Szerző Téma: Ivott már valaki fényt?  (Megtekintve 131592 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #662 Dátum: 2007. Augusztus 25., 14:53:24 »
Hiszi a piszi!  Na és Jáksó kolléga nem mászott rá a tábor nőnemű lakóira? Vagy csak a rádióba ennyire kanos a szentem? Ezt az Árpi gyereket gondolom szeretni fogják az oktatói.
 A csajjal (Az ölbeűlőssel), remélem még összefutsz!
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #661 Dátum: 2007. Augusztus 24., 14:47:50 »
De huncut itt valaki! De komolyra fordítva szót, amúgy se vagyok az az n medias res típus.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #660 Dátum: 2007. Augusztus 24., 14:37:28 »
Pedig az auráját megmozgathattad volna.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #659 Dátum: 2007. Augusztus 24., 14:33:40 »
Árpi marhasága miatt nem jött össze. Elaludt a karomban,  olyan fáradt volt szegényke.Én meg nem vagyok az a típus aki kihasznál egy ilyen helyzetet.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 24., 14:38:26 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #658 Dátum: 2007. Augusztus 24., 13:36:18 »
Jó kis táborozás lehetett, de most mi lett az első estén megismert csajjal...  

Idézet
majd tekintélyes mennyiségű bor és dör elfogyasztása melett megindult a buli
Érdekes ez a dör.   Remélem jobb az íze, mint a sörnek.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #657 Dátum: 2007. Augusztus 24., 12:44:10 »
Züllő társaim!

Sikerült túlénem a  tokaji gólyatábort komolyabb májkárosodás nélkül és élményeimet egy gyors beszámoló keretében osztom meg veletek.

A keddi érkezést követően, némi haverkodási alapon játszott póker után összeverbuálták a csapatot és lezajlott a megismerkedési procedúra, majd tekintélyes mennyiségű bor és dör elfogyasztása melett megindult a buli. Hajnal három környékén megfáradván a dologban, felmentem a szobámba, de az zárva volt, így nem kis örömömre arra kényszerűltem a folyosón tébláboló helyes hölgyeménnyel társalogjak körülbelül kettő teljes órát. Idilli helyzetemet hajnali öt óra tájékában sajnos megzavarta a tábor főalkoholistája, név szerint Magyaros Árpád nevezetű úriember, aki egy hangosbemondóval a kezében végigordibálta az egész szállást, melynek következtében igen komolyan ugrott a népszerűségi rátája. Lefelé. Ezek után sapnyol gitáron kezdett el játszani Pokolgép és Ossian számokat teljesen ellehetetlenítvén azon próbálkozásomat, hogy az előbb említett hölggyel komolyabban kezdjek valamit (Megjegyzendő, hogy már önmagától beleült az ölembe  ). Hajnal hétkor azt a kevés embert, aki még képes volt visszaaludni Árpád (aki a három nap alatt egy másodpercnyi józanságot se produkált) ámokfutása után kiméletlenül felébrestették és reggeli torna gyanánt pofátlanul egyszerű gyakorlatokat végeztettek az összes gólyával. Félreértés ne essék, nem azt a mozdulatot ismételtették velünk, amivel a szájunkhoz emeljük az üveget . Viszonylagos nyugalom uralta a délelőtött, de Árpi a szememben jóvá tette hibáját, mert jóvoltából ismét néhány kellemes külsejű leányzó társaságát élvezhettem. Délutái programunkat a "csoportterápia" fantázi nevű elfoglaltság tette ki, aminek keretében ismét jót szórakozhattunk Árpin, aki Jack Sparrowként szelé a habokat a Tiza szőke vizén és csónakjával szinte percenként belefordult a vízbe.
Az esténket ismét őrült mulatozás indította, aminek keretében rengetegett ittunk. A vedelészeti verseny közepén megérkezett a Tábor sztárvendége Jáksó "Seggáll" László, aki nemi személyes tapasztalatott adott át a mádia szakra jelentkező gólyáknak, majd kötetlen beszélgetés következett a média eme prominens szeméyiségével. A főalkesz ugye megint vitte a prímet, amikor este fél tízkor, napszemüveget viselve bevonult az eseménynek helyt adó társalgóba és megkérdezte Jáksótól, hogy hogy áll neki. Ezek után ismét folytatódott az általam "Ivászati őrültségek-"nek elkeresztelet program. A versenysorozat csúcspontja a dinnyekanalazás volt, ami után a kivájt hájat megtöltötték körülbelül két deciliter vodkával, amit szívószálon keresztül kellett elfogyasztani. Ezek után a Vis Major zenekar koncerjére örjöngtük jónéhány órát, majd hajnali négy órakkor rövid kettő órás alvá-szünetet engedélyeztem magamnak. A harmadik nap ismét küzdelmes volt és kreatív képességeinket is igénybe vette. Déélutánra focikupát szerveztek és mind a fiúk, mind a lányok csapatot alkottak és pom-pom lányi feladatokat láttak el. Ehhez ugye kell ruha is, ami krepp papírból készítettünk el (Itt volt egy gyenge politikai tartalmú poénom az ruhaanyag miatt). A lányok gyorsan legyártották maguknak a cuccokat, mi meg fiúk úgy gonldoltuk, hogy valamit összebarmolunk. Csináltunk néhány töltényövet és kikentük magunkat, majd szerváltunk vörös fejpántokat és így indultunk a meccsre, hogy cheerleader-i teendőinket egy szolid fradi béközép utánzattal ellásuk. Este ismét titáni ivászat (ismét csak egy érdekes hölygeménnyel keveredtem társalgásba, aki hozzám hasonló okkult érdekeltségű és nem mellesleg több kiadatlan regénye van), majd álmatlan hánykolódásaz ágyban. Reggelre ismerős muzsika csapta meg fülem. Egy harmónika játszott panaszos dallamot. eltel némi idő mire felfogtam, hogy a Volt egyszer egy vadnugyat főtémája csengedez a folyosón. Másnaposságomban már vártam Charles Bronson feltűnését. Gondolom mondanom sem kell, hogy emögött az akció mögött is Árpád atya állt, aki tanulván a hangosbemondós incidensből szolídabb módszerrel próbált ébreszteni minket. A reggelli után érzelmes búcsút vettek egymástól a résztvevők és mindenki indult haza.

Ennyi lenne hát élménybeszámolón, remélem sikerült némi mosolyt csalni arcotokatra.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Augusztus 24., 12:55:46 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #656 Dátum: 2007. Augusztus 07., 23:31:21 »
Nem piás sztori, de épp ma esett meg velem.

Ülünk az uszodában haverommal, vigyázunk a teremre. Egyszer csak jön az oktatói kar legköcsögebb tagja és megkérdi, hogy hol van az oktatói öltöző kulcsa. Erre én: Tudja a faszom. Várjál csak. Ildikó haza vitte. A srác: Bassza meg! Benn van Lajos cucca. (Lajos egy másik oktató-kollega) Ő meg a felnnőt-oktatást tartja. Na nézzük meg mit tudunk csinálni. Ülünk ott haverrel tovább, amolyan Jay és Néma Bob felleingben, a srác visszajön. "Félig benyomjatam az ajtót, majd szóljatok Lajosnak, hogy végezze el a másik felét" (Megjegyzendő, hogy volt pótkulcs.) Ezzel elviharzott. Mi várjuk Lajost, aki úgy negyed kilenckor megjön. Mondjuk mi a szitu. Erre ő: Baszki de köcsög ez a Görög. Felmentnük az öltöző ajtajába és én kérdés nélkül berúgtam az ajtót egy frontális taposó rúgással, ami kicsit durvára sikerült, mert az ajtófélfát az öltözőszoba másik végéből hoztam vissza.

Azért érdekes milyen bunkó tud lenni néha egy kollega. Szerintem majd ránk vágja dolgot.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #655 Dátum: 2007. Augusztus 07., 22:23:54 »
De, csak mostanában visszafogottan.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #654 Dátum: 2007. Augusztus 07., 21:53:36 »
Mi az nem züllünk?

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #653 Dátum: 2007. Július 02., 20:13:29 »
Nállunk se volt semmi a banketten.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #652 Dátum: 2007. Július 02., 14:35:47 »
Hát, én most vagyok túl egy 3 éjszakás maratoni részegségen...józan pillanat az ritkán volt az biztos.  

Olyan nagyon brutál dolog nem volt, ami vicces lenne...csak totál K.O. mindenkinek.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #651 Dátum: 2007. Július 02., 11:05:55 »
Semmi jó sztori emberek?
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #650 Dátum: 2007. Június 24., 15:46:01 »
Ezzel a témával nyomás az off páholyba.

Holnap lehet drukkolni, mert szóbeli érettségizem.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Június 26., 14:57:14 írta Daredevil »

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #649 Dátum: 2007. Június 24., 02:44:12 »
Idézetet írta: pepo05
Idézet
Tehát ebben sincs semmi különös. Viszont filozófiai alapon kizárni Isten létezését úgy, hogy Jézushoz (mint valós személyhez) nem köthető elfogadhatatlan.
Szerintem Jézus létezését nem feltétlenül kell Istenhez kötni.

Attól függ, hogy kinek definiálod őt. Ha nem ismered el Messiásként mint a zsidók akkor egy volt a lázitók közül és a mózesi törvények szerint megkapta a büntetését. Ha úgy tekintesz rá, mint olyanra, aki meghalt minden ember bűnéért akkor viszont ő Isten fia.

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #648 Dátum: 2007. Június 23., 17:32:01 »
És még a fogaid sem lesznek sárgák!:D
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #647 Dátum: 2007. Június 23., 16:42:41 »
Mit nem produkál az élet....

ÉLn meg rájöttem, hogy gyorsabban felébred az ember, ha kávé helyett valami töményet nyom magába. Persze csak akkor ha nem vezet.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #646 Dátum: 2007. Május 28., 11:28:54 »
Ez nagyon jó, kösz, hogy beírtad!    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Sepi

  • Adminisztrátor
  • HZs-megszállott
  • *
  • Hozzászólások: 10972
  • Karma: +43/-11
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #645 Dátum: 2007. Május 27., 20:00:15 »
Egy aranyos kis történetet olvastam most, és gondoltam be is teszem ide nektek  :

Egyik este a fiúkkal voltam bulizni.
Megígértem a feleségemnek, hogy éjfélre itthon leszek ... esküszöm! Az órák gyorsan múltak, a sör jól csúszott le. Hajnali három felé, tökre bemákolva hazaindultam. Épp az ajtón belül voltam, amikor az előszobában a kakukkos óra beindult és háromszor kakukkolt. Hirtelen, mivel tudtam, hogy a feleségem valószínű felébred, kakukkoltam kilencszer.
Igazán büszke voltam magamra, hogy ilyen gyors és eszes megoldást találtam, még részegen is, hogy egy esetleges veszekedést elkerüljek. Másnap reggel a feleségem megkérdezte mikor értem haza, erre én mondtam, hogy 12-kor. Nem
látszott felindultnak egyáltalán. Mázlim van! - gondoltam. Viszont megjegyezte, hogy új kakukkos órát kell szereznünk. Mikor kérdeztem tőle, hogy miért, így felelt: Hát tegnap éjjel kakukkolt 3-szor, majd azt mondta "a kurva életbe", aztán még 4-szer kakukkolt, majd megköszörülte a torkát, kakukkolt még 3-szor, kuncogott egy darabig, majd kakukkolt még 2-szer és aztán egy nagyot fingott.
Everybody wanna go to heaven, but nobody wanna die.

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #644 Dátum: 2007. Május 22., 18:27:50 »
Hé ez az alkesz topic!

Ha filózni akartok nyomás az off páholyba!

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #643 Dátum: 2007. Május 22., 00:51:30 »
Idézet
Tehát ebben sincs semmi különös. Viszont filozófiai alapon kizárni Isten létezését úgy, hogy Jézushoz (mint valós személyhez) nem köthető elfogadhatatlan.
Szerintem Jézus létezését nem feltétlenül kell Istenhez kötni.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető hegyitomi

  • Kázmér
  • **
  • Hozzászólások: 145
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #642 Dátum: 2007. Május 21., 17:17:17 »
Idézetet írta: Gabe
Egyetlen bibi van: ha hibásan méritek fel az összefüggéseket. Például ha Jézus létét mecáfolhatatlanul be tudjuk bizonyítani (márpedig hogy élt egy ilyen nevű ember, az betonstabil tény), az semmiesetre sem bizonyítja azt is, hogy isten valójában létezik. Jézus létezése nem függ isten létezésétől, így az utobbi létére nem kaptunk bizonyítékot.

Érdekes okfejtés.

 Egyrészt Jézus személyének megközelítése is. Hiszen az, hogy az ókori Gallilea területén élt Jézus nevű zsidó annyira nyilvánvaló, minthogy élt Ábrahám vagy Eszter nevű. Ahhoz sem kell túl nagy fantázia, hogy kitalálja az ember: Ebben a korban könnyen keresztre feszítetett az, aki Messiásnak ill. Isten fiának tartotta magát. Tehát ebben sincs semmi különös. Viszont filozófiai alapon kizárni Isten létezését úgy, hogy Jézushoz (mint valós személyhez) nem köthető elfogadhatatlan. Tekintettel az előbbi példádra: Tej, tehén, fejőgép, alkatrész, esztergapad ----> és egy esztergályos. Ezen logika alapján a világmindenségnek, az ökoszisztémának (amit ma már tudunk, hogy minden eleme jó okkal jött létre ill. hogy helye van) feltételez egy „feltalálót”. A krisztusi csodatételeket is érdemes megvizsgálni szimbólikus oldalról és az átvitt értelmében keresni a létjogosultságát.

Viszont a zárómondattal egyetértek: Racionális eszközökkel biztos nem fogunk Isten létére választ kapni. (kivéve talán a tejes példa  )

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #641 Dátum: 2007. Május 19., 15:42:59 »
Mi meg Forma 1 eredményhirdetést játszottunk a mtektanárnál a kisbaba örömére.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #640 Dátum: 2007. Május 18., 21:57:55 »
Mi voltunk olyna hülyék, hogy az egyik gyerket(eléggé kész volt) talicskával eltoltuk az egyik tanárig. Azt hittük poénnak veszi, de eléggé kiborult.
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #639 Dátum: 2007. Május 18., 21:20:39 »
Annyira nem. De a matek tanár HP-ja miatt elsírtam magam, olyan erős volt. A számtech tanárnál, meg átmentünk alkoholista pszichopata ork törzsi kórusba.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető pepo05

  • Predátor
  • *****
  • Hozzászólások: 824
  • Karma: +0/-0
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #638 Dátum: 2007. Május 18., 13:52:34 »
Sziasztok!

érettségi miatt sajnos kiváltam kicsit, de hálistennek vége van az írásbeliknek!  

DD: ti voltatok szerenádozni? Volt valami durva élmény? Bocs, ha nem olvastam vissza.  
"El kell, hogy bírjuk terheink vagy elvesznek szép perceink és mindig mennünk kell tovább, egy életen és sorson át"

Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #637 Dátum: 2007. Május 12., 16:06:08 »
Idézet
És Ben bácsi a kimondásával egy életre elintézte jó pár ember sorsát és még csak bosszút sem lehet rajta állni. Ben bácsit megválasztottuk minden idők legretenetesebb szupergonoszának. Ide kéne egy sörös szmájli
Ja igen Sepi honlapján az off topicban is van egy jó kis animáció, ahhol Stan Lee mondja, mire le is kevernek neki egyet.
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #636 Dátum: 2007. Május 12., 15:28:48 »
Érdekes és logikailag hibátlan felvetés.

A félelem nélküli ember.
[/color]



Nem elérhető Galamb

  • Csak egy madár
  • HZs imádó
  • *
  • Hozzászólások: 2890
  • Karma: +13/-13
  • Nem: Férfi
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #635 Dátum: 2007. Május 11., 14:46:19 »
Idézet
Ide kéne egy sörös szmájli
 egészségetekre!:D
Idézet
Zöld Manó (Harry)
és apucit kihagytátok? G., az  gondolom Galactus, nem? Szerintem ő tulajdonképpen nem is gonosz, legalábbis a Galactus per tanulságai alapján.
Ben bácsi, a vén rohadék!    
"MM MMMMM MMMDMMM!"

Nem elérhető Punkológus

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 952
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #634 Dátum: 2007. Május 11., 11:33:24 »
Na mesélek egy kicsit. Múltkor ballagok az utcán és épp egy csajnak adom elő a Gyalog Galoppot és a Brian életét (nem látta még, én meg nem bírtam megállni, hogy a jelenetek 80%-át elő ne adjam). Ballagok, ballagok és összefutok két régi cimborával (az egyikkel olyan jó haver, hogy együtt is tartóztattak le minket és kerültünk fogdára, de ez egy másik sztori ). Ha már így összefutottunk, akkor iráyn a kocsma, sörözzünk egyett. Nagyon jó beszélgetés lett belőle, amolyan "egy sörnél világmegváltás, ketőnél összeesküvéselméletek, háromnál már istennel packázunk". Folyt mindenről a szó: politika, vallás, történelem, irodalom, zene, filozófia, csajok, háborúk, csak a szokásos... Aztán filmekre terelődött a szó és nagy meglepetésre azt konstaláltuk, hogy mindehárman képregény rajongók vagyunk a mai napig és mindhárman otthon is vagyunk a témában. Huh, nagyon jó dolog volt végre bepiázva ilyenekröl beszélgetni a számítógép segítsége nélkül. Amire ki akarok jukadni: egyikük felvetette, hogy szedjük össze 10 legjelentősebb szuperbűnözőt, illetve szupergonoszt. Egymás után mindhárman felvetettünk egy nevet, megtárgyaltuk és vagy elvetettük vagy nem. Listára pontosan már nem emlékszem: de ilyenek szerepeltek, mint Joker, Nagy G, Zöld Manó (Harry), Luthor stb. Viszont a 10.-ről nem tudtunk megegyezni. Vizsgáltuk innen is, onnan is a kérdést, aztán egyikünk felvetette, hogy "ki az, aki a legkisebb erőfeszítéssel a legtöbb embernek szenvedést tudott okozni" Így jutottunk el röhögve a megoldáshoz: Ben bácsi!!! Hisz ő csak egy mondatot mondott az erőről és a felelőségről, de ez miatt Peter további éveit a szenvedés határozta meg, több ember halála és szuperbűnöző létrejötte köszönhető ennek a mondatnak, mert ez a mondat hozta létre Pókembert. És Ben bácsi a kimondásával egy életre elintézte jó pár ember sorsát és még csak bosszút sem lehet rajta állni. Ben bácsit megválasztottuk minden idők legretenetesebb szupergonoszának. Ide kéne egy sörös szmájli

Nem elérhető Daredevil

  • Magneto
  • *****
  • Hozzászólások: 940
  • Karma: +0/-0
    • http://
Ivott már valaki fényt?
« Válasz #633 Dátum: 2007. Május 04., 14:42:08 »
Tegnap volt a ballagási szerenéd. Nem követtünk el hatalmas marhaságokat, de emlékezetes este volt. A matek-tanárunknak épp aznap született meg a 2. gyereke ezért minden fiú lehúzott a tanár Hp-jából egy kupicát a gyerek tiszteletére. A tesi tanárunknak meg a Menyország Touristot énekeltük a Csapdától.

A félelem nélküli ember.
[/color]