HálóZsák fórumok > Pozitív/Negatív vélemények

Transformers

<< < (1234/1240) > >>

KiD:

--- Idézetet írta: elwood ---Ööö, ha jól értem, Galvatron most egy fekete lyukba, pontosabban azon át vitte Mennydörgést.  Vicces lett volna úgy a történet, ha az Autobotok be akarták volna vetni Mennydörgést egy fekete lyukba, és épp ugyanúgy a halott univerzumban kötött volna ki, ahogy most is. A lényeget tekintve tetszik az ötleted, végülis Mennydörgés inkább egy pusztító automata volt, mintsem egy élő, érző vagy gondolkodó lény, de az autobotok, úgy veszem ki, semmit sem pusztítanak el, ha nem muszáj.
--- Idézet vége ---
Kivéve a saját bányászaikat.  

elwood:

--- Idézetet írta: KiD ---Én azért megpróbáltam volna bedobni egy csillagba, vagy egy fekete lyukba a helyükben.

Hadiösvényből azt akartam kihozni, hogy emlékeim szerint régebben Hadiút volt. (Most azért sem nézem meg...)
--- Idézet vége ---

Ööö, ha jól értem, Galvatron most egy fekete lyukba, pontosabban azon át vitte Mennydörgést.  Vicces lett volna úgy a történet, ha az Autobotok be akarták volna vetni Mennydörgést egy fekete lyukba, és épp ugyanúgy a halott univerzumban kötött volna ki, ahogy most is. A lényeget tekintve tetszik az ötleted, végülis Mennydörgés inkább egy pusztító automata volt, mintsem egy élő, érző vagy gondolkodó lény, de az autobotok, úgy veszem ki, semmit sem pusztítanak el, ha nem muszáj.

Warpath magyarul szerepelt Hadiút és Hadiösvény néven is, először talán Hadiút volt, viszont a magyar 20. számban lévő összesítő szótárban már Hadiösvény az alapértelmezett, és nekem is ez tetszik jobban, úgyhogy ezt használom.

(PS: No, ezt mindketten megválaszoltuk )

talgaby:
Is. Szerencsére szó szerint egy karnyújtásnyira vannak a régi TF-füzeteim, így meg tudtam nézni. A nyolcadik számban, a kibertroni történetben Hadiút volt, utána viszont a huszadik számban lévő véglegesítő szótárban már Hadiösvény maradt, és azt hiszem, a kimaradt részeknél is így hivatkoznak rá. Kb. olyan, mint a Villámszárny/Szelőszárny és egyéb dupla elnevezések.

KiD:
Én azért megpróbáltam volna bedobni egy csillagba, vagy egy fekete lyukba a helyükben.


Hadiösvényből azt akartam kihozni, hogy emlékeim szerint régebben Hadiút volt. (Most azért sem nézem meg...)

TKC:
Halihó!

Gyanítom, hogy Mennydörgés esetében az olvasztás nem lett volna sikeres, hiszen vastag a bőre, mint a umva isten. A Viharhozóba is hiába   -ték a skacok, meg sem érezte. Az olvasztó csak kitisztította volna a fúvókáit egy picikét.

Ez a véleményem.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal

Teljes verzió megtekintése