Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10
71
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta elwood Dátum 2023. Június 09., 08:56:32 »
Köszi az észrevételt, javítva mindkettő.
72
OFF topik / Re:Csevej-csenöl
« Utolsó üzenet: írta talgaby Dátum 2023. Június 08., 22:25:14 »
Persze, olasz. Mintha ott is lenne a hazai változatban a Disney Italia az impresszumban.


Nem, sose volt itthon különösebb igény horrorképregényre. Meg nagy átlagban úgy horrorra sem, a mozikba is általában csak a híres slasherek és a pszichológiai horror szokott eljutni. (Meg a manapság kötelező zombik, de azok se nagyon szoktak nagyot menni.) Pár rendszerváltás előtti/közeli midnenféle magazinban voltak próbálkozások, de egyszerűen nem ez a hazai közízlés, és ez érvényes volt a régi honosítói és a mostani kiadói közegre is. Szerintem a sufnimegjelenéseket és pár nagyon indie kiadást leszámítva a magyar megjelenések közül a FuMaX-féle Monstress volt a legközelebb ehhez, de az is inkább thriller-fantasy.
73
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta keildavid Dátum 2023. Június 08., 20:43:01 »
Nahát, a Transformers Univerzum után végül az UK féle részek is sorra kerültek.
És külön tetszik a hírcikk összefoglalója, hogy időrendileg hova helyezhetőek ezek az UK-féle részek.
Két hibát vettem észre. Az UK 43-as 5. oldalon egyik szöveg hiányos.
És az UK 44-es végén mintha hiányozna egy oldal.
74
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Intruder Dátum 2023. Június 07., 20:32:12 »
Már nem emlékszem, de szerintem én Ordast kiborgnak hihettem.. Érdekes, hogy sose magyarázták meg, hogy ő és a hasonszőrű szörnybotok miért rendelkeztek organikus részekkel  :headscratch:

Én is köszönöm srácok a karakter leírásokat!! :worship: :worship: :worship:
Amúgy ezeket az adatokat (például, hogy ki mennyit tud felemelni stb) én mindig átugrom olvasáskor, mert nekem a puszta számok valahogy nem mondanak semmit. Jobban szeretem, ha konkrét példákat mondanak (pl.: 10 emeletes lakás lerombolása egyetlen lövéssel meg ilyenek).

A Boltax sztori elég érdekes. Ezek után engem az érdekelne, hogy honnan jött Straxus karaktere, mert neki úgy nem volt játékfigurája. Akkor viszont miért kapott akkora szerepet egy olyan robot, akit nem tudtak eladni a gyerekeknek?

És egy észrevétel, hogy Kolonc gyengeségénél nincs befejezve az utolsó mondat 
75
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Feast4 Dátum 2023. Június 06., 13:37:06 »
Köszönöm az újannb adak karakterleírást. Én bagyok eybként az egyetlen aki azt gondlta, hogy Ordas Színlelő?
76
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta daniel86 Dátum 2023. Június 03., 15:47:41 »
Köszönöm az új adag karakterleírást!
El is kapott a gyermekkori hangulat. Épp a Mátrix hajszát olvasom újra. Cirka 25 év után  ;D
Azért ez elég kemény horror ám. Gyerekként félelmetesnek tartottam a történeteket, pedig nem láttam még az Alient és nem olvastam a Moby Dicket sem.
77
OFF topik / Re:Csevej-csenöl
« Utolsó üzenet: írta Amanojaku Dátum 2023. Június 03., 14:44:24 »
A witch eredetileg olasz comic? :o

Más: honosított valaki horror képregényeket? Marvelt, mint Mocsárlény, Tomb of Dracula, illetve EC comis-t, (Vault of Horror, Tales from the Crypt)
78
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta turkia Dátum 2023. Június 02., 18:42:17 »
Na erre már nem emlékszem, de valószínűleg ez a festő csaj az, igen. Nekem csalódás volt, valamiért azt hittem, hogy ez kicsit sci-fisebb lesz. Nyilván az általános iskolás önmagam elképzeléseit akartam visszahallani, nem pedig egy régi mesét egy festőről.   :rolleyes:

Köszi az új adag jellemzést! Nem tudtam, hogy a semices 7. szám borítójának van egy másik fele. Nagyon hangulatos és vérbeli retro kép a TF aranykorából. Hihetetlen, mennyire dübörög a retro! Megláttam a klasszikus képeket és már kattintottam. Másik ez a gyűjtés. Voltam Pesten játékvásáron, találtam pár jó darabot. Nézem a netet, rendelek innen-onnan, belföld, külföld. 10 éve meg eszembe sem jutott a gyűjtés, a gyerekkori motu, TF és Gi Joe dobozban állt, most minden vitrinben.   :lol:
79
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta elwood Dátum 2023. Június 01., 08:57:36 »
Igen, Janet Boltax, aki egy Google-keresés és a LinkedInje alapján reklámszövegíró és festő.
80
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta turkia Dátum 2023. Május 30., 13:23:45 »
Köszönet a Transformers jellemzésekért! Óriási így egybegyűjtve olvasni a sorokat. Ezek a stílusú profilképek jelentik nekem a TF rajzolás csúcsát. Most komolyan, nézzétek meg Sokkolót. Gyerekként Sokit, Bruticust, meg Mogorvát bámultam rengetegszer. Ugye net akkoriban még semmi, tv-ben nem adták, máshol rajzom nem volt róluk, ezt a pár képet vizslattam több tucatszor.  :)

"Önteltségén és lassúságán kívül nincs jelentősebb gyengesége."  Nagyon cuki mondat. Mondjuk látszik, hogy a számszerű adatoknál nem voltak később képben, mert Piranyakon valami 4 millió tonnát tud felemelni, Bruticus már csak pár százezret, valamelyik mások robi meg talán már csak ezrek körül cirkál.  De azért kg/m2 adatra nagy szükség volt, ezt tuti, hogy Bob a hasára ütve bökte oda.  Tavaly beszéltem vele. Kérdeztem, hogy Boltax lángjai honnan jött, mert az hűűű, de mély, meg minden, gyerekként az olyan volt, mint valami varázsszó. Na Boltax vmi régi ismerőse neve. Ennyit a misztikumról. :D :D
Oldalak: 1 ... 6 7 [8] 9 10