Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886943 alkalommal)

0 Felhasználó és 79 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3588 Dátum: 2015. Május 24., 21:46:30 »
Rattrapet és Depth Charge is szerepelni fog később.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3587 Dátum: 2015. Május 24., 21:32:19 »
Óó egek, mi szüksége Unikronnak Mátrixra, amikor (Prímusszal ellentétben) teljes mértékben birtokában van a testének és a tudatának? Abban a Story videóban nagyon érződik, hogy Newton 3. törvényét akarták a TF világra kiterjeszteni. De minek? Először ott volt a Sötét energon, ami Unikron vére most meg a Sötét Mátrix. Nem csoda, hogy a játék megbukott, pláne, mert nem a High Moon készítette.

Visszatérve a mai füzetre, szerepelt benne Waspinator, de szerencsétlen itt se húzta sokáig. (Amúgy szerintem elég gyengusz vadászcsapattal akartak elkapni egy Titánt. Álcarovarok meg pár komolyabb katona?) Érdekes a név, Haláldarázs. Bár én eddig - régi barátunk, Krizli ötlete alapján -
Csápminátornak hívtam, de ez is tetszik. De más is feltette magában a kérdést, hogy mit keres egy organikus darázzsá alakuló predacon az álcák között? Tudom, a Hasbro kiadott egy ilyen játékfigurát (amire még most is vadászok  ;)) és kellett egy füzet mellé, amiben szerepel. Viszont akkor is hülyeség, mégis hogyan tud repülni az űrben? Rakéták nélkül csak vergődik a szerencsétlen.  :D
« Utoljára szerkesztve: 2015. Május 24., 21:46:10 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3586 Dátum: 2015. Május 24., 19:28:42 »
Köszi a Villámcsapásról szóló részt!:) Egyre tiszteletreméltóbb és egyre érdekesebb karakter. A More than meets the eye-ban (még nem olvastam belőle eyetlen részt sem) gondolom a hasonlóan erkölcsös karakterjegyei miatt csatlakozik Ciklon az Autobotokhoz.
Heh. Ciklonnal kapcsolatban lesz egy-két érdekesség a Káoszban, gyakorlatilag ebből következően kerül be a MTMTE kezdőcsapatába, viszont nem lesz autobot. Ő nem a frakcióhoz csatlakozik, hanem Rodimuszhoz.
Husángról valaha is kiderül, miért ilyen hiányos az álla? Vagyis, hogy magyarán nincs neki. Meg ha már hiányzik neki a szája, beszélhetne máshogyan is. Legalább a szövegbuborékban érzékeltethetnék mondjuk, hogy máshogy képezi hangokat.
Nem rémlik, hogy adtak-e magyarázatot, de szerintem emögött az lehet, hogy valamiképp robot formában is koponyaszerűvé akarták alakítani a fejét. A beszédében viszont nincs szerepe az állkapocs hiányának, hisz bár igyekeznek élőlényszerű tulajdonságokkal felruházni őket, de attól még robotok, és emiatt a hangképzésben nincs szerepe az állkapcsuknak.
A titános sztorik kibontakozását meg egyre izgatottabban várom:)
A titános sztorik jók, főleg a Sötét Kibertronban volt pár nagyon epikus momentum velük kapcsolatban, de azok még odébb vannak, igazából majd az MTMTE és a RiD vezeti fel őket.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3585 Dátum: 2015. Május 24., 19:08:39 »
Köszi a Villámcsapásról szóló részt!:) Egyre tiszteletreméltóbb és egyre érdekesebb karakter. A More than meets the eye-ban (még nem olvastam belőle eyetlen részt sem) gondolom a hasonlóan erkölcsös karakterjegyei miatt csatlakozik Ciklon az Autobotokhoz. Tényleg, mintha a két karakter tök hasonló lenne. Husángról valaha is kiderül, miért ilyen hiányos az álla? Vagyis, hogy magyarán nincs neki. Meg ha már hiányzik neki a szája, beszélhetne máshogyan is. Legalább a szövegbuborékban érzékeltethetnék mondjuk, hogy máshogy képezi hangokat. A titános sztorik kibontakozását meg egyre izgatottabban várom:)   

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3584 Dátum: 2015. Május 24., 16:16:11 »
Szerintem is erre gondolsz:


Igen erre?Ez mi?
Ez a Fall of Cybertron horrorisztikusan elcseszett folytatásának, a Rise of the Dark Sparknak a központi eleme, a Dark Spark Matrix. Lényegében arra volt jó - azon felül, hogy gonosz -, hogy a használója rákényszeríthette vele az akaratát az univerzumra, illetve ezen felül átjárást biztosított a párhuzamos valóságok között. Ezzel oldották meg, hogy a WfC univerzumát hozzá lehessen kapcsolni a Bayformershez, mivel alternatív irányba csavarja az Age of Extinction eseményeit. Mellesleg, ha jól tudom, ez Unikron mátrixa.
"When the battle is through, only the strong will survive."


Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3582 Dátum: 2015. Május 24., 15:37:51 »
Hát ebben a formában még nem hallottam a dologról. Az Unikron-trilógiában volt egy Dead Matrix, míg a Fall of Cybertron PC játék folytatásában szerepelt egy Dark Spark, ha kifejted, hol szerepelt, akkor szívesen megmondom...

Én is azon gondolkodom, hol olvastam... :headscratch
Szerintem is erre gondolsz:


Igen erre?Ez mi?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3581 Dátum: 2015. Május 24., 14:28:52 »
Nem tudom, hogy a rajzoló miért bonyolítja meg a dolgot azzal, hogy FoC testet ad a szereplőknek? Ez a sztori a játék univerzumában játszódik?  :nemtudom: Mondjuk itt is Optimusz ébreszti fel Metrot. Apropó volt egy kis csillag a "felébresztette a Kibertron felszíne alatt nyugvó Metroplexet" mondat végén. Az véletlenül került oda, vagy utalni akartatok valamire?
Ja és köszönöm a füzetet, de most már jöhetne egy kis ReGen.
Köszi, hogy szólsz, elfelejtettem levenni. Igen, eredetileg oda akartam kommentelni az Autokrácia vonatkozást, de aztán meggondoltam magam, az viszont ott maradt. Majd mindjárt kijavítom.

Jönni fog, a következő rész már csak átnézésre vár, ha az meglesz, valamelyik nap - legfeljebb soron kívül - kikerül majd.

Nála volt a Matrix?
Voltaképp igen. Akkor már mint újdonsült Fővezér a Mátrixszal a kezében folyamodott segítségért és Metroplex válaszolt a hívásra...

Nekem is feltűnt a Fall of Cyb.-os grafika.
Ennek szerintem az az oka, hogy ekkoriban adott ki pár alterverzumos minit az IDW (többek között a Prime és a FoC is kapott saját kiadványokat) és lehet, hogy a grafikus szimplán csak nem volt képben, hogy ez most melyik vonal is lesz... Részlet kérdés, lesz még a későbbiekben pár ilyen.

Űrdongó tényleg mindig barátokat szerez... :D De hogy valakit végre rendesen lezúzzon... Sziklaugró is kicsi, mégis badass. :D
Még egyszer köszönet!
Hamarosan stílust vált a kis fickó és kicsit keményebb módra vált. A Rendőrségi bevetéshez kapcsolódó Reflektorfüzetében (egy hónap múlva) megmutatja, hogy tud ő tökös is lenni, ha akar, a Káosz után meg a dolgok úgy alakulnak, hogy hangsúlyosabb szerepet kap majd az eseményekben, mint azt bárki gondolta volna...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3580 Dátum: 2015. Május 24., 13:49:06 »
Köszönjük az új részt!
Nekem is feltűnt a Fall of Cyb.-os grafika. Husáng tripla változó, vagy mi lenne ez a szárnyas tank? A ruszkik kísérletei jutottak eszembe róla:

:D
Valaki kérdezte, hogy miért lett Villámcsapás álca. El kell vonatkoztatni attól amit a régi G1-ben tudtunk róluk, miszerint ők a rosszak, az Autobotok pedig a jók. Villámcsapás gondolom az elnyomás ellen akart harcolni, hogy mindenki érdemei szerint legyen megbecsülve, de ez nem jelenti azt hogy bárkin át lehet gázolni következmények nélkül. Még az AHM végén, az atombomba ledobásakor mondja az Autobotoknak, hogy "az Álcákat mindig a harc edzette, nem pedig a mészárlás". Szerintem mindenképp pozitív dolog, hogy Álcák jellemfejlődését is elkezdik kibontakoztatni.
Űrdongó tényleg mindig barátokat szerez... :D De hogy valakit végre rendesen lezúzzon... Sziklaugró is kicsi, mégis badass. :D
Még egyszer köszönet!

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3579 Dátum: 2015. Május 24., 13:30:52 »
Hát ebben a formában még nem hallottam a dologról. Az Unikron-trilógiában volt egy Dead Matrix, míg a Fall of Cybertron PC játék folytatásában szerepelt egy Dark Spark, ha kifejted, hol szerepelt, akkor szívesen megmondom...

Én is azon gondolkodom, hol olvastam... :headscratch
Szerintem is erre gondolsz:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3578 Dátum: 2015. Május 24., 12:35:24 »

Ezt az Optimus felébreszti Metroplexet dolgot fogjuk látni?
Igen, az Autokrácia végjátékában történt az említett eset.

Nála volt a Matrix?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3577 Dátum: 2015. Május 24., 12:32:10 »
Nem tudom, hogy a rajzoló miért bonyolítja meg a dolgot azzal, hogy FoC testet ad a szereplőknek? Ez a sztori a játék univerzumában játszódik?  :nemtudom: Mondjuk itt is Optimusz ébreszti fel Metrot. Apropó volt egy kis csillag a "felébresztette a Kibertron felszíne alatt nyugvó Metroplexet" mondat végén. Az véletlenül került oda, vagy utalni akartatok valamire?
Ja és köszönöm a füzetet, de most már jöhetne egy kis ReGen.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3576 Dátum: 2015. Május 24., 11:24:49 »
Nem értem miért hiszi róluk annyi mindenki, hogy legendák csak.
Ő úgy fogalmazott, hogy a felbukkanásáig mindenki csak legendának hitte őket, főleg Metroplexet, miután évmilliókra felszívódott és igen meglepő körülmények kötött - és helyről - bukkant elő végül. Alfa Trion meg egyike az eredeti tizenhárom Fővezérnek, tehát nem csoda, ha legendának tartják...

Ezt az Optimus felébreszti Metroplexet dolgot fogjuk látni?
Igen, az Autokrácia végjátékában történt az említett eset.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3575 Dátum: 2015. Május 24., 10:36:32 »
Hát ebben a formában még nem hallottam a dologról. Az Unikron-trilógiában volt egy Dead Matrix, míg a Fall of Cybertron PC játék folytatásában szerepelt egy Dark Spark, ha kifejted, hol szerepelt, akkor szívesen megmondom...

Én is azon gondolkodom, hol olvastam... :headscratch:

Amúgy köszi az új részt. Mindig is úgy gondoltam a G1-ben nagy hiba, hogy a 3 egyforma robi közül csak Üstökös volt kifejtve, de most Villámcsapás egyre komplexebb személyiséget kap. És egyre kevsébé értem, hogy lett Álca. De úgy látom ő is. Simán lelőhette volna mindkkettőjüket és Metroplexet átadja Husángnak és álgya vigye, mégse tette. Az is érdekes hogy fél Husángtól. Pedig ebben a verzióban a Fűrkészek baromi erősek. Husáng pedig egy repülő tankká alakul?  ;D Furcsálom viszont, hogy ilyen legenda kategória Metroplex és Alfa Trion is. Dongó is látta Optimus is látta. Alfa Triont pedig Optimus is Éjvadász is Racsni is ismerte, és ezek csak azok a szereplők akiket az Orion Paxból ki lehetne emelni. Nem értem miért hiszi róluk annyi mindenki, hogy legendák csak.

Ezt az Optimus felébreszti Metroplexet dolgot fogjuk látni?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3574 Dátum: 2015. Május 22., 17:36:29 »
Decepticon Matrix-ról hallottam még.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3573 Dátum: 2015. Május 22., 15:24:31 »
Hát ebben a formában még nem hallottam a dologról. Az Unikron-trilógiában volt egy Dead Matrix, míg a Fall of Cybertron PC játék folytatásában szerepelt egy Dark Spark, ha kifejted, hol szerepelt, akkor szívesen megmondom...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3572 Dátum: 2015. Május 22., 14:07:28 »
Mi az a Dark Matrix? Van köze ahhoz a lényhez ami kifejlődött a Matrixból a Mennydögéssel való egyesülés után? Arra az árnyékszerű izére gondolok ami beszélt gondolkodott és ami később megtámadta Unikrónt is.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3571 Dátum: 2015. Május 21., 20:20:35 »
Hupsz, tényleg. Arra emlékeztem, hogy nagy ember lett, csak túl nagyra tettem. :)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #3570 Dátum: 2015. Május 21., 13:31:40 »
Csak szerkesztő lett belőle, a Pók-részleget (amibe mondjuk beletartozott egy csomó más cím is) vitte a káosz éveiben.
Amúgy mostanság a saját rendezvényszervező cégét igazgatja. A mostanság alatt azt értem, hogy jó 16 éve.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3569 Dátum: 2015. Május 21., 10:12:32 »
Még annyit olvastam felőle egyszer, hogy áttért (vagy eleve azt nyomta) a Szellemlovas képregényekre. Dedikáltatnék vele egy-két füzetet, az tuti.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3568 Dátum: 2015. Május 20., 17:13:54 »
Valamikor Marvel főszerk lett belőle, de jóval később. Amennyire én tudom, csak megunta. Amúgy szerintem csak az animációs mozifilm IDW-féle újra kiadására tért vissza.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3567 Dátum: 2015. Május 20., 15:34:38 »
Olvasgattam a régi G1-et. Gyerekkoromban imádtam, aztán egyszercsak megváltoztak a füzetek, valahogy nem pörögtek. Most jöttem csak rá, hogy a váltás asszem a G1 55-től van! Semic képregénynél ez vhogy a 15. szám körül volt, mert ott volt valami kavarás a számokkal. Na, a lényeg: Bob Budiansky helyett Furman lett az író és onnan jöttek a merengős, vívódós részek. Ez csak most esett le évek után, eddig nem néztem meg legtöbbször, hogy éppen ki írja!  :lol:
 Budiansky visszatért valaha a TF-hez valamilyen formában? Miért távolították el, arról van esetleg infó?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3566 Dátum: 2015. Május 19., 15:59:48 »
Jazzről pedig régóta tudjuk hogy járatos a földi kultúrában, ha egyszer kiszabják rá a büntetést utána szintén hasznos munkát tud végezni a Földön.
Hiszed vagy se - ez talán nem akkora spoiler de azért kitakarom: Jazznek a sértődött duzzogáson kívül szinte az égvilágon semmi szerepet nem szánt Costa, csak pusztán itt hagyták. Azt, amit a végjátékban leművel akármelyik másik szereprlő megtehette volna, talán legfőképp Ultra Magnusz.
A Portyázó 'Dongó párossal annyi a bajom, hogy eddig akármelyik kontinuitásból ki tud említeni olyat amikor ezek ketten valami nagyot is véghez vittek volna?? :)
Dongónak eddig a legnagyobb erénye a saját minijében ismertetett húzása volt, bár ha onnan nézzük, hogy ott csak a saját mocskát kellett eltakarítania, így nem tudom hova lehetne sorolni. Azért ő is ér valamit, ezt jövőhónapban be is bizonyítja majd a saját Reflektorfényben füzetében, de igazán hangsúlyos karakterré majd Barber alatt válik a Robots in Disguise sorozatban...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3565 Dátum: 2015. Május 19., 12:44:11 »
Ja és még annyit, hogy a v2 korai részeiben el lehetett csípni ilyen karaktereket mint a Védőrobotok, Harcos meg Égető tuti szerepelt, Inferno nekem se rémlik. Egyszerűen eddig nem mutatták őket, de ott vannak. :)

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3564 Dátum: 2015. Május 19., 12:42:01 »
Feast4: Izom neve helyeseen Izmos, tudod hogy a mellékneveket előnyben részesítik a főnevek helyett. :) Magnusz képességeit eddig (legalábbis az IDW) sosem mint harcost kamatoztatták, sokkal inkább a nyomozói énjét, gondolom most is erre van szükség. Jazzről pedig régóta tudjuk hogy járatos a földi kultúrában, ha egyszer kiszabják rá a büntetést utána szintén hasznos munkát tud végezni a Földön. A Portyázó 'Dongó párossal annyi a bajom, hogy eddig akármelyik kontinuitásból ki tud említeni olyat amikor ezek ketten valami nagyot is véghez vittek volna?? :) Az IDW mondjuk ki is fejti Portyázó nézeteit ezzel kapcsolatban (miszerint csak stratéga, még vezető beosztásban sem szeret a rivaldafényben tündökölni, ergo nem egy színpadi alkat, őt csak az érdekli  hogy az erőforrásokat a háború megnyerésére használják fel, a lehető leghatékonyabban), kicsit olyan mint Sokkoló, csak utóbbi legalább kemény is. Űrdongó viszont soha sehol nem számított kemény karakternek, egyedül mikor Színlelő volt egy darabig akkor tudott hatást gyakorolni az eseményekre, egyébként csak kitart addig amíg megmentik a többiek... És ezen a Camaro altmód sem segít. :) Úgyhogy simán elfér pl. Magnusz mellettük, aki ha kell meg tud nyerni egy csatát is.
Aldarion: lenyűgöző munka volt a Fővezérek ismertetése, köszönet érte, többek között az ilyen részletgazdag háttér ami miatt jópár éve ismét TF fan lettem, a régi marvel képregény tényleg csak gyerekként volt kielégítő. Ha van író aki odateszi magát simán van ebben is akkora univerzum mint akár egy Star Wars-ban is...
Köszi a folyamatos munkáért! Csak így tovább! All hail HZS!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3563 Dátum: 2015. Május 18., 19:42:27 »
A hét végén most a Reflektorfényben: Villámcsapás történet következik, a jövőhéten héten a gyereknapi friss miatt kivételesen nem az alakváltóké lesz a Zsák, így a Káosz majd csak Június első vasárnapján folytatódik...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3562 Dátum: 2015. Május 17., 22:50:17 »
Köszi az új részt. Ki az az autobot Portyázóval? És az az arclemezes a harmadik oldalon?
Az Harcos (Streetwise), az arclemezes Égető (Hot Spot) és a facepalm-os piros mögötte Infernó.  ;) De, hogy ezek a szereplők hol voltak eddig nem tudom.

Infernot megismertem. Mármint a védőrobot Égető és a védőrobot Harcos? Amúgy Izom is ilyen volt pl. Ő is honnan került elő? :D

Érdekes, hogy nem vitték el Jazzt. Én tuti elősként jelöltem volna a Földről való távozásra miután lelőtt egy embert. Az hogy Magnus maradt annak se sok értelmét látom. Igazából Űrdongó és Portyázó elvinnék a hátukon a földi egységet, igazából eddig is ők vitték már egy ideje, szóval nagy értelme nincs hogy maradt. Egy + ember (robot) a parancsnoki láncban. Minek? Amekkora állat vittem volna Galvatront zúzni. Az amúgy is megy neki. Tényleg ennek jövő héten tanui lehetünk?  :brow:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3561 Dátum: 2015. Május 17., 21:41:03 »
Köszi a honosítást! Mondjuk én leginkább a kibertroni szál folytatását várom, szerintem mint mindannyian;)
Elhiszem, de az a két történet eredetileg is így futott le - ekkor váltott át havi megjelenésről kéthetire a v2 - úgyhogy mondhatni felvettük az eredeti tempót. Emellett meg annyi anyag van, hogy a vasárnapok marha precízen be vannak táblázva december végéig, aszerint pedig a Káosz és a Rendőrségi bevetés is egy-egy résszel bővül havonta.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3560 Dátum: 2015. Május 17., 20:32:18 »
Köszi az új részt. Ki az az autobot Portyázóval? És az az arclemezes a harmadik oldalon?
Az Harcos (Streetwise), az arclemezes Égető (Hot Spot) és a facepalm-os piros mögötte Infernó.  ;) De, hogy ezek a szereplők hol voltak eddig nem tudom.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3559 Dátum: 2015. Május 17., 20:01:03 »
Köszi az új részt. Ki az az autobot Portyázóval? És az az arclemezes a harmadik oldalon?