Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 890463 alkalommal)

0 Felhasználó és 64 vendég van a témában

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3108 Dátum: 2014. Július 09., 08:54:09 »
Amúgy senki nem furcsállja, hogy Lockdown-t Vesztegzárnak fordították? :rolleyes:

Neki mi a "hivatalos" magyar neve?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3107 Dátum: 2014. Július 08., 19:31:21 »
Én ezt már meg sem nézem. (Hová jutott a világ...)

Pedig érdemes, véleményem szerint veri a harmadikat, de még az elsőt is! A gond csak annyi, hogy a film tényleg több kérdést hagyott nyitva, mint a Prometheus.
Például: A Dinóbotok szereplése annyira minimális volt, hogy meg sem nevezték őket. Honnan jöttek, kik ők? Miért van dinó formájuk? A laikusok számára ez a rész a film abszolút sötét pontja. Viszont, velük kapcsolatban volt egy olyan magas labda, amire a forgatókönyvíró szerintem (még) nem csapott le: ha a Teremtők Vektor Szigma technológiával kibernetizálták volna a dinoszauruszokat, hasonlóan, mint Jhiaxus a Gorlam Prime lakóit, akkor ez lett volna a legjobb Dinóbot eredet sztori! De még erre sem kaptunk választ. Mint arra sem, hogy Drift miért autentikus szamuráj? Lehet, hogy már több ezer éve a Földön van és szerves része volt japán kultúra alakításában?
A Teremtők meg nem nevezésén én is ki vagyok akadva, nehogy már várjunk kelljen még 2017-ig arra, hogy meg tudjuk kik ők! Én arra gyanakodtam, hogy a Quintessonok lesznek azok, majd arra, hogy a Halott Univerzumból valók, de a flashback töredékek alapján nem elképzelhetetlen, hogy vadi új "készítőket" kapunk. Csak nehogy Space Jokey-k legyenek azok! :lol:
Amúgy senki nem furcsállja, hogy Lockdown-t Vesztegzárnak fordították? :rolleyes:
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 08., 19:41:52 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető FZoli

  • Pókember
  • ****
  • Hozzászólások: 471
  • Karma: +7/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3106 Dátum: 2014. Július 06., 22:51:52 »
Ma sort kerítettem a TF4-re én is, ráadásul pont tegnap néztem újra a TF3-at (a mozivetítés óta nem láttam), úgyhogy azt hiszem Bay-túladagolásom van :D
Az új filmet sem jobbnak, sem rosszabbnak nem érzem a harmadik résznél. Sam hanyagolása mindenképp pozitívum, de az új csaj kb. lefedte a szerepét...  :dry:
A sztori olyan, amilyen, nekem úgy tűnt, hogy nem sikerült eldönteniük Galvatront vagy Lockdownt akarnák a főellenfélnek. A Dinobotoknak örültem, bár a szerepük sajnos nem volt túl nagy, valamit a lovagos téma is elég hátizé módon lett beemelve a filmbe. Az akciók ismét látványosak voltak, bár a 3D miatt volt néhány "mit is látok?" jelenet megint. A Teremtőkért járna egy tockos a forgatókönyvíróknak, francért nem lehet nevén nevezni a gyereket? A poénok közt volt jó, volt kevésbé jó, pl. Wahlberg utolsó érettségis poénjánál barátném már majdnem mondta a magáét. (Ő amúgy totál laikus a TF-hez, az első három elmondása szerint tetszett neki, ez viszont nagyon nem.)
Mindenesetre a film itthon is valószínű tarolni fog, közel telt házas vetítés volt, pedig már nem a premier hetében vagyunk.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3105 Dátum: 2014. Július 06., 12:22:37 »
Én ezt már meg sem nézem. (Hová jutott a világ...)

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3104 Dátum: 2014. Július 06., 12:17:41 »
Ja és Aldarion én az általad leírt két frakcióból az utóbbiba tartozok, de ez talán halványan érzékelhető a soraim között... :D :D

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3103 Dátum: 2014. Július 06., 12:15:29 »
Ha már feldobtátok a labdát akkor essünk túl rajta:
SPOILER!!!
Én végig a fejemet fogtam közben... Lehet kicsit fejlődtek sztori téren, de ez még mindig "mi vagyunk a kőkemény szupertitkos állami szerv akik bármit megtehetnek és nem tudjuk hogy milyen erőkkel játszunk, de azért simán kísérletezünk vele..." Kiszámítható, sablonos, KLISÉhegyek... A film reklám mivoltát inkább ne is említsük, az sima liba hogy már minden altmódot a marketingosztály talál ki (hol van már Röptűz meg az SR-71, Huligán meg a tuningolt M1 Abrams), de a Budweiser-es jelenet... Na nee... Ami viszont betette a kaput az egyértelműen a "főhősök" problémái. Nem számít hány idegen robot meg gyilkos kormányügynök vadászik a fejünkre, a legfontosabb az hogy ne smacizz az érettségiig... Minden pillanatnyi üresjárat ezzel volt megtöltve. Másik: mi történt a régi szereplőkkel? Nem igaz hogy se O.P. se Űrdongó egy említést se tesz hogy élnek e vagy halnak e...
Egy hatalmas pozitívum azért volt: a Dinobotok. Bár túl sok szerepük nekik sincs, azért legalább az ő kidolgozottságuk méltó az eredetihez mind robot, mind dinó módban. Driftet nem értem miért nem lehetett valami méltó japán autó móddal ellátni, pl Nissan GTR, a Veyron nemtom hogy illik a képbe (pláne hogy miért reklámoznak egy rég kifutott szériát... Vadászeb helyett tényleg Kup lett volna odaillőbb erre a szerepre, vagy valamelyik Roncsoló esetleg. Úgy egyáltalán nem értem miért jó elrugaszkodni valamitől aminek elég erős hagyományai vannak? Ennyi erővel rebootoljuk Batmant, de Bruce Wayne-ből most legyen Pókember! Akkor nem kell Optimusz, nem kell Megatron, legyenek átalakuló robotok és semmi egyéb párhuzam! Garantált az újdonság varázsa! Ajánlom nektek a TransMorphers (igen, jól olvastátok) című filmet, ha nem a saját szememmel látom nem hiszem el, de tényleg létezik ilyen...
Effektek a szokásosak: MINDEN felrobban, de SENKI nem sérül meg. A rakéták az emberek mellett robbannak, de minden repesz, szilánk szépen belassítva , lehetőleg maximális basszus mellett kerüli el bátor hőseinket, akik emellett gondosan ügyelnek arra hogy lehetőleg naplementében, egy USA zászló alatt érje őket a váratlan helyzet, a kamerával a tini suna lábai között...

Bocsi a sok negatívumért, de ha rágondolok felmegy bennem a pumpa, hogy megint mennyi pénz ment el pocsékba arra, hogy Bay kitombolhassa magát méregdrága játékszerekkel. :)

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3102 Dátum: 2014. Július 01., 22:48:19 »
Amúgy ha már a filmnél tartunk, érdekes, hogy mennyire emberszerűek lettek a robotok. Lekerekített formák,
izomrostok, Driftnél sima szamuráj-maszk, a szivarozó és szakállas Vadászebről nem is beszélve (bár eleinte azt hittem,
ezt ha ellövik, akkor Kupnál teszik meg). Ne megint agyatlan, karakter nélküli álca-hadsereg legyen benne,
ami csak arra vár, hogy lezúzza pár földi, és akkor nekem tetszeni fog a film.
Na meg - persze ez csak egy rajongói vélemény - ezzel az új filmszériával szépen lassan behozhatták volna a Nagyágyú
szálat, és mondjuk a harmadik rész végén Optimusz halálával, megérik az Autobotok vezetésére.
 

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3101 Dátum: 2014. Június 30., 22:17:58 »
TransFormers - Marvel UK 115-116.: tetszett ez a pár újabb TF képregény.
Láttam ezekben, és az előző részekben, hogy a rajzoló mindig más volt. Pl. 113-nál Geoff Senior, 114-nél Will Simpson, 115-nél Dan Reed, és a 116-nél ismét Geoff Senior. Nem semmi, ez is tetszik. Így látszik, hogy más rajzolóknál milyen stílusban vannak a karakterek.
Az író Simon Furman pedig ugyanúgy maradt.
Jó volt ezeket elolvasni.
Ezer köszönet érte a honosítóknak! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3100 Dátum: 2014. Június 30., 20:14:20 »
Na, túl vagyok a Transformers – A kihalás korán és kövezzetek meg, de összességében pozitívabb benyomást tett rám, mint az összes eddigi film együtt. Ezek oka részben a forgatókönyv író váltásában, a szereplő cseréken múlt elsősorban.

Először kezdjük talán a történettel, persze spoilermentesen. A korábbi részekhez képest, bármilyen meglepő is, van történet, ami ugyan továbbra sem mélyenszántó, de érezhetően összeszedettebb, mint a Kurtzman-Orci páros gányolmányai. Már önmagában az, hogy nem egy lezárt helyzetre akar folytatást erőltetni, hanem feldob pár labdát – jelen esetben az alakváltók eredettörténetéről – ami nem kerül kifejtésre, és mellesleg szerves köze van Vesztegzár földi ténykedéséhez, így mégiscsak birizgálja az ember fantáziáját, nyerőbb mint a ”megsemmisült a kocka, de megmaradt egy szilánkja, ami tök mellesleg ugyanolyan erős, mint az egész volt, de nem baj, mert van egy nappusztító csodafegyver is a tarsolyunkban, úgyhogy biztosra megyünk” szitu volt. Az biztos, hogy most egy elég merész – talán az eddigieknél is merészebb elrugaszkodásra készülnek az alkotók, ami adott esetben nem is baj, mert egyrészről jobban már aligha alázhatják a franchise-t, másrészről nekem Galvatron filmes eredete nagyon bejött. Eredeti ötlet, és nem Marvel- vagy az IDWerzum majmolása, de nagyon ötletes, sőt mi több, annyira kézenfekvő, hogy annak idején hasonló eredetet már fel is vázoltam pár ismerősömnek egy beszélgetés során, amolyan én hogyan írnám alapon. Persze lehet, hogy pont ezért tetszik, de az részletkérdés.

Másodjára nézzük a színészeket. Wahlberg és Tucci remek választás volt. Mindkét színészt kedvelem, de azt kell mondjam, hogy a szerepeltetésükkel végre jött némi színészi játék is a vászonra, ami nagyon jót tett a filmnek, ráadásul előbbi a családját bármi áron megvédelmező keményöklű texasiként ezerszer hitelesebb karakter lett, mint LaBeouf hülyegyereke, aki csak azért került a filmbe, mert valamiért az egész franchise máig görcsösen ragaszkodik a Witwicky névhez. Tucci – talán nem nagy spoiler – az idegesítő Simmonst váltotta a film komikus szerepében, ami azt figyelembe véve, hogy Turturro debil karaktere egy jól képzett különleges ügynök akart volna lenni, aki a folytonos marhaságaival szerintem nem vicces, sokkal inkább idegesítően szánalmas figura lett – mellesleg komolyan vehetetlen -, nagyon jó döntésnek bizonyult, ha azt vesszük, hogy előbbi itt egy hóbortos, de zseniális, multi milliárdos feltalálót alakít akit sötét ügyletekbe kever a tudományos áttörés iránti megszállottsága, ráadásul egész lavinát indít el a tudtán kívül. Ezerszer emészthetőbb, és valahogyan sikerült hétköznapian komikusra venni a ráépülő poénokat. Valahogy cseppet sem érződött erőltetettnek vagy kínosnak, mint az elődje megannyi megnyilvánulása.

És a végére a design. Hát az sajnos a szokásos formáját hozza. Karóba húznám az egész grafikus gárdást, ha nem lenne egy a karakterek között, akit véleményem szerint őrült jól sikerült elkapni. Ez pedig Vadászeb. Ne értsetek félre, mert neki se sok köze van a klasszikus kinézetéhez, de itt amellett, hogy legalább a szín stimmel – ami ugye nagy szó! – sikerült neki olyan elmeroggyantul militarista kinézetet generálni, ami nekem valahogy nagyon bejött. Az én szemszögemből csak őmiatta megilleti a készítőket egy nagy piros pont. A másik tetszetős szereplő Célkereszt lett, aki amellett, hogy szokás szerint nyomokban sem emlékeztet a klasszikus önmagára, őrülten laza és rohadtul jól kinéző figura lett, és bármennyire nevetségesnek tűnik, a ”fémkabátja” a filmben nagyon hangulatos látványeleme lett a karakternek. Az egyetlen gond, hogy én inkább vörös-sárga verzióban hoztam volna be a filmbe, Nagyágyú néven... A meglepetés robot nekem azonban Drift lett. A totál szamurájosra vett fizimiskája még illene is a robothoz, pláne, hogy relatíve annyira fiatal karakterről beszélünk, hogy még máig nem forrott ki teljesen a többiekkel ellentétben, csak ezt nem tudom, hogy mi a frászért lett kék…




Összességében véleményem szerint azok, akik nem ragaszkodnak szigorúan a képregényes univerzumokhoz, és hajlandóak egy kicsit elrugaszkodni azoktól egy elég emészthető, mindenképp látványos popcorn mozit kapnak, akik viszont képtelenek függetleníteni magukat az alapanyagtól, inkább ne is nézzék meg, mert a korábbiakhoz hasonlóan garantált az agyvérzés…

Egyébként, aki még nem látta volna a robotok concept artjait, az itt megnézheti a főbb szereplőket:
http://sg.hu/cikkek/104654/kulon-kepet-kapott-az-uj-transformers-film-13-robotja
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 30., 20:25:06 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3099 Dátum: 2014. Június 30., 19:08:45 »
Idézet
Köszi az új részt! Furman ezt a Galvatron Ultra Magnus csatát nagyon favorizálja! :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy megy e egy kört majd most Rodimussal. :)

Sőt, hogy Rodimus egyáltalán erősebb-e Ultra Magnusnál, ami szerintem elég kétséges. Már csak Ultra Magnus regenerációban, és itt is elhangzó "kibertroni címe" miatt... 

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3098 Dátum: 2014. Június 29., 20:04:00 »
Köszi az új részt! Furman ezt a Galvatron Ultra Magnus csatát nagyon favorizálja! :) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy megy e egy kört majd most Rodimussal. :)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3097 Dátum: 2014. Június 29., 17:47:34 »
Köszönöm a frissítést! Bár bevallom már végképp elvesztettem a fonalat az időutazásoknak köszönhetően, de mindegy, mert jó volt végre olvasgatni valamit. :)

Ehhez egy kis magyarázat.

Ultra Magnusz a Földön a jelen idő (1986) Ultra Magnusza. A Kibertronról a Földre küldték egy korábbi történetben, amiről itt is említés esik.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 29., 23:20:26 írta KiD »

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3096 Dátum: 2014. Június 29., 15:22:18 »
Köszönöm a frissítést! Bár bevallom már végképp elvesztettem a fonalat az időutazásoknak köszönhetően, de mindegy, mert jó volt végre olvasgatni valamit. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3095 Dátum: 2014. Június 29., 13:20:55 »
Köszi a UK újabb részeit! Volt benne zúzás:)

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3094 Dátum: 2014. Június 26., 12:22:51 »
A Transformers UK 113-114 nem lehet elérni a galériában.
Szerk.: Bár úgy látom, hogy bejelentkezve mégis elérhető.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Június 26., 13:05:33 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3093 Dátum: 2014. Június 23., 17:11:42 »
Következő hónapban előreláthatólag lesz valami TF?
Köszi előre is a választ!
Lesz, a hétvégén esedékes két újabb fejezet a TF UK-ból, azt garantáltan meg fogjátok kapni.

A tavaly megjósolt viharfelhők mégse múltak el teljesen :-(
Nézd, ebbe nem akarok belemenni, mert egy olyan jellegű és szintű személyes magánügy, amiről nem szívesen beszélek egy szűk bizalmi körön kívül, de azt elmondhatom, hogy az sosem fog teljesen eloszlani. De... a mostani pangás semmilyen mértékben sincs összefüggéssel azzal. Jelenleg Tyrantnál van az egész éves tervezet anyaga, még némileg több is, de sajnos a magánéletében jelenleg szinte egyáltalán nem rendelkezik szabadidővel, ez az a gond, aminek az áthidalásával jelenleg is próbálkozunk. Addig pedig csak a megértéseteket és a türelmeteket tudjuk kérni. Én sem örülök a helyzetnek, mert reméltem, hogy idén végre elfelejthetjük a Costa féle v2-őt, és jövőre már a Robert-Barber jegyezte sorozatokkal haladhatunk tovább, de sajnos nem így lesz...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #3092 Dátum: 2014. Június 22., 19:41:33 »
A tavaly megjósolt viharfelhők mégse múltak el teljesen :-(

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3091 Dátum: 2014. Június 22., 11:53:00 »
Következő hónapban előreláthatólag lesz valami TF?
Köszi előre is a választ!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3090 Dátum: 2014. Június 14., 14:53:12 »
Köszönöm a TF: Első Regeneráció 91.-et!  :worship:

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3089 Dátum: 2014. Június 04., 11:55:59 »
Amúgy ha Már Maximus, az már nem titok, hogy visszatér, de ki fognak rá térni hogy győzték le, mert Szuper Omegát leszámítva ebben a történetfonalban ő tűnik a legerősebb autobotnak. Meg úgye ha Galvatront leverte akkor sanszos, hogy  Megatronnál is erősebb. Vagy ezt le fogjuk tudni annyival nem bírt el a sok zombival.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #3088 Dátum: 2014. Június 04., 11:49:31 »
De nem mutatkozott be sehol, csak ment és hentelt. Még Max is csak úgy emlegette a belső monológjaiban, hogy egy "Állat." Szerintem se Sokkoló se Üstökös nem tudja ki ő. Talán Megatron tudhatta (mármint a nevét), de mire lespanoltak a Bárka felrobbant, Galvatront utána pedig Maximus legépelte. (A G1 legjonbban sikerült face-face harca szeritem)

Amúgy meg nagyon tetszik a story csak nekem kicsit, olyan, hogy ugyanazokat a cseleket süti el más más formában.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3087 Dátum: 2014. Június 03., 17:53:41 »
Erre a későbbiekben adott egy frappáns magyarázatot Furman. A Kibertronon létezik egy közös külső memória, egyfajta könyvtár, ahol emlékeket tesznek közzé az alakváltók, amihez mindenki hozzáfér. Elvileg így mindenki tudhatja Galvatronról azt a keveset, amit tudni lehet.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #3086 Dátum: 2014. Június 03., 16:40:15 »
Köszi a frissítést.
1 dologra kíváncsi lennék. Optimus soha nem találkozott még Galvatronnal még az Unikron elleni csatában sem találkoztak, így nem tudom honnan tudja a nevét. Az még oké, hogy úgy érzi, hogy az Megatron, de az új nevét max olyantól tudhatná akivel Galvatron találkozott azok a botok meg éppenséggel nincsenek 1 ben :). Szerintem még Fortress Maximus sem tudja Galvanron nevét hiszen nem beszélgettek inkább csak el gyapálták 1 mást.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3085 Dátum: 2014. Június 03., 16:27:54 »
Annyi pici fordítási elírás van benne, hogy a füzet elején Fülelő és Husáng arról beszélnek, hogy mennyire le se fogja senki tojni ennek a népnek az eltűnését, amelyet a droidok éppen halomra mészárolnak.
Köszi az észrevételt, időközben Tyrantnak sikerült kijavítania azt az oldalt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3084 Dátum: 2014. Június 03., 10:06:55 »
Nem tudom, de az új regen füzettel kapcsolatban csak nekem tűnik furcsának, hogy az a nép, amit Husáng teremtményei
leigáznak, azok kísértetiesen hasonlítanak G.I. Joe- Kobráira.... pláne, az erődítményükön a kígyó embléma.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3083 Dátum: 2014. Június 02., 10:27:08 »
Semennyire. Független a G2-től, de ez majd a sorozat lezárásából egyértelművé válik.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #3082 Dátum: 2014. Június 02., 10:02:18 »
Jónak ígérkezik ez az új történetszál. Így hogy jhiaxus feltűnt, felmerült bennem a kérdés, hogy ez mennyire kapcsolódik a G2-höz? És ha kapcsolódik, akkor ez előtte van?
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #3081 Dátum: 2014. Június 01., 20:40:34 »
Annyi pici fordítási elírás van benne, hogy a füzet elején Fülelő és Husáng arról beszélnek, hogy mennyire le se fogja senki tojni ennek a népnek az eltűnését, amelyet a droidok éppen halomra mészárolnak.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #3080 Dátum: 2014. Június 01., 19:20:15 »
Én is köszönöm az új TF füzetet. Szerintem jó kis sztori, érdemes volt kiböjtöli:) És csak remélni merem, hogy Aldarion felbukkan;)

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #3079 Dátum: 2014. Június 01., 16:03:03 »
Jól kezdődik az idei nyár. :D Köszönet a fordításért!  :worship: