Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889665 alkalommal)

0 Felhasználó és 81 vendég van a témában

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2808 Dátum: 2013. Augusztus 11., 12:50:45 »
Hát igazából a Galvatron szálra még várni kell. A következőkben Skorponok tervei indulnak majd be, azt követően pedig Husáng és Fülelő lép akcióba. De ha ez némi vigaszt jelent, Galvatron ugyan a fináléra marad, de az előre utaló szálak nagy durranást sejtetnek...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2807 Dátum: 2013. Augusztus 11., 12:42:14 »
Nagyon jó ez a rész! Köszi érte! És végre Galvatron is előbújt, bár valahogy reméltem ő mozgatja a háttérben a szálakat, Megatront is. De új történetszálként is teljes jó lesz.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2806 Dátum: 2013. Augusztus 10., 12:42:45 »
Köszönöm a TF vol. 2. tizennegyedik részét!  :worship:

A következő részben nagy aprítás, zúzás lesz; ahogy elnézem!  :brow:
Azért megnéztem volna, ahogy Izmos nekiugrik a kétszer nagyobb Ultra Magnusz-nak!  :badteeth:
Nagyon várós a következő rész!

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2805 Dátum: 2013. Augusztus 05., 12:01:34 »
Köszi az új füzetet! Az álcák most közreadták vezérük régi testét, hogy az emberek abból nyerjenek új, tömegpusztító technológiát?
Mert az utolsó kép erre enged következtetni, na meg az előző Nagyágyús rész, ahol látható is Megatron új alakban. 

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2804 Dátum: 2013. Augusztus 04., 23:33:43 »
A jövő héten a Regen lesz a soros, Drift csak azt követően teszi tiszteletét újból nálunk.
Köszönet a válaszért!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2803 Dátum: 2013. Augusztus 04., 21:30:32 »
A jövő héten a Regen lesz a soros, Drift csak azt követően teszi tiszteletét újból nálunk.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2802 Dátum: 2013. Augusztus 04., 18:33:29 »
Köszönet az Ongoing 14 fordításért. A Drfift 3. része jövő hétre várható vagy a Reg One újabb rész következik magyarul legközelebb?

Nem elérhető SwitcX

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 44
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2801 Dátum: 2013. Július 18., 09:47:40 »
Köszönöm az Első Regeneráció 84.-et!  :worship:

Nagyon tetszik a grafika és a story is!  :bravo:
Értem már, hogy Racsni miért akar meghalni; már azon kívül, hogy ez nem igazán élet...  :-\
Nagyon remélem, hogy elkenik Megatron száját!  :brow:

A következő rész nagyon eseménydús lesz, különösen a vége epic :D Egy-két régi karakter ismét feltűnik, plusz a 86-tól már új történetszál is lesz (nem is egy).

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2800 Dátum: 2013. Július 16., 19:26:40 »
Ha még emlékszel, amikor egybeolvadtak, a szétszedésüknél Hi-Q mondta, hogy az idegrendszerük molekulárisan forrt össze, és amikor a Bárka a Földbe csapódott, akkor is Racsni látta azt, amit Megatron. Vagyis az elméjük többé-kevésbé egy, ezért ha az egyik meghal, akkor a másik is. Ezért hurcolássza Megatron most mindenhová magával Racsnit.

Annyi pontosítás, hogy nem Hi-Q vizsgálta őket, hanem egy Fixit nevű Mikromester. Azt hiszem magyarul nincs neve még. A Regenerationben is látjuk majd.

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2799 Dátum: 2013. Július 16., 16:05:29 »
Köszönöm az Első Regeneráció 84.-et!  :worship:

Nagyon tetszik a grafika és a story is!  :bravo:
Értem már, hogy Racsni miért akar meghalni; már azon kívül, hogy ez nem igazán élet...  :-\
Nagyon remélem, hogy elkenik Megatron száját!  :brow:

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2798 Dátum: 2013. Július 16., 08:57:40 »
Tényleg, köszi a választ!:)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2797 Dátum: 2013. Július 16., 08:20:34 »
Ha még emlékszel, amikor egybeolvadtak, a szétszedésüknél Hi-Q mondta, hogy az idegrendszerük molekulárisan forrt össze, és amikor a Bárka a Földbe csapódott, akkor is Racsni látta azt, amit Megatron. Vagyis az elméjük többé-kevésbé egy, ezért ha az egyik meghal, akkor a másik is. Ezért hurcolássza Megatron most mindenhová magával Racsnit.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2796 Dátum: 2013. Július 16., 00:03:31 »
Amúgy nem tudom, hogy ez spoiler nélkül megtudható-e, de racsni megölése miért olyan nagy ügy? Van még valami pszichés-mentális kapcsolat M és R között? Csak mert ennek az eddigi részek alapján Megatronon nem látszik hatása, bár az tény őrültebb és vérszomjasabb, mint volt.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2795 Dátum: 2013. Július 15., 22:50:34 »
Azt hiszem ez a kedvenc Regeneráció részem, pedig van miből válogatni és még lesz is. Az utolsó oldal hatalmas. Klasszikus Furman.

Amúgy nekem a főoldali hír kissé spoileres volt pont emiatt, hiszen ahogy te is említed benne, meglepetés, és nekem azért is ütött akkorát, mert a végére teljesen meg is feledkeztem róla és azt hittem, Optimuszék érkezése lesz a zárás. Mondjuk ettől függetlenül azt hiszem remélhetjük, hogy mások is meg fognak felejtkezni róla, mire a végére érnek.  ;)

Kivéve, akik ezt a hozzászólást elolvassák előtte... Tegyem spoilerbe? Na jó.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2794 Dátum: 2013. Július 14., 20:37:13 »
Transformers Ongoing 13.: Tetszett ez a történet. Nick Roche rajzai tényleg jók. És akkor végül kiderült, hogy Nagyágyú(Rodimusz) hova indult, ami a 6. szám végén kérdéses maradt. Megatron teljesen megváltozott.

Transformers Drift 1-2.: Eddig fura volt, hogy Drift(Patthelyzet) régen Álca volt, és persze tudom, hogy ez a történet még a régi időkben játszódik. Hihetetlen, hogy milyen titkok vannak, amikre fény derülnek.

Transformers - Első Regeneráció 84.: Az eddigi részben érdekes, hogy mennyi mellékszálak vannak a történetben. Pl. Mogorva, aki Nebuloson van. Husáng és a többi Álcák is háttérbe voltak.
Tényleg jók indulnak a TF sorozatok.;)
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2793 Dátum: 2013. Július 14., 13:13:41 »
Köszönet a Reg 84 fordításért!  :worship:

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2792 Dátum: 2013. Július 14., 10:58:46 »
Köszi az újabb részt! Bár a kezdeti lendületéből, a minden füzetre jutó megdöbbenésből veszített a széria szerintem, mégis számomra ez, már hónapok óta a legvárósabb tf sorozat itt a Hálózsákon. Köszi!!!

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2791 Dátum: 2013. Július 11., 14:16:31 »
Amúgy így utólag visszanézve azt kell mondjam, hogy Costa rendben volt. A Pantheonba valószínűleg sosem fog bekerülni, de ha olvasod, nem akarsz fejjel rohanni a falnak ( na jó, többnyire nem). Ez máris több, mint amit McCarthy vagy mostanság Barber elmondhat magáról. Kb. ez lenne a minimum.

Szerintem mind az ausztrál, mind Barber jobb TF író mint Costa, akiről a végén már nagyon érződött, hogy kb a háta közepébe kívánta az egész franchiset és ment volna vissza G. I. Joe-t írni.
Akkor azt hiszem, két csónakban evezünk ebben a kérdésben, mert én az AHM-en is sírtam és a RID-ből sem sikerült még olyan részt olvasnom, ami felvitte volna a pulzusom. Mondjuk az is igaz, hogy a pulzusom Costánál sem emelkedett meg sűrűn...

A végével, ha a Káoszra gondolsz, egyetértünk.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2790 Dátum: 2013. Július 10., 14:11:12 »
Amúgy így utólag visszanézve azt kell mondjam, hogy Costa rendben volt. A Pantheonba valószínűleg sosem fog bekerülni, de ha olvasod, nem akarsz fejjel rohanni a falnak ( na jó, többnyire nem). Ez máris több, mint amit McCarthy vagy mostanság Barber elmondhat magáról. Kb. ez lenne a minimum.
Szerintem mind az ausztrál, mind Barber jobb TF író mint Costa, akiről a végén már nagyon érződött, hogy kb a háta közepébe kívánta az egész franchiset és ment volna vissza G. I. Joe-t írni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2789 Dátum: 2013. Július 08., 14:50:45 »
Amúgy így utólag visszanézve azt kell mondjam, hogy Costa rendben volt. A Pantheonba valószínűleg sosem fog bekerülni, de ha olvasod, nem akarsz fejjel rohanni a falnak ( na jó, többnyire nem). Ez máris több, mint amit McCarthy vagy mostanság Barber elmondhat magáról. Kb. ez lenne a minimum.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2788 Dátum: 2013. Július 08., 11:42:52 »
Köszönöm a tizenharmadik részt!  :worship:

Megatron kinézete überbrutál!  :blink:
Nagyágyú elég ügyes volt a végéig... (Vagy inkább szerencsés?)  :badteeth:
Üstökös (is) rendesen pofára esett!  ;D

Akkor Megatron az ongoing szériában rendesen lehagyja a fővezért, erő szempontjából.
Annyit elárulok, lesz egy összecsapásuk a mostani Ongoing alatt, méghozzá nem is olyan soká.

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2787 Dátum: 2013. Július 07., 22:48:47 »
Köszönöm a tizenharmadik részt!  :worship:

Megatron kinézete überbrutál!  :blink:
Nagyágyú elég ügyes volt a végéig... (Vagy inkább szerencsés?)  :badteeth:
Üstökös (is) rendesen pofára esett!  ;D

Akkor Megatron az ongoing szériában rendesen lehagyja a fővezért, erő szempontjából.

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2786 Dátum: 2013. Július 07., 21:46:37 »
Jó ez, hogy újra a képregényes robotokra fókuszál a játék ipar, pont, mint régen. :)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2785 Dátum: 2013. Július 07., 21:33:48 »
De ráéreztem… ;D
Szóval képregényes, és csinálnak belőle egy figurát, ráadásul a kommentek alapján a Hasbro előbb. Ez se semmi. Kíváncsi vagyok, Figueroa kap-e majd egyetlen centet is a designért.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2784 Dátum: 2013. Július 07., 21:21:35 »

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2783 Dátum: 2013. Július 07., 20:24:24 »
Amúgy ez az új design teljesen képregényes? Mert itt mintha már egy repülővé alakulna, és úgy rémlik, a játékokban csak lőfegyverré, tankká meg talán autóvá alakul (meg Beast Warsban… valamivé), de repülővé nem. Csak azért kérdem, mert mintha a Hasbro attól még tartaná a gyeplőt a licencen, és furának tűnik, ha hagynák, hogy egy népszerű robot olyan alakban tűnjön fel, amit nem is árulnak.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2782 Dátum: 2013. Július 07., 20:17:53 »
Az új Megatron nem csak kinézetében kemény, de a képességeiben is. A következő történetben, ami Az Álcák bosszúja címre hallgat, ezt be is bizonyítja. Sőt, az ebből fakadó előnyei még később, a Káoszban is komoly szerephez juttatják őt.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2781 Dátum: 2013. Július 07., 20:06:44 »
Köszönöm a tizenharmadik részt!  :worship:

Megatron kinézete überbrutál!  :blink:
Nagyágyú elég ügyes volt a végéig... (Vagy inkább szerencsés?)  :badteeth:
Üstökös (is) rendesen pofára esett!  ;D

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2780 Dátum: 2013. Július 07., 17:55:25 »
Köszönet az újabb részért. Akik nem olvasták a teljes Ongoingot, azoknak elmondanám, ez Costa legjobban sikerült része. Lesz 2 fantasztikus Ongoing rész még, de azokat már a ZSENI James Roberts írta.

Köszi a frissítést! Kérdés: a Reflektorfényben: Megatront előrehozzátok majd, mivel történet szempontjából lassan esedékes lesz, vagy megjelenési sorrendben jön majd jóval később?

Érdekes felvetés. Mivel annyira nincs jelentősége (az egy tényleges egy részes), szerintem ráér akkor, amikor időrendileg kijött. De akár most is jöhet.

Egyébként ez a rész jól mutatja, mennyit fejlődött Roche rajzolásban. Ez már teljesen vállalható kategória, főleg ha összehasonlítjuk a korai munkáival. Az elmúlt 1-2 hónapban meg olyan címlapokat rajzol az MTMTEhez, hogy öröm nézni!   
A kérdés jogos. Eredetileg arra gondoltam, hogy megvárom mit hoznak ki ebből az új spotlight sorozatból, de jelen állás mellett úgy néz ki, nem sokat...
Viszont annak ellenére, hogy véleményem szerint az időrendi haladás a legszerencsésebb megoldás, a Megatron füzet egyelőre nem kerül ki, mivel jelenleg nincs kapacitásom rá, és nem is merek ilyen téren ígérgetni. Majd meglátjuk...

Szerencsére mivel nem volt következménye annak a történetnek, tényleg ráér. És az időrendi megjelenést tényleg jobb nem bolygatni.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2779 Dátum: 2013. Július 07., 13:21:58 »
Köszönet az újabb részért. Akik nem olvasták a teljes Ongoingot, azoknak elmondanám, ez Costa legjobban sikerült része. Lesz 2 fantasztikus Ongoing rész még, de azokat már a ZSENI James Roberts írta.

Köszi a frissítést! Kérdés: a Reflektorfényben: Megatront előrehozzátok majd, mivel történet szempontjából lassan esedékes lesz, vagy megjelenési sorrendben jön majd jóval később?

Érdekes felvetés. Mivel annyira nincs jelentősége (az egy tényleges egy részes), szerintem ráér akkor, amikor időrendileg kijött. De akár most is jöhet.

Egyébként ez a rész jól mutatja, mennyit fejlődött Roche rajzolásban. Ez már teljesen vállalható kategória, főleg ha összehasonlítjuk a korai munkáival. Az elmúlt 1-2 hónapban meg olyan címlapokat rajzol az MTMTEhez, hogy öröm nézni!   
A kérdés jogos. Eredetileg arra gondoltam, hogy megvárom mit hoznak ki ebből az új spotlight sorozatból, de jelen állás mellett úgy néz ki, nem sokat...
Viszont annak ellenére, hogy véleményem szerint az időrendi haladás a legszerencsésebb megoldás, a Megatron füzet egyelőre nem kerül ki, mivel jelenleg nincs kapacitásom rá, és nem is merek ilyen téren ígérgetni. Majd meglátjuk...
"When the battle is through, only the strong will survive."