkal, akik  már olvasták a sorozatokat...
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 30., 08:04:12 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3769 Dátum: 2015. Július 29., 14:34:02 »
Hát nekem az egész v2-ből pont a Káosz a legértelmetlenebb... A Menasor-os sztori tetszett, az Álcák bosszúja is jó volt, most a Rendőrségi bevetés dettó. De a kibertroni vonal számomra túl erőltetett, ezt már említettem egyszer.
Portyázó kezében mi az az autobot jeles cucc az utolsó oldalon? Spike is azt figyelte az asztalon. Hirtelen az az "adatpecek" jutott eszembe a Roncsolók sztori végéről, amin az Equitas jegyzőkönyvek vannak. Egyértelmű a párhuzam Spike esetével szerintem