Szerző Téma: Filmek, zenék  (Megtekintve 486826 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
Re:Filmek, zenék
« Válasz #10498 Dátum: 2019. Augusztus 28., 17:25:46 »
Kézitükör és saját hőlátásával. Az benne volt a régi magyar változatokban is.

Ha jól emlékszem az űrhajója (amiben a Földre érkezett) egy darabját használta tükörként.

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10497 Dátum: 2019. Augusztus 28., 15:43:56 »
Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D
De Supi meg hogy borotválkozik? Nem hinném, hogy ájultra kell verni, hogy öntudatlan állapotban ne védje az erőtere és Lois Lane gyorsan beszappanozza, aztán lekapja.  :badteeth: Plusz Bulldi, neki is áthatolhatatlan erőtere van.
Kézitükör és saját hőlátásával. Az benne volt a régi magyar változatokban is.
update:
Íme:
https://www.quora.com/How-does-Superman-shave-himself
Engem inkább az érdekelne hogyan csókolja meg Lois-t. Merthát a sugarait még kidumálhatják hogy átmegy a vékony védőrétegen de Lois?
A kis Clark oltása is benne volt azt hiszem. Elhajlott tű.

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #10496 Dátum: 2019. Augusztus 28., 15:06:22 »
Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D

Ez engem is  szokott érdekelni. Hogy borotválkozik? Van egyáltalán arcszőrzete?

Mikor  Góliát elpüföli Herkulest az Ostromban és kidobják az utcára...a dokik beszélik, hogy hogy adják be neki az injekciót.
Most akkor sikerült beadni? Vagy nem? Mert ha sikerül, egy sima karddal is le lehetne vágni Herkit? Vagy ájultan már nem védi a varázshatalma? :headscratch:
De Supi meg hogy borotválkozik? Nem hinném, hogy ájultra kell verni, hogy öntudatlan állapotban ne védje az erőtere és Lois Lane gyorsan beszappanozza, aztán lekapja.  :badteeth: Plusz Bulldi, neki is áthatolhatatlan erőtere van.

De ez olyan írói baki, mint az, hogy csak Hulk közlekedik ugrálva, holott mindenkinek ugrálva kéne közlekednie ilyen 10 tonna körüli erőtől felfelé.
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10495 Dátum: 2019. Augusztus 28., 07:47:37 »
Ez igazából nem új keletű dolog.
Jaa, azt a sorozatot majd nyugdíjas éveimben látom.

Elérhető HeirToGrievous

• Batman
« Válasz #10494 Dátum: 2019. Augusztus 27., 19:02:12 »
Egy napja jött ki csak az előzetes:

Ez igazából nem új keletű dolog.
A "helikopter fénykard" mellett...  :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg: :omg:

... ez volt a készítők másik nagy fénykard újítása a "Lázadók" c. sorozatban.
"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10493 Dátum: 2019. Augusztus 27., 09:55:44 »
Rice of Skywalker.
Wildman • Figueroa • Guidi • Su • Matere • Milne • Raiz • Griffith

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10492 Dátum: 2019. Augusztus 27., 08:20:35 »
Egy napja jött ki csak az előzetes:

Elérhető HeirToGrievous

• Batman
« Válasz #10491 Dátum: 2019. Augusztus 26., 23:19:22 »
Azt nem tudom, hogy van-e negatív Avengers a Marvelnél, de egy negatív Igazság Ligája igen. Supreme Squadron néven futnak, egy változatukat jms is írta.

Star Wars The Rise of Skywalker - D23 Special Look:

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10490 Dátum: 2019. Augusztus 26., 16:47:41 »
Azt nem tudom, hogy van-e negatív Avengers a Marvelnél, de egy negatív Igazság Ligája igen. Supreme Squadron néven futnak, egy változatukat jms is írta.

Star Wars The Rise of Skywalker - D23 Special Look:

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10489 Dátum: 2019. Augusztus 26., 11:01:15 »
én is így gondoltam csak meglepődtem az avengers játékban hogy egy helyben lebegve trécsel.
Hogy a Queen halhatatlan dalát idézzem: "It's a kind of magic..."  :hehe:
Jaja, mert hogy repül az oké, dehogy beszélni is tud.  :badteeth:

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10488 Dátum: 2019. Augusztus 26., 10:36:55 »
én is így gondoltam csak meglepődtem az avengers játékban hogy egy helyben lebegve trécsel.
Hogy a Queen halhatatlan dalát idézzem: "It's a kind of magic..."  :hehe:
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10487 Dátum: 2019. Augusztus 26., 10:04:59 »
Amúgy a Brightburn felvetett bennem egy kérdést, ami eddig valahogy sose merűlt fel bennem: mennyire bölcs dolog örökbefogadni egy gyereket, akit egy űrhajóban találtunk? :headscratch: Az öreg Kent-éknek oltári nagy mázlijuk volt, de engem érdekelne a kis Clark gyerekkora is pl.: hogy adták be neki a kötelező védőoltást, ha a bőre áthatolhatatlan? Vagy ők is anti-vax szülők voltak? ;D

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10486 Dátum: 2019. Augusztus 26., 02:41:50 »
Ezeket ismerem, de vajon Amerika kapitánynak és az Avengers-nek van negatív ellenpárja?
Amennyire tudom, van, de messze nem olyan ismertek. Én sem tudom pontosan.  De a mindörökké angyalok végén a dokumentációban ahol a sok szereplőt felsoroljak, említenek alternatívákat.

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10485 Dátum: 2019. Augusztus 25., 22:58:18 »
Ezeket ismerem, de vajon Amerika kapitánynak és az Avengers-nek van negatív ellenpárja?

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10484 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:59:42 »
Tuti. Ott van pl. a House of M szösszenete, ahol a mutánsok uralják a Földet és az emberek az üldözöttek, vagy a Marvel zombies, ahol a szuperzombik felzabálták az Univerzumot.

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10483 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:23:20 »

Igen, ott van a Crime Syndicate, a bűnöző Igazság Ligája is meg (lehet, hogy most hülyeséget mondok), de a Dark Nights Metal-ban mintha említették volna a negatív világokat, ahol minden rossz megtörténhet, amit csak el lehet képzelni (a szuperhősök szörnyek itt).
Csak a DC-nél találták ki ezt, vagy a Marvel is dicsekedhet egy anti-világgal?

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10482 Dátum: 2019. Augusztus 25., 21:10:39 »
Vazze, csak most kapcsolok... Lehet, a Brightburn is elméletileg egy negatív univerzum bevezető filmje lenne ...
Írom ezt úgy, 1 percet nem néztem még belőle, de lehet, ezek után ráveszem magam a megtekintésre.

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10481 Dátum: 2019. Augusztus 25., 20:46:35 »
Csak 6 millió?! LoL az aprópénz hálívúdban. :hehe:
Jó volna, ha mégis kezdenének vele valamit, mert számomra ez frissítően hatott a mostani (képregény)filmes felhozatalban.

Igen, ott van a Crime Syndicate, a bűnöző Igazság Ligája is meg (lehet, hogy most hülyeséget mondok), de a Dark Nights Metal-ban mintha említették volna a negatív világokat, ahol minden rossz megtörténhet, amit csak el lehet képzelni (a szuperhősök szörnyek itt).

Elérhető HeirToGrievous

• Batman
« Válasz #10480 Dátum: 2019. Augusztus 25., 20:22:01 »
@Intruder:
6 millióból készült, 32,5-öt hozott.
A '60-as években ilyen bevételi aránynál automatikusan készült a folytatás, de hogy ezt ma sikerként könyvelik-e el? Passz.

@roberto:
De, a földi gonoszok megfelelői pedig a jók voltak. "Két Földi Válság" címmel egész estét animációs film is készült belőle.

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10479 Dátum: 2019. Augusztus 25., 19:49:28 »
A DC-s képregényekben van olyan alterverzum, ahol a földi szuperhősök antihősök, nem?

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10478 Dátum: 2019. Augusztus 25., 19:45:06 »
Megnéztem a Brightburn-t, avagy mi lett volna, ha Clark Kent-nél elpattan valami és azt kell mondanom, hogy igen csak durva volt. :blink: Persze a film elején felbukkanó SONY logónál már temettem magamban a filmet, de a korábbiakhoz képest ez mégis nyomot hagyott bennem. Snyder nyugdíjba vonulhat, mert Zod tábornok télapó ehhez a kis pszichopatához képest.
A stáblista előtti jelenetekből megtudhatjuk, hogy ezen a Földön van gonosz Csodanő, Aquaman, Marsi Fejvadász és Flash is. Kiváncsi vagyok, hogy ezt csak poénnak szánták, vagy építeni fognak erre is egy filmes univerzumot.

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *

Elérhető Gorgonita

• HZs imádó
  • *
« Válasz #10476 Dátum: 2019. Augusztus 24., 14:29:38 »
The Mandalorian Trailer

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #10475 Dátum: 2019. Augusztus 24., 07:21:30 »
Igazából utóbbi. Legalábbis régebben az volt. Megpörgette és eldobta a kalapácsot, csak a szíját nem engedte el (tudod, repülni is úgy kell, hogy a földre veted magad és elhibázod  :hehe: ). Persze, hogy így hogyan váltott irányt és sebességet meg magasságot...

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10474 Dátum: 2019. Augusztus 23., 23:05:03 »
Ez sajnos biztosan kamu. Máskülönben rég tele lenne vele az internet.

Nem elérhető KiD

• HZs imádó
  • *
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
« Válasz #10473 Dátum: 2019. Augusztus 23., 16:58:14 »
.

Nem elérhető Intruder

• Magneto
« Válasz #10472 Dátum: 2019. Augusztus 23., 10:28:23 »
Csak azt felejtitek el, hogy eredetileg a Miles Morales Pókemberét úgy vezették fel, hogy homoszexuális lesz - hogy ezt mennyire valósították meg, azt nem tudom, nem követtem azt a sorozatot
Én se követem, de amennyire belelapozgattam, annyi kiderült belőle, hogy összeházasodott Spider-Gwennel, így biztos, hogy meleg...  ;D
Attól még lehet biszex is. :hehe:

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #10471 Dátum: 2019. Augusztus 23., 06:32:24 »
Csak azt felejtitek el, hogy eredetileg a Miles Morales Pókemberét úgy vezették fel, hogy homoszexuális lesz - hogy ezt mennyire valósították meg, azt nem tudom, nem követtem azt a sorozatot
Én se követem, de amennyire belelapozgattam, annyi kiderült belőle, hogy összeházasodott Spider-Gwennel, így biztos, hogy meleg...  ;D

Ez megint Sony-s kamu. Már megszokhattuk. Tudjátok, mint az, hogy a Disney dobta Pókembert hogy legyen ideje a Foxos karakterekre. Összehordanak minden baromságot.
Jaja, dumálnak mindenféle baromságot össze-vissza. Eleinte a rajongóknak a Venom első részénél is azt mondták, hogy R-es lesz, így én sok esélyt nem adok rá, hogy a második is az lesz. Egyébként hivatalos nyilatkozatot még nem is kaptunk a Marveltől. Ez a duma, hogy "nem érnek rá a Foxos karakterek miatt" is a Sonytól jött.
Én azt sem tartom kizártnak, hogy most az egész sztorit azért robbantotta a Sony-t, mert arra gondolt, hogy a közvélemény majd úgyis őket fogja támogatni és akkor jobb alkupozícióba kerülhet a Disney-vel szemben (ha már a " ha nem érjük el az 1 milliárdot, akkor kiszállunk" ütőkártyát elbukták). Csak nagyon úgy néz ki, hogy a visszájára fog ütni ez is, mert minimum fifty-fifty alapon értenek egyet egyik-másik féllel az emberek, de inkább a Sonyra haragszanak az emberek, ha már a rajongók által belengetett bojkottot belevesszük.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Goten56

• Venom
« Válasz #10470 Dátum: 2019. Augusztus 23., 01:31:31 »
Ez megint Sony-s kamu. Már megszokhattuk. Tudjátok, mint az, hogy a Disney dobta Pókembert hogy legyen ideje a Foxos karakterekre. Összehordanak minden baromságot. Ennél még a Disney magatartása is jobb. Ők legalább meghúzzák magukat miután szétbarmolják a dolgokat, a Sony meg még tetézi is a bajt, amiben ugyanúgy hibás.

Nem elérhető roberto

• Fantom
« Válasz #10469 Dátum: 2019. Augusztus 22., 23:40:57 »
Nem tudom, mennyi igaz abból, ami Tom Hardy állított, miszerint az első Venomnál  a jobb és egyben durvább részeket ki kellett vagdosni, pont a tinis korhatár megütése miatt.
A Megtorlót is családbaráttá tették a Thomas Jane-féle változatban, más kérdés, mekkora sikert könyvelhetett el, igaz, van ellenpárja a War Zone képében, amin látni, valóban képregény-ihlette filmet nézünk.