Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 912195 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1938 Dátum: 2009. December 04., 10:00:55 »
Köszi a frissítést, hihetetlen jó ez a rész!!! Végre tele van Álcákkal és kevesebb az Autobot-ember vonal. Ez utóbbit szerencsére teljesen kihagyták. Megatron óriási, szerintem képes lesz elintézni Pusztítót. (bár sajna Pusztit szinte mindenki képes lenne  )
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető BuB

  • HálóZsák segítő
  • Spawn
  • *
  • Hozzászólások: 686
  • Karma: +9/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1937 Dátum: 2009. December 04., 09:44:45 »
Köszi szépen az Új TF részt. Remek volt a honosítás, mint mindig.


So say we all! - Lords of Kobol!

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1936 Dátum: 2009. December 04., 03:11:57 »
Nos igen EZ TRANSFORMERS. És azt kell mondjam lefordítva még erősebben szól talán mint eredetiben. Üstökös végre nem csak hatalomért sovárgó valaki; hanem van oka is; Megatron meg; ez a rész tényleg indokolja a címet. A Pusztitó-Megatron Raj-Super Omega/Autobotok rész rajzban meg majdhogynem klasszikus!
JNAaaaaaaagy köszönet a firdítóknak!

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1935 Dátum: 2009. December 03., 22:47:11 »
Köszi a frissítést! Szerintem eddig ez volt a legjobb szám. Jó látni, hogy Észlelőt is rendbe hozták igaz szerepet nem kapott, de 2 kockán lehet látni. omega meg jelenése és, hogy Megatron, Pusztítóval hadakozik még több pozitivumot adott a számnak.

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1934 Dátum: 2009. December 03., 21:47:22 »
Az utóbbi évek legszebb TF grafikái, szerintem. Nekem nagyon tetszik, főleg a Pusztító-Megatron harc és Omega megérkezése!

Nem elérhető hang

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1933 Dátum: 2009. December 03., 21:24:59 »
Végre, alakul a végkifejlet, Omega színrelépése nagyon pozitív, kicsit "Deus ex machina", és most már alig bírom kivárni a folytatást!!
Csak így tovább!!!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1932 Dátum: 2009. December 03., 20:53:42 »
Naa, amennyire lassan indul be az AHM, tényleg annyira nagy sztori kerekedik ki belőle... Ennél epikusabb, fajsúlyosabb történetet még nem olvastam az Alakváltók univerzumában. Félelmetesen jó volt ez a rész, minden tekintetben 10pontos! Fővezér pontosan azt a stílusát hozza ahogy megismerhettük, akire még akkor is felnéz az ember ha tudja hogy nem élő személy. Megatron is annyira kiteljesedik ebben a történetben, hogy komolyan mondom még rosszfiú létére is tiszteletet érdemel. De komolyan annyira mélyen beleláthatunk az Álca eszménybe, hogy abszolút el lehet fogadni sőt, hogy ezt szinte teljesen véghez is vitték (hisz ne felejtsük el, a háború majdnem tényleg teljesen véget ért) az is teljesen lehengerlő. Amikor szembeáll egymással az Álcák két "új" tábora az pedig végképp frenetikus volt, a romokban álló, sötét New Yorkban, a több millió éves háború végének kapujában, ez számomra annyira mély hatást gyakorolt, hogy az megdöbbentő... Várom a végkifejletet, kíváncsi vagyok lesz e "Last stand of Megatron"...
Zseniális...
Hajrá HZS!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1931 Dátum: 2009. December 03., 20:27:00 »
Kösz szépen! Végre az autobotok jönnek a földre, erre már nagyon vártam.  Nagyon jó rész volt, az tényleg durva lenne, ha Megatron az emberek miatt úszná meg a vereséget.    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1930 Dátum: 2009. December 03., 19:28:45 »
Köszönöm Elwood-nak és Tyrant-nak az AHM tizedik részét!    
Felpörgött a story rendesen, harcban és látványban nincs hiány!  
Lehet, hogy az emberek támadása fogja megmenteni Megatron-t???  
Szuper Omega felbukkanásának én nagyon örültem!  
A grafika és a honosítás is hibátlan!

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1929 Dátum: 2009. December 03., 18:51:40 »
Ezer köszönet Elwood&Tyrant a Dicsőség Megatronnak 10. részért!        Hű ahogy látom kezdenek a nagy izgalmak. Az Autobotok is összeszedték magukat és végre ők is felkészülnek a harcra. Természetesen Optimusz Fővezér vezetésével. Az Álcák pedig hát már régóta tudhattuk, hogy Üstökös Megatron ellen van és nagy harc van. Álcák kontra Álcák jelegű harc lesz ebből.
További sok sikert a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1928 Dátum: 2009. December 03., 18:00:40 »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1927 Dátum: 2009. November 30., 09:52:26 »
örülök, hogy tetszik az Acélszivek 2.dik része, már dolgozok a folytatáson.

Nem elérhető scorpi

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 27
  • Karma: +3/-0
Re:Transformers
« Válasz #1926 Dátum: 2009. November 29., 10:02:52 »
Helló!

Nagyon király a Transformers G2 sorozat! Egy kérdésem lenne: Most hogy már a G1 mind  80 része kint van, a Fejmesterek minisorozattal együtt, és a G2 sorozatban is szerepel a G.I.Joe, és utalnak a G.I.Joe-val kialakult kapcsolatra ami a G1 idején történt, várható a Marveles G.I.Joe and the Transformers mini magyarul? Vagy egy összefoglaló? Lehet, hogy bennem van a hiba, de valahogy nem értem mi közük az Autobotoknak hozzájuk. Előre is köszi

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1925 Dátum: 2009. November 26., 21:08:29 »
Köszönöm Elwood-nak, Tyrant-nak és Genzo-nak az Acélszívek második részét!      
Nekem nagyon tetszik a story!  
A grafika illik a történethez, nagyon el van(nak) találva az alakváltók kinézete!  
John pedig szimpatikusabb, mint Sam...

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1924 Dátum: 2009. November 26., 17:57:30 »
Köszönet a frissítésért. Szerintem nagyon jó story és gondolom azért is 4 részes, mert Megatront és Optimuszt nem keltik fel így Üstökös terveit könnyen lehet földel egyenlővé tenni.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1923 Dátum: 2009. November 26., 16:58:54 »
Én azt szeretem ebben a történetben, hogy talán először sikerült az embereknek úgy súlyt adni (mióta Buster megtalálta Űrdongót), hogy az ne legyen erőltetett. De ha ez még így túlzás is, mindenképpen jó pont, hogy ennyi emberi szál nem zavar a történetben, az AHM-ben pl. pont sikítani tudnék minden egyes nekik szentelt oldaltól.

Amúgy a G2-ben nem nagyon van olyan hiba a történet folytonosságában, amit ne lehetne egy kis fantáziával letudni. Maximus Galvi leverése után visszatért a bárkára, sikerült beindítania, elrejteni, majd Spike ezzel letudta a maga részéről az ügyet az alakváltókkal, és kiszállt. Megatron ezek után tért magához és elkezdett dolgozni rajta, hogy űrutazásra kész állapotba hozza a hajót. Például.

Ha most az általam imádott G1 hibáit kezdenénk sorolni - kezdve ott, hogy a Don Perlin korszakban Optimusz Fővezér egész személyisége elfért egy floppyn - akkor elég hosszú listánk lehetne.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1922 Dátum: 2009. November 26., 15:28:51 »
Igazából annyi az egész ezzel a történettel, hogy pusztán 4 részes (ugye?) és már a felénél tartunk. Ehhez képest nem jutott túl messze a cselekmény. Ha mondjuk 15 részesre tervezték volna, biztosan más lenne a vezetése. Ettől eltekintve nekem tetszik, jó kis frissítés ez a metálos, szegecses, karcos robotvilág.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1921 Dátum: 2009. November 26., 13:38:15 »
Jó alapötlet, remek megvalósítás, de valahogy nem túl izgalmas mégse ez az egész.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1920 Dátum: 2009. November 26., 13:36:03 »
Ezer köszönet Genzo, Elwood és Tyrant a Transformers Acélszívek 2. részért!        Továbbra is tetszik nekem ez a klasszikus történet. John Henry és Űrdongó amikor kezet ráztak az nagyon érdekes volt. Mert akkor barátságot kötöttek és megbízhatnak egymásban. Az Álcák bázisa is érdekes volt. Mint egy vasútgyár(bár valóban az). Azok a két urak, akik Tobias Muldoonnak hozták a szállítmányt, akkor eszembe juttatta a western filmekről. Mert azok olyan voltak, minta cowboyok.
További sok sikert a folytatáshoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1919 Dátum: 2009. November 26., 12:36:33 »
Köszönet az új részért, isteni!  
Egy dolgot nem értek: Miért mondja Üstökös, hogy megosztotta velük a repülő terveit? Ők nem tudtak repülni??? Az űrből jöttek.
Egy magyarázat lehetséges: be akarnak olvadni az emberi repülőgépek közé.
Azonban azok még nem léteznek.
Ennyi.
Jó ötlet ez a 19. század, tetszenek a rajzok is, csak ezt a dolgot nem értem.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1918 Dátum: 2009. November 26., 12:08:55 »
Frissültünk!
TF - Acélszívek #02

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1917 Dátum: 2009. November 26., 11:17:07 »
A logikai buktatókon már sikerült túltennem magam. Annyi van ugyanis belőlük, hogy a számát sem tudom. Megatront nem fedezte fel Maximus. Kellett volna, valóban. Igazság szerint halottnak kellett volna maradnia, az emberek szétszedték volna a roncsokat, semmit nem tudott volna kezdeni a Földön. De különben is, hol vannak már a régi, jó Don Perlin-féle idők?  A magam részéről lezártnak tekintem a történetet Unikron, Megatron, Sokkoló halálával.
Bár kicsit alternatív világ, a Maximum Dinobotok az egyik legjobb, amit olvastam. A rajzok is jók, Fülelő és Sokkoló pedig karöltve emelik az eleve magas színvonalat.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1916 Dátum: 2009. November 25., 21:57:12 »
1-4. Megatron Origin #1-4
5. Timeless - Wings Of Honor (unpublished)
6. Spotlight - Blurr
7. Spotlight - Shockwave
8. Spotlight - Wheelie
9. Spotlight - Jazz
10. Spotlight - Cliffjumper
11. Spotlight - Hot Rod
12. Spotlight - Sixshot
13. Spotlight - Ultra Magnus
14. Spotlight - Soundwave
15-18. Infiltration #0-3
19-21. Stormbringer #1-3
22-23. Infiltration #4-5
24. Stormbringer #4
25. Infiltration #6
26. Spotlight - Kup
27-30. New Avengers/Transformers #1-4
31-32. Escalation #1-2
33. Spotlight - Nightbeat
34-37. Escalation #3-6
38. Spotlight - Ramjet
39. Spotlight - Optimus Prime
40. Spotlight - Galvatron
41-44. Devastation #1-4
45. Spotlight - Blaster
46. Spotlight - Arcee
47-48. Devastation #5-6
49. Spotlight - Mirage
50. Spotlight - Grimlock
51-54. Spotlight - Revelation #1-4
55-59. Maximum Dinobots #1-5
60. Spotlight - Drift
61. Spotlight - Metroplex
62-77. All Hail Megatron #1-16
78. Continuum
79-80. Transformers #1-2 (1 unpublished)
81-84. Transformers - Bumblebee #1-4 (unpublished)
85. Transformers #3 (unpublished)
86-90. Last Stand Of The Wreckers #1-5 (unpublished)

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1915 Dátum: 2009. November 25., 21:02:53 »
Ezért van a letöltőoldal is olyan sorrendben, ahogy olvasni kell.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1914 Dátum: 2009. November 25., 20:54:34 »
igen, csak arra gondoltam, hogy ki lehetne tenni ide is az oldalra, hogy ha jön valaki, és kérdezi milyen sorrendben kell olvasni a transformereket, akkor az tök jó alap, lehet mutogatni, nem kell újra meg újra leírni.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1913 Dátum: 2009. November 25., 20:08:24 »
Az egy átvezetés a régi sorozatok és az új között. Elvileg azért csinálták, hogy, akik nem olvastak el minden részt azok is tisztában legyenek az előzményekkel, hisz az apró részleteket sok, különböző kisebb-nagyobb sorozatból, különszámból lehet összerakni.

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1912 Dátum: 2009. November 25., 16:36:30 »
Találtam ma egy idw-s transformers kronológia kiadványt. Nagyon jó kis cucc az egész történetük le van benne írva. Elvileg az all hail megatron 16-ig és az összes spotlight meg a többi képregény is. Számomra voltak benne újdonságok, mert én csak a honosításokat olvasom, az meg még nem tart ott.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."

Nem elérhető Habba

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 58
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1911 Dátum: 2009. November 24., 18:58:35 »
Sikerült elolvasnom az új IDW sorozat első kiadványát... Érdekes!

A grafika jó, bár radikálisan eltér az eddigi TF-ktől, ezért furcsa. A story pedig abszolút meglepetés... Érdemes rá várni szerintem, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle!

Remélem gyorsan eléritek srácok a fordításokkal!

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1910 Dátum: 2009. November 22., 21:44:38 »
Hát ha Megatron mellett Üstökös és netalán még Sokkoló is életben maradt volna akkor borítékolva lenne egy durva konfliktus. Asszem elmondhatjuk hogy a 3 legakaratosabb és leginkább egymás ellen feszülő jellemről beszélünk a TF univerzumban... Mind3 gyülöli a többit... Volt hogy egy csapatban játszottak, de mind3 a hatalomra pályázott mindvégig. Sokkoló a logikára hivatkozva, Üstökös az idegesítő egoizmusa miatt, Megatron pedig pozíciójából adódóan.
Egyébként nekem tetszett a G.I. Joe-s sztori, a rajzok gyengék ugyan, de a történet érdekesnek ígérkezik. Megatron új alakja nagyon üt! Végre az álcavezérhez méltó alakú, méretű, erejű altmódja is van. Annál a vacak kis Walther pisztolynál tuti jobb.  Viszont ez hogy a fejlettebb kibertroni a kis emberek fegyverére pályázik... Ez hülyeség... A fúziós ágyúja is egyfajta védjegye volt Megatronnak, mindig ott figyelt a karján, minek kellett lecserélni  erre a "mágnespuskára"? Ha a Kobrák fejlettebbek lennének mint az Álcák, akkor az alakváltókat is meg a Joe-kat is elsöpörték volna már rég... mind1. Maximus télleg résen lehetett volna, az Autobotoknak jól jött volna a segítség az új Megatron ellen... Ettől függetlenül tetszett és köszönet azért hogy ezt is elérhetővé tettétek itt az oldalon! Várom a következő nagy Optimusz Megatron csatát! Kamion vs. tank!
Amúgy pont Bayformers-t nézek.

Nem elérhető Angelus (szabi)

  • Mulder ügynök
  • *
  • Hozzászólások: 18
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1909 Dátum: 2009. November 22., 13:51:08 »
Tuti,hogy Üsstökön volt hisz ő is ott volt a bárka fedélzetén a becsapódáskor mégha Racsni el is agyabugyálta.

Köszi a fordítást.