Szerző Téma: Ivott már valaki fényt?  (Megtekintve 126222 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #62 Dátum: 2006. December 01., 21:41:59 »
Idézet
Az eredetinek (ez olyan) a márkája is Spitz.
Az a szép nagy piros cimke látványos 80-as számmal?  
Idézet
"Vízzel higítandó".
Ezt a barbárságot, nem szörp az...    

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #61 Dátum: 2006. December 01., 20:53:22 »
Idézet
A Spic 80 meg miből lehet? Az már jóformán színtiszta alkholból kellene hogy álljon, ilyen hatáshoz.
Hát akkor előkerestem a jó öreg spitz 80 üvegemet. Ez eg 1 literes szépség, a tartalma már évekkel ezelőtt elfogyott.
Na, a cimke szerint a cucc rum. 80%fokos rum. Az eredetinek (ez olyan) a márkája is Spitz. Osztrák ital. 1857 óta gyártja az S.Spitz nevű cég Ausztriában. Hagyományos recept alapján finomítják jamaikai rumból. A hátsó magyar nyelvű cimkén szerepel, hogy "Vízzel higítandó".
 Egészségünkre!
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Schmatzy

  • Lusta dög (ex Korrekt ORR)
  • HálóZsák tag
  • Superman
  • *
  • Hozzászólások: 1307
  • Karma: +4/-1
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #60 Dátum: 2006. December 01., 20:17:05 »
Idézetet írta: Sepi
Hazánk keleti részén lehet kapni olyan jó kis ukrán paprikás vodkát is. Az sem gyenge.
Abban nem is a pia az érdekes, hanem a paprika. Természetesen műegyetemi sztori következik.

Haveromnak, akit az egyszerűség kedvéért hívjunk Daninak, volt egy párdecis eredeti kalocsai paprikavodkája. Mivel a szesz kifogyott, és kedd reggel volt (hétfő este a koliban Whitefül nevű zenés-táncos mulatság van, majd ha jók lesztek, arról is írok), ezért egy másik haverom, akit az egyszerűség kedvéért hívjunk Mikinek, kitalálta, hogy menjünk le a rétre, és falatozzuk el a paprikát. Jelen volt még Graf-X és jómagam is.
Vételeztünk magunkhoz (vagy ha már a katonaság is szóba került, faszoltunk) néhány üveg sört, hogy erőt merítsünk, és kiültünk a rétre. Mi Graffal nem éreztük elég férfinak magunkat, ezért nem kértünk a paprikából, úgyhogy Mikire és Danira maradt e nemes tett véghezvitele.
Először Miki próbálkozott. Leharapta a macskapöcsű felét, kétszer rágott rajta, majd megfagyott az arca. Szabályosan lehetett látni, ahogy jönnek kifelé a szemei a helyükről.  Nem így, hanem lassabban, és nem mentek vissza a helyükre.  Azért lenyelte, de nem bírt ülve maradni, felállt, és járkált egy kicsit.
Dani következett. Neki jutott a lényeg, a maradék fél paprika a csumával!  Bekapta, rágcsálta kicsit, és mikor érezte, hogy a szemei elindulnak kifelé, lecsukta a szemhéjait, és szorította jó erősen. Ezzel egy időben a rágás abbamaradt, helyette elkezdett vicsorítani. Én már nagyon röhögtem, Graf szintén. A srác annyira koncentrált a vicsorra és a szemhéjaira, hogy nem is figyelt arra, hogy a nagymennyiségű nyál a fogai között távozik a szájából. Dani gyakorlatilag elkezdett bőségesen nyáladzani. Végül nem bírta soká, kiköpte az egész cuccot, és nem tudni, hogy kínjában-e, vagy mert annyira élvezte a dolgot, de ő is röhögött, mint a fakutya.

Úgyhogy tanulság: csak az igazán erősek és edzett gyomrúak vállalkozzanak arra, hogy elfogyasztanak egy pálinkában/vodkában érlelt paprikát, mert ez még egy Műegyetemistának sem mindig sikerül.

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #59 Dátum: 2006. November 30., 17:46:12 »
Idézetet írta: Punkológus
Egyébként meg mindjárt itt a tél, jön a forralt bor szezon
Igen-igen. Eddig még nem kedvezett neki az időjárás, de hamarosan itt a rossz idő.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 30., 17:46:34 írta Sepi »
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #58 Dátum: 2006. November 30., 17:40:02 »
Idézet
HOgy nem vetted észre már korábban, hoyg szart iszol?
Volt már bennem is löket és úgy áltam hozzá, hogy biztos bor lehet az üvegben, tehát húzóra iszok 2 decit kb. Az első decinél tudatosodott agyamban és gyomromban a szörnyű valóság.

Egyébként meg mindjárt itt a tél, jön a forralt bor szezon

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #57 Dátum: 2006. November 30., 17:32:07 »
Idézetet írta: Gabe
Meg kell vallani, ha haza mentek, hoztak jó fajta házi pálinkát, amit úgy vedeltek mint más a vizet.
Szerintem ők már genetikailag immunisak rá.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #56 Dátum: 2006. November 30., 17:31:38 »
Ilyet én is láttam, már, hogy a teafiltert szívták el...
Az arcszeszes dolgot meg nekem i9s mesélte fater, hogy volt olyan, aki azt itta, ha nem volt más.
Idézet
hogy feles arányba kevert vodka és pálinka volt az
Ijjj bazdmeg,    
Valami nagy marha lehet, aki ilyen keverést csinál. Egyiket se szeretem, nemhogy vegyesben.
HOgy nem vetted észre már korábban, hoyg szart iszol?
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #55 Dátum: 2006. November 30., 17:16:56 »
Látom, még nem találkoztatok túl sok borsodi taplóval...  Nem túl észlények. "Szerencsémre" a laktanyában a 80%-uk az volt. Sőt a mi ütegünknél (jah, tüzér voltam  ) egyedül voltam pesti, páran meg Győrböl. A többiek meg borsod megyei falvakból. Szóval a városi emberek iránti utálatukat magam börén éreztem.   (még jó hogy megkentem az írnokot  ) Meg kell vallani, ha haza mentek, hoztak jó fajta házi pálinkát, amit úgy vedeltek mint más a vizet.
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 30., 17:17:57 írta Gabe »

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #54 Dátum: 2006. November 30., 17:13:55 »
Idézetet írta: Punkológus
Vajon miböl gondolhatta, hogy hatni fog?  
Lehet, hogy már egy jó ideje lejárt a szavatossága.  
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #53 Dátum: 2006. November 30., 17:05:56 »
Idézet
teafilterből csavart magának spanglit
Vajon miböl gondolhatta, hogy hatni fog?  

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #52 Dátum: 2006. November 30., 16:47:25 »
VBK *arcpirulós-világászalados smiley*

Hát már csak kínjukban itták, de néhányan kiitták az összeset. Be nem rugtak tőlle mondjuk  . Ennél rosszabb már csak egy másik században lévő drogos volt: ő mivel nem jutott hozzá az adagjához, teafilterből csavart magának spanglit  . Nálla nem hatott, de a haverjainak azt hazudta hogy igazi, így azok hamarosan igencsak jól érezték magukat...
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 30., 16:47:53 írta Gabe »

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #51 Dátum: 2006. November 30., 16:24:49 »
VBK= VörösBoros Kóla
Idézet
A Spic 80 meg miből lehet? Az már jóformán színtiszta alkholból kellene hogy álljon, ilyen hatáshoz.
 Hehe, az a 80 valami százalékot is jelöl tudtommal  
Idézet
sokan ráfanyalodtak az arcszeszre is
Milyen eredménnyel? Az valami igazán fertelmes lehet, bár egyesek meg nyakalják a fagyállót is.

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #50 Dátum: 2006. November 30., 16:13:56 »
Mit jelent a VBK, Vodka Bor Kóla? Undorító egy  élmény lehet.  A Spic 80 meg miből lehet? Az már jóformán színtiszta alkholból kellene hogy álljon, ilyen hatáshoz.

Jut eszembe, a katonaságnál amikor nem kaptunk kimenőt egy ideig, sokan ráfanyalodtak az arcszeszre is  .

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #49 Dátum: 2006. November 30., 14:54:10 »
Idézet
Hát igen, a spic az odabasz rendesen.
Általában mikor az ember kikéri, akkor megfagy a hangulat a kocsmában, mindenki azt lesi, hogy ki a próbálkozó  
Idézet
chili-paprikából készült pálinka sem egy leányálom...
Na az biztos. De meg sem közelíti azt amit egyszer én vedeltem gyanutlan módon. Ingyenes szabadtéri koncert, jó éjfél, világitás alig. Meglátom ismerősöm kezében a 2 literes műanyagpillét, kérek tőle, mert kinézet alapján fröccsnek gondoltam. Húzóra le is nyomtam egy decit, amikor rájöttem, hogy valami szörnyüséget iszok. Hosszas öklendezés után derült ki, hogy feles arányba kevert vodka és pálinka volt az.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #48 Dátum: 2006. November 30., 14:53:19 »
Őőő...szerintem egyre gondolunk.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #47 Dátum: 2006. November 30., 14:50:44 »
Hazánk keleti részén lehet kapni olyan jó kis ukrán paprikás vodkát is. Az sem gyenge.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #46 Dátum: 2006. November 30., 14:43:25 »
Hát igen, a spic az odabasz rendesen. Erre én csak azt szoktam volt mondani, hogy kétszer éget: amikor lemegy és amikor visszajön.  
Mellesleg a chili-paprikából készült pálinka sem egy leányálom...
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #45 Dátum: 2006. November 30., 14:31:40 »
Ha jól látom még nem eset szó az egyik nehézsúlyú alkoholról. Spic 80, egy feles belőle 500 Ft körül mozog, de ha megiszol utána egy sört, hamar a padlón találod magad egyik pillanatról a másikba, de az orvosi szeszből készített tojásos likőr sem gyenge. Mégis az örök favorit a 4/1-es vbk

Nem elérhető freakdavE

  • a csodálatos Zacskóember
  • Venom
  • ***
  • Hozzászólások: 353
  • Karma: +0/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #44 Dátum: 2006. November 30., 13:11:07 »
Az egyik régi haveronak egy időben mániája volt, hogy csak Stella-t ivott. Annyira megszokta, hogy egy házibuli előtti bevásárlásnál, csak úgy bepakolt a kosárba egy tucat üveggel.
A bulin mi mást ittunk, ő megy gurította le egymás után a Stella-kat.   Jól is érezte magát: táncolt, énekelt, csajozott. Aztán nekem feltűnt, hogy valami furcsa azokon a Stella-s sörösüvegeken, hát megnéztem az egyiket. Ez a jóember vett magának 12 alkoholmentes Stella Artois-t!!! De észre sem vette és berugott tőle.  
Mi meg a haverokkal fetrengtünk a röhögéstől.     Amikor felvilágosítottuk, hogy alkoholmentes sört vedelt egész éjjel, nem akarta elhinni. Aztán elolvasta a cimkét és leesett az álla.  
Az egyik üveget megtartottam emlékbe.
Tudományos körökben ezt hívják placebo-hatásnak. Kocsma-placebo.
"Túl bizarr, hogy éljen, túl ritka, hogy meghaljon."

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #43 Dátum: 2006. November 29., 21:25:45 »
Idézet
sima fanta volt benne..

Vagy méginkább meki-féle szörp, szódával...

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #42 Dátum: 2006. November 29., 21:25:20 »
Idézet
Kicsit kimozdult a téma a helyéről... Akartok egy külön Kocsma topikot?!
Ha nem is egy egész topikot, de az off-ba be lehetne rakni egy új témaként.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #41 Dátum: 2006. November 29., 21:09:42 »
Ja, ez igaz. De gondolom a drága pia helyett, inkább mégiscsak sima fanta volt benne...
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Nitro

  • Az egyedi titulusú
  • Hulk
  • *****
  • Hozzászólások: 1165
  • Karma: +3/-1
  • Nem: Férfi
    • http://nitro1.fw.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #40 Dátum: 2006. November 29., 21:05:13 »
Idézetet írta: pepo05
abban egy mililiter alkohol se volt.
Legalábbis te így tudod.
Hogy a csapos mit tett bele az már a múlt homályába vész.  

Nem elérhető Troll

  • HálóZsák tag
  • Vader nagyúr
  • *
  • Hozzászólások: 1289
  • Karma: +1/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #39 Dátum: 2006. November 29., 19:30:55 »
Hello, Gabe tanácsára felmérem az igényeket...

Nem elérhető Gabe

  • HálóZsák tag
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 1932
  • Karma: +2/-0
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #38 Dátum: 2006. November 29., 19:22:13 »
Idézet
Telt-múlt az idő, a srác megitta a narancslevet. Aztán szépen elhitettük vele, hogy valójában egy deci vodka is volt abban a narancslében. Kérdeztük, h nem érezte-e?

Ilyesmit mi is csináltunk a katonaságnál, persze más matériával...  Hatás hasonló mint a fantánál. Szépen bemésélik maguknak a dolgot  .

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #37 Dátum: 2006. November 29., 17:10:58 »
Hát igen! Ezt már egyetemistákkal is megcsinálták kísérlet keretében.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #36 Dátum: 2006. November 29., 17:08:03 »
Na akkor itt álljon egy kis igaz, talán tanulságos helyzet az emberi elme képességeiről, hiszékenységéről, vagy nem is tudom, minek mondjam. Szóval történt, hogy 2 éve, egyik hmmm....hogy is mondjam? Visszahúzódó, magának való, befelé forduló, otthon ülő osztálytársamat elvittük bulizni, eredetileg heccből, illetve kíváncsiságból. Persze a srác nem ivott alkoholt...az istennek nem tudtunk lekönyörögni a torkán még egyx sört sem. Jó, haver elment a pulthoz, nekünk hozott egy kört, a srácnak meg 3 deci fanta narancslevet. Telt-múlt az idő, a srác megitta a narancslevet. Aztán szépen elhitettük vele, hogy valójában egy deci vodka is volt abban a narancslében. Kérdeztük, h nem érezte-e? Mivel még sosem ivott vodkát, nem nagyon tudott válaszolni rá, max annyit, hogy más volt picit(persze sima fanta volt a pohárban). A srác teljesen felpörgött, táncolt, totál úgy viselkedett mint mi, illetve mintha be lenne rúgva. Mondta is, húú ez nagyon jó, nagyon faszául érzi magát, szédül is egy picit...vége lett a bulinak, mindenki haza. Hétvége után a suliban szokásos sztorizgatás, mindenki előadta magát, a srác is, hogy jól átvágtuk, berugattuk, de nem bánta meg, mert faszául érezte magát, jót bulizott. Persze erre már nem bírtuk, kitört mindenkiből a röhögés...szegény gyerek nem tudta, hogy ezen mit röhögünk. Aztán nagy nehezen el tudtuk neki mondani, a kacagástól, hogy abban egy mililiter alkohol se volt. Persze nem hitte el elsőre, de mindenki igazolta, úgyhogy nem tudott mit tenni...ja és mi volt erre a reakció?:"Hmmm...biztos a szénsavtól volt."
pfff
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #35 Dátum: 2006. November 29., 16:25:52 »
Ez a kép asszem témába vág.:hazafelé(?)
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető talgaby

  • HálóZsák tag
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 16175
  • Karma: +67/-25
    • http://halozsak.tlof.hu
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #34 Dátum: 2006. November 29., 08:52:22 »
Idézet
Szerintem az ittenieknek nem kell  már több útmutatás, persze én is tudnék mesélni, de inkább nem rombolom tovább az imidzsemet
Annak már úgyis mindegy...  Szórakoztasd a népet.  
Idézet
Tudnék mesélni néhány veszélyes műegyetemi sztorit.
Ajaj....azok eléggé veszélyesek...
« Utoljára szerkesztve: 2006. November 29., 08:52:41 írta talgaby »
"You could say that I believe in humanity... the power of the human spirit. It can be the most amazing force imaginable." - Lord Raiden

Nem elérhető Callaow

  • Garfield
  • **
  • Hozzászólások: 95
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #33 Dátum: 2006. November 29., 01:30:31 »
A legjobb sztori amit pár haverom mesélt,hogy egy mattrészeg csókának azt hazudták,hogy étolajat igyon,mert az kurva hamar felszívja az alkoholt.Szegény fazon egy hétig böfögte az olajat