Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
a Zsák / Re:Fórum
« Utolsó üzenet: írta Gorgonita Dátum 2023. Augusztus 03., 07:07:55 »
Sziasztok! Régebben "olvastam" egy szöveg nélküli honosított Thor képregényt, aminek Sok a duma volt a címe. Azt hiszem több ilyen cím is létezik. Arra lennék kíváncsi, hogy mi volt az eredeti (angol) cím.
42
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Pókember
« Utolsó üzenet: írta HaloMoly Dátum 2023. Augusztus 02., 14:55:00 »
A Kingpin kiadó bejelentette, hogy kora ősszel megjelenteti a Pókember Lee-Ditko korszakból származó képregényeit. Lényegében az első 41 történetet egy nagyalakú HC-ben fogják kiadni.   

Pontosabban az alkotópáros mind a 41 történetét kiadják current size keményfedeles formátumban, az első kötet az Amazing Fantasy #15, illetve az Amazing Spider-Man #1-7 számokat tartalmazza majd.
44
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Pókember
« Utolsó üzenet: írta tomcsi80 Dátum 2023. Július 22., 00:18:54 »
A Kingpin kiadó bejelentette, hogy kora ősszel megjelenteti a Pókember Lee-Ditko korszakból származó képregényeit. Lényegében az első 41 történetet egy nagyalakú HC-ben fogják kiadni.   
46
OFF topik / Re:Filmek, zenék
« Utolsó üzenet: írta Amanojaku Dátum 2023. Július 16., 23:30:40 »
Szerinted ott még van bárki aki foglalkozik egy íz éves, közepesen teljesített film törölt alternatív jelenetével? Ugyankérlek.
Ráadásul elvileg azt mondták, hogy ez a hughverine csak a mostanság népszerű "variáns" vagy mi a frász nem pedig a huszonhárom éve látott hughverine, hogy kimagyarázzák magukat a Logan tökéletes lezárásának leszrasából.
47
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Ashenvale86 Dátum 2023. Július 16., 16:41:19 »
Értem. Köszi az infót.

Valaki el tudná nekem küldeni ezeket a füzeteket? privátban írjon már rám, legyen szíves.
48
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta roberto Dátum 2023. Július 15., 23:04:49 »
A Dicsőség Megatronnak már egy ideje lekerült, a FUMAX kiadó honosítása miatt. Legfeljebb másoktól tudod elkérni.
49
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta Ashenvale86 Dátum 2023. Július 15., 21:01:09 »
Sziasztok!

Valaki tudja esetleg, hogy Az IDW-s Dicsőség Megatronnak, Jazz stb elérhető lesz-e még?
Vagy máshonnan le tudnám menteni őket?
50
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum 2023. Július 15., 20:51:06 »
Köszönöm a sokéves munkátokat! Állatira sajnálom, hogy így alakult. Különösen a Star Wars terén végzett munkátok volt fontos nekem. Örök hálám a tiétek azért, hogy a Disney-féle ámokfutás fájdalmát enyhítettétek a sok régi képregénnyel. Azt viszont sajnálom, hogy így például a régi Bosszúállók sorozat elérhetetlen lesz magyarul, és hogy aki képregényt akar olvasni, annak maradnak a magyar kiadók, akik összevissza csinálnak mindent, ha választhatnék, inkább fizetnék ugyanennyit nektek a megszokott minőségi munkáért.
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10