Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 885636 alkalommal)

0 Felhasználó és 44 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3708 Dátum: 2015. Július 05., 11:38:15 »
Bár én főleg azt várom majd, hogy: a két álcavezér egymásnak essen. Várható ilyesmi majd?
Hát egyelőre még nem került rá sor, de nem lehet kizárni, mivel az amerikai aktuális helyzetben Megatron autobot lett, Galvatron meg az új álca vezér...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3707 Dátum: 2015. Július 05., 10:37:45 »
Hu, nagyon rendben volt ez a mai frissítés! Számomra most kezd igazán izgalmassá válni a sztori, eddig ez a következetlen ide-oda
csapkodás az Autobotok részéről Galvatron seregei felé  - úgy érzem, nem volt igazán átgondolt. De most így, hogy megjelent az űr,
és Mega is fetápolt, lesz igazán érdekes az eddig, szerintem igencsak érdektelen sztori. Bár én főleg azt várom majd, hogy:
a két álcavezér egymásnak essen. Várható ilyesmi majd?

És hatalmas köszönet az idővonalért!!! Gondolom igencsak nagy meló lehetett. Viszont nagyon hiánypótló dolog végére
tettetek ezzel pontot. Vaqy legalábbis egy pontosvesszőt:) Köszi!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3706 Dátum: 2015. Július 05., 09:08:18 »
Tetszik ez az új Transformers idővonal. Nagyon jó. :bravo:
A Transformers - Első Generáció idővonalnál kétszer szerepel a G.I.Joe és a Transformers 1-4. Tudtommal a Fejmesterek mini volt a másik.
A többi címekkel minden rendbe van.
És köszönöm ezt az idővonalat! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3705 Dátum: 2015. Július 04., 23:47:18 »
Most ugyan magamra posztolok, de ezúttal is jelezném, ha valakit érdekel, hogy végre-valahára elkészült a Transformers idővonal. Gatyába rázva, felfrissítve, némileg átszerkesztve áll rendelkezésére minden érdeklődőnek...
« Utoljára szerkesztve: 2015. Július 05., 09:21:40 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3704 Dátum: 2015. Július 02., 16:46:00 »
Még nem, és egyelőre nem lehet sejteni, hogy erre a lépésre készülnének.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3703 Dátum: 2015. Július 02., 09:10:15 »
Űrdongó amúgy a Dark Cybertonban meghal nem? Egyébként ha jól tudom ott teljesedik ki Sokkoló igazi oldala is. Sőt ott Megatron is már autobot illetve Dongó halálakor illetve amiatt lesz az. Úgye?
Igen, igen és az utolsó verzió az igaz. Sőt, én kimondottan örülök annak, a karakter mostanra Roberts sorozatának egyik díszes szereplője lett.

És azóta nem támadt fel?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3702 Dátum: 2015. Július 01., 12:12:34 »
Űrdongó amúgy a Dark Cybertonban meghal nem? Egyébként ha jól tudom ott teljesedik ki Sokkoló igazi oldala is. Sőt ott Megatron is már autobot illetve Dongó halálakor illetve amiatt lesz az. Úgye?
Igen, igen és az utolsó verzió az igaz. Sőt, én kimondottan örülök annak, a karakter mostanra Roberts sorozatának egyik díszes szereplője lett.
Amúgy hétvégén Regen? :)
Nem. A hétvégén Ramondelli és Káosz 3. rész.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3701 Dátum: 2015. Június 30., 23:09:41 »
Űrdongó amúgy a Dark Cybertonban meghal nem? Egyébként ha jól tudom ott teljesedik ki Sokkoló igazi oldala is. Sőt ott Megatron is már autobot illetve Dongó halálakor illetve amiatt lesz az. Úgye?

Amúgy hétvégén Regen? :)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 30., 23:28:34 írta Feast4 »

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3700 Dátum: 2015. Június 30., 21:49:44 »
Tetszett az eddigi TF képregények.
A Káosz és Rendőrségi bevetés jól megy párhuzamosan. Nem semmi, hogy ezért is ment felváltva.
Livio Ramondelli rajzai lehet hogy szokatlanok. Mivel olyan nehezen felismerhetőek az arcok, meg minden. De jól passzol az ilyen sötét, komoly hangulatú történethez. Mint most a Káosz és az Autokrácia.
Reflektorfényben Űrdongó: jó volt ezt is elolvasni. Nem is gondoltam, hogy ilyen rész is volt, hogy ez egy időben játszódik a Rendőrségi bevetéssel.
Ezer köszönet érte! :worship: :worship:

Intruder jól mondta, a Reflektorfényben Csatár részben jelent meg utoljára, aztán eltűnt.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3699 Dátum: 2015. Június 30., 19:54:59 »
Jó kérdés, Blast Off a Reflektorfényben Csatár óta eltűnt.

Nem az AHM-ben?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3698 Dátum: 2015. Június 30., 18:20:07 »
Jó kérdés, Blast Off a Reflektorfényben Csatár óta eltűnt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3697 Dátum: 2015. Június 30., 13:35:59 »
Idéznék a Reflektorfényben: Metroplexből: "Nincs aki nálunk gyorsabban térne ki az ellenség elől." Meg is említik, hogy amolyan futár szerepkört osztottak rájuk, valami titkos kutatás eredményeit kellett hogy megóvják attól, hogy az ellenség kezére jusson. Jópofa újítás volt, hogy Galvatronhoz hasonlóan Aranybogár is önálló karakter lett, és hatodik tagként Emeltyű lett Ő is. Gondolom nem véletlen, hiszen az ő alakváltása is kb ugyanaz mint a többieké. Ha jól emlékszem a régi Marveles "Csavaros" sztoriban is éppen valami beszivárgós küldetésben ismerhetjük meg őket, és hát alul is maradnak szegények...
Ehhez az "alcsoportos" témához hozzászólva: ha belegondolunk az IDW és Dreamwave-verzumban a legtöbb csapat már akkor is együtt volt, mikor még nem volt meg a "logikai kapocs", pl. Dynobotok a Kibertronon, nem is beszélve arról, hogy a kapcsolódók közül az IDW még csak hármat sütött el (Szerkesztettek, Sztuntikonok, meg ööö, Monstruktor csapata). Ettől függetlenül a Csatarobotok is egy csapat, pedig nekik még az altmódjuk között is csak annyi az összefüggés, hogy egytől egyig hadieszközök. Apropó Csatarobotok: Svindlit értem, hogy magányos farkas, de Kilövő miért nem szerepelt Koreában? Róla tudni valamit? Mintha négy robit említett volna az Égfigyelő hírszerzése, lehet, hogy Kilövő mondjuk Föld körüli pályán dolgozott valamin?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3696 Dátum: 2015. Június 29., 15:09:13 »
A hivatalos indoklás szerint az Emeltyűk (Throttlebots) azért tartoznak egy csoportba, mert
- azonos az átalakítási sémájuk (a játékoknál)
- mivel nem tartoznak az erősebb robotok közé így náluk a gyorsaság és az agilitás a mérvadó tulajdonság
- illetve feladatkörüket tekintve kém, felderítő és szabotőr küldetéseket bíztak rájuk.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3695 Dátum: 2015. Június 29., 14:34:33 »
Meg lenne egy olyan kérdésem, amit mindig is fel akartam tenni, de mindig elfelejtettem megtenni. Az Emeltyűk, akik régen Csavaros füzetben voltak, mitől számítanak csapatnak? Már mint az Álcarovarok rovarok, a Dinobotok dinók, a Légibotok repülők, de ők ugyanolyan kocsikká alakuló botok, mint Jazz, Dongó, vagy Portyázó, de akkor miért is alkotnak külön csapatot?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3694 Dátum: 2015. Június 28., 20:56:28 »
Erre nem tudok válaszolni, legfeljebb a saját véleményem fejthetem ki. Bármi is volt az ok, egy biztos, hogy én személy szerint a Bayformers kevés pozitívumai közé sorolom, hogy Dongó kicsit komolyabb teret kapott. Sajnos a klasszikusban, de még az IDWerzum elején is arról szólt a karaktere, hogy "kicsi vagyok, úgyhogy jól lezúztak". A karakter személyiségét mindig is kedveltem, de kevés olyan jelenet jut az eszembe, amikor nem épp lábtörlőt játszott, ezért a v2 egyik érdekes húzásának tartottam az elején, hogy őt választották vezérré - és marha nagy kihagyott ziccernek, hogy ezzel nem kezdett semmit Costa.

Egyébként könnyel elképzelhető, hogy ez a filmek hatása, mert a Camaro altmód immár az animációs szériákból is visszaköszön és a legutóbbiban, a Robots in Disguise-ban ő lett a földi különítmény parancsnoka is.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3693 Dátum: 2015. Június 28., 20:19:55 »
Köszi az új részt! Sajnos a rajzok csapnivaló minősége nagyban befolyásolta a történet élvezhetőségét. Nekem is lenne egy kérdésem Űrdongóval kapcsolatban: Michael Bay Transformers történeteinek népszerűsége miatt kapott ekkora "vezérszerepet" Dongó, vagy ennek más az oka? - köszi előre is a választ. (Már ha ez megválaszolható:)     

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3692 Dátum: 2015. Június 28., 18:46:14 »
Jaj, derék jó Barber. Kezdődik. :)

De ha túl sokat panaszkodok szóljatok majd rám nyugodtan.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3691 Dátum: 2015. Június 28., 18:19:31 »
Még ennél is hangsúlyosabbat? :-\ Azért vicces volt, hogy Dongó hazagurította Mexikóból a Sztuntikonokat, mint ganajtúró az elefántgolyót. :D
Igen, mivel a káosz után elég befolyásos vezéregyéniséggé avanzsál, akinek komoly beleszólása lesz a RiD-ben zajló dolgokba. Nem lesz erősebb vagy nagyobb, sem Fővezér, de megmutatja, milyen a szervezőkészsége és mennyire konyít a politikához...

Továbbra sem tudom, hogy hol a botok bázisa, mert Omega egyszerűen túl kicsi nekik.  Szerintem alatta alagútban rendezkedtek be.
Elvileg Omega földön maradt felében fészkelnek, kimondottan utalnak is rá a Rendőrségi bevetésben.

Viszont, hogy nem számíthat senkire annyira sántít. Csak a Védőrobik vannak foglalkoztatva, Jazz és Infernó pl tuti ráért volna.
Ez inkább Portyázó egójáról és irányítás mániájáról szól. Ő ugye egy megtestesült agytröszt, aki folyton tervez és kalkulál, és nem vette jó néven, hogy Dongó bele akart dumálni a dolgaiba. Ezért is volt érdekes, hogy a végén Dongó összeszedte magát és kiosztotta...

És lenne egy kérdésem: per pillanat hol vannak a Dinobotok?
A Dinobotok - miután Mogorva beköltözött a Garrus-9-be, ahonnan valaki ismeretlen körülmények között elrabolta egy sztáziscsőbe zárva és jelenleg ismeretlen helyen kallódik - nekivágtak az űrnek, és most új vezérük Salak irányítása alatt már évek óta vándorolnak, egész addig, amíg Acélfej vissza nem hívja őket a Kibertronra.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3690 Dátum: 2015. Június 28., 17:36:49 »
nem véletlen ment rá nagyon Dongó karakterére, mivel nála elég hangsúlyos szerepet fog kapni.

És lenne egy kérdésem: per pillanat hol vannak a Dinobotok?

Az egyik polcomon.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3689 Dátum: 2015. Június 28., 17:34:45 »
nem véletlen ment rá nagyon Dongó karakterére, mivel nála elég hangsúlyos szerepet fog kapni.

Még ennél is hangsúlyosabbat? :-\ Azért vicces volt, hogy Dongó hazagurította Mexikóból a Sztuntikonokat, mint ganajtúró az elefántgolyót. :D Továbbra sem tudom, hogy hol a botok bázisa, mert Omega egyszerűen túl kicsi nekik.  Szerintem alatta alagútban rendezkedtek be.
Viszont, hogy nem számíthat senkire annyira sántít. Csak a Védőrobik vannak foglalkoztatva, Jazz és Infernó pl tuti ráért volna.
És lenne egy kérdésem: per pillanat hol vannak a Dinobotok?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3688 Dátum: 2015. Június 28., 16:38:36 »
Igen. Ezért is akartam így a Káosz mellett kipakolni ezeket a Reflektorfényben füzeteket, mivel a saját idejében teljes értelmetlen lépésként egyszer csak megjelentek az álcák a Kibertronon. Ez annyira értelmetlen húzás volt, hogy végül négy Reflektorban egészítették ki a dolgokat, de így legalább érthető lesz a következő rész...

Azt elfelejtettem kihangsúlyozni, hogy a Villámcsapás/Űrdongó füzeteket már Barber írta, aki azon túl, hogy immár bemutatkozott előttetek, a Robots in Disguise füzeteket is jegyzi majd, nem véletlen ment rá nagyon Dongó karakterére, mivel nála elég hangsúlyos szerepet fog kapni.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3687 Dátum: 2015. Június 28., 13:31:25 »
Ezek azálcák most a kitörő Mgatronnak mentek helpelni?

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3686 Dátum: 2015. Június 28., 11:27:38 »
Köszönet a mai részért.  :worship: :worship:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3685 Dátum: 2015. Június 22., 12:03:10 »
Illetve nem akarok hülyeséget mondani  de mintha Üstököst Unikron feje feltámasztotta volna mert szelleméként kísértette az álcákat vagy valami ilyesmi.

Igen, volt ilyen is. Persze utána nyomtalanul eltűnt.

De megjelent a Beast Wars-ban is.

Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3684 Dátum: 2015. Június 22., 11:06:06 »
Bár ez is megérne egy nagyobb lélegzetvételt, megpróbálok röviden válaszolni. Ciklon esete azért nyűgös, mert a Marvel érában szó szerint lehetett akár fürkész is - ugyanis az animációs moziban a kidobott, működésképtelen álcákból születtek meg Ciklon, Ostor és a Tisztogatók. Ami azért vicces, mert a Tisztogatók mind vagy Ciklon vagy Ostor küllemét örökölték, de csak Ostornál bizonyos, hogy eredetileg Villámcsapásból született, míg Ciklonnál két jelölt is volt: Szilánk és Égretörő, ugyanis Unikron narratálása közepette mindketten ugyanazzá változtak, de csak az egyikükre utalt Ciklon néven...
Az IDWerzumban valóban elhangzott, hogy Ostor és Ciklon Fürkészek voltak, de ezt azóta sem erősítették meg - noha nem is cáfolták, de belegondolva azért sem lenne ennek értelme, mert ők ketten jóval azelőtt elvesztek a Halott univerzumban, hogy az álca frakció egyáltalán megszületett volna, márpedig a Fürkész kimondottan egy spéci álca rang, ami kétmillió évvel azután jön létre, hogy Nova Fővezér és a Bárka I. elrajtolt a Benzuli expanzió felé...

Most így gyerekkorom parabolás élményeit amennyire lehet felidézva és a silány német tudásomat összegezve, nekem úgy rémlik, hogy az animációs sorozatban amikor megjelentek a más színű fűrkészek, (sose gondoltam, hogy onnan ültették át őket ide) akkor már Rodimus volt az autobot vezér. Akkor viszont Üstökös, Villámcsapás és Égretörő már kampó volt. Lehet, hogy ezértjelentek meg. Illetve nem akarok hülyeséget mondani  de mintha Üstököst Unikron feje feltámasztotta volna mert szelleméként kísértette az álcákat vagy valami ilyesmi. :D Mondjuk ezt most kapcsolatm össze eddig eszembe se jutott. :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3683 Dátum: 2015. Június 21., 22:40:27 »
A Nemzetközi Incidens végén egyszerűen szabadon engedték a Csatarobotokat, miért nem vették őket őrizetbe? Huligán meg minek keresi a bajt?
A Nemzetközi incidens vége, bár nem mondták ki inkább volt patthelyzet, mint győzelem. A predakonok - és predaking - csatlakozása eléggé a csatarobotok felé döntötte a mérleget, szerintem azért maradtak szabadon, mert az autobotok örültek, hogy nem robbantották őket fémforgáccsá. Amúgy nem tudom, másnak is feltűnt-e, hogy mennyire fafejűek az emberek? Az AHM-ben sem volt szerencsés ötlet az atombomba, de azért megint megpróbálták, hátha másodszor bejön... :badteeth:
Köszi az infókat a Fürkészekről, ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne: saját elmondása alapján Ciklon is Fürkész volt, nem? Illetve ez a Légáramlás azonos a Prime-os Airachnid-dal?
Köszönet az új részért!
Köszönöm a kérdést, te is belenyúltál a tutiba... ;D Bár ez is megérne egy nagyobb lélegzetvételt, megpróbálok röviden válaszolni. Ciklon esete azért nyűgös, mert a Marvel érában szó szerint lehetett akár fürkész is - ugyanis az animációs moziban a kidobott, működésképtelen álcákból születtek meg Ciklon, Ostor és a Tisztogatók. Ami azért vicces, mert a Tisztogatók mind vagy Ciklon vagy Ostor küllemét örökölték, de csak Ostornál bizonyos, hogy eredetileg Villámcsapásból született, míg Ciklonnál két jelölt is volt: Szilánk és Égretörő, ugyanis Unikron narratálása közepette mindketten ugyanazzá változtak, de csak az egyikükre utalt Ciklon néven...
Az IDWerzumban valóban elhangzott, hogy Ostor és Ciklon Fürkészek voltak, de ezt azóta sem erősítették meg - noha nem is cáfolták, de belegondolva azért sem lenne ennek értelme, mert ők ketten jóval azelőtt elvesztek a Halott univerzumban, hogy az álca frakció egyáltalán megszületett volna, márpedig a Fürkész kimondottan egy spéci álca rang, ami kétmillió évvel azután jön létre, hogy Nova Fővezér és a Bárka I. elrajtolt a Benzuli expanzió felé...

Légáramlás nem azonos Airachniddal. Az ő neve eredetiben Slipstream.

Nem lenne jobb név neki a Légörvény?  ;) Amúgy még annyit hozzátennék, hogy a karakter az Animated sorozatban debütált, és a színeit Overlord-ról mintázták. (és a WfC játékban fizetős karakter volt)
Amúgy honnan van ez a Quintessonos infó? A Legends játékból?
Hmm... Az Animatedet nem láttam, nem tudtam róla, hogy ott is szerepelt már. És igen, a Legends játék sztorijában volt egy vonal ami ráépített, abban derült ki, hogy valójában a quintessonok ügynöke az álcák között.

Egyébként poénos, hogy anno Arszi úgy lett kimagyarázva, hogy Jhiaxus "operálta át", létrehozva ezáltal a nemiség fogalmát az alakváltók között, most meg zsinórban jönnek elő a női robik, mint Elita Egy, Nautika, Krómia vagy épp Szélpenge és kiderült, hogy igazából mindig is léteztek női botok...
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 21., 22:52:40 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3682 Dátum: 2015. Június 21., 22:26:35 »
- És utolsónak ott van az egyik kedvencem, aki egyelőre csak a Transformers Legends mobiljátékban létezik, de őt szívesen venném, ha inkarnálódna az IDW-nél is, ő pedig nem más, mint Légáramlás, akiről azt kell tudni, hogy Üstökös módosított klónja, és a gyengébbik nemet erősíti. Nagyszájú katonai géniusz, aki titokoban összejátszott a Quintessonokkal.


Nem lenne jobb név neki a Légörvény?  ;) Amúgy még annyit hozzátennék, hogy a karakter az Animated sorozatban debütált, és a színeit Overlord-ról mintázták. (és a WfC játékban fizetős karakter volt)

Amúgy honnan van ez a Quintessonos infó? A Legends játékból?
És köszönöm a történelem órát, akárcsak az új füzetet! Igaz Aldarion kommentjében több infó volt, mint a mai füzetben. :badteeth: Egyrészt meglepett, hogy Harcos ugyanolyan, japán rendőr autó festést kapott, mint Portyázó. A főoldalon lévő képen azt hittem, hogy Portyázó alakul át kocsiból robot módba.
És az lenne a kérdésem, hogy a főszereplők most hol vannak? Nem Omegában? Akárhogy is hogy tudta Spike "kukkolni" a botokat??? Ekkora bakit Magnuszéktól. De azért egyre jobban érdekel, hogy ki akarja megőlni Spike-ot.

ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne: saját elmondása alapján Ciklon is Fürkész volt, nem? Illetve ez a Légáramlás azonos a Prime-os Airachnid-dal?

Szerintem Ciklont csak azért nevezték Fürkésznek, mert az valami kikacsintgatás lehetett a '86-os mozifilm felé, ahol Villámcsapás Ciklonként született újjá. A Prime-os Airachnidnak semmi köze Légáramláshoz. Véleményem szerint egy tökfelesleges karakter, főleg Blackarachnia után.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3681 Dátum: 2015. Június 21., 22:10:48 »
Nekem is tetszik a Rendőrségi bevetés! Kíváncsi vagyok hova fajul a nézeteltérés Spike és az Autobotok között! És a rajzok is jobban bejönnek mint a Káoszban. A Nemzetközi Incidens végén egyszerűen szabadon engedték a Csatarobotokat, miért nem vették őket őrizetbe? Huligán meg minek keresi a bajt?  Köszi az infókat a Fürkészekről, ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne: saját elmondása alapján Ciklon is Fürkész volt, nem? Illetve ez a Légáramlás azonos a Prime-os Airachnid-dal?
Köszönet az új részért!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3680 Dátum: 2015. Június 21., 13:16:56 »
Nekem a földi vonal sokkal jobban tetszik, köszi a fordítást!  :worship:
Szerintem is az sikerült jobban a kettő közül.És én is köszönöm a mai rész fordítását.

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3679 Dátum: 2015. Június 21., 11:58:32 »
Nekem a földi vonal sokkal jobban tetszik, köszi a fordítást!  :worship: