Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 886067 alkalommal)

0 Felhasználó és 43 vendég van a témában

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2478 Dátum: 2012. Július 13., 16:31:35 »
Várjuk szeretettel  :D

Sőt, én addig nem is alszok  ;D

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2477 Dátum: 2012. Július 13., 00:56:22 »
Elvileg igen. A tervek - na meg Tyrant - szerint a jövő hét végén, az ongoing következő száma...
Nagyon köszi a választ!

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2476 Dátum: 2012. Július 12., 23:21:21 »
Elvileg igen. A tervek - na meg Tyrant - szerint a jövő hét végén, az ongoing következő száma...
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2475 Dátum: 2012. Július 12., 04:05:39 »
Lehet tudni mikor és mi lesz a következő honosított TF képregény?
TransFormers Noir

LOL

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #2474 Dátum: 2012. Július 05., 22:00:05 »
TransFormers Noir
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2473 Dátum: 2012. Június 25., 18:34:32 »
Technikai okok miatt erre a hónapra kénytelen voltam teljes mértékig befagyasztani a munkásságomat, így nem tudom biztosra ígérni a TF-et, viszont júliusban már biztosan jönnek az új részek.
Már csak ezt a hetet kell kibírni! Amúgy köszi a TF idővonalat!!!  :worship:
Akkor újra neki kezdek az IDW-s képregényeknek.

Gyerekként mikor először megláttam a Transformers-t tudtam, hogy a kedvenc képregényem rajzfilmem lesz. Azóta persze gyarapodott a lista bőven, de a Trans akkor is örök

Ezzel én is így vagyok! Más képregényt nem is nagyon olvastam életemben. A szuperhősök nem hoztak úgy lázba, mint a földönkívüli robotok. Igaz, a Mátrix-hajszát még mindig nem sikerült teljesen megértenem, de az csak egy vékony szelete az egész TF univerzumnak.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2472 Dátum: 2012. Június 24., 11:04:53 »
Nincs semmi gond, de sajnos az UK vonalról semmit sem tudok, így ez ügyben én nem segíthetek, de ha úgy nézzük jó helyen tetted fel a kérdést, és így utólag már a tartalmát is értem...  :badteeth:
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2471 Dátum: 2012. Június 24., 10:02:57 »
Valaki tud valamit az ANGOL TF fordításokról?
Csinálja valaki egyáltalán????
kösz a választ.
Mindkét kérdésedre az a válasz, hogy igen, én. A fordításokat is én csinálom, jelenleg az ongoing 14. részével bezárólag kész vagyok, illetve a mellette futó három mini - Űrdongó, Acélfej, Drift - is készen van. Ennél fogva az a helyzet áll fent, hogy mivel én csak fordítom Tyrant pedig beírja, jelenleg Tyrant magánéleti elfoglaltságai miatt - drámai egyszerűséggel konkrétan a munkája miatt - nem ért rá az utóbbi időben, amit a magam részéről teljesen át tudok érezni, mert nekem is épp holnap lesz egy olyan kaliberű vizsgám, ami megválasztja, hogy megtartanak-e a munkahelyemen. Ennél fogva arra kell kérnem minden türelmetlenkedőt, hogy legyetek még egy kicsit bizalommal irántunk, Cserébe hamarosan folytatjuk a sorozatot. Köszi.

Jaj, bocs én voltam a zárlatos.
Az oldalt mindig figyelemmel kísérem, és tök jól nyomjátok. Az itteni helyzetet vágom.
Az előző kérdésemből kimaradt, hogy a régi 1980-90-as évekbeli MARVEL-es Angol (UK) -ra gondoltam. :badteeth:
Mert valaki említette , hogy akarják csinálni csak nem ezen az oldalon, de sehol semmi hír. :nemtudom:
Hátha ti hallottatok róla valamit.
Köszi és bocs :worship:


Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2470 Dátum: 2012. Június 24., 08:24:28 »
Valaki tud valamit az ANGOL TF fordításokról?
Csinálja valaki egyáltalán????
kösz a választ.
Mindkét kérdésedre az a válasz, hogy igen, én. A fordításokat is én csinálom, jelenleg az ongoing 14. részével bezárólag kész vagyok, illetve a mellette futó három mini - Űrdongó, Acélfej, Drift - is készen van. Ennél fogva az a helyzet áll fent, hogy mivel én csak fordítom Tyrant pedig beírja, jelenleg Tyrant magánéleti elfoglaltságai miatt - drámai egyszerűséggel konkrétan a munkája miatt - nem ért rá az utóbbi időben, amit a magam részéről teljesen át tudok érezni, mert nekem is épp holnap lesz egy olyan kaliberű vizsgám, ami megválasztja, hogy megtartanak-e a munkahelyemen. Ennél fogva arra kell kérnem minden türelmetlenkedőt, hogy legyetek még egy kicsit bizalommal irántunk, Cserébe hamarosan folytatjuk a sorozatot. Köszi.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Re:Transformers
« Válasz #2469 Dátum: 2012. Június 24., 00:07:09 »
Technikai okok miatt erre a hónapra kénytelen voltam teljes mértékig befagyasztani a munkásságomat, így nem tudom biztosra ígérni a TF-et, viszont júliusban már biztosan jönnek az új részek.

Katt a képre!

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2468 Dátum: 2012. Június 23., 23:18:37 »
Valaki tud valamit az ANGOL TF fordításokról?
Csinálja valaki egyáltalán????
kösz a választ.

takipepe

  • Vendég
Re:Transformers
« Válasz #2467 Dátum: 2012. Június 23., 21:14:39 »
Gyerekként mikor először megláttam a Transformers-t tudtam, hogy a kedvenc képregényem rajzfilmem lesz. Azóta persze gyarapodott a lista bőven, de a Trans akkor is örök

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2466 Dátum: 2012. Június 18., 16:18:36 »
Technikai okok miatt erre a hónapra kénytelen voltam teljes mértékig befagyasztani a munkásságomat, így nem tudom biztosra ígérni a TF-et, viszont júliusban már biztosan jönnek az új részek.

Köszi a választ.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2465 Dátum: 2012. Június 17., 14:15:34 »
Technikai okok miatt erre a hónapra kénytelen voltam teljes mértékig befagyasztani a munkásságomat, így nem tudom biztosra ígérni a TF-et, viszont júliusban már biztosan jönnek az új részek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2464 Dátum: 2012. Június 17., 13:00:20 »
2 kérdésem lenne:

1. Mikor várható a legközelebbi TF történet itt az oldalon?
2. Lehet számítani a közeljövőben az utolsó "Reflektorfényben" (Portyázó) történet fordítására (Asszem kb. ilyentájt jött ki, mikor a legutoljára az oldalon megjelentett történetek kijöttek Amerikában)?

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2463 Dátum: 2012. Május 18., 12:09:20 »
Magnusznak a 17. oldalon altmódban STACK a rendszáma? :) A rajzfilmben asszem Robert Stack volt a hangja, de javítsatok ki ha tévedek!
:bravo:
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #2462 Dátum: 2012. Május 17., 22:00:05 »
Köszi a frissítést! Már nagyon vártam Menasor érkezését, elég látványosra gyúrták! A "B" borítón nem kicsit War within-es lett Magnusz, gondolom nem véletlenül... Egyéb retro utalások is vannak, pl. "hacsak nem bukkan fel egy robot ami bekebelezné az egész bolygót..."  meg azt láttátok, h Magnusznak a 17. oldalon altmódban STACK a rendszáma? :) A rajzfilmben asszem Robert Stack volt a hangja, de javítsatok ki ha tévedek!
Elég merész újítás hogy 'Dongót megfosztották a bogárhátú altmódtól, de szerintem ráfért! :) Mi lenne az új, Camaro?
A Regeneration tényleg oda**sz, nagyon várom, de ez már a sokadik amit nagyon várok! :D
Még1szer köszönet a munkátokért sácok, csak így tovább!
Most is mint mindig: All Hail HZS!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2461 Dátum: 2012. Május 16., 00:58:57 »
Nagy köszönet az Ongoing folytatásért. Nagy öröm látni hogy most eléggé beindult a honosítások menete itt a Hálózsákon. Remélem tartós lesz ez a gyakori frissítés a közeljövőben!

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2460 Dátum: 2012. Május 13., 20:32:49 »
Köszi! Amikor feljöttem a Hálózsákra, és láttam, hogy a mai frissítés TF, sőt az ongoing, nagyon megörültem.
Mondjuk azt hittem a Sztuntikonok hamarabb felfedik magukat és Menasor azért tesz egy-két csapkodó mozdulatot
az Autobotok felé, de így is oké.  Max megvárom a következő részt. (Remélem nem jön közbe semmi nem várt dolog,
és jövő hónapban már olvashatjuk is:)
Ha jól tudom még pár rész és visszatér új külsővel Megatron és Furmanék (legalábbis a rajzoló)
kiszállnak a történetből....
Köszi még egyszer a honosítást, csak így tovább, nagyon színvonalas munka:) 

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2459 Dátum: 2012. Május 13., 13:54:17 »
(Egyébként a baki, hogy Rodimusz tud Horiuchi-ról?)
Nem baki, mivel a Horiuchi-incidens a 3-4 rész között zajlott le. Erre utal egyfelől Űrdongó új külseje valamint Blörr jelenléte is. Emiatt is késleltettük a fősorozat folytatását az Űrdongó mini befejezéséig.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Intruder

  • Cobra Viper
  • Vader nagyúr
  • *****
  • Hozzászólások: 1297
  • Karma: +17/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2458 Dátum: 2012. Május 13., 13:32:45 »
Köszönet az újabb TF honosításér Mesterek! :worship: Az Acélfej füzetet nem mertem elolvasni, de ezt az ongoing-os részt már nagyon vártam.
Mellékesen megjegyzem, hogy imádom Don rajzait! Hogy tud valaki ilyen istenkirályul rajzolni?! Ezekkel a robot külsőkkel filmet, vagy animációs sorozatot kellene készíteni, még Dongó eme izomverda módja is tetszetős!
(Egyébként a baki, hogy Rodimusz tud Horiuchi-ról?)
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2457 Dátum: 2012. Május 07., 18:05:27 »
K@?va jó lett ez a Regeneration.
Azt mondjuk jó tudni hogy nálatok is ez a favorit.
Egyet kell értenem. Most sikerült elolvasni, és annyira mellbe vágott a nosztalgia érzés, hogy lepadlóztam. Ha rajtunk múlik, a jövő év elején startol is a zsákon.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető TFxlr8r11

  • Sólyomszem
  • *
  • Hozzászólások: 38
  • Karma: +6/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2456 Dátum: 2012. Május 07., 16:57:33 »
Már alig bírom kivárni a magyar verzióját,  mert így angolul nem a legjobb. :headscratch:
K@?va jó lett ez a Regeneration.
Azt mondjuk jó tudni hogy nálatok is ez a favorit.
Csak így tovább istanek  :worship: :worship:

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #2455 Dátum: 2012. Május 02., 13:12:15 »
Már nagyon várom.   :cool:

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2454 Dátum: 2012. Május 02., 12:50:04 »
Á új honosítás, mindig jó IDWs sztorikat magyarul is olvasni, szóval nagy köszönet érte.
Igen, de azt hiszem nyugodtan bevallhatom, hogy a jelenlegi sorozatnál ez valamivel jobban érdekel minket:


Nagy kár, hogy az elkezdésével kénytelenek leszünk kivárni a félévet, ami azt jelenti, hogy leghamarabb februárra lesz várható, és prioritási szempontból mindenképp elsőséget fog élvezni a v2-vel szemben... Azt, hogy ez most jó vagy rossz, mindenki döntse el magában.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #2453 Dátum: 2012. Május 02., 09:20:56 »
Á új honosítás, mindig jó IDWs sztorikat magyarul is olvasni, szóval nagy köszönet érte.

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2452 Dátum: 2012. Május 01., 14:27:46 »
Acélfej, hogy lehet életben? Hiszen ahhoz, hogy napjainkban legyen a Kibertronon ahhoz, az ongoing első része után ide kellett
volna szállítani, az amúgy is halott robit. Annak pedig semmi értelme nem lenne. Vagy ez korábban játszódik, mint az ongoing széria, és már korábban bekapott egy ilyen mellkas találatot???
Őszintén szólva vártam már a kérdést, de válaszolni csak annyit tudok rá, hogy az utolsó oldalakon bemutatott mellkas lövés egy régi eset, de maga a mini az ongoinggal párhuzamosan játszódik, ami tényleg annyit tesz, hogy miután az Égfigyelőnél lelőtték, a Kibertronon ébredt fel, de a mikéntek és hogyanok ki fognak derülni a folytatásból, akárcsak a miértek.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető hiphop

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 201
  • Karma: +3/-1
Re:Transformers
« Válasz #2451 Dátum: 2012. Május 01., 09:59:12 »
Köszi az újabb részt:) Igaz túl sok nem derült ki belőle, de jók a rajzok.
Viszont egy kérdésem lenne: Acélfej, hogy lehet életben? Hiszen ahhoz, hogy
napjainkban legyen a Kibertronon ahhoz, az ongoing első része után ide kellett
volna szállítani, az amúgy is halott robit. Annak pedig semmi értelme nem lenne.
Vagy ez korábban játszódik, mint az ongoing széria, és már korábban bekapott egy
ilyen mellkas találatot???
Összességében bejön. Főleg, hogy a következő honosítás az ongoing 5.-ik része
lesz. Kíváncsian várom mi lesz a sztuntikonokkal.
Köszi még egyszer, és további jó munkát a honosításokhoz! :)   

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2450 Dátum: 2012. Április 30., 16:47:54 »
Nem szeretem, ahogy az IDW-s írók a kibertroni háborút ábrázolják. (A Roncsolók utolsó harca a kivétel. Az sem minden esetben.) Elég... hm... gyermeki és vidám. Ezeknél azért láttunk sokkal jobbat is.
Igen, ebben egyetértünk. Ebből a szempontból nekem most a Chaost és az Autocracyt jegyző Ramondelli munkái tetszettek meg. A robot ábrázolása néhol nem a legszebb ugyan, de szerintem a sötét tónusú már-már realisztikusnak ható panelei eszméletlenül jól közvetítik a háborús hangulatot. Ha tudsz, feltétlen nézz utána, mert sajnos ezek az események még egy kicsivel odébb vannak :(
Köszönet érte, és azért is hogy nem maradtunk/maradunk TF nélkül  :)
Igazán nincs mit, rajta vagyunk az ügyön, és innentől kezdve igyekszünk a havi egy-két füzet szintet tartani. Majd meglátjuk hogy sikerül, minden esetre az már biztos, hogy legközelebb a v2 5. száma lesz terítéken, onnantól pedig felváltva haladunk ahogy épp sikerül.
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Dark

  • Ultra Magnus
  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 135
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #2449 Dátum: 2012. Április 30., 16:43:19 »
Nekem egyelőre bejön ez az új sorozat, lehet hogy a többi rész komorabb lesz  ;)
Köszönet érte, és azért is hogy nem maradtunk/maradunk TF nélkül  :)