Szerző Téma: Ivott már valaki fényt?  (Megtekintve 126303 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #722 Dátum: 2008. Február 03., 21:52:07 »
Az eredeti, ami egy "kissé" bugos volt :)? Na az üthetett elég rendesen. (én szívesen tennék vele egy próbát azért... ;) )

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #721 Dátum: 2008. Február 03., 21:40:21 »
virusírtó: abszint.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #720 Dátum: 2008. Február 03., 21:37:08 »
A szeszföző pedig a programozó.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #719 Dátum: 2008. Február 03., 21:27:17 »
Sepi, ez jó :)

A kocsmáros lehetne a rendszergazda, akadékoskodó feleség sodrofával a kezében, a software rendőrség, a detox meg simán felér egy kék halálal...

Basszus, én viszont tele vagyok virussal, mert állandóan kólát vedelek :(

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #718 Dátum: 2008. Február 03., 15:34:26 »
Franc, hogy évközben eszembe se jutott ez a topic.
Pedig többször volt részem teleportban is.  
Na majd 2. félévben nem felejtem le leírni, ha történik valami érdekes.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #717 Dátum: 2008. Január 30., 10:04:27 »
Ez lehetne az Alcosoft új oprendszerének leírása is.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #716 Dátum: 2008. Január 28., 22:44:14 »
Pálinka mértékegységek felhasználóknak:

0,1 l - Demo
0,25 l - Trial version
0,5 l - Personal edition
0,7 l - Professional edition
1,0 l - Network edition
1,75 l - Enterprise edition
3 l - Small business edition
5 l - Corporate edition
Házi pálinka - Home edition
Sörhöz feles - Service pack
Reggeli feles - Recovery tool
Sör - Patch
Coca-cola, Fanta, 7-up... - Trojan viruses
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #715 Dátum: 2008. Január 21., 22:22:44 »
Na én azon a neveztes házibulin vodkáztam be, de olyan módon, hogy azt még ma is elmelegetem. Nem kajáltam előtte semmit és úgy löktem be magamba negyed litert mindenféle kísérő igénybevétele nélkül. Az első komoly máspanopsságom ez volt.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #714 Dátum: 2008. Január 16., 12:14:25 »
A kerti hányás veszélyes. Az egyik pesti haverom családja olyan szomszédsági viszonyban lakik, amire nem tudok egyszavas megfogalmazást adni: egy telek, egy földszintes ház, egy kert, két idegen család. Na az a kert, ha mesélni tudna...
De majd mesélek helyette én. Kicsike kert az, egy körülbelül 4m * 8m-es füves placcot kell elképzelni, a kerítés mentén tujákkal. Természetesen, amikor haveromnál házibuli van (volt), akkor mindig ez a kertecske képezte a társadalmi élet központját. Arról majd máskor mesélek, hogy a sarki éjjel-nappaliból milyen szörnyűségeket tudtunk beszerezni (Olé Tequila, származási hely: Belgium), a mostani sztori lényege természetesen a részegség, és a már említett kerti hányás. Én, mivel vidéki vagyok, az utolsó vonattal leléptem, ezért csak hallomásból ismerem az akkori este végét: majdnem mindenki hányt egy kisebb-nagyobb adagot a tuják alá, hogy azért mégse legyen feltűnő. A probléma másnap reggel kezdődött, amikor haverom erős szaggatással a fejében, enyhe morgásra ébredt. Nem tudta, hogy mi lehetett az, és mivel még a legkisebb hang is szépen tudja cincálni a másnapos ember idegeit, ezért kinyitotta az ablakot, egy kis friss levegőt szippantanók. Ahogy azonban kitekintett a kertre, megoldást talált a morgásra: látja, hogy a szomszéd éppen a fűnyírót nógatja, erős elszántsággal, hogy ő itt most bizony füvet fog nyírni.

Azt mondta, hogy olyan gyorsan még nem sikerült reggel elkészülnie, és lelépnie otthonról, mint akkor.

Ui.: egyébként meg bolond vagyok, nem kell titkolóznom, hiszen ezt a barátomat sokan ismerik, lévén, hogy Graf-X-ről van szó.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #713 Dátum: 2008. Január 15., 17:48:37 »
Én meg pont a sörrel vagyok így. Velem ez még középiskolában, az egyik osztálybulin történt meg, amit az egyik osztálytársnőnk lakásában tartottunk. Nem emlékszem már, hogy leírtam-e ebben a topikban, de azért röviden elmesélem mégegyszer. Egyik legjobb haverommal (szintén osztálytárs volt még akkoriban) mentünk a buliba, persze jól bevásároltunk piából. Vettünk kb 3-4 üveg egyliteres sört, egy üveg citromos vodkát, meg ki tudja még mit. Mire odaértünk a lakásra, már elég szép számmal ott voltak a többiek, így leültünk velük a konyhába iszogatni. A többi alkesztestvér is hozott bőven sört a helyi sörfőzdéből (jópár kétliteres üveggel). Ment a duma, és mi ott a konyhában (kb öten voltunk ott, plusz két csaj) csak nyeltük befele a sok sört. Kb 1 óra alatt majdnem mindet be is termeltük. Akkor jött a rövid ideje, elkezdtünk mindenféle szart inni. Közben haverral észrevettük, hogy az a vodka amit mi vittünk, valaki más gyomrában kötött ki, mert már csak az üres üveg került elő. A csajok persze elővettek valami málna, vagy eper, vagy istentudja milyen förtelmes likőrt (az biztos, hogy piros volt), és azt találták ki, hogy azt igyuk meg. Persze mi bele is mentünk, egy jó pohárral le gurítottam belőle. Aztán már éreztem, hogy a vörös, erdei ragadozó a közelben ólálkodik, ezért úgy döntöttem, hogy inkább kimegyek a kertbe, és ott a friss levegőn össze szedem magam. Amint kimentem, megláttam, hogy ott a hintaágy, és mivel egy-két, jobban kinéző osztálytársnőm ült benne, én is odaültem melléjük. Csak persze a csajok nem bírtak nyugton ülni, ringatták az a rohadt hintaágyat, ami végképp betett a gyomromban keveredő rengeteg sörnek és likőrnek. Gyorsan felugrottam és a kertben táncoló osztálytársaim között megpróbáltam kiutat keresni az utcára (mivel az fürdőszoba elérése onnan lehetetlen küldetésnek számított), hogy könnyítsek magamon. Persze nem értem el az utcáig, mert már félúton a szölőágyást áldottam meg a gyomromból felcsorduló alkohollal és némi nasimaradékkal.
Azóta van az, hogy ha megérzem a sör illatát, már rosszul vagyok tőle. Persze még próbálkoztam később vele, hátha megbékélt a gyomrom vele, de ezt újra csak egy kiadós hányással jelezte felém, hogy felejtsem el. Így azóta nem iszok sört, van még bőven más alkohol is.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #712 Dátum: 2008. Január 15., 17:27:28 »
Jó arc lehet ez a Bölény!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 15., 17:27:48 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #711 Dátum: 2008. Január 15., 15:32:36 »
De te sem Iron Man, vagyis Daredevil.

Gondolom veletek is történt már olyan, hogy megutáltatok valami (kedvenc) piát, miután valami csúnya dolgot műveltetek általa.  Két éve pontosan így jártam a Jägerrel. Történt ugyanis, hogy egy szombat estén az öcsémmel elmentünk szülőfalunk (Brooklyn City) egyik kocsmájába iszogatni, mivel tudtuk, hogy a régi cimborák is ott lesznek, akikkel már régóta nem találkoztunk. Remek kocsmai este volt. Csupán kétféle ital fogyott, sör és Jäger. Hajnali három óra felé úgy éreztem, hogy teljes mértékben megtelt a gyomrom töménnyel. Levezetésképp a kísérőt, azaz a sört választottam. Négy óra után öcsém kitalálta, hogy el kéne még menni egy másik kocsmába, mielőtt haza indulunk. Szerencsére a közelben nem egy dühöngő található, de nekünk azok közül is a legtávolabbi ivóba sikerült eljutnunk. Az ajtón belépve egyből az egyik legjobb cimbibe botlottunk, akivel már régóta nem találkoztunk. Kézfogás, majd jöttek a szokásos kérdések: Mi újság? Mit iszol? Öcsém természetesen egy fél Jägert és egy üveg Sopronit kért, én viszont csak egy üveg Heinekent. Bölény barátom - amég kezeltem a többi ismerőssel - természetesen egy fél Jägert is hozzácsapott a sör mellé. Kortyolván a sörömből megpillantottam a felest. Egészségünkre! - szólt Bölény barátom, majd legurította a Vadászmestert, ahogy öcsém is. Azonban én nem siettem el a dolgot. Nagy levegő és már lent is volt, azaz nemigazán. Vuk kiugrott és először célba vette cimbi nadrágját, majd a markomat. Bölény barátom lazán csak annyit mondott: Mi van Toncsi? Hazaviszed anyunak? Gyorsan bevittem a rókát a mosdóba, majd utánam jött a kidobó haverom, aki miután megmostam a kezem és az arcom, egyből kikísért a kocsmából egy üveg ásványvízzel. Öt perc levegőzés után visszamentem a kocsmába, ahol már röhögve vártak. Bölény barátom így fogadott: Toncsi, a mosópor árát majd legyél szíves megtéríteni! Na azon a napon szakítottam egy időre (kb. két év) a Jägermeister nevezetű itallal.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 15., 15:53:24 írta Jolly Jack »

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #710 Dátum: 2008. Január 15., 12:33:59 »
Ti se kispályáztatok.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #709 Dátum: 2008. Január 13., 22:50:42 »
Szép lehetett
Csak hogy én is meséljek valami bővebbet.
Most nyáron voltunk zenetáborban(én csak mentem, nem játszok semmin    ) úgy 15en kb. Hárman hánytunk az egy hét alatt, persze közte voltam. Ez júliusban történt, akkor is hánytam utoljára.
Tehát az első kliens, egy lány, nem túl magas, ő a barátjával jött. Véletlenül előkerült két üveg kommersz hp, körülbelül olyan minőségben, mint a majomhugy. Én ekkor csak nézelődtem, mert másnapos voltam, szóval engem majd később  Tehát hárman megittak 2 üveggel belőle. Az eredeménye az lett, hogy a lány kinevette az előtte ártatlanul sorakozó pattogatott kukoricákat és rendesen elbeszélgetett velük.  Utána persze jól összehányta az előző nap felhasogatott farakásomat az udvaron.
Második kliens, egy srác. Egy barátommal fogtak kb 10 doboz sört, és a következőt játszották. Percenként egy feles kellett inni, én töltöttem nekik. Szóval így lenyomtak kurva sok sört, és rendesen be lehet állni tőle. A spanom egy terminator, ő meg sem érzi, de a másik srác már az üres poharat is itta volna megfelé.
Aztán vissza a múltba 2nappal, jöttem én. Kimentünk valami faluba, és vettünk elképesztően rossz bort, 240 Ft volt másfél liter. Kettőt vettünk. Esti kártya, stb, én már megittam egy üveg bort, mert senkinek nem kellett. Aztán még... és rá gyorsan egy doboz sört. Persze a hatás nem maradt el, arra keltem hogy mindjárt kitörnek belőle ma purgatórium lényei, valahogy kibotorkáltam egy dobszerkóhoz, és egy dobba kapaszkodva kihánytam a belem, persze vigyázva a hangszerre.
Reggel én keltem először, és a következőket figyeltem meg. Be van fonva a hajam, elég durván. Tiszta fogkrém vagyok. A fekete pólómba bele van fújva az orrom, és olyan mintha valaki rosszat csinált volna velem. Aztán elmentem lezuhanyozni és mindenkinek megköszöntem az estét.

Katt a képre!

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #708 Dátum: 2008. Január 13., 21:46:27 »
Jolly ez atom nagy volt.

Na próbálok én is bányászni emlékezetem kacattárárban.

Idén márciusi osztálykirándulás történéseit fogom elregélni (kivonatos tartalmat már adta korábban). Mátraszentlászló Citybe zötykölődött a buszunk. Az út valami hihetetlen mód unalmas volt ezért a közlekedési ismeretek tanárunk rögtönzött stand-up komedit tartott a jármű hátsó részében. Pikáns kis történetek voltak, de a koronát az ire ez tette fel: Éjjeli betelfonálós műsorban versenyt hirdettek, hogy ki tu minél romantikusabb sztorit mondani. Egy betelefonáló a következő történettel állt elő: "Elmentem a diszkóba, ahol megláttam egy csajt. szemeztünk, majd meghívtam egy italra aztán felementünk a lakásomba." Műsorvezető: "Ezután mi történt?" Betelefonáló: "Leszopattam és meg basztam." Na ezen röhögtünk majd három órát. Az este 8-as érkezés után mindenki lebaszta a cuccát és elkezdődött a nagyüzemi piálás.Gyuri haverom embermagasságú táskájából sorra kerültek elő a jobbnál jobb piák így gyorsan le kellett ülnöm, hogy ne essek el. Aztán ültőhelyenben AC\DC-üvöltve és léggitározva múlattam az időt. (Természetesen szinten tartottam magam haver jófajta Hp-jával) Első este még eltelt ilyen lazaságban. Másnap túra a környéken. Szép hegyes helyszín. A lábunkat is lejártuk, de a pikantériáját az adta a dolognak, hogy egyik drága osztálytársnőm egy kis balettopánban jöt a full sáros terepre.Ugye ki találjátok, hogy ki cipelte a háátn hegynek felfelé? Az emberpróbáló túra után bekommandóztunk a szomszédos Mátraszentistvánba és Imi haverom és fentebb említett tanárom társaságában egy rohammal bevettük a kocsmát. Visszafele menet ismét dzsungelkörülmények között trappoltuk végig a kemény 2 km-ert, de olyan eső esett, hogy szarrá áztam én is, meg a bakancsom is. Kezdődő megfázásomat hvarom jóféle HP-jával kúráltam, majd nekiültünk Imi cimborámmal elpusztítani egy rekesz sört. Ezek a Kocsmaostromról Trió összeállt és egy felejthetetlen léggitárkocertet adott. Természetesen utánna is ment a hülyeség, aminek csúcspontja a nehezékként használt osztálytársnőmmel bemutatott keringő szám volt, aminek az aláfestése erős technozene volt. (A mai napig nem tudom, hogy miért mentem bele) Utánna a hülygyemény adott egy szép magánszámot is, majd folytatódott a konceert, ahol olyan klasszikusok szólaltak fel, mint az Iron Man, Hells Bells, Crazy Train. Valamint a kortárs metál nagyjain is végivonultunk.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető nickfury

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 150
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #707 Dátum: 2008. Január 13., 21:08:38 »
Tegnap találtam 1 jókis kocsmát, csak sajnos nem emlékszek hol:S Rejtő Jenő képregényeivel volt diszitve a hely.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #706 Dátum: 2008. Január 13., 18:43:06 »
De még ha nem lennék benne a családi fotóalbumban, akkor talán felejthető este lenne, főleg hoyg alig emlékszem valamire. Bár mostanában alig iszom. najó, néha, de akkor is egy sört ithon, kb.

Katt a képre!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #705 Dátum: 2008. Január 13., 18:26:28 »
Ja hogy lefotóztak. Aha! Szemét egy dolog.

Egyébként ez a Love Story négy éve történt, és azóta már megváltoztak a dolgok.
Viszont valami nem.

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #704 Dátum: 2008. Január 13., 18:15:14 »
Love Story, aranyos
Hát orv módon anya lefotózott amint az ágyamban fekszem utána lavorral mellettem ( ő tartotta a fejem,mert majdnem megfulladtam) és ahogy a wcn hányok.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 13., 18:18:17 írta Predash »

Katt a képre!

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #703 Dátum: 2008. Január 13., 18:04:52 »
Predash, szerintem téged nem haza, hanem a detoxikálóba vittek.

Nekem az egyik "legkedvesebb piás" élményem 17 éves koromban történt. Jótékonysági Bálon volt a család, faterral, öcsivel egyfolytában a söntésnél voltunk. Szépen a vacsora előtt, úgy ahogy azt illik bealapoztunk. Mire megjött a vacsi, már nagyon jó hangulat uralkodott az asztalunknál. Anyukám szegény úgy égett... A mögöttünk levő asztalnál észre vettem egy csinos lányt. Nagyon megtetszett, úgy voltam vele, hogy meghódítom. A vacsi után, de még a desszert előtt meg is környékeztem. Mivel látszott rajta, hogy unja a bulit, megkérdeztem tőle, nincs-e esetleg kedve eljönni velem és még néhány ismerősömmel egy kis kocsmába. Természetesen igennel felelt. Gyorsan le is léptünk, utánunk a többiek. Szerencsére a kocsmában élő törzsvendégek csak kisebb számban jelentek meg, és tényleg nem voltunk sokan. Az első kört én fizettem. Mivel a lány kedvenc itala a tequila, úgy voltam vele, hogy az este hátralévő részében én is ezzel a piával fogom felejthetetlenné tenni azt a napot. Sajnos az a nap tényleg felejthetetlen volt. Hatan ültünk egy asztalnál. A négy Don Juan - köztük én is - már az ötödik körben jártunk. A hatodik kör vége felé egyre inkább az volt az érzésem: "Hip hop, jön Vuk." De úgy voltam vele, hogy még néhány kört ki kell bírnom, mivel hihetetlen módon a csaj, akit elinvitáltam, hogy is mondjam, nagyon simogatósra vette a dolgot. Eljött az én köröm ideje, és én hirtelen felpattantam. Megkérdeztem, hogy ki mit kér, és kértem öcsém segítségét az italok szállításánál. Szépen adogattam a piákat, majd oda mentem az asztalhoz, és "Hip hop, jött Vuk."  Mire végeztem, stílusosan megkérdeztem: Kér még valaki valamit? És összerogytam. Se kép, se hang.  Másnap reggel, idesanyám egy üveg tequilával ébresztett, és természetesen jól letolt az este miatt. Öcsém szokásához híven csak hülyének nevezett.  

Egy héttel később az egyik cimborámnak Szülinapi Bulija volt. Először nem akartam elmenni, mert megtudtam, hogy az a lány is ott lesz, akit meg szerettem volna hódítani, és féltem, nem akartam mégegyszer beégni. Nagy nehezen, de végül rábeszéltek és elmentem a buliba. Ott nagy ívben kerültem a lányt, mégnem az egyik barátnője megkérdezte tőlem, nem akarok-e vele beszélgetni. A lány annyira szép volt (még mindig az), hogy csak ő járt az eszemben. Úgy remegtem előtte, mint még soha. Természetesen elnézést kértem tőle, ő pedig viccesen megjegyezte, hogy elég fürge lábai voltak Vuknak. Majd ott folytattuk, ahol a kis kocsmában abbahagytuk.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 13., 18:14:29 írta Jolly Jack »

Nem elérhető Predash

  • The Corinthian
  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2406
  • Karma: +12/-6
  • Nem: Férfi
    • http://benjaminterdik.prosite.com/
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #702 Dátum: 2008. Január 13., 00:22:27 »
Na csak hogy csatlakozzak, az eddig legtöbb adag ez volt
4 Abszint
5 Kávélikőr (ójajj  )
2 Whisky
2 pohár bor
6-7 üveg sör
1 Tequila
1 HP

Hát nem egyedül mentem haza  
Szörnyű volt,azóta sem ittam annyit...bár már hónapok óta szinte semmit.

Katt a képre!

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #701 Dátum: 2008. Január 06., 19:40:43 »
Hát ez kemény!  "Francia spárgát levágva" ez volt a legjobb.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 06., 19:41:56 írta galamb »
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #700 Dátum: 2008. Január 06., 19:32:00 »
Joly beszámolójáról eszembe jutott egy házibulis élményem, amit itt még nem osztottam meg veletek, pedig idén történt.

Szóval augusztus első hetében történt az aminózus esemény. Épp az uszodában volt idényzáró és mint rendes munkásember mutatta a jó példát a kicsiknek az egész gárda ami abban nyilvánult meg, hogy 4 pohár torcsvai letekerése után húztunk be oktatni. Jó poén volt. Hazafele menet izzadtam betértem a közeli Helikerbe, ahol vettem két üveg Kalinkát. Miután hazaértem gyorsan kipakoltam a  "munkaruhát" száradni etten valamit, majd felkaptam a bőrdzsekim és a hosszú farmerom és a hátizsákom, bringára pattantam és uzsgyi nekiindultam haverral, hogy elbóklásszunk a a helyszínre. Az alapozás után az a furcsa helyzet állt elő, hogy azon kaptam magam, hogy francia spárgát levágva beszélgetek egy csajjal. Persze a pia előkaparta a bárdi énemet és francia szavakkal rendesen megtűzdeltem a szövegemet. Rendesen folyt a vodka. Ha jól emlékszem, akkor bevertem egy fél üveget a cuccból, emmellé jött még Hubi és HP. A sörhöz hasonló folyadékkal nem akartam szimpatizálni. Ismét képszakadás. Legközelebbi emlékem, hogy hanyat fekve üvöltöm az Iron Man-t a Balck Sabbath-tól, majd egy barátságos szkanderpartiban izomlázasra gyilkolom a kezem. A sok lezúzott tömény meg is bosszulta magát, jött vissza rókakoma rántotta illatú parfümmel karöltve. Persze a fele WC mellé ment. Aztán a buli végén ismét felugrottam a bringára, amibe valamilyen útnmódon került egy jókora nyolcas. Az egyensúlyérzékem se volt épp a helyén és taknyoltam egy szépet, aminek következtében egy hétig fájt a lábam.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 06., 19:34:14 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #699 Dátum: 2008. Január 05., 21:17:14 »
Idézetet írta: Jolly Jack
de a kulcslyukat már nem találtam el
- Ázz, komolyan mondom, az én titkárnőm a legperverzebb!
- Nemá'!
- Dehogynem! Folyton azt akarja, hogy a fülébe dugjam!
- Oszmé'?
- Me'amikor a szájába akarom dugni, akkor mindig elfordítja a fejét!

Ugye, ki milyen lyukra gerjed.  Bocs attól, aki már ismerte.

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #698 Dátum: 2008. Január 05., 17:26:04 »
Idézetet írta: galamb
Melltartó volt rajta?  
Szerinted?  

Egyébként nem olyan nagy durranás ez a Metaxa. Nálunk például öcsém és nagymamám szereti nagyon. Én csak azért gurítottam magamba, mert a whiskey elfogyott...
Metaxa helyett ezt próbáld ki inkább: Tequila Bumm  
Két decis pohárba kiöntesz kb. 1 deci pezsgőt, hozzá kb. 1 fél tequilát. Pefogod a pohár tetejét egy picit megrázod és neki koppantod az asztalnak. Utána egyből idd meg az egészet. Ha jól csináltad akkor félúton lefelé fog bummolni.  
Visszatérve a Metaxa-kólához, az a baj, legalábbis nálam, hogy sokat kell belőle inni, mire igazán hat. De változó, hogy kinek mi árt meg.  

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #697 Dátum: 2008. Január 05., 11:01:20 »
Ez a metaxa-kóla jól hangzik, egyszer kipróbálom... na jó előbb magát a metaxát kéne kipróbálni!

Idézet
Mivel látta, hogy nem sok esélye van, egy kis vízzel áztatta a lány dekoltázsát.
Melltartó volt rajta?  

Idézet
de a kulcslyukat már nem találtam el.
Egyszer nekem az egyik rokonom szenvedett részegen valami tíz percig a kulcslyukkal a paneljukban, mire rájött, hogy rossz emeleten próbálkozik, rossz ajtóval !
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Jolly Jack

  • Asterix
  • **
  • Hozzászólások: 199
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #696 Dátum: 2008. Január 04., 23:22:00 »
Milyen volt a Szilveszter? Kezdjük azzal, hogy Anyukám 16:30 fele azzal kopogtat, hogy ő bizony nagyon rosszul van. Alig kap levegőt, szúr a szive. Ajajj! Rám maradt a saláták elkészítése, az ebédlő kitakarítása és a mosogatás. Szerencsére öcsém is elődugta az orrát, szóval gyorsan, egy szűk másfél óra alatt elkészültünk. Közben érdeklődtem Mami állapotáról. Sajnos nemigazán javult a helyzet. A vérnyomás hol 160 fölött, hol 120 alatt. Apám (spiccesen) elkészült a sültpulykával, gyors terítés, vacsizás, utána Mami elment tusolni, amíg elpakoltam, majd uzsgyi az ügyelet. Egy jó fél óra múlva Mami fél mosollyal jön ki a rendelőből, közli, csináltak egy EKG-t, és két injekciót is kapott; egy nyugtatót és egyet a feldagadt lábára. Egy negyed óráig kellett várni, arra, hogy irány haza, vagy a korház. Szerencsére haza mehettünk. Anyuci megnyugtatott bennünket, hogy jobban van, nyugodtan mennyünk csak el öcsémmel a szilveszteri házibuliba, ami már egy ideje kezdetét vette. 2 és fél óra késéssel, este 8:15 fele sikerült megérkeznem cimbi házibulijába. Rögtön ki is néztem egy hatalmas dekoltázsos lányt (  ), aki iránt többen is érdeklődtek. Gyors kezdőkör: 2 fél Jäger egy kis Metaxa-kólával. Aztán ahogy elődugta a többi cimbi is a csodás képét, úgy jöttek a többi felesek is. Öcskössel pedig szépen gurítottuk lefelé a metálkólákat. Jóval 11 óra után úgy döntöttünk, hogy irány a legközelebbi kocsma. Volt még nálam egy üveg Jäger és az orosz pezsgőm. A kidobógyerek nemigazán hagyott, hogy bevigyem, de a tulaj, akit ismerek áldását adta rá. Mivel a kocsmabuliból úgy tűnt egyelőre semmi nem lesz, átnéztem a szomszéd dühöngőbe. Ott már egész jó hangulat volt. Tele csomó ismerőssel, akik mind a kedvenc sörömet - Heineken - nyomták a kezembe. Nem volt mese, inni kellett.  Közben jöttek dögivel az sms-ek is. Azt se tudtam mit csináljak, igyak vagy írjak.  Inkább ittam. Egyre szebb állapotba kerültem. Éjfél, himnusz - Boldog Új Évet!  - plussz még egy kör az egyik legjobb cimbivel, aztán uzsgyi vissza a másik kocsmába. BUÉK és ott volt egyedül a kiszemelt csaj. Mielőtt oda értem volna hozzá, a tulaj kezembe adta a pezsgőmet, pukk...
- Szia, egy kortyot?
- Miért is ne.
Jól el voltunk, egy kis tánc, és utána már nem bírtam magammal.  A probléma csak az volt, hogy megjelent az egyik őrült haver is, aki szintén kinézte magának a lányt. Mivel látta, hogy nem sok esélye van, egy kis vízzel áztatta a lány dekoltázsát. Ruhaőrült lévén a csaj lelécelt, én utána, de ő gyorsabb volt. Mondtam magamban, én nem futok utánad kislány, majd visszajössz, ha akarsz valamit. Nos, vissza ugyan nem jött, de az őrült haverral tovább folytattuk az italozást. 4:30 előtt elkezdtek hazaszivárogni az emberek, én pedig lassan csurig voltam. 5 óra előtt lezártam a szavazást, izé, elindultam haza felé. Az út hazáig kb. 7 perc. A hidegnek hála, nagyjából sikerült észnél maradnom, de a kulcslyukat már nem találtam el. Öcsém, aki már hamarabb haza ért, megoldotta a problémát. Alvás előtt egy kis görögsalit akartam enni. Hát nem beborítottam az ágyamba a salit. Azzal a lendülettel utána, és se kép se hang.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 05., 00:22:17 írta Jolly Jack »

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #695 Dátum: 2008. Január 04., 14:17:55 »
Tudom. Kezdek megjavulni.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #694 Dátum: 2008. Január 03., 20:46:53 »
Idézet
pókerparti volt volt malacsülttel és nyereményekkel
 Jól kaszáltál?
 Ej-ej DD!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #693 Dátum: 2008. Január 03., 18:07:43 »
Akkor én most szégeynszemre bevallom, hogy nem volt piálás szilveszterkor.

A félelem nélküli ember.
[/color]