Legutóbbi hozzászólások

Oldalak: [1] 2 3 ... 10
1
OFF topik / Re:Képes Topik
« Utolsó üzenet: írta Galen Dátum Ma - 13:42:03 »
Na az a denevérjel legalább praktikus.
2
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Star Wars
« Utolsó üzenet: írta Galen Dátum Ma - 13:41:11 »
... mert BOBA ÉL (nemsokára mindenki megláthatja, ugye, Galen?  :) )
öööö igen. Mondjuk újra kell kezdenem az egészet, de mivel a fordítás megvan így igen...határozottan igen.
Ja és igen, Aldarionnak tök igaza van Phasmával.
[/quote]
3
Pozitív/Negatív vélemények / Re:Transformers
« Utolsó üzenet: írta SuperSkrull Dátum Ma - 12:23:30 »
Köszönet az új TF-ért! Árszi nagyon ott van  :cool: Eddig nem volt ilyen, de "megtaláltam" a kedvenc robimat  :D
Nocsak, és mivel tett rád ilyen mély benyomást?
Lezúzta az Álcabázist egyedül, okosan, lopakodva. Az orgyilkos tökéletes szó rá. Tetszik  :D
Optimusz túlagyalta volna, Mogorva betör, hogy mindenkit lezúzzon, Arszi meg szépen, csendben, "finoman".
És ott volt az a Sokkoló is, aki egyedül elég volt a Dinobotok ellen...  :worship:   
4
« Utolsó üzenet: írta Aldarion Dátum Ma - 11:00:09 »
Köszönet az új TF-ért! Árszi nagyon ott van  :cool: Eddig nem volt ilyen, de "megtaláltam" a kedvenc robimat  :D
Nocsak, és mivel tett rád ilyen mély benyomást?
5
« Utolsó üzenet: írta SuperSkrull Dátum Ma - 08:32:23 »
6
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum Tegnap - 22:08:48 »
Mit kéne sorbarakni? Remekül ki van találva az egész. Lucas a csúcson fejezte be. Kár hogy elrontotta a TCW elkészítésével
7
« Utolsó üzenet: írta Galen Dátum Tegnap - 15:05:49 »
... mert BOBA ÉL (nemsokára mindenki megláthatja, ugye, Galen?  :) )
[/quote]öööö igen. Mondjuk újra kell kezdenem az egészet, de mivel a fordítás megvan így igen...határozottan igen.
Ja és igen, Aldarionnak tök igaza van Phasmával.
8
« Utolsó üzenet: írta Recsi Dátum Tegnap - 15:01:08 »
Szerintem fasza volt a III.
9
« Utolsó üzenet: írta zajrus Dátum Tegnap - 14:25:20 »
amire

Hááát ööö izé... azt általában kitörlöm amelyik részre nem reagálok...

Az EPIII szerintem az egyik legjobb rész. Minden benne van, ami egy trilógia lezárásához kell. A Disney előtti dolgokat azért szeretik sokan, mert általánosságban jobbak voltak. Pl. a Köztársaság sorozat sokkal jobban passzol a SW világba mint a a TCW. Tudom, hogy abban Lucas is részt vett, de az már a Disney döntése, hogy épít rá.

Ja minden benne van már csak sorba kéne rakni a mindent benne... hát igen ezek a Disney előtti dolgok, mint TCW... ami a Disney előtt már N-kánonná degradált könyv és képregényrészleteket...
10
« Utolsó üzenet: írta Goten56 Dátum Tegnap - 13:54:45 »
Az EPIII szerintem az egyik legjobb rész. Minden benne van, ami egy trilógia lezárásához kell. A Disney előtti dolgokat azért szeretik sokan, mert általánosságban jobbak voltak. Pl. a Köztársaság sorozat sokkal jobban passzol a SW világba mint a a TCW. Tudom, hogy abban Lucas is részt vett, de az már a Disney döntése, hogy épít rá.
Oldalak: [1] 2 3 ... 10