Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 888359 alkalommal)

0 Felhasználó és 55 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3198 Dátum: 2015. Február 22., 12:45:38 »
Köszönöm az új füzetet! Meglepett, mert ReGenre számítottam, de ez is megfelel. ;)
Csak a tisztánlátás kedvéért az Alelme és az Űr ugyanazt az entitárst takarja?
Egyre jobban érdekel, hogy ha Galvatron keresztes hadjáratot hirdetett a halott univerzum ellen akkor Arszi vajon miért mondhatta azt, hogy mindjájukat veszélybe sodorja?
Ezekre választ kapsz a folytatásból. Addig már nem lövöm el a poént...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3197 Dátum: 2015. Február 22., 11:51:09 »
Köszönöm az új füzetet! Meglepett, mert ReGenre számítottam, de ez is megfelel. ;)
Csak a tisztánlátás kedvéért az Alelme és az Űr ugyanazt az entitárst takarja?
Egyre jobban érdekel, hogy ha Galvatron keresztes hadjáratot hirdetett a halott univerzum ellen akkor Arszi vajon miért mondhatta azt, hogy mindjájukat veszélybe sodorja?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3196 Dátum: 2015. Február 21., 13:25:04 »
Utóbbi. Sőt, a Káoszban - amit Costa már Robertsszel közösen írt, és ahol már lehetett tudni, hogy az lesz a v2 hattyúdala - Galvatronnak volt is egy megjegyzése ezzel kapcsolatban "Megváltoztál, Fővezér, és nem épp az előnyödre." És ezzel csak egyetérteni tudtam...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3195 Dátum: 2015. Február 21., 10:47:46 »
Köszi az új Transformers füzetet. És örülök, hogy újra felpörögnek az események a TF tájékán. Engem egy dolog zavar (jó több dolog is), és ezt már a Ongoing-ban is megfigyeltem, Optimusz rendkívül gyenge és határozatlan. Ez a testéből hiányzó mátrix miatt van, vagy tényleg ennyire visszafogták a többiek (Űrdongó, Rodimusz stb) előnyére?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3194 Dátum: 2015. Február 16., 22:09:54 »
a csajszi a Roncsoló füzetből

Na mondjuk annak a sorozatnak szerintem egyetlen egy hibája az,(azon felül, hogy egy csomó kérdésre választ várnék a későbbiekben) hogy kicsit ki kellett volna arra térni, hogy a legkeményebb autobot taktikai egység miért visz magával egy embert egy tuti öngyilkos küldetésre.

A másik gond az ongoinggal, ahogy Aldarion mondta a karakterkezelés. Egy csomó autobot akiket nem láttunk a dicsőség megatronban hirtelen csak ott van. (álcáknál detto) Pl. Izom. Semmi szerepe nem volt eddig aztán összetöri Üstököst (eleve egy fűrkész lenyomása) megmenti Villámcsapást és ennyi. Pedig két képkockát megért volna, Villámcsapás és izom beszélgetésében, hogy kösz, hogy megmentettél( eleve láthatnánk, hogy bontakozik a kapcsolata a többi autobaottal nem csak Dongóval.) De ide a bökőt, hogy semmi ilyesmi nem lesz.
És a  karakterek tettei... Jazz kilő egy embert. Pont ő aki végig az egyik legprofibb legkipróbáltabb, legmegbízhatóbb autobaotnak van feltüntetve. A másik "Felfüggesztelek az aktív szolgálatból!" Ennyi? Lelőtt egy embert. Magnus kb. egy idiótának van beállítva, Optimus alól egyre jobban kifut a talaj. Szinte hisztérikus lesz Megatron visszatérésétől. A beszélgetése Villámcsapással se nagyon vall rá. ( Normális esetben neki kellene annak lenni aki  a leginkább terelgetné őt a maguk irányába) Portyázó szerepe másodparancsnokként is elég semmilyen mintha ott se lenne. A Sokkoló és Megatron köszti ősi ellentétet pedig speciel én nagyon hiányolom. Igazából majdnem mindenki aki eddig mozdított a történeten negatív irányba változott vagy butult le. Egyre jobban azt látom ez a sorozat inkább károkat okoz sok fontos szereplől megítélésében. Ahelyett, hogy előre vinne.

Mondjuk Izmos elvileg az egyik legerősebb Autobotnak lett kitalálva eredetileg, a G2-ben még a vadiúj Megatronnak is leken párat, mire az felülkerekedik.

Amúgy nálam Costa megítélése azt hiszem jobb, mint másoknál. Érdekes dolgokat talált ki (Űrdongót vezérnek, Autobot öl embert, különböző alakváltók különböző országok mellé állnak) és viszonylag jó bunyókat tudott írni. Csak sajnos a jó ötletei nem kerültek kifejtésre, és annyira lassan haladt bárminemű történetszállal, hogy az valami elképesztő. Szó szerint füzeteket pazarolt el, amíg végre történt valami. Amikor végre jön egy kis cselekmény, akkor egész olvasható lesz - pár oldal erejéig.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3193 Dátum: 2015. Február 16., 16:10:18 »
Magnus kb. egy idiótának van beállítva

Igen. Jön-megy, mint egy Dredd bíró, "a tyreszti egyezmény nevében bla bla bla" aztán sorban feltörlik vele a padlót. Az UK füzetben szereplő hősies Magnusz, aki Galvatront is belegyepálta a földbe, sokkal jobban bejött nekem.

És itt ragadnám meg az alkalmat, hogy köszönetet mondjak a Transformers Armada füzetekért BuBnak, tyrantnak és Ben Reilly-nek! (Bocs ha kihagytam valakit, de csak ezt a három felhasználót ismerem a Zsákról) Nagyon szórakoztató volt, még azok a számok is, amiket nem Furman írt. És a rajzok is nagyon szépek voltak! Különösen Guido-é, amit még fokoztak a kiválló színek.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3192 Dátum: 2015. Február 16., 12:28:50 »
Egyébként most állítottam össze egy ütemtervet az idei évre - ez most 4/5-ében Genzón és rajtam fog múlni, úgyhogy remélhetőleg tartható lesz, és ha minden aszerint halad, akkor augusztussal bezárólag letudjuk az ongoingot mindenestől.

És a Regen? Az is az éven végigmegy. Már abból se sok van. Amúgy teljesen igazad van. A v2 egy ilyen nagyon furcsa próbálkozásnak tűnik. De hasonló bajom volt a G2-vel. Eleve rövid kevés karaktert bont ki igazán (lehet pont a rövidsége miatt) és felemás befejezése van.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 16., 17:16:17 írta Feast4 »

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3191 Dátum: 2015. Február 16., 11:21:57 »
És akkor még nem tértél ki arra, amire tegnap utaltam. Egy klasszikus G1 karaktert olyan szinten kiforgatnak majd, hogy csak na... Gondolom ez a v2 egyfajta próba volt, hogy mennyire térhetnek el a klasszikus karakterjellemektől, kezelésektől, ami a MtMtE és a RiD miatt bír így utólag jelentőséggel. Mert ha valami, hát akkor az végre végleg(?) elkanyarodik a hagyományos Autobot-Álca konfliktustól és egyfajta univerzum tágító sztorivezetést vesz fel. Mítoszokat vezet fel, kapunk egy komplex háttér univerzumot a történések mögé, és ami nagyon tetszik, hogy hangsúlyt kapnak a karakterek! Emellett Roberts pl. rohadt jó dialógusokat ír.

Egyébként most állítottam össze egy ütemtervet az idei évre - ez most 4/5-ében Genzón és rajtam fog múlni, úgyhogy remélhetőleg tartható lesz, és ha minden aszerint halad, akkor augusztussal bezárólag letudjuk az ongoingot mindenestől.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3190 Dátum: 2015. Február 16., 10:24:12 »
a csajszi a Roncsoló füzetből

Na mondjuk annak a sorozatnak szerintem egyetlen egy hibája az,(azon felül, hogy egy csomó kérdésre választ várnék a későbbiekben) hogy kicsit ki kellett volna arra térni, hogy a legkeményebb autobot taktikai egység miért visz magával egy embert egy tuti öngyilkos küldetésre.

A másik gond az ongoinggal, ahogy Aldarion mondta a karakterkezelés. Egy csomó autobot akiket nem láttunk a dicsőség megatronban hirtelen csak ott van. (álcáknál detto) Pl. Izom. Semmi szerepe nem volt eddig aztán összetöri Üstököst (eleve egy fűrkész lenyomása) megmenti Villámcsapást és ennyi. Pedig két képkockát megért volna, Villámcsapás és izom beszélgetésében, hogy kösz, hogy megmentettél( eleve láthatnánk, hogy bontakozik a kapcsolata a többi autobaottal nem csak Dongóval.) De ide a bökőt, hogy semmi ilyesmi nem lesz.
És a  karakterek tettei... Jazz kilő egy embert. Pont ő aki végig az egyik legprofibb legkipróbáltabb, legmegbízhatóbb autobaotnak van feltüntetve. A másik "Felfüggesztelek az aktív szolgálatból!" Ennyi? Lelőtt egy embert. Magnus kb. egy idiótának van beállítva, Optimus alól egyre jobban kifut a talaj. Szinte hisztérikus lesz Megatron visszatérésétől. A beszélgetése Villámcsapással se nagyon vall rá. ( Normális esetben neki kellene annak lenni aki  a leginkább terelgetné őt a maguk irányába) Portyázó szerepe másodparancsnokként is elég semmilyen mintha ott se lenne. A Sokkoló és Megatron köszti ősi ellentétet pedig speciel én nagyon hiányolom. Igazából majdnem mindenki aki eddig mozdított a történeten negatív irányba változott vagy butult le. Egyre jobban azt látom ez a sorozat inkább károkat okoz sok fontos szereplől megítélésében. Ahelyett, hogy előre vinne.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3189 Dátum: 2015. Február 15., 22:43:20 »
Aldarionnal annyiban különbözik a véleményünk, hogy én csak Roberts munkáját szeretem, Barberen én elalszom.
Ha jól megnézed én nem mondtam véleményt a sorozatáról, csak azt, hogy Costához képest mindkettő jobb...

Ami meg a v2-t illeti, nekem az a fő gondom vele, hogy rögvest az elején sokat merít a Bayformersből - ez a sorozat ugye 2009 őszén indult, pár hónappal a RotF premiere után -, nekem legalábbis nagyon NESTcafé ízű volt ez a ÉGFIGYELŐ-vonal. A lassan kibontakozó cselekmény mellett én azt is fájlalom, hogy egyfelől kis létszámú csapatot mozgat meg az író. Nagyon kevés karakterrel dolgozik, és azok egy része is pokemonként bukkan fel, ha kell, azután meg el a semmibe. De ami végképp sajnálatos, hogy nem épít az előzményekre. Nincsenek hivatkozások, vagy ha mégis, csakis a saját ténykedésére. Nem ad hozzá az Alakváltók múltjához, nem tudunk meg többet a hátterükről, a kultúrájukról, szinte csak lógnak a levegőben. Roberts összerittyentett egy kétrészes történetet - ld. lejjeb - Káoszelmélet - amiben több van ezekből, mint az ongoing összes többi számában. Optimusz és Megatron múltidézése az addig soha fel nem emlegetett csatákról nekem állatira sokat dobott a hangulaton. Egy szó mint száz, nem az ötletekkel volt a baj, hanem a kivitelezéssel. Nem ismerem Costa más munkáit - vagyis igen, mert írt pár World of Warcraftot, ami miatt még szembe fogok kerülni vele előbb-utóbb -, de Transformerst nem tudott írni, az biztos.

Emlékszik még valaki arra a szőke katona nőre, aki kiszívárogtatta a sajtónak, hogy Witwicky-ék Autobotokat rejtegetnek? Még mindig nem tudni, hogy miért is tette azt, és szerintem már nem is fogjuk (valószínűleg csak azért, hogy kilépjen a sztori az állóvízből.).
De, ő még elő fog kerülni, a Rendőrségi bevetés című háromrészesben, és moralizál pár oldalt arról, hogy szerinte miért volt helyes amit tett, de az a történet már csak a v2 hattyúdala lesz (a 25-27-29. számokban van benne, mert felváltva adagolták a Káosszal), és egy olyan momentumot hoz, ami TF rajongóként nálam kiverte a biztosítékot, mert semmi értelme... De ezt majd a maga idejében kivesézzük...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3188 Dátum: 2015. Február 15., 22:42:58 »
Igaz! Az egész Égfigyelős vonal totál időpocsékolás volt, és a korábban megismert karakterekről (Maximus, Husáng, Predakonok, a csajszi a Roncsoló füzetből) azóta sincs hír.
Emlékszik még valaki arra a szőke katona nőre, aki kiszívárogtatta a sajtónak, hogy Witwicky-ék Autobotokat rejtegetnek? Még mindig nem tudni, hogy miért is tette azt, és szerintem már nem is fogjuk (valószínűleg csak azért, hogy kilépjen a sztori az állóvízből.).
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3187 Dátum: 2015. Február 15., 21:58:36 »
Igazából amúgy az ötletek nem voltak benne rosszak. (Mármint az ongoingban). Pl. az hogy Űrdongó lett a vezér kicsi gyerek koromra visszagondolva egy ilyen hihetetlen fantáziakép volt, amivel és speciel sokat eljátszottam. (Valószínűleg azért mert ha jobban belegondolunk a régi G1 storyját autobot szempontból, Űrdongó, Mogorva, Racsni, Össztűz Max és Optimus mozgatta.) Villámcsapás furcsa lelki világába való belelátás és ez a furcsa senkinek az oldalára se állok se rossz. Ő is egy szerintem méltatlanul elhanyagolt karakter volt évtizedekig, de valahogy a kivtelezés nem jó! Túl sok a sorozatban az űrres járat ami sokszor csak a grafikai művészkedésre megy az sem mindig sikeresen. Valahogy az egész lassú és unalmas. Abban bíztam, hogy ha Megatron visszatér valami gyorsulás lessz benne, de ide látom, hogy most jön a Hannibal Lecter játék. (Remélem tévedek.)

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3186 Dátum: 2015. Február 15., 21:39:06 »
Juhéjj, új honosított TF sztori. Nagyon örülök, hogy a Fertőzés is terítékre kerül. Köszönet az elkészítőknek a fordításért!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3185 Dátum: 2015. Február 15., 17:47:16 »
A Regen egy minden szempontból pörgős sztori, ezekhez képest meg pláne. :)

A Leleplezést nem Reflektorfényben sztorikban akarták lezárni, csak az IDW hirtelen váltott az AHM-re, és egy rövidített lezárásnak adott csupán időt sajna...

Aldarionnal annyiban különbözik a véleményünk, hogy én csak Roberts munkáját szeretem, Barberen én elalszom.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3184 Dátum: 2015. Február 15., 17:29:36 »
Sok rész van még az ongoingból? ( A Roncsolók végső harca óta nem volt olyan IWD-s fővonalon játszódó történet amit csak ha az emberre úgy rájön újraolvasna.)
Hát sajnos még van, mivel a 31. számmal ért véget - a folytatás minőségéről egyébként az is árulkodik, hogy két ongoing váltotta és mindkettő 37 füzetet ért meg eddig -, de azért nem kell kétségbeesni, mert nemsoká jön egy kétrészes történet, ami Roberts tollából született (22-23. szám: Káosz elmélet 1-2: Optimusz és Megatron feleleveníti a régmúltat és az ismeretségük kezdetét) és komolyan mondom, hogy remek ízelítője annak, ami a Káosz után várható. Az a két részes sztori önmagában ütősebb olvasmány volt a számomra, mint a teljes ongoing...

Emellett meg más szálak is készülnek, néhány Reflektorfényben füzet, az Autokrácia és a Regen, ami talán ellensúlyozza a v2-es végét. Egyébként elárulom, hogy ha Robertsék nem építkeznének a v2-re is, mindenestől átugrottam volna az egészet, mert egyedül a Káosz - ami a nevéhez híven kicsit kusza - az egyetlen sztori line az egészben, ami ér is valamit, és ami közvetve útnak indítja majd a két új ongoing cselekményét...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3183 Dátum: 2015. Február 15., 16:26:12 »
Nagyon szépen összefoglaltál minden egyes okot, ami miatt lassan két éve lidércnyomásként élem meg az ongoingot. És akkor hozzájön, hogy rohadt lassan alakultak a dolgok, bár ez hála az égnek végre változni látszik. De megnyugtatlak. Amint végre letudjuk ezt az átok v2-est és vele Costát, sokkal jobb lesz a helyzet. Roberts és Barber ezerszer jobb munkát végeznek a maguk sorozatával, és most nem túlzok, az összetettsége, a kontinuitáshoz kötődése és az események tempója bennem a klasszikus G1 legjobb időszakát idézi. Úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy ha eddig kibírtátok, akkor még egy kicsit tartsatok ki, hamarosan fellendül a színvonal...

Én nekem az nem tiszta, most ki a főnök Űrdongó vagy Optimus?
Egyébként ezt a kérdést érdekesen tisztázza majd a folytatás, kiderül, hogy gyakorlatilag ezt maguk az autobotok sem tudják...

Csodás!  :) De megnyugtattál, hogy nem velem van a baj. :) Sok rész van még az ongoingból? ( A Roncsolók végső harca óta nem volt olyan IWD-s fővonalon játszódó történet amit csak ha az emberre úgy rájön újraolvasna.)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3182 Dátum: 2015. Február 15., 16:03:31 »
Nagyon szépen összefoglaltál minden egyes okot, ami miatt lassan két éve lidércnyomásként élem meg az ongoingot. És akkor hozzájön, hogy rohadt lassan alakultak a dolgok, bár ez hála az égnek végre változni látszik. De megnyugtatlak. Amint végre letudjuk ezt az átok v2-est és vele Costát, sokkal jobb lesz a helyzet. Roberts és Barber ezerszer jobb munkát végeznek a maguk sorozatával, és most nem túlzok, az összetettsége, a kontinuitáshoz kötődése és az események tempója bennem a klasszikus G1 legjobb időszakát idézi. Úgyhogy csak azt tudom mondani, hogy ha eddig kibírtátok, akkor még egy kicsit tartsatok ki, hamarosan fellendül a színvonal...

Én nekem az nem tiszta, most ki a főnök Űrdongó vagy Optimus?
Egyébként ezt a kérdést érdekesen tisztázza majd a folytatás, kiderül, hogy gyakorlatilag ezt maguk az autobotok sem tudják...
« Utoljára szerkesztve: 2015. Február 15., 16:20:58 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3181 Dátum: 2015. Február 15., 14:59:45 »
Én nekem az nem tiszta, most ki a főnök Űrdongó vagy Optimus? Amúgy meg az egész Galvatron féle vonallal, szerintem eddig az volt a baj, hogy mindig nagyon lassan vezették fel, sokat sejtetően, nagy háborút kilátásba helyezve. Aztán nem történt kb semmi ahhoz képest mire vártunk. ( Lehet csak én vagyok így vele) Pl. a Leleplezést is egy egyszerű Reflektorfényben storyban végigvinni és Csatárral lezárni? Ez olyan... De az Ongoinggal is nekem pl. úgyanez a baj. Hosszasan vezet fel egy történtet, 4-5 autobaot harcol 4-5 álcával mindig megjelenik valaki az előzőeknél sokkal veszélyesebb ellenfél akivel aztán nem történik semmi.  Közben Optimus meditál az emberekkel való kapcsolatán, Űrdongó azon, hogy is kéne vezetni az autobotokat, Megatron azon, hogy ha visszatért, hogy álljon bosszút (bakker elpusztíthatatlan lett, hogy állna bosszút???  :o) Villámcsapás azon kinek az oldalán is áll, Üstökös azon, hogy vezesse az álcákat, aztán amikor Megtatron visszatér akkor, hogy butassa meg újra, Nagyágyú azon, hogy ő Rodimus és nála a Matrix és mi is legyen. Ez túl sok nagyon lassan kibomló szál. A Dicsőség óta eléggé leült (bár ott is mire Optiust összerakták és kiadta a parancsot, hogy jó akkor Omega vigyel már minket a földre és rúgjuk szét Megatron seggét az is hosszabb volt mint kellene) az IWD-s vonal, remélem lassan történik benne valami fellendülés.

Lehet hogy csak azért Mert a Regen gyerekkorom kedvenc TF történetét vezeti tovább, de sokkal pörgősebb és jobban is leköt perpill.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3180 Dátum: 2015. Február 15., 12:24:02 »
Én is köszönöm a füzetet, akármiről is volt benne szó. :headscratch: Olyan sokat markol, keveset fog féle idáig az egész Galvatron körüli sztori. Talán jobb lett volna ha végleg halott marad.
Note: Továbbra is utálom Roche-t az aránytalan, karikaturista rajzai miatt.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3179 Dátum: 2015. Február 15., 12:02:20 »
Azon kevés IDW füzetek egyike, amit nem olvastam (ilyen volt a Drift mini is). Tetszik a visszautalás Kup múltjára, még ha nem is tiszta egészen a kapcsolat.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3178 Dátum: 2015. Február 15., 10:26:01 »
Nem. Ez a Sötétség Szívének 4. része közben zajlik. Kb. a füzet felénél lesz egy időugrás, ami után Galvatron tesz majd egy utalást, hogy meg amúgy ott volt az a gubanc a Földön is...

Amúgy a Sötétség Szíve is folytatódni fog, rögvest a jövőhéten...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3177 Dátum: 2015. Február 15., 10:17:10 »
Eu nagyon komolyan indult. Ez a Transz former miért hajaz annyira Arsira? Tényleg velük mi lett? Gondolom ez a sötét szív után zajlik.

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3176 Dátum: 2015. Február 08., 19:03:03 »
Nagyon jó hírek, lesz mit olvasni  :D
Mindig vevő vagyok TF képregényre...

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3175 Dátum: 2015. Február 08., 12:39:27 »
Ebben van igazság, de jelenleg új felállással próbálkozunk, Tyrant mellett más beírók is ráállnak a dologra, így remélhetőleg bírni fogjuk a tempót. Ha így se megy... arra nem is akarok gondolni, mert biztos belekattanok. Tavaly majdnem az egész évemet parkolópályára tetem a TF kedvéért... és pont hogy az nem haladt sehogy. Egy rakomány szövegkönyv porosodik a gépemen, de időhiány miatt Tyrant nem tudta úgy vinni, mint szeretné, a kapacitásunk pedig sajnos véges, az alapanyag meg egyre gyűlik...

De ezek sajnos csak az én elképzeléseim, úgy ettől függetlenül a változtatás jogát fenntartjuk...  :badteeth:
Update: Most már nyugodt vagyok, a következő két TF be van biztosítva, ha Farek is úgy akarja...  :badteeth:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3174 Dátum: 2015. Február 08., 11:36:35 »
Tavaly az év elejét nagyon megnyomtátok, aztán viszont üres hónapok jöttek - tudom, nem így volt tervezve -, szóval lehet, hogy érdemes lenne beosztósan haladni, mert akkor folyamatos lehet az adagolás.  ;)

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3173 Dátum: 2015. Február 07., 13:31:50 »
Az is folytatódni fog, ha minden a tervek szerint alakul - adná az ég! - még a hónapban...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3172 Dátum: 2015. Február 07., 12:53:32 »
Köszi az infót! És a regen?

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3171 Dátum: 2015. Február 06., 23:25:43 »
Igen, a jövőhét végére. Haladunk tovább a v2 vonalon, és végre terítékre kerül a Sötétség szívébe ékelt intermezzo, a Fertőzés első része.

De ezek sajnos csak az én elképzeléseim, úgy ettől függetlenül a változtatás jogát fenntartjuk...  :badteeth:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3170 Dátum: 2015. Február 06., 20:44:41 »
Tudom, hogy már marhára unhatjátok, hogy folyamatosan kérdegetjük, de várható mostanában valami TF?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3169 Dátum: 2015. Január 17., 22:42:10 »
A NewGen pl. lehozta az Armadát,

Köszi! A következő füzetig legalább lesz mit olvassak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith