Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 890027 alkalommal)

0 Felhasználó és 81 vendég van a témában

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3678 Dátum: 2015. Június 21., 10:44:34 »
Húúú... Ez megint egy gyönyörű kérdés, de nem bánom, lássuk mit tudok róluk:

Kibertroni történelem óra 152. fejezet

Nekem mindig ilyen kérdések vnnak legutóbb a fővezéres kérdés is tőlem jött. :) Köszi a kimerítő választ. :) És köszi az új részt is! "Ez a követtelek titeket! Te észrevetted, hogy egy tank követett? " nagy duma volt. :) Viszont a földi vonal továbbra is lassú.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3677 Dátum: 2015. Június 20., 22:47:36 »
A másik ami szintén felvetődött bennem Onogoing 7. szám második oldal van két fűrkész kinézetű Álca. Hány van belőlük? :badteeth:  Üstökös piros, Villámcsapás kék, Égretörő szűrke, Savvihar a zöld, ki a sárga? Láttam a neten egy képet egy liláról? Amúgy a többi is teleportál?
Húúú... Ez megint egy gyönyörű kérdés, de nem bánom, lássuk mit tudok róluk:

Kibertroni történelem óra 152. fejezet: A Fürkészek.

Azt igyekszem rögvest az elején leszögezni, hogy nem tudok 100%-ig pontos összegzést adni, mert a Fürkészek taglistája kb. kontinuitásonként eltérő, így igyekszem a lényegesebb részekre koncentrálni.

A mai napig az alábbi robotokat tartották számon ilyen-olyan formában Fürkészként:
Üstökös, Savvihar, Adatfolyam, Sirató, Kapcsolat, Gondola, Sugárhajtó, Vörös szárny, Homokvihar, Égretörő, Légáramlás, Napvihar, Löket,  Villámcsapás.

Eredendően a fürkészek csupán egy álca kaszt voltak, a tagjaik a testalkatuk alapján lettek besorolva, így az eredeti G1 képregény idején két csoportjuk volt: a klasszikus fürkészek (Üstökös,  Égretörő, Villámcsapás) és a csúcsfejűek (Löket, Sirató és Sugárhajtó). Persze a G1 rajzfilm már előrukkolt pár újabb arccal is, mint Napvihar (sárga), Savvihar (zöld), Kapcsolat (lila), Adatfolyam (sötétkék - gyakorlatilag Villámcsapás ikertestvére is lehetne, csak egy árnyalattal sötétebb) és Gondola (ő már nagyon sötétkék) - ők mind a klasszikus külsejű tagokról lettek mintázva.


Balról jobbra tehát: Napvihar, Kapcsolat és Adatfolyam. Plusz Napvihar szárnycsúcsa és Kapcsolat térde között van egy sötét folt a háttérben, amely állítólag Gondola lenne...

Az IDW képregények idővonalán kb. ugyanez a tagság alkotja a Fürkészeket, plusz-mínusz pár név, mint Napvihar - ő az a sárga, aki után érdeklődtél - és Savvihar, ugyanakkor Adatfolyam, Kapcsolat és Gondola még nem kerültek elő, de nem zárom ki, hogy előbb-utóbb beköszönjenek oda is. Azonban a Marvel érával szemben, itt a Fürkészek már egy elit osztagot képeztek, akik egyfajta harctéri parancsnokokként funkcionáltak az átlag álcák feje felett. Rendkívül hűségesek - mondhatni elvakultak - az álca ügy irányába, és adott esetben a problémásabb küldetéseket is rájuk bízták.

Ezeken felül még van néhány név, akiket kiemelnek a Fürkészekkel kapcsolatban:
- Homokvihar, aki nem tévesztendő össze az autobot névrokonával. Róla azt érdemes tudni, hogy egy G2-es álca fürkész.
- Vörös szárny, aki a G1 rajzfilmre alapozó rajongói kiadvány, a Wing Universe szülötte.
- És utolsónak ott van az egyik kedvencem, aki egyelőre csak a Transformers Legends mobiljátékban létezik, de őt szívesen venném, ha inkarnálódna az IDW-nél is, ő pedig nem más, mint Légáramlás, akiről azt kell tudni, hogy Üstökös módosított klónja, és a gyengébbik nemet erősíti. Nagyszájú katonai géniusz, aki titokoban összejátszott a Quintessonokkal.

"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3676 Dátum: 2015. Június 20., 20:26:33 »
A másik ami szintén felvetődött bennem Onogoing 7. szám második oldal van két fűrkész kinézetű Álca. Hány van belőlük? :badteeth:  Üstökös piros, Villámcsapás kék, Égretörő szűrke, Savvihar a zöld, ki a sárga? Láttam a neten egy képet egy liláról? Amúgy a többi is teleportál?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3675 Dátum: 2015. Június 20., 18:12:14 »
Igen, az az a jelenet.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3674 Dátum: 2015. Június 20., 17:17:43 »
A Megatron eredet negyedik részében Fülelő lelövi a szenátort, és a kitépett szikrájához elővesz egy kazettát - átültetés alatt erre gondolsz? Illetve ez az a jelenet? Amúgy érdekes újra és újraolvasni ezeket a történeteket, mert most újra elővéve ezt a részt, meg vagyok győződve róla, hogy Sentinel és Megatron párbaja máshogy alakult volna, ha nincs ott az a szakadék. Van egy képkocka, amikor Mega megüti őt, és felnéz a fővezérre a hatást várva, de az meg se inog. Ez mintha azt sugallná Sentinel,  nagyobb robiként, alapvetően erősebb.   

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3673 Dátum: 2015. Június 19., 23:17:04 »
Nincs mit. De akkor még annyit hozzá teszek, csak hogy teljes legyen a kép, hogy a "halálát" követően az Autokráciában bukkan fel először, ezért is csodálkoztak rá az autobotok Fülelő üldözése közben, hogy "Az ott Féreg?"
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3672 Dátum: 2015. Június 19., 22:47:50 »
És tényleg basszus....Nem is gondoltam összefüggést a szenátor neve, meg a későbbi kazetta-denevér robot között...ez viszont így baromi jó "eredet sztori" a részükről. Köszi Aldarion az infót!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3671 Dátum: 2015. Június 19., 21:30:43 »
Féreg végig kíséri a minit - akkor még Féreg szenátorként -, de elkövette azt a hibát, hogy a saját céljaira akarta felhasználni az álcákat, amiért végül elkapták és látszólag megölték. Valójában a szikráját átültették egy primitívebb kazetta testbe, így gyakorlatilag Fülelő csatlósává vált.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3670 Dátum: 2015. Június 19., 13:20:33 »
Konkrét választ nem tudom, adtak-e, de utaltak rá pár helyen, hogy az alakváltók már évmilliókkal ezelőtt is ismertek primitívebb életformákat, és a Földre is eljutottak - Reflektorban: Sokkoló -, onnan van a dínó külső. Féreg esetében mint az a Megatron Eredetből is kiderült, nem ez volt az eredeti alakja, ez csak egyfajta büntetés volt, amit az álcák szabtak ki rá...

Nem emlékszem most így hirtelen Féreg ott melyik részben szerepelt? Akkor mondjuk Lézercsőr, Körfűrész, Romboló, vagy mondjuk Légihiuz vagy Trypikon esetében ez még nem derült ki ezek szerint.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3669 Dátum: 2015. Június 19., 13:01:58 »
Konkrét választ nem tudom, adtak-e, de utaltak rá pár helyen, hogy az alakváltók már évmilliókkal ezelőtt is ismertek primitívebb életformákat, és a Földre is eljutottak - Reflektorban: Sokkoló -, onnan van a dínó külső. Féreg esetében mint az a Megatron Eredetből is kiderült, nem ez volt az eredeti alakja, ez csak egyfajta büntetés volt, amit az álcák szabtak ki rá...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3668 Dátum: 2015. Június 19., 09:22:46 »
Ti most direkt szórakoztok velem?  :badteeth: Jó, ennyit megérdemlek amiért tavaly annyit csúszkáltam a frissítésekkel...

Tényleg nem direkt volt. Most vettem észre, először fel sem tünt.  :badteeth:

Amúgy egy kérdés, lesz valaha magyarázat arra, hogy lehet, hogy egyes transformerek, alapmódja, kutya, macska, dinó, madár, denevér stb.? Sőt, hogy lehet ilyen méretbeli különbség egyesek közt?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3667 Dátum: 2015. Június 18., 20:18:18 »
Ti most direkt szórakoztok velem?  :badteeth: Jó, ennyit megérdemlek amiért tavaly annyit csúszkáltam a frissítésekkel...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3666 Dátum: 2015. Június 18., 16:27:32 »
Ja hogy egy kis kritikám is legyen a legnehezebb helyett legnehezedd-et írtatok a hírhez. :)
A legjobbakkal is megesik hajnal kettő tájékán...  :whistle: De köszi, hogy szóltál, javítom...

Utálni fogsz! Frissítésünk ben.  :D Bocsi! Most vettem én is észre! :D

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3665 Dátum: 2015. Június 16., 19:18:07 »
Ja hogy egy kis kritikám is legyen a legnehezebb helyett legnehezedd-et írtatok a hírhez. :)
A legjobbakkal is megesik hajnal kettő tájékán...  :whistle: De köszi, hogy szóltál, javítom...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3664 Dátum: 2015. Június 16., 13:11:30 »
Ja hogy egy kis kritikám is legyen a legnehezebb helyett legnehezedd-et írtatok a hírhez. :)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3663 Dátum: 2015. Június 15., 12:24:47 »
Az idővonal frissítése tervben van, csak úgy vagyok vele, hogy megvárom vele az - egyelőre - utolsó Reflektorfényben füzetet, az Űrdongót. Utána meglesz, mivel többé-kevésbé lezárul a múltbeli kavarodás, és végre érdemben összerendezhetővé válik a lista eleje.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3662 Dátum: 2015. Június 15., 11:27:05 »
Húú, csúcs volt ez a füzet!!! Még ha tegnap nem is tudtam belépni az oldalra, ez ma mindenért kárpótolt. Köszi!!!!!!
Mozgalmas, érdekes, epikus, látványos az egész. És ezek a magasan a város fölé tornyosuló Omega pusztítók látványa,
ahogy szívják el az energont a városlakóktól, hát beszarás. Nagy köszönet a fordításért! És nagyon-nagyon várom
a folytatást.

Egy dolog csak, ami bevallom, mindig bezavar, ha ezeket az újabb füzeteket olvasom: mégpedig az, hogy ahányszor
belekezdek egy Autokrácia, vagy Reflektorfény sztoriba, mindig fejben úgy kell sakkoznom, hogy "igen, ez az után következik,
és az meg úgy, aha", "a fővezér külalakja, hogy hogyan nézett ki a visszaemlékezős ongoingokban és hogyan a Reflektorfényben
Paxos sztoriban, nem számít,"- egyszóval, nagyon kuszák a dolog. Szerintem nem csak nekem. És nem tudom, de lehet,
hogy az idővonal frissítése - bár gondolom elég nagy meló - hasznos lenne. Mert nekem pl egyáltalán nem következetes
az egész sztori. Mint ahogy Optimus jelleme sem. Számomra nehezen összeegyeztethető a korábbi történetek - Beszivárgás,
Leleplezés, Reflektorfény: Blörr, stb. - fővezér képével, és előzmény sztoriaival.

Viszont a honosításért hatalmas, csillagos ötös!:)   

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3661 Dátum: 2015. Június 15., 09:34:31 »
A hálózsák vasárnap olyan olyan állapotban volt kb, mint az erejük végén lévő robik a füzetben.
Igen, mi is láttuk, de sajnos ez egy rajtunk kívül álló tényezőn múlt...
Az meg egy meglepő fordulat, hogy Nagyágyú eredetileg megatronal dolgozott. Bár egyre jobban látszik, hogy sok robi volt vele az elején akik csal változást akartak, nem pedig hódítani. Légi hiúzt nem fogjuk egy kicsit többet látni?
Ha jól megnézed, Nagyágyú független Megatrontól, csupán Mega malmára hajtja a vizet a ténykedésével.

Légihiúz még visszatér párszor ebben a sztoriban és a folytatásokban is, de hogy több szerepet kap-e, azt most nem tudnám megmondani...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3660 Dátum: 2015. Június 15., 08:45:22 »
Sokadjára, de sikerült elolvasni az új füzetet.  :worship: :worship: :worship: A hálózsák vasárnap olyan olyan állapotban volt kb, mint az erejük végén lévő robik a füzetben.
Ramondelli rajzai itt hihetetlenül bejönnek, tényleg nagyon jól passzol a hangulathoz.

Igen sajnos én is tapasztalram, hogy nem lehetett beléápni. Ma reggel tudta először. Viszont a füzet nagyon jó. Ezek az Omegához hasonló robotok, Zéta kattantsága, tényleg jól vezeti fel Orion átalakulását. Zéta eddig nem tünt ilyen debella nagy ögnek. Nagyobb mint Orion. Az meg egy meglepő fordulat, hogy Nagyágyú eredetileg megatronal dolgozott. Bár egyre jobban látszik, hogy sok robi volt vele az elején akik csal változást akartak, nem pedig hódítani. Légi hiúzt nem fogjuk egy kicsit többet látni?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 15., 09:01:48 írta Feast4 »

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3659 Dátum: 2015. Június 15., 01:18:51 »
Sokadjára, de sikerült elolvasni az új füzetet.  :worship: :worship: :worship: A hálózsák vasárnap olyan olyan állapotban volt kb, mint az erejük végén lévő robik a füzetben.
Ramondelli rajzai itt hihetetlenül bejönnek, tényleg nagyon jól passzol a hangulathoz.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3658 Dátum: 2015. Június 09., 07:47:41 »
Nagyon jó volt az új rész, kösz szépen. A jövőheti Autokráciát pedig nagyon várom. Nemrég újraolvastam az első részt. Nekem sokkal pörgősebb, jobb, mint a Káosz sorozat. Legalábbis eddig. Meg mintha az Autokráciához jobban illene ez az elnagyoltabb, karcosabb rajzstílus. 

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3657 Dátum: 2015. Június 07., 23:07:53 »
Jövő héten újabb Reflektorfényben sztori jön majd? Vagy esetleg visszamegyünk a Földre a másik Ongoing szálhoz?
A jövőhéten az Autokácia második száma jön, azt követően jön a földi vonal következő része utána pedig a reflektorban Űrdongó.

Remek, köszönet a válaszért!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3656 Dátum: 2015. Június 07., 22:16:34 »
Amúgy egy kérdés. Galvatron komplett serege most úgy néz ki mint Ostror vagy nem? Ez számomra nem tiszta.
A választ a Dicsőség Megatronnak 14. számában találod, a második történetben (ca-transformers-idw-dicsoseg-megatronnak-14-15hun.jpg-től kezdődik), amely Galvatron feltámadásáról és az új seregének felállításáról szól.
http://halozsak.hu/519-kepregenyeink/transformers/tf-idw/transformers-idw-viharhozo/2561-tf-all-hail-14

De akkor akiket a sötétség Szívében támasztott fel? Gondolkodó vagy ki a rája pl.?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3655 Dátum: 2015. Június 07., 20:27:52 »
Ilyet akkor írnak ki, ha egy képregényrajzoló valaki után mintázza a saját rajzát. Vesd össze ezt a képet az Ongoing 15 borítójával!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3654 Dátum: 2015. Június 07., 20:22:34 »
A Megatronról mintázott, embereknek szánt fegyverek valójában kicsi drónok?? Enyire előre nem lehet tervezni. A végén még az is kiderül, hogy csak azért adta meg magát, hogy a botok elvigyék a Kibertronra (pedig neki egy beépített űrhídja is van, szóval bármikor megszökhetett volna eddig is.
Az utolsó oldalon mit jelent az, hogy "Ramondelli after Don"?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3653 Dátum: 2015. Június 07., 19:25:55 »
Amúgy egy kérdés. Galvatron komplett serege most úgy néz ki mint Ostror vagy nem? Ez számomra nem tiszta.
A választ a Dicsőség Megatronnak 14. számában találod, a második történetben (ca-transformers-idw-dicsoseg-megatronnak-14-15hun.jpg-től kezdődik), amely Galvatron feltámadásáról és az új seregének felállításáról szól.
http://halozsak.hu/519-kepregenyeink/transformers/tf-idw/transformers-idw-viharhozo/2561-tf-all-hail-14

Jövő héten újabb Reflektorfényben sztori jön majd? Vagy esetleg visszamegyünk a Földre a másik Ongoing szálhoz?
A jövőhéten az Autokácia második száma jön, azt követően jön a földi vonal következő része utána pedig a reflektorban Űrdongó.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3652 Dátum: 2015. Június 07., 18:04:41 »
Hát Ramondelli stílusa ilyen, de szerintem hangulatilag nagyon illik a Káoszhoz.

Megatron meg... Apex páncél full doom mód? :violent: :violent: :violent: Honnan szedte azt a páncélt? :D Most kb. sebezhetetlen lett, pedig eddig is az volt! :o
És nemsoká kiderül, hogy ennek így kell lennie a cselekmény szempontjából. Személy szerint nagyon nagy kísértést éreztem, hogy azt a képet tegyem ki a hír mellé kísérőnek, de túl spoileresnek éreztem...

Megértem, mondjuk én kísértésbe estem volna!  :brow: De tényleg honnan volt a páncél? Vagy választ kapunk rá? Amúgy  gondolom most nincs is nála erősebb transformer a bolygón perpill. Az autobotok nagy szarban lesznek ha nem Galvatron seregével fog foglalkozni hanem velük. Kb. mindenkit ki tud írtani.

Amúgy egy kérdés. Galvatron komplett serege most úgy néz ki mint Ostror vagy nem? Ez számomra nem tiszta.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3651 Dátum: 2015. Június 07., 17:28:21 »
Hát Ramondelli stílusa ilyen, de szerintem hangulatilag nagyon illik a Káoszhoz.
Egyetértek. vannak sztorik , amikhez nagyon passzol a stílusa. De sajnos lesznek olyanok is, ahol már nem igazán...

Nagy köszönet az új Reg One részért és a mai Káosz epizódért.

Jövő héten újabb Reflektorfényben sztori jön majd? Vagy esetleg visszamegyünk a Földre a másik Ongoing szálhoz?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3650 Dátum: 2015. Június 07., 15:14:15 »
Hát Ramondelli stílusa ilyen, de szerintem hangulatilag nagyon illik a Káoszhoz.

Megatron meg... Apex páncél full doom mód? :violent: :violent: :violent: Honnan szedte azt a páncélt? :D Most kb. sebezhetetlen lett, pedig eddig is az volt! :o
És nemsoká kiderül, hogy ennek így kell lennie a cselekmény szempontjából. Személy szerint nagyon nagy kísértést éreztem, hogy azt a képet tegyem ki a hír mellé kísérőnek, de túl spoileresnek éreztem...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3649 Dátum: 2015. Június 07., 13:58:22 »
Köszi az új részt!Végre most már történik valami!Érdemes figyelni, hogy Rodimus mennyire megérett a vezetésre. Optimus is simán hallgat rá. A szetszort kölyökből nagy váltás! És végre van akció! A Kima felrobbantása nagyon komoly volt. Igazi önfelálldozó vezéri tett lett volna ha nem ússzák meg!  ;D Megatron meg... Apex páncél full doom mód? :violent: :violent: :violent: Honnan szedte azt a páncélt? :D Most kb. sebezhetetlen lett, pedig eddig is az volt! :o

Amúgy az előttem szólóval vitatkozva, ezek a rajzok nem rosszak inkább szokatlanok. Az utolsó kép mindent visz! :D