Szerző Téma: Bosszú Angyalai képregények  (Megtekintve 262783 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Farek

• Bosszúangyal alapítótag
  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
Re:Bosszú Angyalai képregények
« Válasz #5264 Dátum: 2019. Szeptember 19., 12:34:49 »
Érdekes volt ez a "nyomozósdi" rész. Talán azért volt most ez a epizód picit langyosabb, mert most jön a bunyó? :hehe:
Ja, ja, lesz itt akció bőven. :)
"Szánom a bolondot, ki velünk szembeszáll!"

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
  • Nem: Férfi
« Válasz #5263 Dátum: 2019. Szeptember 17., 08:09:22 »
Üdv! Köszi a nyugati part Bosszú Angyalai v2 50.részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Érdekes volt ez a "nyomozósdi" rész. Talán azért volt most ez a epizód picit langyosabb, mert most jön a bunyó? :hehe:

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #5262 Dátum: 2019. Szeptember 04., 18:55:16 »
Thor átment Robinba.  ;D
Jó szemed van. Amíg nem olvastam a kommentet, addig fel se tűnt a hiánya. :whistle:
Ment a "taps".  :bravo:

Köszi!  :cool:

A Robinos hasonlat ezzel a videóval nagyon jó!  :lol:

Nem elérhető HeirToGrievous

• Megtorló
« Válasz #5261 Dátum: 2019. Szeptember 03., 21:26:15 »
Ok. akkor feladom a leckét!  :lol:

13. oldal 5. panel:

Thor az egész történet alatt hosszúnadrágban van, de az említett panelen sortban!

Majd ismét felveszi a hosszú kék mackónadrágját.  :D

Thor átment Robinba.  ;D
Jó szemed van. Amíg nem olvastam a kommentet, addig fel se tűnt a hiánya. :whistle:
Ment a "taps".  :bravo:

"Ezek kemény ellenfelek. Veszélyesek. Könyörtelenek és agresszívek. Grievous Tábornok viszont... Grievous egy szörnyeteg."

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #5260 Dátum: 2019. Szeptember 03., 20:25:49 »
Asgardi mágia. Aki méltó rá, és felemeli eme kalapácsot, választhat a hosszú és a rövidnadrág viselése közt.  :badteeth:

Nem rossz.  :D

Azonban szerintem más van a dologban. (Természetesen ettől függetlenül egyértelműen No Prize.)
Emlékszel még a Tikos Háborúra, mikor Pókira rámászott a szimbióta? Akkor láthattunk ilyen átalakulást!
Szóval itt az ékes bizonyítéka, hogy Thor-on van egy szimbióta, ami jól el van rajta, hiszen a gazdatestnek jóval nagyobb az ereje, mint Pókembernek.

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5259 Dátum: 2019. Szeptember 03., 07:30:12 »
Üdv! Köszi az Angyalok v1 143. részét Farek, Genzo!! :worship: :worship:
No, ez már egy fokkal jobb volt, mint az előző rész. De , mint szinte mindig a Marvel-Univerzumban ha úgy néz ki meghal egy gonosz/jó karakter Kang úgyis visszatér :hehe:

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5258 Dátum: 2019. Szeptember 02., 21:56:41 »
13. oldal 5. panel:

Thor az egész történet alatt hosszúnadrágban van, de az említett panelen sortban!
Ööö... :headscratch: :headscratch: :headscratch:
Asgardi mágia. Aki méltó rá, és felemeli eme kalapácsot, választhat a hosszú és a rövidnadrág viselése közt.  :badteeth:

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #5257 Dátum: 2019. Szeptember 02., 20:06:53 »
Mi az a no-prize, amit szerinted észrevettél? Simán kimagyarázom.  ;D ;D

Ok. akkor feladom a leckét!  :lol:

13. oldal 5. panel:

Majd ismét felveszi a hosszú kék mackónadrágját.  :D

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5256 Dátum: 2019. Szeptember 02., 09:45:23 »
SithLord:

Mr. H persze, hogy túlélte az önfeláldozását. A neve nem mond neked semmit?  :lol:

Sajnálom, hogy a szülinapi történet grafikája nem tetszett. Számítottam rá, hogy megosztó lesz. De ez így van jól. Nem kell csak azért jó képetz vágni hozzá, mert Angyalok.
Nekem néha olyan érzésem volt a rajzokkal, hogy színes Mignola-light.  :hehe:

Blue S:

Nagyon szépen köszönöm a jókívánságot!
Mi az a no-prize, amit szerinted észrevettél? Simán kimagyarázom.  ;D ;D
Thor maga egy ellentmondás. Az isteni ember. Vagy emberi isten. Kinek hogy tetszik.  :badteeth:

Nem elérhető Blue S

• Venom
« Válasz #5255 Dátum: 2019. Augusztus 31., 19:23:21 »
BA Vol1. 143:

Bár nem ez volta születésnapi szám, de ezúton is kívánok jó egészséget az ünnepeltnek!  :hbd:

Ami a képregényt illeti, nagyon jó rész volt. Még soha nem láttam, hogy Kang ennyire megrémült volna. Thor csele pedig fantasztikus volt. A végén mégis megkímélte volna ellenfelét, visszafogva berzerker dühét. Így a Viharisten emberségből is jelesre vizsgázott. Hm, nincs ebben valami ellentmondás?
Tényleg, létezik még a No Prize díj? És van róluk valami lista? Észrevettem egyet a képregényben. Bár biztos nem én voltam az egyetlen.

Csodálom, hogy Kapinak jutott az eszébe a pajzsos megoldás, miközben két észlény is ott volt a ketrecben.

Az nagyon mókás volt, mikor Sólyomszem kiadta a parancsot a támadásra, erre ő és Holdsárkány elkezdték ledobni a ruhájukat.  :lol:

Köszönet a honosításért!  :worship:

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5254 Dátum: 2019. Augusztus 29., 08:09:05 »
Üdv! Köszi a Nyugisok v2 49. részét Farek, Peter P.!!! :worship: :worship:
Abban a tudatban, hogy most már tudom "az ami túlél" volt a pacákokban kicsit feljebb értékeltem a történetet a végére. De amit Pym doki csinált Tigrával nos, ott dobtam egy hátast  :hehe: Az a rész meg külön tetszett ahol Kapi természetesen tetette, hogy ki van ütve így belülről tud majd bomlasztani. :brow: Amazon bunyója is megér egy misét. :lol: Végül nem derült, hogy Mr. H túlélte e az önfeláldozást?

Köszi a Eljönnek a Bosszú Angyalai - Időcsúszás című történetet Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Nos, a történet akár jónak is mondható, de ez a karikatúra grafika teljesen elrontotta a hangulatát... :(

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5253 Dátum: 2019. Augusztus 06., 07:20:52 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 31. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Egész jó volt ez a rész. Ám ismét bebizonyosodott, hogy Hulk az aduász aki a lehetetlent is megcsinálja a legnehezebb helyzetekben is!

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5252 Dátum: 2019. Július 30., 09:42:41 »
Hát, még pár rész erejéig bírd ki valahogy. De legalább majd lesz egy kis szünet is.

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5251 Dátum: 2019. Július 30., 06:34:38 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 142. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Megmondom őszintén, hogy ez a vadnyugati téma az Angyalok füzetében nem annyira kedves nekem. Anno a Nyugisok lapján is már alig vártam, hogy vége legyen az ottani történéseknek. :badteeth: Remélem, hogy a jövőben Kapiék sztorija fog előnyt élvezni!

Nem elérhető turkia

• Wookie (Konzervatív Vukik a Birodalomért Front)
  • Rozsomák
« Válasz #5250 Dátum: 2019. Július 25., 11:40:40 »
Eljött az alkalom, hogy azt mondjam: remélem, ezek lesznek életem legnagyobb gondjai!
Szép is lenne...
WHRÁÁÁÁÁÁGGG-RRRRRR!!!  -ősi wookie bölcsesség

Nem elérhető Galen

• HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5249 Dátum: 2019. Július 24., 14:13:35 »
AA, tudtam, köszi! Egy 24 éves bizonytalanságot oszlattál el. Már csak arra kell rájönnöm, miért lett olyan sz.r a Hegylakó 2... :badteeth:
Csodálatos sarokpontjai vannak az életednek.  :badteeth:

Az tuti, hogy azért nem fizetek, hogy kinyírják bazmeg.

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #5248 Dátum: 2019. Július 24., 13:59:54 »
AA, tudtam, köszi! Egy 24 éves bizonytalanságot oszlattál el. Már csak arra kell rájönnöm, miért lett olyan sz.r a Hegylakó 2... :badteeth:

Nem elérhető Sepi

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5247 Dátum: 2019. Július 24., 12:09:57 »
Az ott May néni a tömegben?
Igen, ő az.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #5246 Dátum: 2019. Július 24., 10:11:01 »
Köszönet a Marvel Extra 16. számáért!
Hú, akkor nagyon rá voltam állva a történetre, emlékszem, talán akkoriban, '95 körül vártam a legjobban a folytatásokat. Izgalmas volt, hogy mikor látom meg az újságosbódé oldalán, vagy a postai forgóállványon az új részt!
Se internet, se semmi, csak a kivárás. Nagyon tudtam értékelni egy-egy új részt. Hú, az a pár perc, míg megvesszük a felfedezés után...meg az a 20 perc olvasás. Utána még napokig olvastam, nézegettem az ágyon hasalva újra és újra. Éppen ezért égtek bele a fejembe az egyes szófordulatok. Sokkal kevesebb inger volt (se net, se száz tv csatorna, se telefon) és sokkal több időm (nyári szünetek, hétvégék, stb), a tanulás ment könnyen, nem volt az se időrabló. Az osztálytársaimat meg csak az autók, meg a foci érdekelte,  szóval a bandázás se vitte el az időmet.  :rolleyes:

Az ott May néni a tömegben? Szerintem igen. Anno sokat foglalkoztatott. Tudatáthelyezés. Lényegében Fátum önerőből elérte a halhatatlanságot, mert csak áthelyezi a tudatát egy fiatal testbe. Erre rajta kívül szerintem csak ilyen dr. Strange, Főnix, esetleg X Professzor kaliberű alakok képesek, de legalábbis ritka képességnek tartom. Elviekben örökké is élhetne. Nem tudom, mi célja lenne még egy ekkora intellektusnak. Kicsinyes bosszú az F4 ellen. Hűha. A helyében letudnám annyival, hogy én akkor is uralkodni fogok, mikor már vagy 100 éve nem tudja senki, ki az a Reed Richards.
Amúgy marha nagy dicsőséget szerezhetne magának, ha gyógyítással foglalkozna (10 év múlva kb a sima megfázás lenne az egyedüli egészségügyi probléma), de ugye ez Fátum tragédiája: a legnagyobb elme a legkevesebb szerénységgel és alázattal. Ezért veszít mindig, ördögi kör.

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5245 Dátum: 2019. Július 09., 10:40:24 »
Na, igen, elég rendesen elkalapálta őket a Liga halvány másolata.  ;D
És igen, Patsy valóban Patsy. Egy hülye, elkényeztetett pi*a. Rick Jones óta nem láttam ilyen szánalmat. Majd később megérted, mire gondolok.

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5244 Dátum: 2019. Július 09., 06:31:14 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai  v1 141. részét Farek & Genzo!!! :worship: :worship:
Azért az igazán ritkaság számba megy, hogy az Angyalokat ezidőtájt elintézik a saját lapjukban! Még ha két csapattag másik küldetésen van. Ismerős ez a Patsy nem ő a .... , de Ő megnéztem!  :badteeth:
A grafika rendben van és a történet is jó így kíváncsian várom a folytatást!!!

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5243 Dátum: 2019. Június 21., 22:59:33 »
Az elején ez a Griff keménynek tűnt. Tényleg létezik a normál vonalon történet Grifffel és az, hogy végződött ha volt ilyen?
Létezik, és még az oldalon is olvasható egy. A nyugati parti Angyalok 2. sorozatának 10. része. Győznek. És ott is fontos Tigra szerepe.  :D

Nem elérhető SithLord

• Star Wars Őrült
  • HZs imádó
  • *
« Válasz #5242 Dátum: 2019. Június 21., 16:56:45 »
Üdv! Köszi a Marvel Kalandok Bosszú Angyalai 30. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Igazából ez az epizód akár egy rendes B.A. füzetben is elmehetett volna. Tetszett! De ha Hulk is a közelben van akkor  kb a 2. oldalon véget ér a küzdelem... :badteeth:
 Az elején ez a Griff keménynek tűnt. Tényleg létezik a normál vonalon történet Grifffel és az, hogy végződött ha volt ilyen?

Nem elérhető Feast4

• Batman
« Válasz #5241 Dátum: 2019. Május 30., 12:29:42 »
Nem állunk le, csak időben egy kicsit visszalépünk és klasszikus vizekre evezünk. Az is jó lesz, hidd el.  ;)

A 310-es utáni részek kb mikor folytatódnak?
Igencsak jó részek lesznek..(Nebula, Stranger, Soviet Super-Soldiers, Alfa Különítmény, Atlantis..)

Magyarországon a Semic időszak alatt ez volt az utolsó kiadott BA story.

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5240 Dátum: 2019. Május 29., 09:33:18 »
A nyugati parti Angyalok 52. részének kikerülése után. Időpontot sajnos nem tudok mondatni.  :nemtudom:

Nem elérhető garrido

• Asterix
  • **
« Válasz #5239 Dátum: 2019. Május 28., 18:58:11 »
Nem állunk le, csak időben egy kicsit visszalépünk és klasszikus vizekre evezünk. Az is jó lesz, hidd el.  ;)

Igencsak jó részek lesznek..(Nebula, Stranger, Soviet Super-Soldiers, Alfa Különítmény, Atlantis..)

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #5238 Dátum: 2019. Május 28., 11:01:15 »
Igaz, pl Thor is beszél így. Meg tán Herki is. De ha belegondolok, Bulldit is olvastam már E/3-ban.

Ja és a fő E/3 ember: Fátum. Ő kb mindent így mond állandóan. Mondjuk ők nagyon vagányak, nekik szabad, Fátinak meg egyenesen ez a szexepilje.  :cool:

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5237 Dátum: 2019. Május 28., 10:40:13 »
...és általában E/3-ban beszélnek önmagukról. Ha beszélnek egyáltalán.  ;D
Na, azért ez rengeteg hősre is igaz. Igazából nem is értem, hogy miért. Egyszer-egyszer szerintem mindenki beszél így, ha más nem, humorból, de a szereplők tök komolyan veszik magukat.  :brow:

Ja, és szívesen. Örülök, hogy tetszett.

Nem elérhető turkia

• Rozsomák
« Válasz #5236 Dátum: 2019. Május 28., 10:24:03 »
Farek, Genzo! Köszönet A Bosszú Angyalai legújabb honosításáért és külön köszi Blastaar-t!  :D
Őt már a Marvel Extra idejében is nagyon csíptem. Konkrét emlék, hogy ezt a számot olvasom (Marvel Extra 22-ben jelent meg a BA 310) a családi autó hátsó ülésén Szerencsen a Széchenyi utcán valamikor '98 őszén, vagy '99 tavaszán és talán nálam van az angol házi is, ha nagyon unatkoznék.  :lol:  A Marvel Extra '96-os, de betettem olvasnivalónak, úgy emlékszem.
Szerintem az alkotók amúgy pontosan érzik, hogy milyen karakterekre van szükség, ki szereti a s*ggbevágós nejlonruhás ugribugrikat (pl Amerika Kapitány), ki szereti a vicces jófiúkat (pl Parker) , ki szereti a titokzatos szereplőket (Fáti, dr Strange), mert Blastaar tökre passzol a galaktikus zúzógépek (Blastaar, Mongul, Darkseid, Thanos, Terrax,  a kakukktojás Doomsday, stb) kategóriájába. Ezek erősek, tömzsik, jó színű ruhájuk van, földönkívüliek, jó hangzású neveket adnak nekik és általában E/3-ban beszélnek önmagukról. Ha beszélnek egyáltalán.  ;D 

Nem elérhető Farek

• HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
« Válasz #5235 Dátum: 2019. Május 28., 09:18:43 »
Igen, ez az MK Angyalok 29. szerintem is vicces volt. Lesznek még hasonlók. Most már végig akarom vinni ezt a sorozatot is.

Farek, írtad, hogy most leálltok az Angyalokkal és felhozzátok a Nyugisokat, hogy érthető legyen majd a cselekmény a továbbiakban.