Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 889617 alkalommal)

0 Felhasználó és 67 vendég van a témában

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #498 Dátum: 2008. Július 28., 19:16:18 »
Holnap új hírek a honlapomon.

Nem elérhető Abyss

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #497 Dátum: 2008. Július 28., 00:35:26 »
köszi a fordítást ismét remek munkát adtatok ki a kezeitek közül
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az IDW nagyon jól elkapta a TF hangulatát
eddig alig volt olyan rész fordításban, vagy scanben ami ne tetszett volna

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #496 Dátum: 2008. Július 27., 23:55:52 »
Előbb jött ki a Pusztítás, utána - némiképp magyarázatként - a Spotlight: Arcee, nálunk is az lesz a következő.

Skorponokot az Ultra Magnusszal történt összecsapás és az azutáni térugrás viselte meg valószínűleg, melynek részletei az Reflektorfényben: Ultra Magnusz füzetben olvashatók. Eddig legalábbis ennyit tudunk.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 27., 23:56:06 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #495 Dátum: 2008. Július 27., 18:55:44 »
Huh, az a Skorponok fej az elején nagyon ott volt! Hogy került ilyen állapotba? Galvatron szerepeltetése remek ötlet volt, kiváncsi vagyok elviszi e Hatlövetet-vagy ami maradt belőle. És persze várom a következő részeket. Remélem, most pár Spotlight jön! Koszönet a fordítoknak  folyamatos remek munkáért!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 27., 18:56:43 írta iktriad »

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #494 Dátum: 2008. Július 27., 16:59:40 »
Nem az Arcee reflektorfény jött volna? Már csak Jhiaxus miatt... Vagy ebben felbukkant hamarabb? Amúgy jó volt, a magyar fodításban jól kijött a testvér szöveg.  

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #493 Dátum: 2008. Július 27., 15:55:07 »
Nagyon jó volt, Üstökös ahoz képest, hogy le kapcsolta Hatlövetett hamar Megatron szolgálatába állt. Köszi a forditást.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #492 Dátum: 2008. Július 27., 14:54:17 »
Frissültünk!
TF Pusztítás #06


Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #491 Dátum: 2008. Július 27., 12:43:31 »
Ja, és a teljesség kedvéért mondjuk el, hogy Amerikában novemberben jön egy 5 részes sorozat Maximum Dinobots címmel, egy Spotlight lesz Blörről is, aki egy igazi köcsög lesz, és 2009-re Simon Furman egy új sorozattal készül, aminek a címe: The Thirteen, és az Transformerek eredetéről, és az első 13 Transformerről fog szólni, akik közt a pletykák szerint olyan nevek, szerepelnek (figyelem, minden TF univerzumból szemezgettek a listába), mint Alpha Trion (G1 rajzfilm), a The Fallen (DW War Within képregény), Vector Prime (TF: Cybertron). És van még sok más is, de az előreláthatólag nem fog szerepelni ezen az oldalon.

Kérdésedre a válasz: Én kíváncsi vagyok mindenre, de most legfőképp arra, hogy mi fog kisülni ebből az All Hail Megatronból. (Ez egy 12 részes sorozat, aminek eddig az első része jelent meg Amerikában. Elvben 1 évvel a Pusztítás történet után játszódik, egy olyan világban, ahol az Álcák uralják a Földet, de kinézetében nagyon eltér az eddig IDW-től megszokottaktól.)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 27., 12:46:39 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #490 Dátum: 2008. Július 27., 10:48:57 »
Mit szóltok az idei Comic Conhoz?

Spotlight Cosmos  

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #489 Dátum: 2008. Július 23., 18:03:48 »
"Give me your face!"

Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #488 Dátum: 2008. Július 22., 15:33:42 »
Hát köszi a válaszokat! Ez a fejmesterek dolog mindig is a legérdekesebb dolog volt a TF-ben, de úgy veszem észre , hogy talán a legkidolgozatlanabb is...

Nem elérhető Optimus Prime

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 90
  • Karma: +2/-0
    • Iacon Reborn
Re:Transformers
« Válasz #487 Dátum: 2008. Július 16., 12:01:26 »
Hehe, szegény Elwood megpróbálja megválaszolni a lehetetlent is.  
Mint másik TF fan és guru én már nem sokat tudok hozzátenni. A Fejmesterség egyfajta paradoxon. Meg kellett őket oldani a képregényben és a rajzfilmben is, ha már egyszer játékként megjelent. Annyit mindenkép érdemes tudni, hogy eme dolognak három különböző eredet vagy inkább megvalósítása van?:

1.: Marvel Fejemsterek képregény
2.: a G1 rajzfilmsorozat -> The Rebirth
3.: és a japán Headmasters rajzfilmsorozat

1: a képregényt már ismeritek.
2: a rajzfilmben még ettől is frusztráltabb a helyzet. Főleg mert csak 3 epizód jutott a Fej- és Cémesterek bemutatására. A rajzfilmben kicsit gyengébb Nebulos ábrázolása, az Autobotok mellé állók itt amolyan szabadságharcosok Zarak gépei ellen. És pár Autobot is elfognak az Álcák így közös érdekből lesznek Fejmesterek, lévén csak a Nebulosiak ismerik a bolygót, viszont elkéne egy páncél is. A lényeg: az Autobotok lekapják a fejüket, Spike pedig nekilát egy csavarkulcssal az átalakításnak, amit Arcana dolgozott ki. Itt megemlítik, hogy míg a fejük nebulosi a memóriájuk a mellkasukba töltődik. A Célmester technológiát Zarak dolgozza ki (a Fejmesterséget meg ellopják, majd a Botok vissza a Célmest.) lévén Ciklon nem engedi a fejüket, így csak az állatok lesznek Fejmesterek -> Fülelő, Fejrecssentő, stb. Tudni kell még hogy itt a nebulosiak zöldek, igen zöld a bőrük. Fort Max az elején csak Cerebrosként létezik és a legkesébé sem akar harcolni. Ám az események úgy hozzák mégis, ekkor lesz Spike a feje, Fort Maxot pedig Zarak elhagyott gyárában építi meg. Skorponok feje simán Zarak a páncéljában, és a testet hozzá szintén az ő gyárában építette össze. Mondhatnánk nem is igazi Tranformer.
3.: a japán sorozatban új megközelítésből és 35 epizódon át tudják mindezt bemutatni, máskép. Itt a Fejmesterek egy kicsiny csoport Autobot és Álca, akik cirka 1 millió éve a háborúk miatt othagyták Kibertron és a Mester Bolygóra (Planet Master) mentek. Lévén kicsik voltak és a bolygó felszíne szinte életveszélyes még egy Transformernek is kidolgozták a Fejmester technológiát, azaz itt Trastector testek. Így a kis robotok kaptak egy nagyobb testet. Fort Max feje Cerebros azaz Fortress, nincs Spike vagy Galen. Scorponok, vagyis Mega Zarak-é, mert japánul ez  robot neve, a feje pedig Scorponok, aki egy nromál méretű Transformer (csakúgy, mint Cerebros). Fort Max pdig csak úgy tud összeállni a testével, ha a Master Sword-ot ki tudja húzni a főkonzolból. Egyszer nem ment neki, mert mentálisan nem volt... felkészülve (japán kultúra itt érződik).

Bocsi a "kicsit" hosszú eszéért, de megpróbáltam mindent leírni, azt is röviden. A rajzfilmekért fel lehet kutatni a YouTube-ot "headmasters" és "the rebirth" kifejezésekkel rákeresve.
És még itt van:
Fortress Maximus figura
Fortress Maximus jellemzése (Marvel képregényből)
"Give me your face!"

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #486 Dátum: 2008. Július 16., 09:12:26 »
Idézetet írta: Silver&Clio
Idézetet írta: Warusz
Semmi baj Joustoe meg várom mig kész lesz  . A türelem ezúttal TF rpg-t terem  .


Engem érdekelne! Egyébbként milyen jellegű szerepjátékról van szó?


Ismered az AD&D, M.A.G.U.S., Káosz rpg szerű szerepjátékokat? ezek mintájára lesz megcsinálva!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #485 Dátum: 2008. Július 15., 13:38:58 »
Idézetet írta: holloo
Igen a fejmesterek. Nagyon jó ötlet, érdekesebb jellemek,de.... számomra mindig az volt érthetetlen, hogy akkor, most, hogy is van ez?  Egyszer maga az emberi "pilóta" lesz a fej, a motor, a fegyver stb. De néhány részben úgy van ábrázolva, elmesélve, hogy az emberek egy második robotnak a feje, és ez a robot alkotja a transi fejet...néha pedig egyszerűen az emberek alakulnak a fejekké...és erre csak azt tudom mondani: Hogy is van ez?


Akkor egy kicsit tisztázzuk a képet. Az ember (nebulusi)-alakváltó bináris kötésnek három alapfajtája van:
- Fejmester (Headmaster)
- Célmester (Targetmaster)
- Erőmester (Powermaster)

(Hogy egy másik zavart is oldjunk, az Álca fejmestereket magyarul Álcafőknek, az Autobot fejmesterek Autodibotoknak, az Erőmestereket pedig Erőváltóknak is hívták a fordítók néhány gyenge pillanatukban, ezeket az eltéréseket korrigálni fogom utólagos engedelmetekkel.)

A célmesterek  fegyverekké, az erőmesterek motorokká, a fejmesterek fejekké alakulnak.

(Fortress) Maximusnál van egy kisebb csavar, ott ugyanis Galen (és mostantól Spike) Cerebros fejévé alakul, és Cerebros feje alakul végül Maximus fejévé. Eddig a Fejmesterek minisorozatban nem volt meg ez a plusz lépcsőfok, ennek köszönhetően volt is pár rajzolói hiba, ahol Cerebros feje került Maximus testére, de a lényeg, idáig Galen alakult Maximus fejévé. Most, a 38. számban upgrade-elték Maximus testét, nemtom mennyivel nagyobb, erősebb, stb. lett, és a méretbeli különbséget - Maximus elvben egy egész bázissá alakul át - igyekeztek a beiktatott Cerebroval kompenzálni. Ez amúgy annyira a játékban sincs átgondolva. Maximus párjának, Skorponoknak nincs szüksége ilyen közbeiktatásra, és játékban nem is akkora, mint Fortress Maximus, aki amúgy máig a legnagyobb TF, ha jól tudom, kb. 35 cm magas. Ja és a játéknál nem kell, hogy Spike figurája Cerebro átalakulásához. Na mindegy...
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 15., 13:39:45 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #484 Dátum: 2008. Július 15., 11:47:22 »
Elwood köszönöm a gyors választ! Valóban úgy tűnt minhta a robot testek pliótát kapatak volna. Galen érvei abból a szempontból tetszettek hogy  egy más hozzáállás.  eddig nem volt rá jellemző ez a hozzáállás ez bizony  baki benne... egyébbként miért legyen mindjárt mindenki önzetlen hős..
Cerebros-nak mostantól nem lesz feje. Hacsak Spike nem kap egy két fém "alkatrészt"..

Gondolom Hot-Rod is a TFTM rajzfilm miatt kerül ki a háttérből. Eddig csak  a Nebuloson láthattuk mint háttérszereplő

Igen Kid fejmesterek gyengeségei de elnézem nekik,kíváncsi vagyok a folytatásra. Persze így felnőtt fejjel már más olvasni mint gyerekként.. akkor az sem zavart hogy Megatron alt módjában szinte tehetetlen hacsak nem fogja valaki kézbe.. Emlékszem mennyire magával ragadott annakidején az a történet amikor egy ember Joey kezébe kerül a hatalmas Megatron. A végén pedig meglepi a húslény bátorsága és nem végez vele.. Vagy mit össze izgultam hogy Optimusz megmeneküljön, nehogy észrevegyék Bustret a bázison amikor megkapta a mátrixot..


 


Nem elérhető holloo

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #483 Dátum: 2008. Július 15., 11:29:24 »
Igen a fejmesterek. Nagyon jó ötlet, érdekesebb jellemek,de.... számomra mindig az volt érthetetlen, hogy akkor, most, hogy is van ez?  Egyszer maga az emberi "pilóta" lesz a fej, a motor, a fegyver stb. De néhány részben úgy van ábrázolva, elmesélve, hogy az emberek egy második robotnak a feje, és ez a robot alkotja a transi fejet...néha pedig egyszerűen az emberek alakulnak a fejekké...és erre csak azt tudom mondani: Hogy is van ez?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #482 Dátum: 2008. Július 15., 10:45:59 »
Itt azért szerintem nagyon kicsúcsosodott a Fejmester koncepció minden gyengesége... Szerencsére, ahogy elwood is mondta, később inkább kicsit háttérbe szorították az egész témát.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #481 Dátum: 2008. Július 15., 08:13:37 »
Idézetet írta: Silver&Clio
Most egy kicsit elkeveredtem. Szóval Maximusék mármint a fejük a hajón maradt és a nebulosi csapat csak a testüket vitte el.. Nekem nem derült ki ebből a részből hogy mennyire maradtak kapcsolatban. Inkább úgy tűnt mintha Galen és csapata öálóan döntene az autobotok testében. Gondolom a célmesterek szintén a hajón maradtak. szóval nem egészen világos.
Ez egy igazán érdekes kérdés. Ha betű szerint értelmezzük a történetet, Maximus és a többi fejmester eredeti feje még mindig a Nebuluson, egy raktárban van, mivel a 2. füzetben Galen és társai csak az Autobotok teste felett vette át az irányítást, nem volt szó róla, hogy mentálisan is egyesültek volna. Ezt a bakit a későbbiekben igyekeznek szóban korrigálni, részben azzal is, hogy a fejmesterek nebulusi partnerei háttérbe szorulnak. Szerintem a felállás Budiansky számára sem volt tiszta. Lényeg az, hogy elvben a fejmesterek tudata le van töltve a testükbe, és ha robotként egyesülnek a nebulusiakkal, akkor a tudatuk, emlékeik is összeolvadnak. Ennek ellenére itt valóban olyan, mintha a robot testek egyszerűen "pilótát" kaptak volna.

Idézet
Buster és Spike melyik részben említik még hogy testvérek? Mármint hogy Gyertyának két fia van?
Legelőször az előző, 37-es számban. Arról van szó, hogy a  Fort Max játékhoz csomagolt fejmester neve Spike, valószínűleg a rajzfilm után. Ha a képregényben is Spike-nak hívták volna az ifjabb Witwickyt, nem lett volna semmi baj, de mivel ő Buster volt, gyorsan kapott egy tesót, meg egy ócska kifogást, hogy eddig miért nem szerepelt.

Idézet
Tetszettek GaLEN érvei. De valahogy gyorsan kilőtték a további folytatásból..
Itt megint a játékkészítő szempontjait kellett figyelembe venni. A történetben Galenra csak addig volt szükség, mig el nem hozza Spike-nak Fort Maxot. Utána ki is lehetett nyírni. Bár neked tetszettek az érvei, nekem úgy tűnt, Budiansky igyekezett az utolsó részben egy tapló köcsögöt csinálni Galenből, hogy a halála után ne hiányozzon annyira. De persze az utolsó pillanatban Galen belátta, hogy nincs igaza.

"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #480 Dátum: 2008. Július 14., 23:45:31 »
Idézetet írta: Warusz
Semmi baj Joustoe meg várom mig kész lesz  . A türelem ezúttal TF rpg-t terem  .


Engem érdekelne! Egyébbként milyen jellegű szerepjátékról van szó?

Nem elérhető Silver&Clio

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 66
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #479 Dátum: 2008. Július 14., 23:44:27 »
Köszi a fordítást!

 

Most egy kicsit elkeveredtem. Szóval Maximusék mármint a fejük a hajón maradt és a nebulosi csapat csak a testüket vitte el.. Nekem nem derült ki ebből a részből hogy mennyire maradtak kapcsolatban. Inkább úgy tűnt mintha Galen és csapata öálóan döntene az autobotok testében. Gondolom a célmesterek szintén a hajón maradtak. szóval nem egészen világos.
Buster és Spike melyik részben említik még hogy testvérek? Mármint hogy Gyertyának két fia van?
Tetszettek GaLEN érvei. De valahogy gyorsan kilőtték a további folytatásból..
 Ez a fejzsonglőrködés egy kicsot olyan  "matrióska baba-szerű volt" tudjátok szétnyitod és mindig van benne egy ujabb babba csak kisebb..

Egyébbként nekem is tetszett a sztori.. kíváncsian várom mi lesz ebből!





Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #478 Dátum: 2008. Július 14., 18:34:44 »
Semmi baj Joustoe meg várom mig kész lesz . A türelem ezúttal TF rpg-t terem .

Nem elérhető joustoe

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 87
  • Karma: +1/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #477 Dátum: 2008. Július 14., 15:33:05 »
szerintem ennek a számnak a célja az volt, hogy a két szálat( fejmesterek és a normál sztori) összekösse, illetve behozza Spike-ot az autobotok közé
Warusz: a szerepjáték késni fog, de amint kész van értesítelek, egyébként érdekel mást is?

Nem elérhető Abyss

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #476 Dátum: 2008. Július 14., 14:17:27 »
nagyon jó lett a fordítás, bár az új szám vége egy picit bárgyú, mármint hogy ennyivel letudják a harc végkimenetelét. Bár attól a sztori még jó

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #475 Dátum: 2008. Július 14., 11:13:58 »
Szerintem nagyon jó szám. Köszi a fórditást.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #474 Dátum: 2008. Július 14., 08:33:23 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #473 Dátum: 2008. Július 06., 14:23:43 »
Jó ez a Pusztitás rész csak kár, hogy hamarosan vége. Köszönet a forditás ért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #472 Dátum: 2008. Július 06., 13:36:51 »
Őszintén szólva fogalmam sincs. A fórumokon általában az idősebb korosztály képviselteti magát, akik a G1-en nőttek fel, és akik közt sokan megosztottak, hogy most a képregény vagy a rajzfilm számít-e etalonnak. Az újabb dolgok és különösen a Michael Bay film sok ellenérzést szűlt, de azért kezdik azt is megszokni/megszeretni. Amit nem tudunk igazából, hogy a 10-12 év alatti új nemzedéknek mennyire bejövős ez az új történet, és hogy 10-20 év múlva nekik is olyan meghatározó élmény lesz-e ez a változat, mint a kezdeti történet volt egy most már 30 körüli nemzedék számára annak idején.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 06., 13:37:54 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #471 Dátum: 2008. Július 06., 12:13:29 »
És megint mily remek frissités, apritás magasfokon, egy bátor(?) Üstökös, és egy szokásos nagy csattanó. Mi kell még? ja a köszönetem a honosítók felé.

Mellesleg lenne egy kérdésem: Lehet azt tudni, hogy amerikában melyik TF változat népszerübb jelenleg? Értem a változat alatt a Marvel alapú hagyományost, és a film alapú újabbat.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #470 Dátum: 2008. Július 06., 11:56:27 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #469 Dátum: 2008. Július 02., 20:27:15 »
Ja, akkor nem lesz külön egy Revelation sztori, hanem csak spotlight-ok lesznek, amik azt elmondják? Elég fura... És nem bejövős! Akkor pl. hogy tudom meg mi lesz Acélfejjel és Hot Roddal a Földön, meg a fejmesterekkel? Spotlightban nem hiszem, hogy kitérnek rá.