Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886626 alkalommal)

0 Felhasználó és 69 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3738 Dátum: 2015. Július 14., 15:56:59 »
Továbbra is egy fájó pontom, hogy nem Rodimus küzd meg Galvatronnal. Az alternativ Rodimus eléggé odatette magát. Ciklon és Ostor nélkül Galvatronnak bukta.

Most jut eszembe, hogy ez a Rodimusz volt kikötve a WTC tornyaihoz, szegény. Viszont fura, hogy Galvatron nem vette magához a Mátrixát, de legalább megmaradt Nagyágyúnak.
Szerintem az megint egy másik Galvatron és Rodimus.Mert ott Szökkenő még élt itt meg már halott.


Az egy másik zöld helikopter volt:
http://tfwiki.net/wiki/Crossblades_(G1)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3737 Dátum: 2015. Július 14., 13:33:52 »
Továbbra is egy fájó pontom, hogy nem Rodimus küzd meg Galvatronnal. Az alternativ Rodimus eléggé odatette magát. Ciklon és Ostor nélkül Galvatronnak bukta.

Most jut eszembe, hogy ez a Rodimusz volt kikötve a WTC tornyaihoz, szegény. Viszont fura, hogy Galvatron nem vette magához a Mátrixát, de legalább megmaradt Nagyágyúnak.

Szerintem az megint egy másik Galvatron és Rodimus.Mert ott Szökkenő még élt itt meg már halott.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3736 Dátum: 2015. Július 14., 12:05:28 »
Továbbra is egy fájó pontom, hogy nem Rodimus küzd meg Galvatronnal. Az alternativ Rodimus eléggé odatette magát. Ciklon és Ostor nélkül Galvatronnak bukta.

Most jut eszembe, hogy ez a Rodimusz volt kikötve a WTC tornyaihoz, szegény. Viszont fura, hogy Galvatron nem vette magához a Mátrixát, de legalább megmaradt Nagyágyúnak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3735 Dátum: 2015. Július 14., 11:27:38 »
Továbbra is egy fájó pontom, hogy nem Rodimus küzd meg Galvatronnal. Az alternativ Rodimus eléggé odatette magát. Ciklon és Ostor nélkül Galvatronnak bukta.

A visszaemlékezésben jól láttam, hogy Vadlény is a zombotok közt volt? Pedig ő szinlelő nem? Őket üstökös annak idején nem ölte meg.

Nagyon várom már a következő részt. Nagyok kíváncsi leszek Husáng és Rodimus közt mi zajlik majd. Eleve Furman kedvenc párharcai. Össztűz-Fülelő, Ultra Magnus-Galvatron, Omega-Monstruktor. Bár mivel az előző füzetben még csak akkor kezdték kupék a beszivárgó műveletüket, gondolom ez leginkább a füzet végén lesz esedékes a Rodimus Husáng kör.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3734 Dátum: 2015. Július 13., 23:31:55 »
Nem hülyeség. A hegy Boltax, ami az összegyűjtött tudás tárolóhelye. A robi pedig csak báb, amit egyébként Megatron is kivégzett a szóbanforgó részben. Arra én is kíváncsi vagyok mikor történt a Jhiaxus-os eset! Ekkor lenyúlta a félkész Alapbázist, és amit Üstökös szerzett meg az már egy teljesebb verzió volt?
Ebben van valami, mert ha megnézitek, a bejáratnál ugyanolyan robotok állnak. Valószínűleg csak Boltax megtestesülését szimbolizálják. Ami az alapbázis ellopását illeti, szerintem ezt átvitt értelemben kell érteni. Így utólag visszatekintve lehet, hogy szerencsésebb szóhasználat lett volna a "kifosztás", hisz nem lopja el az egészet, csak részleteket belőle, mint az élet teremtése - igen, itt a 2. generációban szereplő csicskáira kell gondolni, akik hamarosan itt is tiszteletüket teszik majd - illetve a saját létére utaló bizonyítékok...

Igen, utánanézve a tfwikin sok ilyen arany c3po boltax droid van. És akkor alapbázis nem azonos azzal a tudástárral ami Rodimusz is említett, hogy onnan ismeri Galvatront?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3733 Dátum: 2015. Július 13., 23:17:21 »
Nem hülyeség. A hegy Boltax, ami az összegyűjtött tudás tárolóhelye. A robi pedig csak báb, amit egyébként Megatron is kivégzett a szóbanforgó részben. Arra én is kíváncsi vagyok mikor történt a Jhiaxus-os eset! Ekkor lenyúlta a félkész Alapbázist, és amit Üstökös szerzett meg az már egy teljesebb verzió volt?
Ebben van valami, mert ha megnézitek, a bejáratnál ugyanolyan robotok állnak. Valószínűleg csak Boltax megtestesülését szimbolizálják. Ami az alapbázis ellopását illeti, szerintem ezt átvitt értelemben kell érteni. Így utólag visszatekintve lehet, hogy szerencsésebb szóhasználat lett volna a "kifosztás", hisz nem lopja el az egészet, csak részleteket belőle, mint az élet teremtése - igen, itt a 2. generációban szereplő csicskáira kell gondolni, akik hamarosan itt is tiszteletüket teszik majd - illetve a saját létére utaló bizonyítékok...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3732 Dátum: 2015. Július 13., 22:06:06 »
Nem hülyeség. A hegy Boltax, ami az összegyűjtött tudás tárolóhelye. A robi pedig csak báb, amit egyébként Megatron is kivégzett a szóbanforgó részben. Arra én is kíváncsi vagyok mikor történt a Jhiaxus-os eset! Ekkor lenyúlta a félkész Alapbázist, és amit Üstökös szerzett meg az már egy teljesebb verzió volt?

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3731 Dátum: 2015. Július 13., 18:13:38 »
A 48. rész szerint Boltax maga a hegy. (lehet hülyeség)

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3730 Dátum: 2015. Július 13., 16:01:49 »
De Jhiaxus megölte azokat a botokat, akkor Boltax hogy élhetett az alapbázis füzetben?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3729 Dátum: 2015. Július 13., 14:07:02 »
Ezt a részt már korábban olvastam angolul.Tehát ez a Halálhozó féle eset az UK-ban tötént? Amúgy váltig nem értem ha ott volt Maximus miért nem kértek segitséget? Kizátnak tartom, hogy semmiféle kommunikációs eszköze sem volt. És ugye hagyta, hogy meghaljon Buster... Amúgy Tehát akkor a nagy J egyike volt az Alapbázis épitőinek. Ez egy komoly fordulat. Gondolom ez a sötét antimátrix is utalás volt.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3728 Dátum: 2015. Július 12., 14:03:22 »
Dehogy halt meg. Maximus megmentette a mellkasrekeszében. De a síelős rész után már tényleg nem szerepelt többet. Ironikus hogy egy autómosóban, Féreg által hal meg, ez utalás az Agymosó autómosó című részre.

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3727 Dátum: 2015. Július 12., 13:10:55 »
Én úgy emlékeztem, hogy Buster meghalt a régi füzetben. Kihűlt a sarkkörön, ahol a Légibotok rátaláltak.

Talán még egy későbbi részben is szerepel, ahol Spike-ot megtámadja Vicsorgó és Boncoló.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3726 Dátum: 2015. Július 12., 12:37:15 »
Hálás köszönet a mai Reg One rész fordításért.  :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3725 Dátum: 2015. Július 12., 12:02:16 »
Én is köszönöm az új füzetet! Sok mindenre választ kaptunk (és számomra sok új kérdés is felmerűlt).
Én úgy emlékeztem, hogy Buster meghalt a régi füzetben. Kihűlt a sarkkörön, ahol a Légibotok rátaláltak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3724 Dátum: 2015. Július 12., 11:05:48 »
Imádom ezt a részt, köszönöm a fordítást!
Bustert sajnáltam, gyerekként nagyon szerettem a karakterét.

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3723 Dátum: 2015. Július 09., 14:47:13 »
Köszi azt a kis MTMTE előzetest...annyira jó lenne ha a filmekből is ilyen tartalom/színvonal tárulna elénk mint ami a képregényeket is jellemzi...
Én még egy Costás részt is szivesebben elolvasok újra mint hogy vmelyik filmet újból megnézzek!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3722 Dátum: 2015. Július 06., 00:57:04 »
Wow, nagyszerű ez a kis teaser, a fordítás pedig remek lett! Na igen, körülbelül ilyen dialógusokra lehet számítani Kanyartól (meg a füzettől úgy általában).

Köszi ezt a kis előzetest! Tetszik, hogy Agytröszt a régi játékokhoz kiadott tech spec-t és rubsign-ot mutat fel. Ez a rajzstílus viszont  nem tetszik. Mi ütött Milne-be? :-\
Milnéé gyönyörű lesz, és amióta a 2. évadban Joana LaFuente vette át a színezést Josh Burchamtól, még jobban néznek ki az MTMTE füzetei, ha ő rajzolja.
Érdekes, hogy Roche ugyan mindig rajzol MTMTE címlapot, de csak az 1. és a 6. részt(na az is egy epikus füzet lesz!) illusztrálta ő.

A Death of Optimus Prime végén Optimusz immár ismét Orion Paxként eltűnik az űrben. Később még viszontlátjuk?

Elsősorban a RIDben lesz látható, de néha az MTMTEben is vendégszerepel. Barber a RIDben (vagy a Punishment című 1 részes különszámban) próbálja árnyalni a karakterét több-kevesebb sikerrel.
Amikor meg Robertshez kerül és nem csak epizodista lesz, hanem sokat van jelen (pl. a Shadowplay című 3 részesben vagy a 2. évad elején szintén 3 részben) akkor kb olyasmi karakterábrázolásra számíthatsz, mint a Káosz Teória volt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 06., 01:08:05 írta iktriad »

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3721 Dátum: 2015. Július 06., 00:35:16 »
A Death of Optimus Prime végén Optimusz immár ismét Orion Paxként eltűnik az űrben. Később még viszontlátjuk?

Soha többé. Hagyják a karaktert elkallódni.  :tf-optimus:

Nem lepődtem volna meg. IDW vonalon eddig egy nulla szerintem.

Köszi a válaszokat!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3720 Dátum: 2015. Július 06., 00:28:11 »
Természetesen, méghozzá igen hamar. Egy ilyen kaliberű karaktert érezhető volt, hogy nem dobnak kukába, így már a Robots in Disguise 6. számában vissza is köszönt, és utána is főként a RiD vonalán mozgott.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3719 Dátum: 2015. Július 06., 00:25:36 »
A Death of Optimus Prime végén Optimusz immár ismét Orion Paxként eltűnik az űrben. Később még viszontlátjuk?

Soha többé. Hagyják a karaktert elkallódni.  :tf-optimus:

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3718 Dátum: 2015. Július 06., 00:22:10 »
A Death of Optimus Prime végén Optimusz immár ismét Orion Paxként eltűnik az űrben. Később még viszontlátjuk?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3717 Dátum: 2015. Július 05., 22:03:57 »
Belé semmi. A MTMTE legelső számát Roche rajzolta, Milne csak a másodiktól jött a képbe.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3716 Dátum: 2015. Július 05., 21:47:00 »
Köszi ezt a kis előzetest! Tetszik, hogy Agytröszt a régi játékokhoz kiadott tech spec-t és rubsign-ot mutat fel. Ez a rajzstílus viszont  nem tetszik. Mi ütött Milne-be? :-\
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3715 Dátum: 2015. Július 05., 21:03:06 »
Ha már ennyire Roberts humora és Kanyar felé terelődött a téma akkor íme egy kis ízelítő a Transformers - Többek, mint aminek látszanak 01-ből (nagyításért katt a képre):
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3714 Dátum: 2015. Július 05., 14:42:48 »

Úgy ahogy mondod, szeptembertől jönnek az új címek. Ez a meglátás szerintem is helytálló, most, hogy a MTMTE ismeretében tekintek vissza a Káoszra. Ha történet írói felosztását nézem, erős a gyanúm, hogy Costa itt már csak mint ötletgazda vett részt a dologban, mert a dialógusok pergőssége erősen Robertsre vall.
Roberts egyik hatalmas erénye, hogy rendkívül fordulatos történeteket tud papírra vetni, és olyan ötleteket lő el, hogy a hajam leteszem tőle néha - mint pl. amikor az Elveszett fény legénységének egyik megbecsült tagjáról kiderült, hogy igazából nem tudni mióta álca kettős ügynök, és még sorolhatnám, de inkább majd mindent a maga idejében. A másik remek tulajdonsága, hogy képes Costával szemben egyszerre sok szereplővel zsonglőrködni, és nem igazán jellemző rá ez a "Pokéformers" hangulat, amit Costa hozott össze - esküszöm, pár helyütt már azt vártam, hogy az aktuális "gőzöm-sincs-eddig-hol-volt-de-most-itt-van" típusú felbukkanáskor valamelyik karakter kezében ott lesz egy piros-fehér labda... Ezzel pedig együtt jár, hogy rengeteg kevésbé ismert karaktert hoz be akiknek rendszeresen kell nevet kiagyalni - szegény Ambulonnal még mindig nem vergődtem zöld ágra, miután orvos/mentő de van már Mentő, Riadó és Roham is a listákon... - úgyhogy lesz pár új arc a sztoriban. Kanyar amúgy hatalmas arc, az idióta humora nagyon sokszor feldobja a hangulatot...
Ambulonra adja magát az Ambuláns név, ha még nem adtál neki nevet. :D És ami Roberts sztorijait illeti 3 és fél éve írja az MTMTEt, de nem hogy rosszabb lenne a színvonal, hanem még mindig emeli azt. A 40. szám pl. egyszerűen zseniális. Majdnem megkönnyeztem, pedig semmi drámai nem történik benne. Na ez James Roberts! 


Hivatalosan most Fülelő a góré az Álcák között, igaz Galvatron sokkal aktívabb.
Ez mondjuk jogos, viszont ahogy írtad is, Galvatron a nagyobb szarházi, emellett meg... Fülelő mint vezér? Hát ezt viszont nehezen tudom hová tenni...
Galvatron a sokkal nagyobb szarházi, míg Fülelő kvázi a szakrális vezér. :D  Mondjuk ha minden igaz a jövő heti (már nem) RID egyik főszereplője Fülelő lesz, kíváncsi leszek ő mennyire szemétkedik majd Kozmosszal(a másik főszereplővel).
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05., 15:14:49 írta iktriad »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3713 Dátum: 2015. Július 05., 13:07:12 »
Köszönet a fordításért. Kiváncsi vagyok, hogy Roberts mennyire volt ebben a számban benne, mint író. Szerintem az első 2 oldal volt össz-vissz az övé... Ott az MTMTE számos kulcsszereplője előkerül már, plusz ott találunk poénokat, ami majd Robertsre nagyon jellemző lesz. Nagyon tetszik Swerve(most már Kanyar) magyar neve. :D
 :worship: :worship: :worship:
Az MTMTE (és a RID) előreláthatólag szeptemberben indul a Hálózsákon?
Úgy ahogy mondod, szeptembertől jönnek az új címek. Ez a meglátás szerintem is helytálló, most, hogy a MTMTE ismeretében tekintek vissza a Káoszra. Ha történet írói felosztását nézem, erős a gyanúm, hogy Costa itt már csak mint ötletgazda vett részt a dologban, mert a dialógusok pergőssége erősen Robertsre vall.
Roberts egyik hatalmas erénye, hogy rendkívül fordulatos történeteket tud papírra vetni, és olyan ötleteket lő el, hogy a hajam leteszem tőle néha - mint pl. amikor az Elveszett fény legénységének egyik megbecsült tagjáról kiderült, hogy igazából nem tudni mióta álca kettős ügynök, és még sorolhatnám, de inkább majd mindent a maga idejében. A másik remek tulajdonsága, hogy képes Costával szemben egyszerre sok szereplővel zsonglőrködni, és nem igazán jellemző rá ez a "Pokéformers" hangulat, amit Costa hozott össze - esküszöm, pár helyütt már azt vártam, hogy az aktuális "gőzöm-sincs-eddig-hol-volt-de-most-itt-van" típusú felbukkanáskor valamelyik karakter kezében ott lesz egy piros-fehér labda... Ezzel pedig együtt jár, hogy rengeteg kevésbé ismert karaktert hoz be akiknek rendszeresen kell nevet kiagyalni - szegény Ambulonnal még mindig nem vergődtem zöld ágra, miután orvos/mentő de van már Mentő, Riadó és Roham is a listákon... - úgyhogy lesz pár új arc a sztoriban. Kanyar amúgy hatalmas arc, az idióta humora nagyon sokszor feldobja a hangulatot...

Hivatalosan most Fülelő a góré az Álcák között, igaz Galvatron sokkal aktívabb.
Ez mondjuk jogos, viszont ahogy írtad is, Galvatron a nagyobb szarházi, emellett meg... Fülelő mint vezér? Hát ezt viszont nehezen tudom hová tenni...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3712 Dátum: 2015. Július 05., 12:50:10 »
Mondjuk lehetett a Kibertronon is. Ha már úgyis otthon voltak, hazaugrott érte.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3711 Dátum: 2015. Július 05., 12:48:10 »
Egyfajta vírus, amivel az Űr magához húzta az álcákat, hogy átadják magukat neki. Megatron persze megmutatta, hogy ő olyan tápos, hogy senki sem állhat az útjába... A páncél mibenlétére meg nem adnak magyarázatot. Van és kész. Ami mondjuk nevetséges. Egy Apex fekszik Omega 1xx-es raktárában. Akkor mi a kankósért nem húzta magára Optimusz, amikor az Álcák bosszújában Megatron ellen indult?
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3710 Dátum: 2015. Július 05., 12:47:26 »
Köszönet a fordításért. Kiváncsi vagyok, hogy Roberts mennyire volt ebben a számban benne, mint író. Szerintem az első 2 oldal volt össz-vissz az övé... Ott az MTMTE számos kulcsszereplője előkerül már, plusz ott találunk poénokat, ami majd Robertsre nagyon jellemző lesz. Nagyon tetszik Swerve(most már Kanyar) magyar neve. :D
 :worship: :worship: :worship:
Köszönet a fordításért. Még 3 szám az Ongoingból, és jön a szép új TF világ. :D

Az MTMTE (és a RID) előreláthatólag szeptemberben indul a Hálózsákon?

Most ugyan magamra posztolok, de ezúttal is jelezném, ha valakit érdekel, hogy végre-valahára elkészült a Transformers idővonal. Gatyába rázva, felfrissítve, némileg átszerkesztve áll rendelkezésére minden érdeklődőnek...
Köszönet az indővonalért.
 :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
Bár én főleg azt várom majd, hogy: a két álcavezér egymásnak essen. Várható ilyesmi majd?
Hát egyelőre még nem került rá sor, de nem lehet kizárni, mivel az amerikai aktuális helyzetben Megatron autobot lett, Galvatron meg az új álca vezér...
Hivatalosan most Fülelő a góré az Álcák között, igaz Galvatron sokkal aktívabb.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3709 Dátum: 2015. Július 05., 11:56:39 »
Hát egyelőre még nem került rá sor, de nem lehet kizárni, mivel az amerikai aktuális helyzetben Megatron autobot lett, Galvatron meg az új álca vezér...

Kezembe került egy új rész nem olyan rég. Azt kell mondjam még meglepően elhivatott autobot lett. Az idegbeteg kirohanásai megvannak, a többi autobt pedig kerüli, de igen fontos része lett a csapatuknak perpill. Ha fejeket kell bezúzni arra ő az egyik legjobb kalapács.

Viszont köszi az új részt és köszi az idővonalat. Brutális volt, ahogy egyedül draálta a tisztogatókat. :violent: :violent: :violent: :violent: Napcsillantó pedig nagyon eltette Pusztítót.  :violent: Amúgy honnan szedte azt a páncélt? :D Kíváncsi leszek ezzel a nagy döggel, mire jut az übertáp Megatron. Mi ez a tikkelés ami rájött a robikra?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05., 12:42:06 írta Feast4 »