Szerző Téma: Transformers  (Megtekintve 915930 alkalommal)

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában

Nem elérhető SkleshN

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 22
  • Karma: +0/-0
    • http://
Re:Transformers
« Válasz #1968 Dátum: 2009. December 19., 08:13:25 »
Idézetet írta: turkia
A Maximun Dinobotok után lehet tudni, hogy mi lesz Sokkoló sorsa? Vagy arról már nem szól a fáma, gondolom.

 Úgy gondolom, hogy valami másik mini sztoriban fogjuk a folytatást kapni Sokkolónak. (Eddig akármellyik mini sorozatban maradt nyitott kérdés a végén, előbb-utóbb egy másikban igyekeztek elvarni a szálakat). Nomeg, nem hinném, hogy Mogorva és Sokkoló atomjaira hullik, és így vége a Dinobotok fő vezéregyéniségének, az egyszemű logikáról nem is beszélve...
 Nem tudom van e ilyen, de ha a Dinobotokról lett minisorozat, a Predakonok is megérdemelnének egyet, sztem.
 Volt, van, lesz ilyenre esély?

 Más. G2. Megatront újjáépítették, aztán pár nap után felrobbant. Akkor sok értelme volt ennek a mániákusnak "újjá születnie"  

 Ha már szó volt róla, hogy a G2 ott folytatna, ahol a G1 abbahagyta, akkor HQ Optiban van, lényegében ő maga Optimusz testében.
 A "Neo Lovagok" is életben maradtak páran (Áramkörszaggató meg ilyenek), ők akkor már nem szerepelnek tovább?

 Köszi előre is ha választ ad valaki ezen felmerült kérdéseimre...

 Üdv,!
" Freedom is the right of all sentient beings. "
-- Optimus Prime


Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1967 Dátum: 2009. December 18., 08:48:12 »
A Maximun Dinobotok után lehet tudni, hogy mi lesz Sokkoló sorsa? Vagy arról már nem szól a fáma, gondolom.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1966 Dátum: 2009. December 17., 21:50:52 »
Idézetet írta: mad47
Honnan a fenéből került elő megint ennyi Álca?? Gondolom nem kell mondanom hogy a G1 végén mennyire el lettek intézve, mondhatjuk hogy az Autobotok ellvarták azt a szálat. Husáng meg még egykét Álca túlélte, de mi ez hogy most megint olyan nagy túlerőben vannak? Akkor hol vannak az Autobotok?? A G1 végén volt egy Utolsó Autobot nevű delikvens, az mintha mindenkit feltámasztott volna... Akkor most mi van?
Igazából ez nem egy, a sztoriba illeszkedő történet. Kb. olyan, mint az Acélember sztori. De az, hogy mi van az álcákkal, az a jelenlegi történetfolyamot szemlélve még a jövő zenéje.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 17., 21:54:56 írta KiD »

Nem elérhető zozi56

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 6182
  • Karma: +31/-12
  • Nem: Férfi
    • HálóZsák
Re:Transformers
« Válasz #1965 Dátum: 2009. December 17., 20:25:55 »
Meg nekem idő az oldal buzerálására.
"I'm so meta, even this acronym"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Transformers
« Válasz #1964 Dátum: 2009. December 17., 20:13:00 »
Idézetet írta: mad47
Szerintem a február előtt van egy január is. Nemde?
Amiről csak a héten vagy fél tucatszor, előtte meg közel háromszor ennyiszer jelentettük ki, hogy - akárcsak idén - téli szünetet tart az oldal. Március óta naponta rakunk ki legalább egy képregényt, nekünk is kell egy kis pihenés.
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1963 Dátum: 2009. December 17., 20:06:33 »
Idézetet írta: keildavid
Mivel nyilvánvalóan az idén ez volt az utolsó TF frissítés, mert jövő héten csütörtökön ünnep lesz. Akkor majd jövőre februártól meglátjuk mi lesz.

Szerintem a február előtt van egy január is. Nemde?

Köszönet a frissítésért! Hát szegény Maxi most se vitte sokra... Igazából ahhoz képest hogy az egyik legerősebb Autobot, sose láttunk tőle semmi nagy alakítást, mint pl. Optimusztól vagy Mogorvától.  Leszámítva Galvatron likvidálását, de az épp az őrület határán állt amúgy is. Szegény Égetőért kár, őt mindig bírtam. Okosabb ötlet lett volna a Védőrobotokat együtt bevetni, akkor ott lett volna az opció hogy Defensor is szembeszálljon az ellenséggel. Ugyanez igaz Merülőre, ott ugye a Légirobotokról beszélünk. A Joe-knak se láthattuk sok hasznát...
Honnan a fenéből került elő megint ennyi Álca?? Gondolom nem kell mondanom hogy a G1 végén mennyire el lettek intézve, mondhatjuk hogy az Autobotok ellvarták azt a szálat. Husáng meg még egykét Álca túlélte, de mi ez hogy most megint olyan nagy túlerőben vannak? Akkor hol vannak az Autobotok?? A G1 végén volt egy Utolsó Autobot nevű delikvens, az mintha mindenkit feltámasztott volna... Akkor most mi van?
Mennyi kérdés...  Bocs...
Ezer köszönet a maiért!

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1962 Dátum: 2009. December 17., 18:43:47 »
Tyrant-nak és Elwood-nak köszönöm a TF G2 második részét!    
Megatron kegyetlenül erős (miért akar egy ilyen erőszintű harcos sereget, amikor egymaga elintézett már egy egész Autobot osztagot?) !

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1961 Dátum: 2009. December 17., 16:45:06 »
Idézetet írta: elwood
Igen, erről van szó. 0. szám ugyanezt a történetet tartalmazta, külön füzetben, 6-8-10 oldalon.
Vagyis akkor minden füzetbe benne lesz ez a rövid történet? Vagy akkor ennyi volt, amit láttam mostani TF füzetben? Ja asszem ezt a kérdést már nem kellett feltennem. Mert már megvan a válasz a kérdésemre.
És akkor jól gondoltam, hogy Maximusnak és Spike-nak vége. Akkor ezek szerint Spike apja és öccse nem tudnak az esetről, hogy mi történt vele.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 17., 16:52:53 írta keildavid »
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1960 Dátum: 2009. December 17., 16:38:59 »
Idézetet írta: keildavid
Fortress Maximus is felbukkant. Bár azt nem értem, neki valóban vége lett, ahogy az emberi része is, Spike Witwicky?
Valóban vége lett, mindkettejüknek.

Idézet
Végül pedig a bolygóközi halloween-történetetről is esett szó. Netán erről van szó http://iacon.atw.hu/comic/tfg200.jpg? És egyébként ez a halloween-kiadvány hány oldalas valóban? Annyi, mint a mostani TF G2 02. számban?
Igen, erről van szó. 0. szám ugyanezt a történetet tartalmazta, külön füzetben, 6-8-10 oldalon.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető Titan44

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1959 Dátum: 2009. December 17., 15:40:51 »
Köszönet a frissülésért!  
Később jobb minőségű rajzok lesznek? Mert ezzel a stílussal valahogy nem tudok megbékélni...
 

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1958 Dátum: 2009. December 17., 15:36:56 »
Kösz ia frissítést. Ez igazán jó szám lett. Végre tudjuk mi lett Maxal

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1957 Dátum: 2009. December 17., 15:30:21 »
Ezer köszönet Elwood&Tyrant a Marvel Transformers G2 02. számért!        A mostani történetben látom 4-féle rajzoló készítette ezt a képregényt.(Érdekes, ilyen csak különleges alkalomkor szokott lenni. Mint pl. jubileum, évforduló, stb.)
 És érdekes, hogy még a G.I. Joe-k és a Kobrák is szerepeltek a TF történetben. Nagyon jó volt. Dr. Biggles-Jones pedig nem gondoltam, hogy ő a jó oldalon áll, mert ő a Kobrákkal volt. Scarletről és Kígyószemről nem gondoltam, hogy ők gyilkolni is szoktak.(Pedig ez elvileg bűnnek számít.)
 Fortress Maximus is felbukkant. Bár azt nem értem, neki valóban vége lett, ahogy az emberi része is, Spike Witwicky?
 Végül pedig a bolygóközi halloween-történetetről is esett szó. Netán erről van szó http://iacon.atw.hu/comic/tfg200.jpg? És egyébként ez a halloween-kiadvány hány oldalas valóban? Annyi, mint a mostani TF G2 02. számban?
 Mivel nyilvánvalóan az idén ez volt az utolsó TF frissítés, mert jövő héten csütörtökön ünnep lesz. Akkor majd jövőre februártól meglátjuk mi lesz.
 Nos egyelőre ennyi volt a véleményem. További sok sikert Elwood&Tyrant a TF honosításhoz!
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető dr samson

  • Csillagflotta Admirális
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 5365
  • Karma: +14/-61
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1956 Dátum: 2009. December 17., 08:40:44 »
[!--fonto:Impact--][span style=\"font-family: Impact;\"][!--/fonto--][!--sizeo:7--][span style=\"font-size: 36pt; line-height: 100%;\"][!--/sizeo--]Frissültünk![/size][/font]
[a href=\"http://halozsak.tlof.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=2247:transformers-marvel-g2-02&catid=22:marvel\" target=\"_blank\"]Transformers G2 02[/a]


Nem elérhető krayt

  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1955 Dátum: 2009. December 14., 19:53:00 »
Az egész történet tetszett hisz kedvenc szereplőim szerepeltek  benne mint skorponok, sokkoló, meg a dinobotok. De voltak nekem nem tetsző dolgok mogorva érzékenysége meg iszap halála aztán csoda szerű feltámadása. Az gáz volt, ha meghalt legyen halott. Engem mondjuk meglepet hogy egyáltalán megölnek egy dinobotott de utána vissza jön mint ha semmi se történt volna. Ez kicsit sok volt.

Nem elérhető hang

  • R2-D2
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Karma: +0/-0
Re:Transformers
« Válasz #1954 Dátum: 2009. December 11., 21:51:20 »
Nekem vegyes érzéseim vannak a befejezéssel kapcsolatban: a két rajzoló engem is megzavart; Iszap maradhatott volna "inaktív" a drámaiság kedvéért, meg azt se értem, Mogorva hogy élte túl a robbanást. De tény, hogy nagyon jól összerakott sztori volt, sok utalással a Marveles történetekre, úgyhogy összességében csak hálásak lehetünk a HÁLÓZSÁKNAK hogy elérhetővé tették nekünk magyarul is az Alakváltók újabb történeteit!!!

Szpaszíba, ahogy Georgi Koszka mondaná...

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1953 Dátum: 2009. December 11., 10:57:53 »
Köszi a felvilágosítást!

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1952 Dátum: 2009. December 11., 09:32:58 »
A Pusztításban az utolsó pillanatban a roncstelepen Keményfej megmenti Nagyágyút, ő valószínűleg Kerékkel és Acélfejjel együtt tér vissza a Bárkára, a hátramaradó Nagyágyú nélkül. Optimusz valószínűleg épp a Nemezis Fővezérrel folytatott harc fáradalmait piheni ki valahol, mert hogy ugye a Jelenések és a Max.Dino eseményei nagyjából párhuzamosan zajlottak.
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető mad47

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +6/-0
Re:Transformers
« Válasz #1951 Dátum: 2009. December 10., 21:33:16 »
Ezer köszönet a befejező részhez! Leszámítva azt hogy nekem nem jött be a lelkizős Mogorva, meg tényleg ellentmondásban volt a két rajzoló egymással (mikor a végén volt a "váltás" hirtelen mindenkiről eltűntek a sebek, Sokkoló lövege is kiegyenesedett pl.), összességében nagyon ütős történet volt! Mogorva végre jól helybenhagyta a "vén egyszeműt", plusz Skorponok is magkapta a magáét. Ultra Magnusz tud időzíteni rendesen, pont úgy érkezik hogy semmi dolga ne maradjon  Szerintem a végén nem kellett volna szerepeltetni Optimusz Fővezért, mert ez felvet egy olyan kérdést hogy hol a jó büdös sunyiban voltak ők, miért nem szálltak be a küzdelembe? Kár, mert imádok minden olyan jelenetet amiben Fővezér és Mogorva együtt harcol... Soki és Skorpi csatájában volt pár apró ismerős jelenet, beszólás ("egy fókuszált ionlövés még a te páncélzatodon is áthatol"), ez tök olyan volt mint a Marvel féle harcban...
Hát lezárult ez a történet is... Remélem még nem fogytatok ki!
További sikeres munkát!

+++

Hoppá mit vettem most észre!
A Pusztításban eredetileg Acélfej is eltűnt, valami roncstelepen veszett nyoma ha jól emlékszem! Az AHM-ben feltűnik de azt hittem majd az MD-ben magyarázzák meg a visszatérését. Erre itt is csak úgy előkerül az utolsó oldalakon, épen és egészségesen. Ami nembaj, mert Acélfejet is bírom, de erről az írók is megfeledkeztek úgy látszik! Ha már itt tartunk azon a roncstelepen Keréknek is nyoma veszett vagy legalábbis a Fejmesterek elkapták, nemde?
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 10., 21:54:24 írta talgaby »

Nem elérhető Asys

  • Apokalipszis lovasa
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Karma: +26/-6
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1950 Dátum: 2009. December 10., 20:27:46 »
Elwood-nak és Tyrant-nak köszönöm a MD ötödik, befejező részét!    
Kegyetlenül jó volt ez a story, a grafika is nagyon tetszett!  
A Skorponok vs. Sokkoló csata ultrabrutál volt!

Nem elérhető Zigota

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 237
  • Karma: +2/-1
Re:Transformers
« Válasz #1949 Dátum: 2009. December 10., 18:15:27 »
Köszönet a dínókért!  

Amúgy a figyelőt át lehetne nevezi fülelőre...

Nem elérhető turkia

  • Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 858
  • Karma: +13/-0
Re:Transformers
« Válasz #1948 Dátum: 2009. December 10., 15:07:32 »
Ezer köszönet a Dinobotok legújabb számáért!!! Sokkoló a király, ez nem vitás...  Remek történet, remek rajzok. A végén lévő lapokat más rajzolta, ugye?
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Aldarion

  • Kilencedik osztag, Hídégetők
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 3216
  • Karma: +37/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1947 Dátum: 2009. December 10., 15:04:21 »
Én csak azt nem értem, hogy miért kellett szerencsétlen Hunterre ezek után ismét ráhúzni a fejmester páncélt... Mert bár itt Racsni leoperálta róla - [span style=\'color:#000000;background:#000000\']igaz végülis közölte, hogy magát a technológia magját képező implantokat nem tudta kivenni[/span] - az AHM 8. végén megint abban a göncben van "keresztre feszítve" az álcák bázisán. Racsni magyarázata választ ad a "Hogy nyerhették ki belőle az adatokat?" kérdésre, de magának a páncélnak nem sok értelmét látom a srácon az adott szituban...
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 10., 15:05:08 írta Aldarion »
"When the battle is through, only the strong will survive."

Nem elérhető Warusz

  • Fantom
  • ***
  • Hozzászólások: 217
  • Karma: +1/-0
Re:Transformers
« Válasz #1946 Dátum: 2009. December 10., 15:01:27 »
Sok köszönet ezért a remek frissítésért. A történet a grafika mind 1ségesen bejött.

Nem elérhető keildavid

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2657
  • Karma: +29/-2
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1945 Dátum: 2009. December 10., 14:35:00 »
Ezer köszönet Elwood&Tytant a Transformers-Maximum Dinobotok 5. részért! Hű volt benne nagy csata. Olyan is volt, hogy Álca Álca ellen. És még a Dinobotok is harcoltak. Bár azért vannak pár dolgok, amik egy kicsit furák voltak. Pl. Fülelő, Lézercsőr és Romboló visszatértek valahogyan az Álcákhoz(a Dicsőség Megatronnak sorozatban). De az emberi tényezőkben például a Machináció és az Égifigyelő nevű szervezet még fognak-e valamikor szerepelni? Vagyis erről is lesz majd szó a AHM-ben?
És hogy a Dinobotok hova mentek? Mert eddig az AHM-ben nem bukkantak fel.
Nos ennyi volt a véleményem és kérdésem.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Nem elérhető iktriad

  • Megtorló
  • ***
  • Hozzászólások: 263
  • Karma: +2/-0
Re:Transformers
« Válasz #1944 Dátum: 2009. December 10., 14:12:26 »
Végre egy történet amit Furman remekül fejez be! Nem repestem mikor megtudtam; hogy lesz egy 5 részes dinós sorozat; (és főkleg Roche rajzlja); de azon kaptam magam anno; hogy ez az egyik legjobb többrészes TF történet amit valaha olvastam. Nagyszerű 5 rész volt; és nagyon köszönöm; hogy már magyarul is teljes egészében elérhető. Köszönet elwood és tyrant.
(Ja a jövőben szeretnék több Raiz-ot látni az IDW-nél. Nála a robotok robotnak néznek ki...)

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1943 Dátum: 2009. December 10., 10:13:54 »
Nem teljesen értem ezt a két rajzolós elvet, mindenesetre örültem, hogy a mostani részből a bunyókat James Raiz vállalta, mert Roche verekedései nem jöttek be az elmúlt epizódokban.
Maga a sztori összességében tetszett, a moralizálást, meg a drámai monológokat leszámítva, mert pl. Sokkolótól már erős túlzásnak tartottam őket, még jó, hogy a végén kiderült, hogy csak megjátszotta.

Köszönet a honosításért!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1942 Dátum: 2009. December 10., 09:41:06 »
Frissültünk!
Maximum Dinobotok #05

Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető elwood

  • HálóZsák tag
  • Optimus Prime
  • *
  • Hozzászólások: 1093
  • Karma: +14/-0
Re:Transformers
« Válasz #1941 Dátum: 2009. December 04., 21:55:02 »
Na pont ez az, amit nagyon birok Shane-ben. Lehet köpködni a történetvezetését, meg a dramaturgiáját meg az egyáltalán az elképzeléseit, gyakran jogosan is. De hogy néha két-három mondattal milyen jól jellemez figurákat, az nagyon hangulatos. Volt már ilyen Szilánknál, nekem ilyen volt Optimusz beszéde a visszatérésekor és tipikusan ilyen most Portyázó (bár amikor el akarta simítani Jazz és Kup közti feszültséget, akkor kiesett a szerepéből), de Jazz is az a fajta nagyon kúl spec. ops. figura, amilyen csak nagyon ritkán volt eddig. Üstökös is izgalmas mozgásteret kap, csak Megatron az, akit még nem érzem úgy, hogy felnőne a feladathoz, pedig elvben ő a kulcsszereplője kéne, hogy legyen a sorozatnak. Ez a tétlenség, és a csöndes számító taktikázás, nem azt mondom, hogy nem lehet esetlegesen jó irány, de az sokkal jobb keretet kellett volna kapjon.

Köszönjük egyébként ez alkalommal is a sok kommentet!
scorpi: korábban kérdeztél a marvel féle GI Joe - TF-ről. A pontos idejét még nem tudom, hogy mikor készül, lehet, hogy nekiugrom mostanában, lehet, hogy csak fél év múlva. Igazából lenne sürgetőbb dolgom (Berlin), úgyhogy álljék itt egy rövid összefoglaló a történetről:

A GI JOE/TRANSFORMERS G1-ES MINISOROZAT NAGY ÖSSZEFOGLALÓJA:

A cselekmény nem sokkal Optimusz halála előtt kezdődik, és Mogorva hatalomra kerülése előtt ér véget. A G.I. Joe egy Power Station Alpha nevű mobil nukleáris erőmű védelmére van kirendelve, amit a Kobrák majd az Álcák is meg akarnak szerezni, egymás tudtán kívül. Szilánk veszélybe sodor egy embert, akit a felderítésen lévő Űrdongó önmagát leleplezve megment. A Joe-k azonban tévedésből végeznek vele. Ekkor érkezik meg Superion, aki szintén összebalhézik a Joe-kkal, de Optimusz halálhírére visszatér a Bárkára. Szilánk egy cerebro-szilánk segítségével végül ellopja a Power Station Alphát, amit azonban a Kobrák megheckelnek és náluk száll le a gépezet. A második lopást azoban Sirató és Szilánk gyorsan leköveti, akiknek a Kobrák szövetséget ajánlanak, és titokban megajándékozzák előbbit egy lehallgatóval. Ebből Kiberül, hogy Sokkoló az erőmű felhasználásával meg akarja csapolni a Föld energiakészletét, ami a Kobrák szerint a bolygó pusztuálását okozná. Ennek ellenére a csapat látszólag folytatja a szövetséget: a Kobrák megtámadják a Bárkát Sirató társaságában, az Álcák meg elviszik átalakítani a Power Station Alphát. Az új Kobra vezér, Serpentor, az Autobotokkal folytatott csata egy pontján felrobbantja Siratót, és leleplezi az Autobotok előtt az Álcák tervét, nekik (is) szövetséget ajánlva. Ezzel párhuzamosan G.B. Blackrock, akik egy Kobra rajtaütés során megismerkedett a Joe-kkal, alaposan lecseszi őket, amiért kinyírták Űrdongót. Cserébe a Joe-k megígérik, hogy újjáépítik, és sajnálatukat kifejezve katonákat küldenek a Bárka védelmére, ahol azt tapasztalják, hogy a Kobrák mellé kell állniuk a Föld védelmére. Űrdongót Racsni segítségével újjáépítik Aranybogárrá, és az egyesült Autobot-G.I. Joe-Kobra csapatok megtámadják az Álcákat, felrobbantják a Power Station Alphát, és mindenki megy a maga útjára.
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 04., 22:04:57 írta elwood »
"It's 106 miles to Chicago, we got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark and we're wearing sunglasses."

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Transformers
« Válasz #1940 Dátum: 2009. December 04., 14:58:39 »
Hát nálam még mindig semmi, továbbra sem hoz lázba ez a széria, pedig ha valamikor, most biztos kellett volna. Hiába a sok harc, nem érzem, hogy bárkit igazán féltenem kellene, nem aggódtam sem az Autobotokért, sem Megatronért és igazam is lett, senkinek semmi baja nem esett. Szóval sem a sztori, sem a párbeszédek, sem az akció, sem a.... stb.

Egy jó pont azért jár Portyázó szövegéért, az életben nem használták még ki így a jellemzésében leírtakat.  
« Utoljára szerkesztve: 2009. December 04., 22:23:45 írta KiD »

Nem elérhető grey gargoyle

  • Spawn
  • ****
  • Hozzászólások: 609
  • Karma: +3/-0
  • Nem: Férfi
Re:Transformers
« Válasz #1939 Dátum: 2009. December 04., 12:04:58 »
Kegyetlenül izgalmas volt ez a rész. Nagyon jó csaták. Hatalmas fordulatok, először megatron elárulása, aztán szuper omage megjelenése, aztán a végére az emberek feltűnése. Eszméletlenül jó. És a legjobb, hogy teljesen kiszámíthatatlan, hogy mi fog kisülni az egészből.
Az autobotok most nagyon összegyűltek, talán a legerősebb autobotok jöttek sorba egy helyre, egy csapatba. Most szuper omegával beteljesedett a sor, már szinte csak metroplex hiányzik, azt tenné fel aztán az i-re a pontot.
[span style=\'color:#000000;background:#000000\']Azt tudom, hogy a saját spotlight-jában metroplex elindult valamiért valahová, de hogy mi célból az nem derült ki asszem[/span]
nagy köszönet ezért a részért is.
"-Mi vagyunk az alapbázis.
-A rejtély misztériummá vált."