Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886804 alkalommal)

0 Felhasználó és 72 vendég van a témában

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2928 Dátum: 2014. Március 16., 22:34:54 »
Ez esetben a Star Wars-osoknak még nagyobb karácsony van

Akkor nekem duplán karácsony van, mert a Star Wars-ot is szeretem!

Helyes! Bár ebből a Regenből már sajnos úgysincs sok hátra.

Miért is??

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2927 Dátum: 2014. Március 16., 22:27:02 »
Helyes! Bár ebből a Regenből már sajnos úgysincs sok hátra.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2926 Dátum: 2014. Március 16., 22:25:05 »
Ez esetben a Star Wars-osoknak még nagyobb karácsony van és lesz is, ha csak oldalszámot nézzük. Most előreláthatóan egy darabig ez a két franchise fog menni, meg a Disney-év; minden más az ahogy-sikerül elv szerint halad.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2925 Dátum: 2014. Március 16., 22:20:53 »
Úgy néz ki ismét Karácsony van, még csak 16 napja üzemel újra az oldal de a mai TransFormers - Első Regeneráció 89 már a harmadik TF képregény ezidő óta! Köszi a honosítást!! Nagyon jó ez a sorozat, kíváncsian várom a folytatást!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2924 Dátum: 2014. Március 16., 20:39:15 »
TransFormers - Első Regeneráció 89.: Hosszú idő után végre itt van a "Természetes kiválasztódás" történet folytatása.
Ismét az a jó ebbe a sorozatba, hogy párhuzamosan mennek minden szálak a történetben. Pl. Nagyágyú felfedezése, Dinobotok, Galvatron a Földön, stb.
Kezd egyre jobban érdekelni, hogy hogyan fog tovább menni ez a sorozat.
Köszönöm Aldarion és tyrant! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2923 Dátum: 2014. Március 16., 10:58:48 »
Ez a kérdés akkor dőlt el végleg, amikor végig olvastam és szembesültem vele, hogy az egyik - szerintem közkedvelt - karakter sorsa permanensen el lett cseszve. Azt meg hogy csak eltűnik a szériából kicsit furán vette volna ki magát...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2922 Dátum: 2014. Március 16., 10:43:27 »
Örülök, hogy a Fertőzés (Infection) is le lesz fordítva. Azóta a jelenlegi, kintii történetfolyamatra van egy kis hatása, szóval már nem tekinthető különálló sztorinak. Pár hónapja még ki lehetett volna hagyni, asszem beszéltünk is róla itt. Most már változott a helyzet.

Ó, és köszönet a 18. rész fordításáért is. :worship: :worship:

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2921 Dátum: 2014. Március 12., 21:21:19 »
Transformers Ongoing 18.: Hihetetlen, hogy milyen gyorsan jött ennek a folytatása is, alig egy héttel később.
Megatron furcsa volt, hogy győzni akart, de aztán olyasmit tett, amire még az Autobotok se gondoltak volna. Persze Optimusznak is gyanús volt, hogy Megatron miért is tette azt, amit.
Ezer köszönet érte! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2920 Dátum: 2014. Március 12., 14:48:18 »
Huuu, na arra én is kíváncsi leszek akkor :) Mert a Regenben jól kifejtette Mega, milyen is a kapcsolatuk Optimusszal, mint az érem két oldala. Kíváncsi leszek, tudnak-e ehhez képest még valami újdonságot hozni.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2919 Dátum: 2014. Március 11., 19:30:32 »
Optimusz és Megatron olyan, mint az egyik Nevem Earl részben a két börtönbeli bandavezér. Mások előtt ölik egymást, de amikor egyedül maradnak... :D
És lesz még olyanabb is... Csak várd ki a 22-23.számokat, amikor kötetlenül beszélgetnek a múltról. Szerintem messze a v2 legjobb füzetei lettek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #2918 Dátum: 2014. Március 11., 18:58:01 »
Optimusz és Megatron olyan, mint az egyik Nevem Earl részben a két börtönbeli bandavezér. Mások előtt ölik egymást, de amikor egyedül maradnak... :D

Sokkoló szerepe tényleg nagy visszalépés a Marvelhez képest.

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #2917 Dátum: 2014. Március 11., 14:58:56 »
Ami engem külön meglep a Marvellel ellentétben Sokkoló itt milyen kezed Megatron parancsaival szemben.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2916 Dátum: 2014. Március 10., 21:30:52 »
Hát, ha megnézed a tengerentúli TF ongoing soron következő borítóját, és mondjuk sikerül beleolvasnod...de nem akarok spoilerezni;) 

Nem elérhető Feast4

  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 386
  • Karma: +4/-0
Re:Transformers
« Válasz #2915 Dátum: 2014. Március 10., 20:56:14 »
Visszatérésetek örömére visszaregisztráltam a fórumra. :) Először is köszi a mai részt. Másodszor is felvetődik a kérdés, hogy ha Megatron ilyen szinten izmos lett akkor nagyon gyorsan kellesz neki egy autobot megfelelő. Már csak azért is mert tök ciki, hogy Optimust ilyen simán lenyomta és még a fényezése se nagyon sérült. Viszont ez a Hannibal Lecter játék amit most elkezdett játszani azt hiszem jó ötlet volt az alkotóktól. Nagyon kíváncsi leszek Villámcsapás sorsára. Ezt a senki oldalára nem állok dolgot sokáig nem játszhatja. Rodimus és Acélfej gondolom nemsokára visszatér ugye?

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2914 Dátum: 2014. Március 10., 20:42:12 »
Szerk: A kinetikus szigony nem Teller Ede ötlete volt? Rémlik valami elméleti fegyver, ami a gravitációs gyorsuláson alapul.
Szinte biztos, hogy nem. Eredetileg egy titán- vagy volframfegyver volt, de tudtommal sohasem foglalkoztak igazán a kifejlesztésével a sci-fiken túl, mert nem lehet normálisan irányítani a nagy képződő hő miatt.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2913 Dátum: 2014. Március 10., 20:29:18 »
Mint egy civakodó házaspár.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2912 Dátum: 2014. Március 10., 20:07:31 »
Én is köszönöm a füzetet! Meglepődtem, amikor megláttam Égretörőt. Azt hittem, hogy az Űrdongóval való találkozása után csak egy marék hamu maradt belőle.

Meglepő volt Megs megadása, és tetszik, hogy csak játszik Optimusszal. Olyan régóta csatáznak egymással, hogy már elképzelhetetlen lenne az életük a másik nélkül.

Szerk: A kinetikus szigony nem Teller Ede ötlete volt? Rémlik valami elméleti fegyver, ami a gravitációs gyorsuláson alapul.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Március 10., 20:37:38 írta Intruder »
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2911 Dátum: 2014. Március 10., 17:20:18 »
Fura, hogy épp a Mátrixot említed… :whistle:
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2910 Dátum: 2014. Március 10., 17:17:50 »
Köszönet az újabb Tf-ért! Ilyen rövid időn belül újabb füzet, nem is lehet ezt szavakkal kifejezni:) És mondanom se kell, újra meglepett ez a történet is. Kíváncsi leszek, hogy a határozottan sakkjátszmához hasonlító Fővezér kontra Megatron adok-kapokban legközelebb ki húzza a rövidebbet....nem kétséges, hogy az autobotok és Optimus morális válságán csak a Mátrix segíthet. 

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2909 Dátum: 2014. Március 08., 22:56:55 »
Infestation crossover. A sztori lement már emlékeim szerint a NewGenen.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2908 Dátum: 2014. Március 08., 22:37:12 »
A Fertőzés milyen címen fut eredetileg?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2907 Dátum: 2014. Március 08., 22:26:31 »
Igen. A terveim szerint idén le fogjuk tudni a Sötétség Szívét és a Fertőzés ránk eső részeit is. Hogy ezen felül mibe tudunk még belevágni az egyelőre a jövő zenéje. Majd meglátjuk, ha odaérünk...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2906 Dátum: 2014. Március 08., 22:10:21 »
Megkérdezhetem, hogy milyen füzetek várhatóak a jövőben az Ongoing és a ReGen mellett? Lesz esetleg valamilyen mini a közeljövőben?
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2905 Dátum: 2014. Március 06., 21:35:27 »
Óriási köszönet, hogy folytatódik a TF honosítás. Köszönet érte!!!  :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2904 Dátum: 2014. Március 05., 15:21:01 »
Én is köszönöm a csapatnak a fantasztikus munkát! Való igaz, Costa és Milne ez alkalommal kitettek magukért, kíváncsian várom a folytatást.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #2903 Dátum: 2014. Március 05., 12:30:36 »
Köszönöm az új füzetet a honosítóknak!

Jó kis rész volt! Fülelő mindig mindent túlél, mindenhonnan elmenekül, most legalább kapott ő is. Remélem Jazz akciója után elhagyják a Földet az autobotok, már ideje lenne.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2902 Dátum: 2014. Március 05., 08:35:02 »
Hű, de elszoktam én attól, hogy frissítés is van a Zsákon.  :badteeth: Köszönet az alkotóknak!  :cool:

A magam részéről továbbra is tartom, hogy Costa jó dolgokkal kísérletezett a maga idejében (különböző nemzetek TF támogatása, embert ölő Autobotok), még ha nem is mindig sikerült a legjobban a kivitelezés.

Ezen kívül pedig még annak a mondatnak is el kell hagynia a billentyűzetemet, amit akkoriban nem hittem volna: nevezetesen, hogy a borzalmasan kinéző Megatron Eredetet jegyző Alex Milne mennyivel tetszetősebben rajzolta az új éra mechanikusabb TF-eit, mint az egyébként zseniális Don Figueroa.

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2901 Dátum: 2014. Március 05., 06:50:20 »
Véééégreee!
Öjömbódottá' a HZS indulása, az pedig h a baljós előzmények ellenére a TF részleg is működőképes maradt, sőt az első frissítés is ide érkezik nem kis örömömre szolgál...
Köszönet!
A füzettel kapcsolatban csatlakozom hiphop kollégához, végre vmi újítás, az AHM végét is kár volt a szokásos "fegyvertelen Fővezér vs Megatron" klisével ellőni... Itt érdekesebben alakul. Jazz húzása pedig váratlan, sajnálatos, gondolom nem kis gebasz lesz még ebből...
Várom a folytatást (gondolom nem is csak én...)
Legjobbakat!
All hail HZS!

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2900 Dátum: 2014. Március 04., 20:48:07 »
Remek füzet! Tetszik benne, hogy a nagy leszámolás, amire mindenki várni szokott, a következő Fővezér vs Megatron gyepálás, egy okos stratégiai húzással ért véget, végre egy tökös húzást láthattunk Optimusz részéről. Arra pedig, hogy az Autobotok sorából pont Jazz fog embert ölni, nem számítottam. De tényleg a legjobb hír, hogy van új TF honosítás! Nagy-nagy köszönet érte!!!!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2899 Dátum: 2014. Március 04., 20:19:44 »
Transformers ongoing 17.: Itt már kezdett jobban haladni a történet. Bár voltak benne sok mellékszálak is. Pl. Viharcsapás, aztán Megatron. A végén meg kezdet komolyabbá és brutálissá válni a helyzet, amikor az egyik autobot meggondolatlan dolgot tett, amire senki se számított.
Jó volt elolvasni ezt a képregény folytatást is hosszú kihagyás után.
Köszönöm! :worship: :worship:
Egy mindenkiért, mindenki egyért.