Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum 2018. Október 16., 20:00:47 »
Aki szereti a MOTO GP-t, pénteken nézzen be 10 után. :)
2
« Utolsó üzenet: írta Galen Dátum 2018. Október 15., 10:28:09 »
3
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Bosszú Angyalai képregények
« Utolsó üzenet: írta Farek Dátum 2018. Október 15., 09:27:46 »
Szinte az egész csapat úgy viselkedett, mint holmi amatőrök!  :-\
Clint olyan volt, mint egy mérges pulyka; Seregély, mint egy hisztis kislány! Skarlát boszinak ezek után nem mernék nemet mondani...  :badteeth:
Tigra és Vízió nem önmaga...  :-\
Na igen, valahogy a csapat nem volt a helyzet magaslatán. De csodálod? Víziót darabokra kapták, a nyakukba ültettek egy nemszeretem tagot, szóval rendesen kijutott nekik az elmúlt időszakban a jóból. Szinte az a csoda, hogy csak ennyi baj volt vele.

Az Ügynököt soha nem csíptem túlságosan, de tulajdonképpen nem rossz karakter. Sokat nem tudok róla, de azért azt igen, hogy elég tragikus a múltja, szóval valóban vannak benne mélységek.

A képregény végére rögtön két dolog jutott eszembe. Egy: Charles-szról tudunk valamit mi lett vele ezután? Kettő: Pumának és Tigrának van közös története, vagy találkoztak valaha? :badteeth:
Megmondom őszintén, lesnem kellett a neten, mert én soha többé nem találkoztam Charles-szal. Portál néven lett később szuperhős, és az A.R.M.O.R. nevű, más-dimenzibéli lények földi tevékenységét vizsgáló szervezet vezetője lett. Egész mozgalmas élete volt, de nem az általam ismert fővonalban mozgott.

Sajnálom, Tigra és Puma találkozásáról nem tudok, de ez nem jelenti azt, hogy nem történhetett meg..

Örülök, hogy tetszett nektek a két füzet, hamarosan jön a folytatás is.
4
« Utolsó üzenet: írta SithLord Dátum 2018. Október 15., 08:11:31 »
Üdv! Köszi a Bosszú Angyalai v1 304. részét Farek, Genzo!!! :worship: :worship:
Mikor láttam, hogy Puma is szerepelni fog ebben az epizódban rögtön tudtam, hogy nagyszerű lesz. Nem kellett csalódnom ez a rész fantasztikusan jóra sikeredett!!! A képregény végére rögtön két dolog jutott eszembe. Egy: Charles-szról tudunk valamit mi lett vele ezután? Kettő: Pumának és Tigrának van közös története, vagy találkoztak valaha? :badteeth:
5
« Utolsó üzenet: írta SithLord Dátum 2018. Október 15., 07:29:34 »
Üdv! Köszi a Köztársaság 44. részét Xeraph, Recsi & Galen!!! :worship: :worship: :worship:
Nem volt kérdéses, hogy a jedik túlélik. ;D Viszont a morgukai apuka nagyon kemény volt..csak lestem, mint a moziban! :rolleyes:
A történet és a grafika továbbra is gyönyörű! Várom a folytatást!!!
6
OFF topik / Re:Apró - adok/veszek/cserélek/ingyen elvihető ;)
« Utolsó üzenet: írta turkia Dátum 2018. Október 14., 15:04:52 »
Már kevéssé naprakész  :) Pc Gurut keresek. 1999 júliusi szám érdekelne, ha jól emlékszem, egy Star Wars Racer kép van a borítón. Ha valakinek van felesleges példánya, szívesen megvenném. Pesten, Egerben, Szerencsen 😊 személyesen át tudnám venni, amúgy meg postai úton. Köszi!
7
« Utolsó üzenet: írta HeirToGrievous Dátum 2018. Október 14., 10:54:42 »
Sajna nincs, azok papíron vannak meg.
Esetleg itt: http://xn--olvassknyvet-bjb.hu/starwars.html

Köszi!  :)
Egyből le is szedtem a sorozat maradék 8 kötetét, meg a 2 Boba Fett kisregényt.
8
« Utolsó üzenet: írta Asys Dátum 2018. Október 13., 22:21:39 »
Köszönöm a West coast Avengers vol. 2. 45. -öt!  :worship:

Szinte az egész csapat úgy viselkedett, mint holmi amatőrök!  :-\

Clint olyan volt, mint egy mérges pulyka; Seregély, mint egy hisztis kislány! Skarlát boszinak ezek után nem mernék nemet mondani...  :badteeth:
Tigra és Vízió nem önmaga...  :-\

USA Ügynök eléggé ellenszenves alaknak tűnik itt, de aki olvasta a történetét a Kapi képregényében ezt megelőzően, az tudja, hogy nem egy egysíkú, agyatlan, unalmas karakter!  ;)
9
OFF topik / Re:Csevej-csenöl
« Utolsó üzenet: írta Amanojaku Dátum 2018. Október 13., 14:33:37 »
Venomnak a legjobb besorolás az E lett volna.
Mármint: „Ez meg minek készült egyáltalán el?”

Ahogy természetesen minden hollywoodi alkotás, de a sony újabbgenerációs balfaszkodása valahogy még erőltetetebb.
10
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta iktriad Dátum 2018. Október 13., 00:20:34 »
Szán avatarja a Doctor Who /Ki vagy Doki egyik doktora. Roberts imádja a sorozatot. Nem ez lesz az első ilyen pop kulturális utalás. Kanyar 2. évados 1 részese még ennél is súlyosabb lesz, avatarostul, mindentűl. :) ÉsSzán ottis a Doktor avatarját ölti, csak a mostani Matt Smith.es helyett a Christopher Ecclestonos verziót.)

Köszönet a mostani részt. :worship: :worship: :worship:
Oldalak: [1] 2 3 ... 10