Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 885756 alkalommal)

0 Felhasználó és 37 vendég van a témában

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3648 Dátum: 2015. Június 07., 13:18:39 »
Köszönöm a legújabb részt! Katasztrófa ez a rajzoló és ahogy elnézem, végig ő marad a Káoszban?  :( Ezt az erős színvilágot nem kéne erőltetnie. Ha jól látom, rendesen tónusozza a rajzait és talán erre löki rá közvetlenül a színeket. Sajnos már a tónusozás is szörnyű, ezek a szó szerint rádobott színek pedig még csak rontanak.
Nincs másik rajzoló? Vagy miért erőltetik? A legújabb TF részben is ő alkot, az előzetes oldalak alapján annyi elrajzolása van, mint égen a csillag.

Hopp, azaz csak minden második Káosz rész az övé.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3647 Dátum: 2015. Június 06., 12:09:45 »
Lehet, hogy egy teljesen elhanyagolható kérdés, de azért engem érdekelne. Honnan van Össztűznek az a szövege, amit Fülelőnek mond:
"...amíg a kövér hölgy énekel" -- csak mert nagyon ismerős...Köszi!

http://nol.hu/archivum/archiv-494381-293703
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3646 Dátum: 2015. Június 06., 10:20:50 »
Lehet, hogy egy teljesen elhanyagolható kérdés, de azért engem érdekelne. Honnan van Össztűznek az a szövege, amit Fülelőnek mond:
"...amíg a kövér hölgy énekel" -- csak mert nagyon ismerős...Köszi!

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #3645 Dátum: 2015. Június 05., 12:28:05 »
És Furman ezután nem tervez írni újabb Transformerst? Egyébként alig várom Jhiaxust!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3644 Dátum: 2015. Június 04., 12:47:40 »
Hány részes egyébként a Regen?
Még 7 füzet van belőle (a 0.-at is beleszámolva).
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #3643 Dátum: 2015. Június 04., 11:46:37 »
Hány részes egyébként a Regen?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3642 Dátum: 2015. Június 03., 21:27:26 »
SKorponokról is kiderülnek dolgok, Féregről nem tudom, de biztos írt legalább egy esszét a hatékony üzemanyagfelhasználásról. ;)

Szerintem inkább diktálta.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3641 Dátum: 2015. Június 03., 08:44:29 »
Igen, Megatront kivéve szerintem mindenki dolgozott. Lézercsőr pl szépen összeforrasztja az egyes elemeket, míg Üstökösék odatartják.  :)
A felügyeletre meg tényleg Fülelő a legalkalmasabb, ő kivételesen egy egész épkézláb "statiszta".
Legalábbis simán el tudnék képzelni egy ilyen rajzot, hogy Mega nagy bőszen áll egy szirten hátracsapott karokkal, mire Fülelő mond egy ilyet, hogy: "Megatron nagyúr, a húslényektől elvett anyagok felhasználásával elkészültünk a bázissal."  :D

Az Álcavezérek többsége idővel felmutat valami technikai képzettséget, nem? Mert Sokiról elég hamar kiderül, hogy ász. Energonátalakító a 7. füzetben, Szerkesztettek az 5. képregényben...meg még biztos van más is. SKorponokról is kiderülnek dolgok, Féregről nem tudom, de biztos írt legalább egy esszét a hatékony üzemanyagfelhasználásról. ;)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3640 Dátum: 2015. Június 02., 20:27:21 »
Hát úgy, hogy kezdetben többre tartották őket, mint amik lettek. :D Ami valljuk be logikus, elég hülyén nézne ki az álca hadsereg, ha folyton Sokkolóra meg a Szerkesztettekre kéne várni, hogy elkészüljön bármi is, miközben ezek a robotok több millió évesek. Egy embernek mennyi idő, hogy építőmérnökké képezze magát? Szóval attól, hogy Tomboló folyton dühöng, még össze tudhat rakni egy csili-vili bázist, ha a szükség úgy hozza, legfeljebb az Űrhíd megtervezését nem rá fogják bízni. De ha bele akarunk menni, mondjuk azt, hogy Fülelő felügyelte a munkálatokat, belőle nézem ki leginkább. ;)

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3639 Dátum: 2015. Június 02., 20:04:46 »
Azt nem tudom, hogy mi lett volna akkor ha mondjuk a G2-t folytatták volna? (Normális rajzstilussal. :D ) Kár, hogy azt annyira leejtették.

Amúgy a múltkor felvetődött bennem egy kérdés az első álcák, Megatron, Üstökös, Villámcsapás, Égretörő, Görgető, Tomboló, Lézercsőr, Körfűrész, Romboló és Fülelő volt. A második részben elfoglalnak egy erőművet és abból építik fel az elős báziksukat. Na mármost. Hogy?  :D Már úgy értem melyiküknek volt ehhez esze? Másrészt egyikük sem változik munkagéppé, hanem repülőkké, kazettákká, meg magnókká. Hámuknak még keze sincs! :D El tudja valaki képzelni Megatront vagy Üstököst, hogy egy hegyszirtren ülve forrasztgat? Az első tudós köztük Sokkoló volt aki a harmadik részben jelent meg. A szerkesztetteket meg a 10 rszben építi meg. Akkor hogy is volt ez?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 02., 20:23:54 írta Feast4 »

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3638 Dátum: 2015. Június 02., 18:09:05 »
Jó kis rész volt egy újabb Epic csatával...Magnusz milyen kemény volt, nem hagyta magát!  -- "Senkinek sem tűnt itt fel hogy az életemért harcolok?"   ;)

Remélem az Ongoingban vagy utána (mikor már Barber viszi a történeteket) is lesz hasonló csatája...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3637 Dátum: 2015. Június 01., 21:36:48 »
Kiderül a ReGenben, hogy mi lett Maximus eredeti fejével? Csak megtalálja a Nebulosra odaküldött orvosi team.
Persze, elő fog kerülni. Ami azt illeti, meg is fogja még kavarni a dolgokat kicsit a történet utolsó felvonásában.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3636 Dátum: 2015. Június 01., 21:08:00 »

Amúgy meg érdekes kárdés ez a tápolás, Maximus esetében.Miért szinte csak őt fejéesztették az egekbe? Senkinek nem jutott eszébe pl. srácok (most mondok egy hülyeséget) Itt van Űrdongó valaki rálép meghal, ne építsük nagyobbra? :omg:

Pont erre gondoltam én is. Ha Maxinál működik, Skorponok miért nem végzett el magán egy ilyet? Merthogy elvileg elég komoly mérnök Soki mellett, a Színlelőket pl ő fejleszti ki. Sztem DOngó páncél ide, vagy oda, még mindig kb Féreg szintjén van. Legfeljebb.  :D
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3635 Dátum: 2015. Június 01., 18:08:06 »
Srácok, hanyagolhatnánk ezt a "ki az erősebb robi" témát? Már korábban alaposan kiveséztük. :nezze:
Kiderül a ReGenben, hogy mi lett Maximus eredeti fejével? Csak megtalálja a Nebulosra odaküldött orvosi team.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3634 Dátum: 2015. Június 01., 17:44:49 »
Rodimus egy érdekes kérdés. Igazából egyetlenegy alkalommal veri meg Galvatront utána sorra bucira verik a fejét.Pedig neki se ártana néhány Badass nagy pillanat. :violent: Mert igazából pl. Nagyágyú is a G1.ben szinte csak hülyeséget csinált és eddig amúgy a regenben is egy pállott szájú kisovis. :D (Jó tudom Rodimus az más lesz de nagyon kéne neki pár nagy epic csata ahol valakinek nagyon kiontja a belét.)

Amúgy meg érdekes kárdés ez a tápolás, Maximus esetében.Miért szinte csak őt fejéesztették az egekbe? Senkinek nem jutott eszébe pl. srácok (most mondok egy hülyeséget) Itt van Űrdongó valaki rálép meghal, ne építsük nagyobbra? :omg:

Gondolom az lenne a cél, hogy ez valami marha nagy dolog legyen, tehát Maximusztól az, hogy a Nebuloson feláldozza a fejét és utána Galen helyett összeáll Spike barátunkkal. Űrdongót meg azért csak feltápolták a cégére egy páncéllal...

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3633 Dátum: 2015. Június 01., 15:47:39 »
Rodimus egy érdekes kérdés. Igazából egyetlenegy alkalommal veri meg Galvatront utána sorra bucira verik a fejét.Pedig neki se ártana néhány Badass nagy pillanat. :violent: Mert igazából pl. Nagyágyú is a G1.ben szinte csak hülyeséget csinált és eddig amúgy a regenben is egy pállott szájú kisovis. :D (Jó tudom Rodimus az más lesz de nagyon kéne neki pár nagy epic csata ahol valakinek nagyon kiontja a belét.)

Amúgy meg érdekes kárdés ez a tápolás, Maximus esetében.Miért szinte csak őt fejéesztették az egekbe? Senkinek nem jutott eszébe pl. srácok (most mondok egy hülyeséget) Itt van Űrdongó valaki rálép meghal, ne építsük nagyobbra? :omg:

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3632 Dátum: 2015. Június 01., 09:19:31 »
Nálam az erősorrend:

Autobot:
(kapcsolódókat nem számítom, Ultra Magnusz létjogosultsága nekem kicsit érdekes kérdés, vele sem kalkulálok.)

Omega, Maximus, Optimusz, Rodimusz a jövőben (?) utána meg nagyságrendekkel lemaradva Mogorva.  Ösztűz kizárólag fizikailag nézve tuti gyengébb, mint Mogorva, max gyorsabb. De akkor már szinte mindenki gyorsabb, mint M.
Maximus meg szerintem tényleg rohadt erős, elvégre össze-vissza erősítették a karaktert, Fejmester, meg átépített robot, meg minden. Mondjuk az emberi tényező nélkül kb egy bútordarab. Skorponok alig bírt előle elmenekülni, sajnáltam is, mert bejönnek a lila Álca robik.  :tf-shockwave:

Álca:
Megatron (bár ELVILEG Galvatron nagyon feltápolt alak, szóval első kellene, hogy legyen...), Sokkoló, Skorponok (a párbajuk fényében sztem összességében gyengébb, mint Soki), utána meg Straxus, Mennydörgés, bár utóbbi kettőnél nincs viszonyítási alap. Óriási fehér folt mindkettő. Mennydörgésnél talán annyi, hogy Mogorvát ugyanolyan könnyen legyőzte, mint korábban Megatron és Sokkoló. Azaz kb 2 másodperc alatt.
Utánuk kullog mondjuk Gépmester, Husáng, Fülelő, a többi meg az éppen aktuális slepp.

Személyes kedvenc Sokkoló, Autobotoknál meg nekem ugyanolyan mind, bár régen Mogorvát nagyon szerettem.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3631 Dátum: 2015. Június 01., 00:21:06 »
Szerintem meg Ultra Magnusz szerepeltetése önmagában egy paradoxon, mert a jelenbeli verziója az UK 171 után felszívódott - ez az amerikai sorozat 40. része körül volt -, és elő se került többé, csak egy alternatív jövőben, de az a verziója hősi halált halt... Legalábbis én semmit sem tudok a sorsáról az UK 171 és a Regen 81 közötti időszakból...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3630 Dátum: 2015. Május 31., 23:32:50 »
Szerintem ez kb. olyan mint egy deja vu. Olyan érzése van, mintha a történelem megismételné önmagát, holott még sose harcolt Galvatronnal.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3629 Dátum: 2015. Május 31., 23:11:37 »
Tényleg arra most Magnusz miért is nem emlékszik, meg hogy ki ez a galvatron? Vagy az ottani időutazós történet miatt nem vágja? Na de az első oldalon meg pont azt mondja, hogy "atörténelem megismétli önmagát." Vagy akkor hogy is van ez?? :headscratch:
Tényleg! Ez nekem fel se tűnt, hogy ha csak a nevét tudja, akkor mégis miért is blokkolt le amikor meglátta Galvatront? És hogy is van ez a történelem megismétli magát dolog? :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3628 Dátum: 2015. Május 31., 22:45:15 »
Kegyetlen jó volt ez a rész is.
Főleg a régi füzetek előtti tisztelgése.
Egy az egyben az UK- rész csatáját nyomatták (galvatron ugyan úgy tombol a kamion hátán,majd hídról le és előjönnek a nagy robbanás után a tűzből csak egy kicsit másképp.), gyorsan elő is keresem azt is.
Tiszta retrófeeeeling  :worship:

Tényleg arra most Magnusz miért is nem emlékszik, meg hogy ki ez a galvatron? Vagy az ottani időutazós történet miatt nem vágja? Na de az első oldalon meg pont azt mondja, hogy "atörténelem megismétli önmagát." Vagy akkor hogy is van ez?? :headscratch:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3627 Dátum: 2015. Május 31., 14:34:43 »
Nálam a sorrend Optimusz (erőmester), Maximusz, Rodimusz, Ultra Magnusz, Mogorva. Óriásrobotokat, kapcsolódókat nem számoltam. Álcáknál nem is nagyon tudnék sorrendet felállítani azon túl, hogy minden valószínűség szerint G1 Galvatron a legerősebb. De hogy utána ki milyen sorrendben... Passz.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3626 Dátum: 2015. Május 31., 12:43:18 »
Miért mindenkinek Maximus az első??

Mert Frotress Maximus nagggyon kemény.  :badteeth: Sose győzték le a füzetben egyszerre több álcát is visszaver és Galvatront lenyomni az nagyon fegyvertény, most se fekdüt ki  :brow:. Meg félmunka a félmunkával vitatkozva. Belenyúlt a mellkasába, gondolom a szikramagot akarta. Ki a fene gondolta, hogy bekapcsol. Ha tudta volna tuti kikukázza és darabokra szedi a roncsát. Amúgy el is mondják, hogy áz átépítés során, sokkal nagyobb erősebb és gyorsabb lett mint előtte. Amúgy ha visszajön az IDW sorozatába az első adandó alkalommal amikor talál egy álcát kettétépi. Ott is nagyon Zúzós lesz a későbbiekben. Optimus is meg fogja tapasztalni amúgy mennyire kemény a regenben. :). Nálam a sorrend már ezt többször mondtam, Szuper Omega, Maximus, Optimus, Össztűz és Mogorva pedig kb. úgyanazok. Most a Regenben Pedig úgye Magnus fogja bizonyítani, Galvatronnál, hogy nagyon erős.

Az álcáknál Galvatron, Megatron, Skorponok és Sokkoló a sorrend. Mennydörgést igazából nem tudom hova rakni, mert nem tudom eldönteni, hogy a Matrixtól volt ilyen táp vagy amúgy is az. A többiek a futottak még kategória.

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3625 Dátum: 2015. Május 31., 12:20:58 »
Ha már erőverseny: mi van Össztűzzel? Elvileg legyűrte Mogorvát is! :nezze:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3624 Dátum: 2015. Május 31., 12:14:47 »
Rodimusz csak akkor badass, ha a Mátrix átváltoztatja, az Ongoingban kicsit gyorsan ledarálták a "fejlődést" amin keresztül megy, a ReGenben pedig egy az egyben kihagyták.
Ez így nem egészen igaz. Pont, hogy az átváltozására szenteltek egy egész Regen füzetet...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3623 Dátum: 2015. Május 31., 11:14:01 »
Az angol füzetekben ragadt rá ez a Kibertron legnagyobb harcosa szöveg.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3622 Dátum: 2015. Május 31., 11:09:54 »
Miért mindenkinek Maximus az első?? Azon kívül hogy félmunkát végzett egy bekómált Galvatronon, meg a rajzfilmben Metroplexre hajazó bázisrobotként szerepel neki sincs semmi a dicsőséglistáján... Amit a Nebuluson végzett se volt kiemelkedő, a méretnövelés után is csak lövöldözött ide oda, Mogorva ellen se mert kiállni, "Garrus 9 Maximus" meg egy niemand. Szerintem köze nincs a Top3hoz... Rodimusz csak akkor badass, ha a Mátrix átváltoztatja, az Ongoingban kicsit gyorsan ledarálták a "fejlődést" amin keresztül megy, a ReGenben pedig egy az egyben kihagyták. Optimusz, Mogorva, Álcáknál Megatron/Galvatron, meg Sokkoló, nálam ennyi a Top. Idevehetjük Ultra Magnuszt, csak szintén furcsa, hogy úgy lett "Kibertron legnagyobb harcosa", hogy a G1-ben nem is létezett... Vagy az utóbbi 21 évben, a béke alatt lett "kinevezve"?
Amúgy köszi az új részekért! Végre Galvatron is fekszik! :D

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3621 Dátum: 2015. Május 30., 22:41:30 »
Én is köszönöm a TF - Első Regeneráció 94-et! :worship: :worship:
Tetszik ez a képregény. Mozgalmasan és folyamatosan halad a történet. És ebbe is sok autobotok és álcák bukkannak fel. És persze régi ismerősök is visszatértek. Pl. Szuper Omega.

Transformers - Refekltorfényben - Villámcsapás: ez a történet is tetszett. Érdekes módon ebbe is voltak köztük beszélgetés Űrdongóval és Villámcsapással, ahogy az Ongoing 10-12-ben is látható volt. És ebből a részből valamennyit meglehetett érteni, hogy Villámcsapás teljesen más, mint a többi álca.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3620 Dátum: 2015. Május 30., 21:57:59 »
Még annyi, hogy én azért kíváncsi lennék ebben a G1 univerzumban egy erősorrendre az Autobotok részéről. Gyanítom, hogy Maximus az első, utána vagy Optimus vagy Magnus, de ha ráaggatták az utóbbira a "Kibertron legnagyobb harcosa" címkét, akkor gondolom ő a második. És a rajzfilmeket nézve, és azokat a külföldi füzeteket, amiben már Hot Rod Rodimus, én őt tenném meg a fővezér után a negyedik helyre. Utána némi szünettel Mogorva jönne, aztán rohamosan zuhanna a színvonal. Nektek mi a véleményetek?

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3619 Dátum: 2015. Május 30., 21:52:39 »
Köszi!!! Zseniális, pörgős, akciódús rész volt. Csak hát persze természetesen a legizgalmasabb résznél szakad félbe a sztori, és várhat az ember a következő részre :( De mindenképp megéri. Nagyon kellemes meglepetés volt, hogy az este folyamán gyanútlanul felnézek a Zsákra, és hopp, Transformers rész, és nem is akármilyen:) Köszi srácok!