Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Bosszú Angyalai képregények
« Utolsó üzenet: írta Blue S Dátum Tegnap - 19:26:15 »
NYPBA Vol2 040.

Lepel csapata nem túl ütős, Sólyomszem a megmaradt angyalokkal legyőzte őket, csak a túsz húzta ki a rossz fiúkat a csávából. Azonban jött Simon és megmentette a győzelmet. Nem is emlékszem, hogy mikor örültem ennyire a felbukkanásának. (A jutalmát is elnyerte, azt a Yolanda lánykát én is szívesen a karjaim közé kaptam volna.)

Clint észrevétele a csapatról sajnos találó, új embereket kell toborozni vagy a régieket visszaszerezni.

Lepel jó tag lenne, de neki most megvan a saját terve a csapatával, akik egyfajta kifordított Mennydörgőkre hasonlítanak. Remélem, majd valamikor olvashatunk arról, hogy sikerült-e elérnie a célját.

Köszönet a honosításért!  :worship:
2
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta Kayamiel Dátum Tegnap - 13:30:22 »
Köszönöm a A régi köztársaság lovagjai 29-35-öt.  :hzs-r2d2:
3
« Utolsó üzenet: írta Gorgonita Dátum 2017. November 16., 17:25:20 »
Az egyébként - az internet egész népéből - egyedül nekem tűnt fel, hogy ez a Doctor Aphra kiköpött egy Harley Quinn? Ugyanúgy az adott univerzum rossz-fiújának segédjeként ismerjük meg, akivel aztán csúnyán megromlik a viszonya. Személyisége labilis, identitása bizonytalan, a lányok is bejönnek neki. És még bohócsipkája is van. Azt kell mondanom a Marvel megint csak bitang eredeti volt.

Egyébként se jönnek be a történeteik. Gyakran csak felállítanak egy harci helyzetet, aztán összeeresztik a feleket (például Darth Maul és Aphra aukciója szinte ugyanúgy fulladt tömegbalhéba). Azt hiszem maradok a Legendák TPB-k gyűjtésénél. Azok azért komplexebb sztorikkal bírtak. Ráadásul a fő címben photosoppolják az arcokat ami szerintem nagyon csúnya.
4
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum 2017. November 15., 22:44:40 »
Én is megszámoltam, nekem 25db SW + kb 100.000 képregény...
5
OFF topik / Re:Filmek, zenék
« Utolsó üzenet: írta Intruder Dátum 2017. November 15., 22:27:06 »
A Fox legalább ad valami kis (spoiler mentes) dolgot a rajongóknak, amíg nem gyűlik össze egy előzetesre való filmanyag, nem úgy, mint a Disney. :dry:
6
OFF topik / Re:Filmek, zenék
« Utolsó üzenet: írta gabo Dátum 2017. November 15., 19:45:53 »
Eszement!  ;D

7
« Utolsó üzenet: írta Gorgonita Dátum 2017. November 15., 17:00:43 »
Megszámoltam, 29 magyarul megjelent Star Wars könyvvel vagyok elmaradva. Ezenkívül vár rám 3 Mass Effect kötet, a Battletech sorozat nagyja. Jó lenne megismerkedni a Kultúra, az Expanse, és a Hyperion sorozatokkal. John Scalzi is indított egy űropera sorozatot. És akkor még nem beszéltem az angol nyelvű (Star Wars, Star Trek, Babylon 5, Classic BSG) kiadványokról. Kellene egy külön élet csak olvasásra.
8
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum 2017. November 14., 21:28:12 »
Ahogy nézem, az első pár oldal alapján a könyv képregény adaptációja lesz...
Ami nem baj, nekem tetszett a könyv.
9
« Utolsó üzenet: írta Gorgonita Dátum 2017. November 14., 18:07:13 »
10
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum 2017. November 14., 09:39:38 »
Nemsokára jön a folytatás, már majdnem készen van :)
Oldalak: [1] 2 3 ... 10