Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 888515 alkalommal)

0 Felhasználó és 69 vendég van a témában

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3348 Dátum: 2015. Március 31., 21:10:06 »
Én a mai napig nem értem vele kapcsolatban, ha egy tarisznyarákká alakul akkor miért szerepel a nevében az "octo"? :headscratch:

Mert a búvárruhájából polipcsápok lógnak?

Ja és akkor így van összesen nyolc végtagja, mint Doktor Oktopusznak. Hmm
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3347 Dátum: 2015. Március 31., 21:06:32 »
Így legalább van köze a névnek a robihoz, mert pl. Duplafej esetében csak a Színlelő páncéllal együtt értelmes a neve, pedig ugye nyilván nem azzal "született". Hacsaknem az altmód után kapta, mert a Marvel G1-ben valamiféle dupla orrszekcióval épült repülővé alakult.

Na mondjuk ezt se értettem soha, hogy Duplafej a szinleől páncélban folyton egyszerre két szájon beszélget Robotként ennek nyoma sincs.

De amúgy ha belegondoltok a szinlelők közül nem mind vannak rendesen kidolgozva. Ha belegondoltok az első színlelők úgya Sárkánygyík, Bombatörő, Martalóc, Koponya, Rovar és Uszony. Egy képkockán látjuk a valódi alakjukat,  úgyanígy Űrfelő, Gránátfej, Hullámlovas, Földrengető,Égi erő és Csobbantó. Szintén egy képkocka. Igazából a színlelők összecsapása olyan kaotikus ahol később látjuk a robot alakjukat, hogy én nem tudom kivenni ki kivel van és többet nem is jelennek meg a legtöbben csak pácnélban. Sárkánygyík amikor lezúg a felhőkarcolóról akkor is elég furcsán törik össze.

Aztán látjuk később Koponyát Ő átalakul valamiféle löveggé. (amúgy nem igazán értem ő, mit keres az Álcák közt) aztán az Autobotok közül látjuk Űrfelhőt, hogy űrhajóva és Gránátfejet, hogy valamiféle "fúróvá?" alakul. Hullámlovas később kiderül, hogy egy tank. Aztán úgye látjuk Boncolot és Vicsorgót érdekes, hogy nekik az alt módjukhoz van a páncél állítva.

Következő színlelő az Űstökös akinek valamilyen rejtélyes okból eltűnik az őt legyőzhetetlenné tevő álcapáncélja, Űrdongó, Jazz És Mogorva (valaki megmondaná nekem hova a fenébe tünt a a G1 65 11. oldalán Mogorva páncéljának az eleje?) az ő páncéljaikkal se tudjuk igazából mi lett. Husáng aki tankká alakul, de ezt is és a robot alakját egyszer látjuk,  Oktopuncs (Igen ez a név tényleg poén  :badteeth: ) sose látjuk igazán, és Nyaktörő aki egy rinocérosszá alakul. Tudjuk, hogy Mennydörgés szinlelő de semmit nem látunk belőle, annyi hogy űrrepülővé alakul. Végül pedig Agyar, aki nem tudjuk hogy néz ki és mi is az alt módja valójában, Zsebes ( akinek a G1 64. oldalán emberibb arcot rajzoltak robot alakban mint a páncélban) ő egy Skorpióvá alakul (Skorponok után tök kreatívan) ás Duplafej aki nem két fejű de egy futurisztikus két orrú repülővé alakul. Kihagytam valakit?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3346 Dátum: 2015. Március 31., 21:04:42 »
Én a mai napig nem értem vele kapcsolatban, ha egy tarisznyarákká alakul akkor miért szerepel a nevében az "octo"? :headscratch:

Mert a búvárruhájából polipcsápok lógnak?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3345 Dátum: 2015. Március 31., 20:23:34 »
Én a mai napig nem értem vele kapcsolatban, ha egy tarisznyarákká alakul akkor miért szerepel a nevében az "octo"? :headscratch: Ha legalább egy Álca polip lenne, de így. Én egyébként Nyolc csapásnak írtam a szótáramba.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3344 Dátum: 2015. Március 31., 19:53:47 »
Szerintem is törhették volna még a fejüket kicsit a fordítók... Bár az eredeti Octopunch nemigen hagyott nagy teret. Mondjuk Csápcsapás? Vagy Csapócsáp. :D Mindenesetre az altmód kérdésre itt egy verzió:



Így legalább van köze a névnek a robihoz, mert pl. Duplafej esetében csak a Színlelő páncéllal együtt értelmes a neve, pedig ugye nyilván nem azzal "született". Hacsaknem az altmód után kapta, mert a Marvel G1-ben valamiféle dupla orrszekcióval épült repülővé alakult.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #3343 Dátum: 2015. Március 31., 19:46:14 »
Köszi a TF - ER 93-at! Szuper! Husángot régen amolyan bóvli karakternek gondoltam, de újabban kezdem értékelni! Bár elvileg ki fogják nyírni valahogy, már előre sajnálom.  :(

Feast4: igen, szerintem is csak ennyi van Oktopuncsból, nem látni többet páncél nélkül. Szerintem nem is tudni, hogy mivé tud átváltozni. Mondjuk azért a neve elég kemény. Ezen már gyerekkoromban is röhögtem.  ;)
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3342 Dátum: 2015. Március 31., 13:18:19 »
Köszönöm a TF - Első Regeneráció 93. -at!  :worship:

Rendkívül mozgalmas, akciódús és izgalmas a story!  :pogo:
Remek a grafika is, nagy élmény olvasni ezt a képregényt!  :bravo:
Hatalmas összecsapásokra van kilátás!  :brow:

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3341 Dátum: 2015. Március 30., 21:30:23 »
Max alatt Fortress Maximuszra gondolsz? Neki nem sok szerepe lesz, de visszatér, viszont finoman szólva is elég kétes szerepben. Ami meg azt illeti, nem Jhiaxus a fő ellenség. Amire te gondolsz, az nem a Raj. Azokat Nem integrálták ebbe a kontinuitásba.

Azt vágom, hogy megzanzásodik és bucira veri Optimust.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3340 Dátum: 2015. Március 30., 20:51:35 »
Max alatt Fortress Maximuszra gondolsz? Neki nem sok szerepe lesz, de visszatér, viszont finoman szólva is elég kétes szerepben. Ami meg azt illeti, nem Jhiaxus a fő ellenség. Amire te gondolsz, az nem a Raj. Azokat Nem integrálták ebbe a kontinuitásba.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3339 Dátum: 2015. Március 30., 20:28:08 »
Ekkor fog megküzdeni pl. Optimus 3 változatával? És jobbra balra bolyongani régi és még be nem következett harcok képei közt? A Destiny egy az egyben lemegy vagy ezt közzé rakjátok?
Optimusz három változatával majd a sorozat záró 100. részben harcol, viszont valóban 00. szám az, ahol bejárja majd a tér és idő zugait, megtörtént és meg sem történt dolgokat él majd át, és megtudunk pár újdonságot, pl. Jhiaxus eredetét és Buster meg a Föld végóráiba is betekintést enged... Mindenképp közé kell ékelni, mert a 95. részben már ezt követően lép színre.

Amúgy nagyon sokat merít e G2-ből főleg a vége ahogy látom. Egy két képen amit láttam szerintem az a Raj úgye? És úgye Jhiaxus. Gondolom ő lesz az új überveszély amire rá kell pörögni az aktuális autobot vezérnek. Tök jó viszont, hogy most nem az a szokásos igor kivitele lesz mint az egyébb sorozatokban. Amúgy Max. visszatérésére mennyit kell várni?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3338 Dátum: 2015. Március 30., 19:48:48 »
Ekkor fog megküzdeni pl. Optimus 3 változatával? És jobbra balra bolyongani régi és még be nem következett harcok képei közt? A Destiny egy az egyben lemegy vagy ezt közzé rakjátok?
Optimusz három változatával majd a sorozat záró 100. részben harcol, viszont valóban 00. szám az, ahol bejárja majd a tér és idő zugait, megtörtént és meg sem történt dolgokat él majd át, és megtudunk pár újdonságot, pl. Jhiaxus eredetét és Buster meg a Föld végóráiba is betekintést enged... Mindenképp közé kell ékelni, mert a 95. részben már ezt követően lép színre.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3337 Dátum: 2015. Március 30., 19:19:41 »
Heh heh heh... Azt te csak hiszed. :badteeth: Husáng a monológjában nem arra célzott látta a jövőt, csak amilyen megszállott, beképzelt arrogáns barom, elképzelte, hogy miként fog epikus halált halni... De ebben még lesz egy jó kis csavar, mert a végzete valóban egy epikus csata, de közel sem olyan, mint amire számít...

Azt láttam, hogy ő lesz az első aki megy egy kört Rodimussal, van is egy borító ami egy az egyben a G2 05. tükörképe csak ott épp Rodimus tartja az álcapáncél fejét nem Megatron. A képekből pedig az látszik, hogy egy hajó, gondolom a Csatavilág romjai közt fekszik. Ezek szerint nem csak annyi lesz, hogy nagy epic harcba leveri mint vak a poharat.


Hát tulajdonképp jól gondolod, mert Nagyágyúra vár egy érdekes "utazás", ami egy teljesen önálló füzetet kapott - Transformers Regeneration One 00 címen -, ami a 94-95. részek között játszódik, és amelyben időben és térben kóricál majd a Mátrixot kutatva, ami közvetlen előjátéka a Fővezérré válásának, és aminek az az érdekessége, hogy Casey Coller, Geoff Senior, Jeff Anderson, Jose Delbo és Nick Roche is rajzolt hozzá pár oldalt.

Ekkor fog megküzdeni pl. Optimus 3 változatával? És jobbra balra bolyongani régi és még be nem következett harcok képei közt? A Destiny egy az egyben lemegy vagy ezt közzé rakjátok?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3336 Dátum: 2015. Március 30., 15:46:59 »
Köszi az új részt, már nagyon vártam. Meglepő, hogy rögtön az elején elspiolerezi mi lesz Husánggal.
Heh heh heh... Azt te csak hiszed. :badteeth: Husáng a monológjában nem arra célzott látta a jövőt, csak amilyen megszállott, beképzelt arrogáns barom, elképzelte, hogy miként fog epikus halált halni... De ebben még lesz egy jó kis csavar, mert a végzete valóban egy epikus csata, de közel sem olyan, mint amire számít...
Ha jól gondolom egy vagy két füzet és Nagyágyú Rodimussá vállik.
Hát tulajdonképp jól gondolod, mert Nagyágyúra vár egy érdekes "utazás", ami egy teljesen önálló füzetet kapott - Transformers Regeneration One 00 címen -, ami a 94-95. részek között játszódik, és amelyben időben és térben kóricál majd a Mátrixot kutatva, ami közvetlen előjátéka a Fővezérré válásának, és aminek az az érdekessége, hogy Casey Coller, Geoff Senior, Jeff Anderson, Jose Delbo és Nick Roche is rajzolt hozzá pár oldalt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3335 Dátum: 2015. Március 30., 14:25:04 »
Tudjátok mi jutott eszembe. Oktopuncs-ot láttuk már páncél nélkül? Én nem emlékszem rá. (Mondjuk Agyart se láttuk páncél nélkül.)

A US vonalban csak ennyit láttunk belőle szerintem:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3334 Dátum: 2015. Március 30., 14:05:00 »
Tudjátok mi jutott eszembe. Oktopuncs-ot láttuk már páncél nélkül? Én nem emlékszem rá. (Mondjuk Agyart se láttuk páncél nélkül.)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3333 Dátum: 2015. Március 30., 12:44:07 »
Igen, a Halálhozó is egy UK történet volt. Jelen állás szerint, ha minden összejön a Regen után szeretnék belevágni azUK-ba is, hogy a klasszikus Marvel éra is kiteljesedjen, már csak azért is, mert Furman alatt mocskosul összemosódtak a szálak, és sok az imént említetthez hasonló átfedés van még a történetben.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3332 Dátum: 2015. Március 30., 08:51:57 »
Sziasztok!
Imádom olvasni a TF képregények, és ezer köszönet érte a honosítóknak!  :worship:
Volna egy kérdésem. Valaki el tudná magyarázni mi is történik a Marvel G1 65. részének első 3 oldalán? Ezt anno még, amikor megjelent az újságárusnál, sem tudtam értelmezni.  :headscratch: Valamelyik Marvel UK sztorihoz van köze?

Ezt találtam neked hozzá: http://tfwiki.net/wiki/Deathbringer_(issue) Majd a regen 0. részében ismét előkerül a téma.

Nem elérhető Psycho

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 16
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #3331 Dátum: 2015. Március 29., 23:41:45 »
Sziasztok!
Imádom olvasni a TF képregények, és ezer köszönet érte a honosítóknak!  :worship:
Volna egy kérdésem. Valaki el tudná magyarázni mi is történik a Marvel G1 65. részének első 3 oldalán? Ezt anno még, amikor megjelent az újságárusnál, sem tudtam értelmezni.  :headscratch: Valamelyik Marvel UK sztorihoz van köze?

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3330 Dátum: 2015. Március 29., 23:13:46 »
A sok alternatív Nagyágyú közül a középső olyan, mintha az IDW-univerzumbeli lenne.

Ott az egyik animációs rajzfilből is van egy, pl. igazából azok ott mind egy létező változat.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3329 Dátum: 2015. Március 29., 22:23:55 »
Én is köszönöm a Transformers - Első Regeneráció 93-at! :worship: :worship:
Guido Guidi rajzai tényleg olyanok, mint Andrew Wildman-é.
Ugye? Ha Tyrant nem írja oda, hogy ki a rajzoló, nekem fel se tűnt volna a váltás. :D

Nekem meg az tetszik a sorozatban, hogy mennyi szereplők készülődnek a háttérben. Pl. Monstructor, Galvatron, Husáng. Háttérben Nagyágyú és a Dinobotok.
Én azért szeretem ezt a szériát, mert olyan robik is szerepelnek benne (akár csak pár kocka erejéig), akik a G1 végén lecsúsztak erről. Itt van például Szárnyas, aki Action Master Fülelő kazettája fegyvere:


A sok alternatív Nagyágyú közül a középső olyan, mintha az IDW-univerzumbeli lenne.

Mert az is.  ;)
http://tfwiki.net/wiki/Destiny,_Part_Three
OFF: Nekem Rodimusz Energon (rajzfilm) inkarnációja tetszik a legjobban. Ő nem agyalt, hogy vajon felnő-e a rábízott feladathoz, vagy hisztizett, hogy "ő nem egy Optimusz!". Ott afféle "Fak you Prime! I am the leader of the Wreckers and I do my job with my way!" tipusú karakter.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 29., 23:51:13 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3328 Dátum: 2015. Március 29., 21:57:37 »
Én is köszönöm a Transformers - Első Regeneráció 93-at! :worship: :worship:
Hű, látom, hogy velem együtt így már hatan vagyunk(a fórumon legalábbis úgy tűnik, de biztosan vannak többen is), akinek nagyon bejön ez a sorozat.
Guido Guidi rajzai tényleg olyanok, mint Andrew Wildman-é.
Nekem meg az tetszik a sorozatban, hogy mennyi szereplők készülődnek a háttérben. Pl. Monstructor, Galvatron, Husáng. Háttérben Nagyágyú és a Dinobotok.
A sok alternatív Nagyágyú közül a középső olyan, mintha az IDW-univerzumbeli lenne.
A Husáng monológjába tényleg olyan, hogy már egyből elmondja, hogy mi lesz vele.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3327 Dátum: 2015. Március 29., 21:48:19 »
Köszönöm az új ReGen füzetet srácok! :worship: Kellett ez a sztori nekünk, mint egy falat kenyér.
Tényleg elképesztő, hogy Guidi mennyire jól képes lemásolni mások rajzstílusát, legyen az Perlin, vagy Wildman. Ezek után csak azt sajnálom, hogy az Ongoingot nem Figueroa tervei alapján készíti.
Vicces volt még látni azt a sok alternatív Nagy Ágyút, bár Hot Shot-ot nem igazán kellett volna odatenni, mert ő csak Japánban számít Hot Rodnak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #3326 Dátum: 2015. Március 29., 16:02:45 »
Húha, itt aztán nincs szöszmötölés! Hatalmas a tempó, és nagyon érdekes csatákra van kilátás!

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3325 Dátum: 2015. Március 29., 14:41:22 »
Köszi a Trans Formers - Első Regeneráció 93: Nagyon vártam már a folytatást, és nem hiába! Üstökösben nem csalódtam most sem, de Optimus sorsa is nagyon érdekel, kíváncsi vagyok mi lesz a Földön ezentúl!

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3324 Dátum: 2015. Március 29., 13:01:52 »
Köszi az új részt, már nagyon vártam. Meglepő, hogy rögtön az elejlén elspiolerezi mi lesz Husánggal. Lényeg viszont Furman most kiéliheti a kedvenc párosításait. Galvatron-Ultra Magnus. De neki sok ilyen jellemző pátharca volt. Össztűz- Fülelő. Szuper Omega- Monstruktor. Most jöhet mindegyik. Van Csatavilág, van Bárka minden fétise kéznél.  :D  Vicces amúgy hogy Monstruktorról se volt szó a simában, annyi, hogy az alternatív Földről ahonnan Galvatront elhozta Unikron az alkotórészei voltak a szörny színlelők.

Ha jól gondolom egy vagy két füzet és Nagyágyú Rodimussá vállik.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 29., 13:18:47 írta Feast4 »

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3323 Dátum: 2015. Március 29., 12:51:02 »
Köszönet a Regenaration One folytatásért.  :worship: :worship:  Még most is félelmetes, hogy Guidi mennyire könnyen tudja kopírozni mások rajzstílusát, szinte alig tűnik fel, hogy ez már ő és nem Wildman.

Itt már nem sok szám van hátra a nagy fináléig.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3322 Dátum: 2015. Március 28., 19:31:12 »
Megatron eredet: ez tudtommal magyarul megvan a HZs-n. A többi címek pedig még nem.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3321 Dátum: 2015. Március 28., 12:40:33 »
Igen, itt is Orionból lesz Optimusz. Ezzel kapcsolatban a hamarosan érkező ongoing 22-23 egy "speciális" dupla szám, mert amellett, hogy Roberts bemutatkozásaként funkcionál, a Káoszelmélet címet viselő történet maga egyfajta Prológus a Megatron Eredethez, amivel itt egy egész jó kis eredet ciklust hozott össze a kiadó, és amit szeretnék még az idén ki is pakolgatni. Gyakorlatilag így néz ki a dolog:
  • V2 22-23.
  • Megatron Eredet
  • Reflektorfényben: Orion Pax
  • Autokrácia
  • Reflektorfényben: Villámcsapás
  • Borzalom
  • Elsőbbség
Ennek a kis csomagnak az érdekessége, hogy felvezeti az eseményeket Megatron első lázadó gondolatától Orion Optimusszá válásán és a forradalom kezdetén keresztül egész a tényleges polgárháborúvá eszkalálódásig. A ferdével szedettek egyelőre munkacímek, ha a sztori nem indokol más fordítást, akkor így fognak futni. Jelenlegi terveim szerint két hét múlva érkezik a v2 22, utána szépen folyamatosan fogjuk adagolni nektek ezt a felállást is a Káosz eseményeivel felváltva.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3320 Dátum: 2015. Március 28., 10:58:04 »
Ebben a változatban Orion Pax Optimus?Vagy két külön robot? A Reflektorfényben Blöörben őt láttuk úgye?

Ez engem is érdekelne. Szerintem nem választották külön őket úgy, mint Megatront és Galvatront, vagy Dongót és Aranybogárt. Amúgy a Blörr füzetben tényleg Orion látható.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3319 Dátum: 2015. Március 27., 23:10:45 »
Amire te gondolsz, az alighanem a Reflektorfényben: Orion Paxból van. Orion és A3 egy közös akció során akad össze Villámcsapással, aki akkortájt épp Husáng helyetteseként futott.

Ebben a változatban Orion Pax Optimus?Vagy két külön robot? A Reflektorfényben Blöörben őt láttuk úgye?