Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta zajrus Dátum Ma - 21:56:34 »
Szinte biztos, hogy le fogja adni a Disney magyarul is. A Rebelst is leadták, nem látom okát, hogy miért ne tennék.

Talán amiatt kérdi mert a Disney streaming-szolgáltatására érkezik nem a DisneyXD adja... bár egyrészt előbbi előbb-utóbb globális lesz másrészt ettől a magyar DisneyXD simán leadhatja...
2
« Utolsó üzenet: írta Aldarion Dátum Ma - 21:09:39 »
Szinte biztos, hogy le fogja adni a Disney magyarul is. A Rebelst is leadták, nem látom okát, hogy miért ne tennék.
3
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum Ma - 20:01:05 »
Nem lesz belőlük szinkronos?
4
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum Ma - 18:20:21 »
Kár, hogy az új részeket felirattal kell nézni. :( Legalábbis remélem, hogy lesz, aki megcsinálja. Tegnap az örömtől el is felejtettem a legfontosabb kérdést. Ebből mennyi lesz új történet?

Köszönöm a Jedi VS Sith befejezését! Ez a sorozat ugyanolyan kiváló, mint a TCW
5
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum Ma - 16:31:46 »
Én is szeretem a TCW-t. Mindig megvárom a szinkronost, hogy a gyerekekkel tudjuk nézni. A befejezésekor ezek szerint 7 és 6 évesek voltak. Mondjuk én is csak 9 voltam amikor először bemutatták "A" Csillagok háborúját...
6
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum Ma - 11:42:59 »
Szeretem a TCW-t. Csak helyén kéne kezelni. Attól nem kezdene a Disney a régi történetekre alapozni ha a TCW befejezetlen maradna.
7
« Utolsó üzenet: írta zajrus Dátum Ma - 08:54:49 »
Nem értem mi a problémád... többször kifejtetted, hogy fújdizni/utálod a TCW-t főleg Mault (ami mellesleg nem feltételes módban Lucas műve és nem feltételes módban a lánya rendezte az adott részt) erre bedobom a trailert, majd eszembe jut, hogy itt kell megfelelő körítés, megadom neki erre meg ez a hála? :D
8
a Zsák / Re:Hibás dolgok
« Utolsó üzenet: írta Sepi Dátum Ma - 07:08:57 »
Nagyon jó az új Deadpool rész, és hogy utánanéztem angolul találtam egy kis furcsaságot.

A marvel számozása alapján a 2012 sorozat amit most raktok ki "elvileg" V3 néven fut, ami a HZS-n v3 néven szerepel 4 füzet az pedig valójában a v1-ben szerepelt.
A volume számozásokba már maga a Marvel is belekeveredett nem egyszer. Deadpool esetében eleinte a Circle Chase 4 részes minit tekintették v1-nek, aztán volt egy másik, alcím nélküli mini, az volt a v2, majd a 69 részes, első hosszabb sorozata volt a v3. Később aztán úgy döntöttek, hogy az első két minit nem számolják bele a volume megnevezésekbe, ezért hivatkoznak a v3-ra sokszor v1-ként, és így tovább. Ezért fordul elő, hogy ki hogyan számolja, úgy jönnek ki ezek. Ha szigorúan nézzük, akkor a 2012-es sorozat a vol5. De egyébként nem véletlenül szokott már le erről is a Marvel, mert olyan szinten keveredtek bele egy-egy címnél, hogy inkább levették a címekről, vagy pedig szimplán v1 szerepel a füzetek impresszumában. És a Deadpool még a könnyebbik eset ebből a szempontból. A Hulk vagy a Megtorló füzeteket már sokkal nehezebb kibogozni. Ez utóbbinál például volt már vol 10 is, és akkor a mostani részeiről nem is beszéltünk...
9
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum Tegnap - 22:25:34 »
Most biztos nagyon boldog vagy.  Én pedig rendes ezért örülök a boldogságodnak. És bármilyen meglepő, még a TCW folytatásának is.
10
« Utolsó üzenet: írta zajrus Dátum Tegnap - 22:10:57 »
 :nezze: (Ja igen lemaradt a #fújdizni)

Oldalak: [1] 2 3 ... 10