Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
81
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Intruder Dátum 2023. Május 23., 19:56:21 »
Lehet, hogy Battletrap azért nem kapott magyar nevet, mert - hasonlóan Blitzwing-hez a Bee moziban - nem is hangzik el a neve.

Én is jobban örültem volna az Ősvezérnek és a Geptornak, de a Légpenge nekem jobban tetszik, mint az (L)égszelő tbh. Azért remélem, hogy a jövőben elwood és scorpion nem veszi át az új filmes neveket (kivéve a Légpengét) és maradnak a Comix-Art-osak. ;)
82
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta tomcsi80 Dátum 2023. Május 20., 19:20:08 »
Most már biztosan meg fog jelenni az Epic Collection: Hagyaték 1. kötete.

http://www.szukits.hu/star-wars-hagyatek-elso-kotet
83
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Kibertroni Űrtigris Dátum 2023. Május 20., 19:18:13 »
A falkavezér és a Gepárd (fúj) onnan van, de a Kormányos Jack és a Légpenge nem.
Kíváncsi vagyok, hogy szegény Csatacsapda tényleg Battletrap marad-e.
84
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Intruder Dátum 2023. Május 18., 19:13:41 »
Érdekes, hogy a Maximálok Légszelő kivételével, aki elvileg Légpenge lesz, a Királyság nevüket kapják, amit Geptor esetén sajnálok a legjobban érthető okokból.

Ne mond már, hogy Dávid komolyan a netflixes neveket használta a fordításhoz, mert én is átalakulok mindjárt! :badteeth:
85
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Kibertroni Űrtigris Dátum 2023. Május 18., 18:38:13 »
Hát igen, a Car Robots messze nem a legminőségibb TF alkotás, de a japán Beast Erával ellentétben végig tudtam nézni.
(A Beast Wars II eleje borzalmasan unalmas, ezért 3. nekifutásra sem sikerült végignézni, a Neo jobbnak tűnik, de előtte az előzmény sorit kéne megnéznem.)
Építősrác/Hasító (Build Boy/Wedge) nekem kicsit irritáló, de Sebességtörő/Gyorshajtó (még ?-es, hogy melyik lenne a japán név jobb fordítása) (Speedbreaker/Side Burn) egyeseknek szintén irritáló lehet, de én tudtam rajta néha derülni. Természetesen ehhez az animéhez ki kell kapcsolni az agyunkat bár ezt a Bayformersnél már megszokhattuk.
Japánul angol felirattal néztem meg, mert az amcsi változat módosított, illetve bizalmatlan vagyok az angol szinkronokkal, amelyek nem eredetileg is angol nyelvű cucchoz készülnek.

Érdekes, hogy a Maximálok Légszelő kivételével, aki elvileg Légpenge lesz, a Királyság nevüket kapják, amit Geptor esetén sajnálok a legjobban érthető okokból.
86
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta KiD Dátum 2023. Május 16., 16:15:28 »
Sajnos én falra mászom a főhős gonosz alteregóitól, Black Gokuktól, Nemezis Fővezérektől, Dakenektől. Michael Knight gonosz ikertestvére természetesen kivétel.
87
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta Greedom Dátum 2023. Május 16., 11:14:45 »
Még nem olvastam, de gyanítom, hogy sokkal magasabb minőséget képvisel, mint bármelyik Disney wars történet. Ekkora csapás még sosem érte a szórakoztatóipart, mint ez a felvásárlás. Ha ez nincs, akkor a Star Wars még mindig a fénykorát élné.

 :lol:
88
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta elwood Dátum 2023. Május 16., 05:41:28 »
Azért ennek a filmes Ostornak lesznek olyan vonatkozásai, amik a '86-os filmbeli Ostornak (és Ciklonnak, de legfőképp Galvatronnak) voltak. Hivatalosan egyébként nem álca, hanem Terrorkon. De ezzel együtt megáll a 2001-es RiD-es párhuzam is.

Ami az animét illeti, poénra van véve, hozza a szokásos japán kliséket, amik az Armada-Energon-Cybertronból ismerősek lehetnek. Itt született meg Sky-Byte, a haikukat író predakon költő alakja, aki messze a legjobb karakter volt a sorozatban. De tagadhatatlan, hogy Ostror indította el a fekete Optimuszok - gonosz Optimusz klónok - sorát, akiket ma Nemezis fővezérekként szokás emlegetni. Ezzel együtt azért leginkább az 5-9 éves korosztály tudja leginkább értékelni.
89
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Intruder Dátum 2023. Május 15., 22:15:25 »
Én csak pár részt láttam belőle, tűrhető.
90
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta roberto Dátum 2023. Május 15., 22:00:46 »
Az alakja valóban hajaz Fővezérére. Az eredetére vonatkozó teória pedig a Doctor Strange 2-ben látott multiverzumra. Mellesleg az animéhez nem volt szerencsém, nézhető?
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10