Szerző Téma: Fan Art - Amatőr munkák  (Megtekintve 126456 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #525 Dátum: 2017. Június 06., 17:04:22 »
Üdv!

Fekete-fehér vonalrajzokat szeretnék színezni Artweaver (Free verzió) vagy Paint Tool Sai (Trial verzió) programokkal. A rajzok eredetileg ceruzával készülnek, majd kihúzom őket vastagabb filctollal, ezután radírral kitörlöm alóla a grafitot. Windows faxoló és képolvasóval szkennelem, fekete-fehér képként. mínusz 100-as fényerővel. Innentől vagyok gondban. Sajnos semmilyen előképzettséggel nem rendelkezem, így nem tudom hogyan kell a rétegeket (layereket) kezelni. Annyit értek, hogy ezeket a rétegeket egymás felett kell elképzelni, de hogy hogyan kell őket beállítani, rajtuk a területeket kijelölni a lasszóval, és a többi, azt nem tudom. Ha a kitöltő vödröt alkalmazom Artweaverben világos pontokat hagy a vonalak mellett, PTS-ben pedig egyszerűen kitakarja az egész lapot. E tárgyban folytatott internetes kutatásaimtól sem lettem okosabb, és az angolul elmormogott, homályos youtube tutorialoktól sem sokat remélek. Bármilyen tanácsot örömmel-köszönettel fogadnék.

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #524 Dátum: 2016. Július 12., 17:33:06 »
Meg igazából tied volt a legfelső komment február óta, bárki, aki belépett, azt látta elsőnek, nem hiszem, hogy ha még rádobod háromszor feltűnőbb lesz a link. Akkor inkább, ahogy a többiek is írták, írj hozzá valamit, ami felkelti a többiek érdeklődését!

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #523 Dátum: 2016. Július 12., 15:33:14 »
Nem kell a Csevej-csenöl, igazából van erre egy topic a Megjelenéseken belül.
Oh, tényleg. Erről a topikról meg is felejtkeztem.  :)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #522 Dátum: 2016. Július 12., 14:42:08 »
Így lesz.

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #521 Dátum: 2016. Július 12., 13:07:44 »
Nem kell a Csevej-csenöl, igazából van erre egy topic a Megjelenéseken belül.
Gombáék, ide nyugodtan linkelhetitek a megjelenéseiteket: http://forum.halozsak.hu/index.php/topic,67.0.html
(Bár ha írtok valami kétmondatos vezetőt, akkor talán tényleg nagyobb lenne a kattintások aránya.)
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #520 Dátum: 2016. Július 12., 12:52:19 »
Itt is vagyok! :) Annyiban igaza van KiD-nek, hogy ez a topik nem erre való, hanem az oldalon fellelhető fan-art munkák véleményezésére. Ha reklámozni szeretnétek azt, amit felraktatok a saját oldalatokra, akkor arra ott van az off-on belül a csevej-csenöl topik. Oda mehetnek az ilyesfajta reklámok, így megkérlek, hogy ezentúl oda írj. Mondjuk az se lenne hátrány, ha nem csak egy "üdv"-vel dobnál be oda egy linket, mert azzal senki figyelmét nem fogja felkelteni. Ha írsz hozzá valami kis szösszenetet, akkor talán többen is ránéznének a műveitekre, és mi sem éreznénk késztetést rá, hogy töröljük a hozzászólást.  ;)
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #519 Dátum: 2016. Július 12., 12:05:45 »
Admin?

Nem elérhető KiD

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2144
  • Karma: +28/-1
    • http://gportal.hu/portal/transformersthemovie/
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #518 Dátum: 2016. Július 11., 20:52:31 »
Ez mikortól spam?

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #517 Dátum: 2016. Július 11., 12:25:44 »

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #515 Dátum: 2016. Május 23., 08:59:53 »

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #514 Dátum: 2016. Május 05., 07:40:00 »

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #513 Dátum: 2016. Április 24., 13:37:59 »

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #512 Dátum: 2016. Április 12., 16:32:19 »

Nem elérhető Gorgonita

  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1547
  • Karma: +10/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #511 Dátum: 2016. Március 11., 15:13:15 »

Nem elérhető shroomrider

  • Indiana Jones
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Karma: +2/-0

Nem elérhető Ezustsilver

  • Warrior
  • Donald kacsa
  • *
  • Hozzászólások: 1
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #509 Dátum: 2014. Június 23., 17:21:00 »
Jópofa ez a Hikari és Silver, a 3. részben a Bobos sztori volt a legjobb. :)

Köszi, igyekszünk   :D Ha Hikarival éled a napjaidat, unatkozni nem fogsz ;D

Nem elérhető Genzo

  • White and nerdy
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2859
  • Karma: +27/-4
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #508 Dátum: 2014. Június 22., 14:46:49 »
Jópofa ez a Hikari és Silver, a 3. részben a Bobos sztori volt a legjobb. :)

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #507 Dátum: 2014. Március 23., 23:01:25 »
Az AmKap enciklopédia foglalkozik majd a Kapitány teljes háttértörténetével, szövetségeseivel, a legnagyobb ellenségeivel, a S.H.I.E.L.D. és az A.I.M. keletkezésével, ilyesmi. A X-Men pedig minden ami mutáns.

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #506 Dátum: 2014. Március 23., 18:17:27 »
köszönöm a választ. azt szabad tudni, mit takar az "Amerika Kapitányos cucc" és az X-men terved?

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #505 Dátum: 2014. Március 23., 16:57:14 »
Igazándiból ha alaposan átnézed a leírásaimat itt, akkor láthatod, hogy a dolog részben már megvalósult. Készült leírás az asgardi istenekről, és a Démonokról, valamint ott az Égiek leírása ami kitér sok komolyabb kategóriájú entitásra. Akik kimaradtak ezen leírásokból azokat még idén szeretném egy Enciklopédiába összefoglalni. Csak előbb még megjelenésre vár az Amerika Kapitány cuccom és tervezek egy X-Ment is.
http://halozsak.hu/hzs-tudastar/marvel-enciklopedia/29-menuek/hzs-tudastar/3501-asgard-es-istenei
http://halozsak.hu/hzs-tudastar/marvel-enciklopedia/29-menuek/hzs-tudastar/2888-galactus
http://halozsak.hu/hzs-tudastar/marvel-enciklopedia/29-menuek/hzs-tudastar/2934-galactus-hirnokei
http://halozsak.hu/29-menuek/hzs-tudastar/4523-az-egiek

Nem elérhető Amanojaku

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 175
  • Karma: +0/-1
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #504 Dátum: 2014. Március 03., 22:17:00 »
Kedves Ben Reilly!
Először is köszi az adattáros, enciklopédiás munkádat. Nem merek belegondolni, mennyi munka lehet benne, Gratulálok! A Galaxis őrzői kifejezetten jó ötlet volt, tetszett, hiszen nemsokára jön a film, és jó volt megtudni az alap szituációt. Most pedig, hogy miért is nyalizok én itt :P
Azt hallottam, te vagy az ilyenekben jártas: nem tudsz-e olyan oldalt (a hu.marveldatabes.com-on kívül, mert az nem nyerte el a tetszésem e téren) amin van ismertető a legnagyobb marve-karakterekről, a kozmikus entitásokról, istenekről (mint akik a végtelen kesztyűben vannak: Öröklét, gyűlölet és szeretet páros, a legfelsőbb bíró (a sárga fickó négy arccal, abból három letakarva, túlontúli, káosz ura, szemlélő)) meg a nagy istenek, Odin, meg az azték, maja, egyiptomi, vudu, stb.  A hu.marveldatával az a bajom, hogy a nagy részének nincsen laja, vagy ha van is, az teljesen csupasz, üres. TEhát a kérdés az lenne, hogy ha már van egy ilyen enciklopédia (hasonlóan a 101 földönkívüli faj a marvel-univerzumban-hoz) azt hol találom meg, illetve ha nincs, akkor tervez-e valaki csinálni ilyet?

köszi a segítséget, és választ! :D

Nem elérhető gabo

  • Optimus Prime
  • *****
  • Hozzászólások: 1094
  • Karma: +8/-0
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #503 Dátum: 2013. December 08., 14:42:13 »
Marvel enciklopédia - A Galaxis őrzői: Nem tudom mással kezdeni mint, hogy a kiadvány fantasztikus! Az új csapat az egyik nagy kedvencem, már egyes tagjait az Annihiláció során megszerettem! A legkedvencebb karakterem természetesen Drax, a karakter hatalmas, főleg az új megjelenése óta!
A klasszikus csapat kalandjairól van egy 120 oldalas kötetem, amit egy 1999-es olasz osztálykirándulás alkalmával sikerült beszereznem, akkor még nem nagyon tudtam kicsodák, micsodák a karakterek benne, a történetet is csak a képek alapján tudtam leszűrni, de a középpontban Vance Astro volt!
Köszi a munkátokat!  :worship:

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #502 Dátum: 2013. Október 09., 10:44:13 »
Üdv Köszönöm. ép ilyesmikre gondoltam  :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #501 Dátum: 2013. Október 09., 10:03:25 »
Az MC II univerzumról akarok egy külön Enciklopédiát, Póklánnyal, Feketefenével, az ottani Bosszú Angyalaival, stb. Ami Big Bertát is társait illeti, ők is lehetnének egy külön enciklopédia témája, Forbuh Mannel, Squirrel Girllel és a többi "érdekes" karakterrel.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #500 Dátum: 2013. Október 08., 15:49:19 »
ÜDV.Lehet hogy tényleg  kapcsolatba kellene  lépni  a Facebook oldalon azokkal  akik foglalkoznak az Adattárral , mert igy ilyen formában még elégé hiányosnak tűnik . Csak regisztrálni kéne,mert még nem vagyok tag. De azért kösz azokat a leírásokat amiket eddig elkészítettél  :bravo:. Nagyon jók. Nem tudom hogy ki az aki folytatni tudná azt  a munkát  amivel eddig te foglalkoztál ott. Vagyis a leírásokkal.De akiről még nincs de szeretnék , azok a következők . 1. Folt, 2. AZ Ultimatebeli Lény alteregó . 3. Az Mc-2  univerzumbeli változata .4. Big Berta. 5. Mr Halhatatlan. 6. Síkember. Na kb ők azok . Kösz.  :worship:U.I. Akiknek a leírása tetszett az pl Ben Relly. Kaine, Hulk és azok akiknek van valami közük hozzá. Pl Sámson Doki, Förtelem, stb. Deadpool. Homokember. Szivacsember.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Október 08., 20:11:57 írta zoli »

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #499 Dátum: 2013. Október 06., 14:36:41 »
Üdv, kösz. Ha már  ez  Fan Art topik , akkor biztos ismeritek a DevianArt-ot . Én is sokszor nézegetem .Az a jó benne hogy , a hivatásos művészektől , az amatőrökig  sok ember munkája fent van. Pl oda beküldhetik azokat képregényes { vagy más}  rajzaikat ,amiket valószínűleg  a kiadók kidobnának. Gondolom részben ezért is  alapították meg. Igy legalább van egy kis sikerük . Pl új Star Trek  fajokat  kitalálni .  Saját karakterek rajzolása , leírása , stb.Kösz  :worship:

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #498 Dátum: 2013. Október 06., 09:04:36 »
A   KÉRDÉS  Mekkora az a legnagyobb távolság  amikor   egymástól   messze  eső pontokból  támadhat az ellen feleire . Külön-külön a térből felbukkanó végtagjaival 

Látótávolságon belül kell maradnia.

Nem elérhető zoli

  • Rozsomák
  • ****
  • Hozzászólások: 758
  • Karma: +4/-27
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #497 Dátum: 2013. Október 06., 00:03:40 »
Üdv, tetszik a Deadpool  ismertetésed a Genzo Fanartban .Meg az Adattárban a leírása . NA inen a KÉRDÉS . Deadpool  megfordult a GLA \GLX  történetekben is . Példul amikor randizik Bertával ,és arra kéri hogy vegye le a maszkját  { szegény Berta pedig meg ijed } A KÉRDÉS.  Deadpool  csapat tag-e , vagy csak időkénti vendég  :nemtudom:. Nos INNEN az az ötletem hogy Folt is  be illene a bandába  ;). Hisz ott is vannak közös nevezők , PL DP is szinte elpuszithatatlan , és Mr Halhatatlan is . Folt képessége kicsit hajaz Ajtónállóéra . Mind a kettőn átütve , vagy valamit átdobva a tér egész  más pontján jelenik meg az adott tárgy . Vagy  Folt tud a térnek  egyszere  több  egymástól  távol eső  pontjából támadni .Pl a fejével a plafonból rá órdít valakire ,  aki csak annyit észlel ,hogy a plafonból egy orditó fej lóg le .[ Én már ettől frászt kapnék és el inalnék ]  Vagy egy másik ellenfelet egész más helyröl  érzékeny ponton rúg  ;D, ,aki utána össze csavarodva fekszik a földön . Egy harmadiknak szintén távolabb nyom egy sallert . Egy negyediket le fejel . Na akkor most  A   KÉRDÉS  Mekkora az a legnagyobb távolság  amikor   egymástól   messze  eső pontokból  támadhat az ellen feleire . Külön-külön a térből felbukkanó végtagjaival  :headscratch:.Kösz U.Í . NA  megvan a módszer ,ha kérdezni szeretnék akkor mint itt is nagy betűkkel  írom  le a kérdés szót. { Nem orditás ként , hanem inkább hang súlyként. } Mer ha jól tudom ilyen kor a nagy betűkkel irt  szöveg azt jelenti , mint a beszélgetésben a kiabálás. Kösz

Nem elérhető Ben Reilly

  • HálóZsák segítő
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2726
  • Karma: +49/-11
  • Nem: Férfi
Re:Fan Art - Amatőr munkák
« Válasz #496 Dátum: 2013. Október 05., 14:23:17 »
Az Adattárhoz jó 8 éve semmi közöm. A face-en van kontakt oldaluk, ha van ötleted, vagy javaslatod ajánlom keresd őket ott. Az én jelenlegi szerepem kb annyi, hogy amit ide a Hálózsákra kiteszünk cikkeim és könyveim, azt szépen ctrl+c ctrl+v billentyűkkel oda is kiteszik. Nem igazán örülök de ilyen az internet.